PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
برای من که خداروشکر هیچ مشکلی نداره فوق فوقش بخواد خیلی دیگه اذیت کنه 5 دقیقه طول میکشه ولی اکثر اوقات حتی به یک دقیقه هم نمیکشه...
.
.
.
چند صحفه قبل رو خوندم و الان دیگه بعد از 200 لول بازی کردن تقریبا همه چیه بازی دستم اومده
بهترین انلاینی هست که تجربه کردم و جوری بهش اعتیاد دارم که اگه روزی نتونم به دلیلی سمتش برم انگار یک چیزیم کمه
تجربه ای انلاین تلو بهم میده رو توی هیج عنوان دیگه ای از بتل و کالاف گرفته تا انچارتد و بقیه بهم نمیدن...انگار همه چیز کامله یا حداقل به کامل خیلی نزدیکه و تاکتیکی ترین بازی انلاینی هست که سراغ دارم نه مثل بتل 1 که با کمپ زدن میتونین 40 تا کیل بگیری..توی تلو از یک اسموک بمب که درست میکنی تا هر سوروایول اسکیلی که میزاری میتونه تاکتیک و روند بازی رو تغییر بده...
همه ما کاملا با نکات مثبتش اشنا هستیم نمیخوام تکرار کنم که بهترینه اما یکسری نکات هست که اگر نبود یا فرق داشت خیلی بهتر میشد...
تاکتیکال شاتگان توی اپگرید دومش مرگبار میشه و fire rate عجیبش غیرقابل مهار میشه مخصوصا اگر کسی که ازش استفاده میکنه توی بازی به حد حرفه ای رسیده باشه من با دمیجی که میده مشکلی ندارم یکم باید range و البته fire rate پایین تری داشت...
شاتگان رو باید میذاشتن روی 500 یا 550 پارت چون واقعا وحشتناکه
اسپکتر رو هم باید پارتش رو میذاشتن 400-450
بمب اکسپرت لول سه باید 6 تا لودآود پوینت میگرفت و سرعت ترکیدن بمبش خوبه ولی اینکه خود طرف توش اسیر نمیشه خیلی این قابلیت رو بیش از حد کاربردی کرده تا حدی که طرف بمب اکسپرت سه مبذازه یک اسموک بمب میسازه میزنه به دل حریف و صد در صد پیروزیش قطعیه...
یکسری نکات مثل مچ مکینگ حتی توی no party هم ذوق میزنه یک دفعه یک تیم همه لولا زیر ده اونور بالای 500!!
و یکسری مشکلات و باگ های جزئی دیگه...
تمام این موارد هرگز نتونسته حتی لحطه ای باعث باشه که ازش دلسرد بشم
موافقم باهات ولی چون دیگه نمیشه کاریش کرد من بهترین کارو انجام میدم
شاتگان به دستارو شورتی میکشم
اسموک به دستارم چون هیچ کاری نمیشه کرد مخصوصا از نوع کمپرش انتحاری میزنم سری یه بمب کنار خودم میندازم تا جفتمون به فنا بریم:D
ولی بازم اینا چیزی نیست چون تو هر ۱۰ دست شاید یکی اینجوری به پستت بخوره که اونم مشکلی نیست.
رو مخ ترین چیز بازی گلیچاییه که میزنن تو ۵ تا مپش واقعا نامردیه نمیدونی از کجا میخوری تیر از غیب میاد
تقریبا تمام مپاش باگ‌داره و میشه استفاده کرد ولی ۵ تاشون خیلی نامردیه الانم که همه یاد گرفتن کم میارن استفاده میکنن .

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام دوستان
من الان یک ماهی هست واسم پلیر پیدا نمیکنه و فکر میکردم سرورای بازی مشکل دارن و اومدم اینجا سرزدم دیدم کسی مشکلی نداره و با یه نت دیگه تست کردم دیدم پلیر آورد
نت اصلیم کیفیتش خوبه و همیشه راحت پلیر پیدا میکرد
ب نظرتون isp کاری کرده
؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام دوستان
من الان یک ماهی هست واسم پلیر پیدا نمیکنه و فکر میکردم سرورای بازی مشکل دارن و اومدم اینجا سرزدم دیدم کسی مشکلی نداره و با یه نت دیگه تست کردم دیدم پلیر آورد
نت اصلیم کیفیتش خوبه و همیشه راحت پلیر پیدا میکرد
ب نظرتون isp کاری کرده
؟
اون اینترنتی که برات پلیر پیدا نمیکنه برای کجاست ؟

ببین من سال قبل که اکانت کاهش پینگ استفاده می کردم از یه شرکتی باید 1 ساعت میشستم تا چهارتا بازیکن پیدا کنه..در حالی که کیفیت کاهش پینگ بسیار مطلوب بود و پینگ من رو از 200 می کرد 59

ولی در عوضش از یه جا دیگه می گرفتم بلافاصله پیدا می کرد در حالی که اونم پینگ من رو به امریکا می کرد 59

به خاطر کیفیت اینترنت نیست معلوم نیست چرا اینجوریه...گویا رو یه سری از رنج آیپی ها این مشکل وجود داره.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
اون اینترنتی که برات پلیر پیدا نمیکنه برای کجاست ؟

ببین من سال قبل که اکانت کاهش پینگ استفاده می کردم از یه شرکتی باید 1 ساعت میشستم تا چهارتا بازیکن پیدا کنه..در حالی که کیفیت کاهش پینگ بسیار مطلوب بود و پینگ من رو از 200 می کرد 59

ولی در عوضش از یه جا دیگه می گرفتم بلافاصله پیدا می کرد در حالی که اونم پینگ من رو به امریکا می کرد 59

به خاطر کیفیت اینترنت نیست معلوم نیست چرا اینجوریه...گویا رو یه سری از رنج آیپی ها این مشکل وجود داره.
والا اون نتم که نمیاره کارون نت هستش و وایرلس و تا همین چند روز پیش نهایتن 2دقیقه طول میکشید پلیر پیدا کنه
ولی با نت مخابرات الان واسم پیدا میکنه(که نن خونه خودمون نیست)
راه حلی ندارید؟

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
دوستان خواهشا اد كنين مولتيش رو خيلي دوس دارم ولي فرندي ندارم ازونجا كه تازه خريدم كنسولو، اگه تنبليتون مياد آيدي تونو بگين من ادد ميكنم
آي دي خودم : don_imbetterfool

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
305
دوستان خواهشا اد كنين مولتيش رو خيلي دوس دارم ولي فرندي ندارم ازونجا كه تازه خريدم كنسولو، اگه تنبليتون مياد آيدي تونو بگين من ادد ميكنم
آي دي خودم : don_imbetterfool
داداش اد کن بازی کنیم. Id: Majidharami

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
آنلاین بازی کلا مشکلات خاص خودش رو داره که اگه نداشت خیلی کامل میشد. :D
از dsync بودن بازی بگیر که پشت کاور آدم تیر میخوره تا بالانس نبودن اسلحه ها و ... که امیدوارم تو نسخه دوم برطرف بشه.

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
آنلاین بازی کلا مشکلات خاص خودش رو داره که اگه نداشت خیلی کامل میشد. :D
از dsync بودن بازی بگیر که پشت کاور آدم تیر میخوره تا بالانس نبودن اسلحه ها و ... که امیدوارم تو نسخه دوم برطرف بشه.
این dsync رو که میگی شاید مربوط به پینگته...چون من وقتی که نتم قویه و پینگم پایین خیلی راحت بازی میکنم.
در رابطه با بالانس بودن اسلحه ها اگه میشه بیشتر بگو..

• Like
Reactions: rowan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر