Dark Souls GaMe Community

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
@REZA TAEL کجایی؟ بیا که وصال یار نزدیک است :D داره به پایان میرسه این دفتر و حکایت همچنان باقی :D
امیدوارم پایان شایسته ای رو برای این عنوان و دنیا ببینیم (گرچه فک نکنم این پایان نهایی بمونه و ادامه ای در کار نباشه)
من خودم که dlc اولی رو هم نرفتم و نگه داشتم هر دو رو با هم برم......لحظه شماری می کنم برای انتشار dlc دوم تا هر دو رو با هم برم

.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
امیدوارم پایان شایسته ای رو برای این عنوان و دنیا ببینیم (گرچه فک نکنم این پایان نهایی بمونه و ادامه ای در کار نباشه)
من خودم که dlc اولی رو هم نرفتم و نگه داشتم هر دو رو با هم برم......لحظه شماری می کنم برای انتشار dlc دوم تا هر دو رو با هم برم

.
مطمئنا این دی ال سی آخری نمیتونه یه سری چیزهای نا گفته مهم رو کامل کنه. هنوز یه سری سوال بی جواب هست که بعید میدونم به اونا پرداخته بشه و حفره داستانی تشکیل میدن.
ولی یه خورده شلم شوربا شد این سولز 3. انگار به اندازه لازم روی داستان کار نکردن :(

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مطمئنا این دی ال سی آخری نمیتونه یه سری چیزهای نا گفته مهم رو کامل کنه. هنوز یه سری سوال بی جواب هست که بعید میدونم به اونا پرداخته بشه و حفره داستانی تشکیل میدن.
ولی یه خورده شلم شوربا شد این سولز 3. انگار به اندازه لازم روی داستان کار نکردن :(
من قبلا هم گفتم اصلا نیازی به دارک سولز 2 و 3 نبود میازاکی می تونست روی یه آی پی جدید کار کنه مثل بلادبورن
به نظر من دارک سولز 2 و 3 فقط باعث پیچیده شدن و حفره داستانی تو سری شد همون شماره اول کامل داستان خودش رو می بنده چه نیازی به ادامه داشت به نظر من مسخره ترین چیز ممکن تو ادامه دارک سولز این چرخه لینک کردن آتش و لرد اف سیندر ها بود واقعا این قضیه مسخره شد اصلا قسمت عظیمی از ابهت گویین به همین لرد اف سیندر شدنش بود
منم امیدوارم داستان رو تا جایی که میشه کامل کنند و میازاکی بره سراغ آی پی جدید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من قبلا هم گفتم اصلا نیازی به دارک سولز 2 و 3 نبود میازاکی می تونست روی یه آی پی جدید کار کنه مثل بلادبورن
به نظر من دارک سولز 2 و 3 فقط باعث پیچیده شدن و حفره داستانی تو سری شد همون شماره اول کامل داستان خودش رو می بنده چه نیازی به ادامه داشت به نظر من مسخره ترین چیز ممکن تو ادامه دارک سولز این چرخه لینک کردن آتش و لرد اف سیندر ها بود واقعا این قضیه مسخره شد اصلا قسمت عظیمی از ابهت گویین به همین لرد اف سیندر شدنش بود
منم امیدوارم داستان رو تا جایی که میشه کامل کنند و میازاکی بره سراغ آی پی جدید
نمیگم نیازی نبود. چون یه سری چیزا رو لازم بود جواب بده (Nameless King مثلا) ولی بیشتر از اینکه جواب بده، سوالای بی پاسخ بیشتری مطرح کرد. مثلا ما الان نمیدونیم Deep چیه. خواب آلدریچ چه تعبیری داشت. یورم از کجا اومده. چرا سرزمین های مختلف اینجوری کنار هم جمع شدن در حالیکه هر وقت آتش رو به افول میذاره، همچین اتفاقی نمیوفتاده. چرا حالا این دفعه دنیا داره به پایان میرسه. پیگمی کدوم قبرستونیه و چکار کرده (که ظاهرا توی The Ringed City قراره یه چیزایی بفهمیم) و کلی چیزای دیگه.
مشکل اصلی اینه که میازاکی فول قوا روی بلادبورن کار کرد و در کنارش وقت کمی برای سولز 3 گذاشت و خودش هم اینو اقرار کرده. کاش اینطور نمیشد ولی حالا که شده هم کاری نمیشه کرد. میتونست بعد از تموم شدن بلادبورن، با تمرکز کامل روی سولز 3 کار کنه. اینجوری تاثیر مستقیم بلادبورن روی سولز 3 کمتر میشه. کار کردن روی 2تا عنوان کله گنده یه لقمه گنده تر از دهنش بود.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نمیگم نیازی نبود. چون یه سری چیزا رو لازم بود جواب بده (Nameless King مثلا) ولی بیشتر از اینکه جواب بده، سوالای بی پاسخ بیشتری مطرح کرد. مثلا ما الان نمیدونیم Deep چیه. خواب آلدریچ چه تعبیری داشت. یورم از کجا اومده. چرا سرزمین های مختلف اینجوری کنار هم جمع شدن در حالیکه هر وقت آتش رو به افول میذاره، همچین اتفاقی نمیوفتاده. چرا حالا این دفعه دنیا داره به پایان میرسه. پیگمی کدوم قبرستونیه و چکار کرده (که ظاهرا توی The Ringed City قراره یه چیزایی بفهمیم) و کلی چیزای دیگه.
مشکل اصلی اینه که میازاکی فول قوا روی بلادبورن کار کرد و در کنارش وقت کمی برای سولز 3 گذاشت و خودش هم اینو اقرار کرده. کاش اینطور نمیشد ولی حالا که شده هم کاری نمیشه کرد. میتونست بعد از تموم شدن بلادبورن، با تمرکز کامل روی سولز 3 کار کنه. اینجوری تاثیر مستقیم بلادبورن روی سولز 3 کمتر میشه. کار کردن روی 2تا عنوان کله گنده یه لقمه گنده تر از دهنش بود.
به نظر من بعضی چیزا تو دارک سولز بدون جواب می موند خیلی بهتر بود که بیاد یه سری مسائل بدون جواب دیگه رو تو سری های بعدی باز کنه اصلا ابهت اینجور بازیا به همین روش داستان سراییه دیمنز سولز هم یه سری سوال بی جواب گذاشت
می دونید دارک سولز 3 اصلا و ابدا حس جدیدی رو به آدم انتقال نمی داد ببین وقتی دیمنز سولز بازی می کردم واقعا هیچ بازی شبیهش ندیده بودم بازی کاملا خاص بود اونقدر خاص که یه سری مشکلاتش رو به راحتی میشد چشم پوشی کرد وقتی دارک سولز 1 اومد شاید به اندازه دیمنز سولز تازه نبود ولی بازی شاید حتی خاص تر از دیمنز سولز بود و خیلی قوی تر شده بود ولی دارک سولز 3 این حس وجود نداشت انگار بازی مرثیه ای برای دارک سولز 1 بود بازی طوری ساخته شده که بیشتر حس نوستالژی رو تو گیمر به وجود بیاره مثلا همون سول اف سیندر انگار فقط می خواست به شما یادآوری کنه دارک سولز 1 چی بوده حتی ابیس واچرز هم همینطور بود لقبشون نوع مبارزشون استایلشون همه چیزشون شما رو یاد آرتوریاس می انداخت خوب این نوستالژی بازی باعث میشه هر طور هست lore بازی و شخصیت ها رو به زور بچسبونند به شخصیت شماره اول همین باعث حفره و سوال های بی جواب بسیار زیادی میشه
من شخصا از داستان دارک سولز 3 زیاد خوشم نیومد به قول شما میازاکی تمام توانش رو گذاشت روی بلادبورن کنارش یه کمی هم روی دارک سولز کار کر
د

• Like
Reactions: HalfLife G

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
watch?v=5zbxn03qo6s
اینم از تریلر لانچ آخرین دی ال سی سری سولز! با این تریلری که دیدم امیدواریم برای اینکه این خداحافظی خیلی خوبی باشه با Dark Souls، بیشتر از همیشه شد. ادامه ای که فکر نمیکنم درکار باشه ولی اگه بود امیدوارم مثل همیشه پرفکت و عالی باشه! شدیداً برای دی ال سی و بازی بعدی فرام سافتور هایپم :D
فرام سافتور با این سری راحت میتونه تو بهترینای تاریخ اسمش برای همیشه بمونه. امیدوارم همیشه این ثبات رو حفظ کنه و پیشرفت کنه.
_____
گویا این دی ال سی قراره بیشتر این سوالایی که مونده رو جواب بده. ولی خب یه همه اینا رو بعید میدونم بفهمیم.

• Like
Reactions: Oakenshield

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
یادته من چند ماه پیش همینجا گفتم داستان ۳ ضعیف بود؟؟
اصلا دارک سولز ۱ کاملترین و قویترین چهارچوب داستانی رو داشت و لازم نبود چیزی بهش اضافه بشه
ولی امان از پول......هر جا که اسم این چرک کف دست میاد همه چی میریزه به هم:D
حتی Dlc ها هم به احتمال زیاد این ضعف داستانی شماره ۳ رو جبران نخواهند کرد

فقط من نکران دو چیزم:
۱- دیگه دارک ۴ نبینیم چون اکه دیدیم باید منتظر فروپاشی بیشتر داستان باشیم(شروع یه سه گانه جدید با داستانی جدید و ضعیفتر)
۲- این اتفاق سر بلادبورن نیاد.....داستان بلادبورن ۱ مثه دارک ۱ یه پکیج محشر و کامل و عالیه....ادامش به احتمال زیاد داغونش می کنه...مخصوصا اینکه میازاکی رو چند تا بازی همزمان داره کار میکنه و طبیعتا کیفیت کارم تحت الشعاع قرار می گیره

ولی یه حسی میگه همه اینا اتفاق خواهد افتاد متاسفانه:D:D

.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خو من قبول دارم که داستان شماره اول کامل بود منتها یه سوال اساسی داشت و این بود که تا کی این چرخه میخواد ادامه پیدا کنه؟ جواب این سوال توی بازی نبود. حالا درسته گوین و بقیه یه گناهی انجام دادن منتها یه راهی برای از بین بردن چرخه باید باشه. این سولز 2 بود که میاد تا حدودی بهش پاسخ میده. توی سولز 2، آلدیا میگه یه راه دیگه هم ممکنه وجود داشته باشه ولی نمیگه چیه و چجوریه. توی سری سولز هم هر کسی به طریقی میخواد خارج بشه از چرخه. یکی از سعی میکنه اژدها بشه، یکی میره دنیای نقاشی و ...
منتها با این برداشتی که من تا اینجا از The Ringed City داشتم، ظاهرا قراره به طور اساسی به یه نتیجه ای برسیم که حالا اسپویل نمیکنم براتون :D
به خاطر همین میگم این داستان باید ادامه پیدا میکرد منتها به شکل منسجم تری به صورتی که سولز 2 کلا وجود نمیداشت و سولز 3 به سوالات بی پاسخ شماره اول، جوابی درخور میداد. سولز 2 با آوردن رفرنس هایی از شماره اول، تا حدودی خراب کرد Lore بازی رو. نمونه-ش حضور ارنشتاین و مجسمه Sun Covenant و ... . به نظرم اگر با داستان شماره سوم ترکیبش میکردن خیلی خیلی نتایج بهتری به دشت میومد.

کل الاجمعین، من به شدت به این The Ringed City امیدوارم، به شدت! شاید نتونه همه سوالات رو جواب بده، منتها یه سری چیزهای مهم رو پاسخ میده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
خو من قبول دارم که داستان شماره اول کامل بود منتها یه سوال اساسی داشت و این بود که تا کی این چرخه میخواد ادامه پیدا کنه؟ جواب این سوال توی بازی نبود. حالا درسته گوین و بقیه یه گناهی انجام دادن منتها یه راهی برای از بین بردن چرخه باید باشه. این سولز 2 بود که میاد تا حدودی بهش پاسخ میده. توی سولز 2، آلدیا میگه یه راه دیگه هم ممکنه وجود داشته باشه ولی نمیگه چیه و چجوریه. توی سری سولز هم هر کسی به طریقی میخواد خارج بشه از چرخه. یکی از سعی میکنه اژدها بشه، یکی میره دنیای نقاشی و ...
منتها با این برداشتی که من تا اینجا از The Ringed City داشتم، ظاهرا قراره به طور اساسی به یه نتیجه ای برسیم که حالا اسپویل نمیکنم براتون :D
به خاطر همین میگم این داستان باید ادامه پیدا میکرد منتها به شکل منسجم تری به صورتی که سولز 2 کلا وجود نمیداشت و سولز 3 به سوالات بی پاسخ شماره اول، جوابی درخور میداد. سولز 2 با آوردن رفرنس هایی از شماره اول، تا حدودی خراب کرد Lore بازی رو. نمونه-ش حضور ارنشتاین و مجسمه Sun Covenant و ... . به نظرم اگر با داستان شماره سوم ترکیبش میکردن خیلی خیلی نتایج بهتری به دشت میومد.

کل الاجمعین، من به شدت به این The Ringed City امیدوارم، به شدت! شاید نتونه همه سوالات رو جواب بده، منتها یه سری چیزهای مهم رو پاسخ میده.

قرار نبود حتما به همه چیز جواب داده بشه که......این که سرنوشت چرخه بی پایان آتش و خاموشی چی میشد تنها تباهی محض بود.....یه جور پایان باز .
قرار دادن یه پایان باز برای بازی خیلی خیلی بهتر از اینه که جواب این سوال داده بشه ولی در عوض اصن نشه فهمید کلا تو شماره 3 کی به کیه و چی به چیه:D

باز شماره 2 اون ارنشتین و dlc ها کارو خراب کرد وگرنه کلیت داستان خوب بود....یعنی یه ادامه منطقی برای دنیای شماره1 ...........الان تو دارک سولز 3 کلا یه وضعی شده که توضیف نمیشه کرد همه چی رفته تو هم:D

+

منم جفت dlc ها رو گرفتم اولی رو رفتم که خیلی خوب ولی خیلی کوتاه بود و نکته داستانیش همون 30 ثانیه آخرش بود که خیلی خوف بود:Dتو روزهای آتی باید رفت سراغ dlc دوم امدیوارم بیشتر از اینکه سرنوشت آتش رو بگه بیاد یکم در مورد دنیای شماره 3 و کلیتش توضیح بده

.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
قرار نبود حتما به همه چیز جواب داده بشه که......این که سرنوشت چرخه بی پایان آتش و خاموشی چی میشد تنها تباهی محض بود.....یه جور پایان باز .
قرار دادن یه پایان باز برای بازی خیلی خیلی بهتر از اینه که جواب این سوال داده بشه ولی در عوض اصن نشه فهمید کلا تو شماره 3 کی به کیه و چی به چیه:D

باز شماره 2 اون ارنشتین و dlc ها کارو خراب کرد وگرنه کلیت داستان خوب بود....یعنی یه ادامه منطقی برای دنیای شماره1 ...........الان تو دارک سولز 3 کلا یه وضعی شده که توضیف نمیشه کرد همه چی رفته تو هم:D

+

منم جفت dlc ها رو گرفتم اولی رو رفتم که خیلی خوب ولی خیلی کوتاه بود و نکته داستانیش همون 30 ثانیه آخرش بود که خیلی خوف بود:Dتو روزهای آتی باید رفت سراغ dlc دوم امدیوارم بیشتر از اینکه سرنوشت آتش رو بگه بیاد یکم در مورد دنیای شماره 3 و کلیتش توضیح بده

.
دارک سولز 3 از نظر داستان بدجور قاطیه واقعا نمی تونه از پس داستان خودش بر بیاد شما ببینید دارک سولز 2 با تمام بدی هاش با همه اتمسفر افتضاح بعضی از مکان هاش با بسیاری از باس های افتضاحش و حتی npc های نه چندان بیاد موندنیش از نظر داستانی کاملا از پس خودش بر میاد درسته چند جا حفره داستانی به وجود میاره ولی از پس داستان خودش بر میاد یعنی اگه به عنوان یه عنوان جدا بهش نگاه کنید کاملا داستان خودش رو داره و خوب روایت میشه ولی دارک سولز 3 همیشه دست به دامن دارک سولز 1 هستش این وسط اومدن یه سری قسمت جدید هم ریختن تو داستان دیگه شد یه آش شله قلمکار
برای همینه من میگم ای کاش ادامه ای برای دارک سولز 1 ساخته نمیشد ولی به قول خودت پول همه کار می کنه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این شلم شوربای داستان سولز 3 رو هم منم موافقم باهاتون. یه سری چیزاش بدون هیچ دلیلی یا به دلایل مسخره رخ دادن. بعد قبول دارم که همه چیز نباید پاسخ داده بشه و باید بر عهده بازیکن باشه تا با استفاده از شواهد نتیجه گیری کنه منتها باید به اندازه کافی مستندات به آدم بده که بتونه پازل وار کنار هم بچینه تا کامل بشه. به عنوان مثال من همیشه داستان سری سولزبورن رو با سایلنت هیل مقایسه میکنم که هر دوتاشون بر عهده بازیکن گذاشته میشه تا قسمت های خالی رو پر کنن منتها توی سایلنت هیل به بهترین شکل ممکن میشه تفسیر کرد و دلایل رویداد های مختلف رو فهمید منتها داستان سری سولز به شدت مبهمه و ممکنه n تا تفسیر مختلف ازش درآورد و همه شون هم درست باشن. به خاطر همینه که میگم نیاز به ادامه بودن تا یه سری چیزها رو از زوایای دیگه نشون بده و مدارک بیشتری در اختیارمون بذاره که خب این اتفاق به صورت ناقص رخ داده.

در مورد The Ringed City هم باید بگم عالیه! باس های، طراحی لوکیشن، دشمن ها و آیتم ها همگی چیزایی هستن که از یه DLC برای سری سولز انتظار میره. در مورد سرنوشت آتش هم چیزی نمیگه چون همش رو توی بازی اصلی گفت. ادامه Ashes of Ariandel رو میگه. در مورد دنیای شماره سوم هم خیلی کم توضیح میده. بیشتر به داستان گفته نشده و سرزمین Dark Soul میپردازه.
باز هم 30 ثانیه آخرش سورپرایز کننده-س :D اصن باس آخرش تو حلقم :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
این شلم شوربای داستان سولز 3 رو هم منم موافقم باهاتون. یه سری چیزاش بدون هیچ دلیلی یا به دلایل مسخره رخ دادن. بعد قبول دارم که همه چیز نباید پاسخ داده بشه و باید بر عهده بازیکن باشه تا با استفاده از شواهد نتیجه گیری کنه منتها باید به اندازه کافی مستندات به آدم بده که بتونه پازل وار کنار هم بچینه تا کامل بشه. به عنوان مثال من همیشه داستان سری سولزبورن رو با سایلنت هیل مقایسه میکنم که هر دوتاشون بر عهده بازیکن گذاشته میشه تا قسمت های خالی رو پر کنن منتها توی سایلنت هیل به بهترین شکل ممکن میشه تفسیر کرد و دلایل رویداد های مختلف رو فهمید منتها داستان سری سولز به شدت مبهمه و ممکنه n تا تفسیر مختلف ازش درآورد و همه شون هم درست باشن. به خاطر همینه که میگم نیاز به ادامه بودن تا یه سری چیزها رو از زوایای دیگه نشون بده و مدارک بیشتری در اختیارمون بذاره که خب این اتفاق به صورت ناقص رخ داده.

در مورد The Ringed City هم باید بگم عالیه! باس های، طراحی لوکیشن، دشمن ها و آیتم ها همگی چیزایی هستن که از یه DLC برای سری سولز انتظار میره. در مورد سرنوشت آتش هم چیزی نمیگه چون همش رو توی بازی اصلی گفت. ادامه Ashes of Ariandel رو میگه. در مورد دنیای شماره سوم هم خیلی کم توضیح میده. بیشتر به داستان گفته نشده و سرزمین Dark Soul میپردازه.
باز هم 30 ثانیه آخرش سورپرایز کننده-س :D اصن باس آخرش تو حلقم :D
می دونی یکی از مشکلات دارک سولز 3 چیه ؟؟؟ اینه که بازی مثل دارک 1 پیوسته نیست یعنی پیوستگی بازی به صورت نمادینه خودت دیگه استادی می دونی مثلا تو دارک 1 برای رفتن به ash lake باید اول بری بلایت تاون بعد گریت هالو و بعدش ash lake اگه دقت کنی داستان دقیقا مثل یه پازل کامل صحیح و به ترتیب روایت میشه ولی تو دارک 3 مثل پازل در هم ریخته است قضیه deep و الدریچ و سالیوان و ... رسما پیوستگی ندارند
در مورد روایت داستان هم باهات موافقم قبلا هم تو تاپیک بلادبورن گفتم نحوه روایت داستان سری سولزبورن به سبک سایلنت هیل های کلاسیکه درسته که سایلنت هیل ها مستندات بهتری به گیمر میدن ولی سری سولز هم تا جایی که ممکنه دلیل برای گیمر قرار میدن به نظرم فقط دارک 3 یکم قاطی وگرنه دارک 1 و 2 و بلادبورن خوبه :D

راستی 10 باس سخت سری رو به انتخاب خودم نوشتم البته کسی نگاه تاپیک هم نکرد حالا اینجا خودمون رو تبلیغ کنیم:D
سخت ترین باس های آثار From Software

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
@REZA TAEL کجایی؟ بیا که وصال یار نزدیک است :D داره به پایان میرسه این دفتر و حکایت همچنان باقی :D

هِی .. حسبِ حالی ننوشتیم و شد ایامی چند ... :D

دارک سولز 3 از نظر داستان بدجور قاطیه واقعا نمی تونه از پس داستان خودش بر بیاد شما ببینید دارک سولز 2 با تمام بدی هاش با همه اتمسفر افتضاح بعضی از مکان هاش با بسیاری از باس های افتضاحش و حتی npc های نه چندان بیاد موندنیش از نظر داستانی کاملا از پس خودش بر میاد درسته چند جا حفره داستانی به وجود میاره ولی از پس داستان خودش بر میاد یعنی اگه به عنوان یه عنوان جدا بهش نگاه کنید کاملا داستان خودش رو داره و خوب روایت میشه ولی دارک سولز 3 همیشه دست به دامن دارک سولز 1 هستش این وسط اومدن یه سری قسمت جدید هم ریختن تو داستان دیگه شد یه آش شله قلمکار
برای همینه من میگم ای کاش ادامه ای برای دارک سولز 1 ساخته نمیشد ولی به قول خودت پول همه کار می کنه :D

من قبلا همچین چیزی در رابطه با این موضوع گفتم اینجا :D

من ک DS3 رو بازی نکردم،پستاتون رو هم سرسری خوندم و سکرول کردم،اما اگر واقعاً بازی در ارتباط با نسخه اول دارای حفره داستانی میشه،ب این خاطره ک از نظر من DS1 از نظر داستانی تمامً یک بازی کامل بود و تموم سوالات تو همون نسخه جواب داده میشه و داستان کلاً بسته میشه،ساختن DS3 یک کرمی بود ک اجباراً در حین پروسه ساختن Bloodborne به جون میازاکی افتاد و فقط در راستای تکمیل کردن گیم‌پلی مخصوص میازاکی بود،نه تکمیل کردن lore بازی.فکر کن در طول ساختن بلادبورن یک سره توهم میزد وای من اگر این گیم پلی رو با سولز قاطی کنم چی میشه،دیگه فکر نکرد داستان رو میخواد چی کار کنه :D

دقت کرده باشین میازاکی اصلاً سکوئل‌باز نیست،هر سه تا بازی قبلیش داستان تو همون یه بازی بسته میشه.

اما آیا DS3 در مواجهه با خودش هم دارای حفره داستانیه؟اگر جواب آره‌س این میشه ی مشکل بزرگ.وگرنه کمی حق میدم ب میازاکی ک یه lore بزرگ و بسته شده رو بخواد دوباره باز کنه به مشکل بر بخوره.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
dlc دوم رو شروع کردم و تقریبا تا نصفش رفتم
کیفیتش که خوب به کنار و نسبتا سخته ، از لحاظ داستانی به خیلی چیزا ربط داره و اتفاقا به مسایل شماره ۱ هم بشدت ربط داره
یعنی چند جا سوپرایز شدم ......تو اسپویل میذارم که اگر تا حالا بازی نکردین و میخواهید خودتون بدونید خودتون کاووش کنید:D:

از همون نوشته های سلاح های شوالیه ها توی ringed city میشه فهمید که این شهر رو همون زمان حضور گوین ساختن تا آدما توش زندگی کنن و هم دارک سولز رو خدایان در کنترل نگاه دارن ......
ولی abyss و این جریانا نابود کرده شهر رو و البته اژدهایی که فرستاده شده تا جلوی abyss رو بگیره در این شهر خودش درگیر abyss شده که به عنوان باس می بینمیش

در مورد اون demon ای هم که lorian رو به اون روز در آورد هم اول dlc یه pigamy میگه که همون دیمنی هست که پرنس لورین ازش حرف میزد و ما باهاش مبارزه می کنیم

در مورد اون پروانه ها هم که تو قلعه لادریک هستن اینجا می بینیم که کاملا انجل شدن و اونم اینکه از پیله انسانهای بدبخت که pigamy هستن در میان.... پس منشاش رو می فهمیم اینجا

ولی نکته جالبی که هست اینه که نزدیک یکی از بنفایرها داخل شهر علاوه بر مجسمه شوالیه ها که نشون میده شهر مال زمان گوین هست چند باری هم مجسمه از kaate می بینیم

البته یه سوپر سوپرایز هم بود که اینو ملت رو زمین نوشتن و وقتی دیدم کف کردم:

یجایی دقیقا همونجایی هستش که فایر لینک شراین یک بود و دقیقا محل در اومدن مار خوشگلمون تو فایر لینک شراین بود ولی به صورت خراب و باستانی مانند بود

در کل dlc دوم تا حالا نکات جالبی گفته چند تا نکته فرعی و جواب فرعی گفته ولی عوضش این قاطی پاتی شدن زمان و مکانها درش خیلی تاکید میشه باز
یعنی نزدیک خرابه های ringed city ما خرابه های lortheric رو می بینیم که نشون میده از لحاط زمان و مکان قاطیه بازی.....اول dlc دوم هم اون pigamy میگه که در پایان عصر آتش زمان و مکان به سمت هم کشیده شدن و همین مونده از دنیا فقط:-?

بقیشو برم ببینم چطوری میشه.....دختر نقاش ما از ما دارک سول خواسته:D

.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر