Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوست عزیز من خودم روی دو تا سیستم تست کردم مشکلی نداشتم.حقیقا نمیدونم مشکل از کجاست

منم تست کردم دمت گرم راحت کار می کنه خودشم اپدیت می شه فقط اینکه گزینه gi خیلی در گرافیک تاثیر داره تاثیرش 1 جاهایی خیلی زیاده با این حال اگه کسی فریم نمی گیره کمش کنه.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
منم تست کردم دمت گرم راحت کار می کنه خودشم اپدیت می شه فقط اینکه گزینه gi خیلی در گرافیک تاثیر داره تاثیرش 1 جاهایی خیلی زیاده با این حال اگه کسی فریم نمی گیره کمش کنه.
اقا شما بازیت ارجینال هست یا اشتراکی چه جوری نصب کردی کجا گذاشتی فایل را من تو پوشه بازی گذاشتم بالا نمیاد تو دسکتاپ نصب کردم بازم بازی بالا نمیاد شما کجا گذاشتی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اقا شما بازیت ارجینال هست یا اشتراکی چه جوری نصب کردی کجا گذاشتی فایل را من تو پوشه بازی گذاشتم بالا نمیاد تو دسکتاپ نصب کردم بازم بازی بالا نمیاد شما کجا گذاشتی

بازی من اصله اما اشتراکیم فرق خاصی نداره کرکی که نیست. شما لازم نیست داخل بازی بندازیش اصلا فقط 1 جایی اجراش کن بعدش 1 فایل اپدیت میاد اپدیتش کن بعدشم هنگام اجرای بازی خودش اجرا می شه اگرم اپدیتی بیاد باز ابتداش می گه اپدیت می کنی

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
یه مقدار کامل تر توضیح بدید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم. الان بازی بالا نمیاد؟ تو بازی با زدن CRTL+Shift+Backspace منو بالا نمیاد؟ مشکل چیه دقیقا؟
این لینک رسمی صفحه ماد توی steamcommunity هست که توضیحات کامل هم داره. اگر با نسخه نصب اتوماتیک مشکلی دارید و موقع نصب ارور می گیرید پیشنهاد می کنم از نسخه دوم یعنی Manual install (لینک) استفاده کنید. خود من هم از این استفاده می کنم مشکلی هم نداره.
فقط فایل زیپ رو توی پوشه اصلی بازی extract کنید و برید توی بازی و باقی ماجرا.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
هر سه کمپین اصلی بازی رو تموم کردم.فقط میتونم بگم از شاهکار هم اونورتر بود خدایی.بازی پر از احساس هست و شخصیت پردازی شدیدا قوی کار شده.داستان بازی پر از سوپرایز هست و مرتب شگفت زده میشید.واقعا دست Yoko Taro درد نکنه.بعد از مدت ها یه بازی کردم که واقعا بهم چسبید
فقط میتونم بگم این ژاپنیا نابغن توی ساخت بازی و انیمه.....

آخرین ویرایش:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
یه مقدار کامل تر توضیح بدید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم. الان بازی بالا نمیاد؟ تو بازی با زدن CRTL+Shift+Backspace منو بالا نمیاد؟ مشکل چیه دقیقا؟
این لینک رسمی صفحه ماد توی steamcommunity هست که توضیحات کامل هم داره. اگر با نسخه نصب اتوماتیک مشکلی دارید و موقع نصب ارور می گیرید پیشنهاد می کنم از نسخه دوم یعنی Manual install (لینک) استفاده کنید. خود من هم از این استفاده می کنم مشکلی هم نداره.
فقط فایل زیپ رو توی پوشه اصلی بازی extract کنید و برید توی بازی و باقی ماجرا.
داداش ممنون به خاطر اپدیت بود برنامه کار نمیکرد بعد از نصب اپدیت داشت من نکردم الان کار میکنه بازی از این رو به اون رو شد به خاطر فول اسکرین شدن

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
واقعا جای شرم داره که یه سازنده بازیشو تست نشده بده به بازار . پول کامل رو بگیره و قفل آنچنانی روی بازیش بندازه ولی زحمت یک بار تست کردن رو به خودش نده .
بازی رو اجرا کردم و واقعا جا خوردم . همین جوری استیم رو باز گذاشتم تا ببینم بلاخره یه آپدیت میاد این مشکل رو درست کنه یا نه ...
حیف یه بازی به این قشنگی که یه تِستِر درست درمون نداره .
شروع بازی بینظیر بود و درجه هایپمو به سقف چسبوند .

• Like
Reactions: s.1

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
واقعا جای شرم داره که یه سازنده بازیشو تست نشده بده به بازار . پول کامل رو بگیره و قفل آنچنانی روی بازیش بندازه ولی زحمت یک بار تست کردن رو به خودش نده .
بازی رو اجرا کردم و واقعا جا خوردم . همین جوری استیم رو باز گذاشتم تا ببینم بلاخره یه آپدیت میاد این مشکل رو درست کنه یا نه ...
حیف یه بازی به این قشنگی که یه تِستِر درست درمون نداره .
شروع بازی بینظیر بود و درجه هایپمو به سقف چسبوند .
دوست عزیز یه ماد صفحه قبل گذاشتم که همه مشکلات بازیو حل میکنه میتونید استفاده کنید و حالشو ببرید

• Like
Reactions: Polaris

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
بالاخره بازی دست من هم رسید. یعنی به شدت درگیر کننده و سریع.
یه ترکیب عالی از همه چیز :D تا همینجاش که تازه اولشم DonDonPachi و Zone of the Enders و نمیدونم Resonance of Fate و چند بازی دیگه رو توش دارم می بینم :D خیلی خوبه \m/

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من الان 1 جایی رسیدم با 1 ماشین بزرگ قدیمی فیکس کنم 1 سری ایتم می خواست جمع کردم حرف زدم باهاش حالا می گه خستم باید استراحت کنم داخل youtube دیدم طرف می ره 1 چرخی می زنه برمی گرده درست می شه من کل مپ رفتم برگشتم بازم می گه خستم. 1 عدد side quest هم هست باید برم 3 تا عکس محل هست بگیرم بیارم 1 عکس داخل 1 جنگله از ابشار میاد پایین اینم داخل معبد می شم باید 1 سری سرباز بیان باهاشون بجنگم بعد 1 در باز می شه برم اونجا داخل معبده برام هیچ اتفاقی نمی افته اینا باگه یا من باید کار خاصی انجام بدم. چقدر بازیش الافی داره خسته شدم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من الان 1 جایی رسیدم با 1 ماشین بزرگ قدیمی فیکس کنم 1 سری ایتم می خواست جمع کردم حرف زدم باهاش حالا می گه خستم باید استراحت کنم داخل youtube دیدم طرف می ره 1 چرخی می زنه برمی گرده درست می شه من کل مپ رفتم برگشتم بازم می گه خستم. 1 عدد side quest هم هست باید برم 3 تا عکس محل هست بگیرم بیارم 1 عکس داخل 1 جنگله از ابشار میاد پایین اینم داخل معبد می شم باید 1 سری سرباز بیان باهاشون بجنگم بعد 1 در باز می شه برم اونجا داخل معبده برام هیچ اتفاقی نمی افته اینا باگه یا من باید کار خاصی انجام بدم. چقدر بازیش الافی داره خسته شدم

باگه باگه. بازی جدید بی باگ تا حالا ساخته نشده!

• Like

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,736
اولی درست یادم نیس فک کنم همونو میگی که قبلش باهاش جنگیدی بعد 9s پیشنهاد میده تعمیرش کنی اطلاعاتش بازیابی کنی اگه همینه که اینم ساید کوئست هس ، وقتی میبینی جریان پیش نمیره یه بار فست تراول کن منطقه دیگه برگرد اگه درست نشد جریانش معمولا وابسته به یه چیز دیگه س فک کنم اینو باید تو کوئست اصلی جلو بری یکم بعد برگردی سراغش.
ساید کوئست عکسا هم واسه جنگل داخل معبد که میگی نباید بشی ، عکس خود آبشار رو می خواد یه هاله قرمز رو نقشه هس برو اونجا زاویه دوربین رو سمت آبشار بگیر خودش عکس میگیره اینجوری:
j6n_rsz_forrest_nir.jpg

اگه میبینی خسته کننده س کلا می تونی بیخیال ساید کوئست شی پیگیر داستان اصلی باشی.

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اولی درست یادم نیس فک کنم همونو میگی که قبلش باهاش جنگیدی بعد 9s پیشنهاد میده تعمیرش کنی اطلاعاتش بازیابی کنی اگه همینه که اینم ساید کوئست هس ، وقتی میبینی جریان پیش نمیره یه بار فست تراول کن منطقه دیگه برگرد اگه درست نشد جریانش معمولا وابسته به یه چیز دیگه س فک کنم اینو باید تو کوئست اصلی جلو بری یکم بعد برگردی سراغش.
ساید کوئست عکسا هم واسه جنگل داخل معبد که میگی نباید بشی ، عکس خود آبشار رو می خواد یه هاله قرمز رو نقشه هس برو اونجا زاویه دوربین رو سمت آبشار بگیر خودش عکس میگیره اینجوری:
j6n_rsz_forrest_nir.jpg

اگه میبینی خسته کننده س کلا می تونی بیخیال ساید کوئست شی پیگیر داستان اصلی باشی.

همین دیگه من فست 100 بار کردم بگرشتم باز می گه خستم. دیگه هر چی ساید هم بود انجام دادم همچنان خستس گشتم داخل سایت ها ظاهرا باگ هست برای خیلی ها در این قسمت گیر می کنه برخی هم شانسی ردش کردن. 1 سوال دیگه اینکه زمانی که ماموریت می گیریم از کجا بفهمیم کدوم ساید هست کدوم اصلی من از شخصی که ماموریت می ده می فهمم بر فرض برای چنگیزه یا نه از افراد اصلی خودمون هست زیرش می نویسه.

قسمت دوم سوالمم نگرفتی چی گفتم برای همینجا که عکسش رو گذاشتی باید داخل معبده بشی بعد از اونجا 1 راه بسته داره که به اونجا می رسه این راه بسته هم باید 1 جنگی بکنی 1 دمو نشون می ده راه باز می شه اما برای من در این معبد هیچ جنگی در نمی گیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر