بازیهای موجود در بازار برای PC

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بکس کسی zelda breath of the wild رو که واس pc شبیه سازی شده codex ریلیز کرده رو تست کرده؟
پرفورمنس چطوره؟
من تستش نکردم ولی توی نت همه میگن قابل بازیه اما باگ و گلیچ زیاد داره یه مدت دیگه ورژن جدید شبیه ساز منتشر میشه که احتمالا تمام مشکلاتش رو حل میکنه بهتره تا اون موقع منتظر بمونید
با توجه به اینکه شبیه ساز هست به سیستم نسبتا خوبی هم نیاز دارید

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام بین Mafia 3 و Watch Dogs 2 کدوم بهتره ؟ میخوام بیشتر شکل GTA باشه
واچ داگز خیلی مذخرفه
مافیا 3 خیلی بهتره...با اپدیتای که اومده براش مشکلات بازی برطرف شده
واچ داگز یه گیم پلی تکراریه و بی سرو ته هست

• Like
Reactions: s.1 and mohammad20

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این زلدا حقیقی هست معتبرم هست با شبیه ساز wiiu اجرا می شه. فکر نکنم جالب اجرا بشه چرا که شبیه ساز ابتدای راهشه اما تست می کنم خبر می دم. فکر کنم بین 6 ماه تا 1 سال دیگه خیلی بازی هاش قابل اجرا بی مشکل باشن.

از نظر منم watch dogs 2 یکی از بدترین گیم هایی هست که منتشر شده گیم پلی بازی بسیار خسته کننده هست مافیا 3 هم بعد از اپدیت ها خیلی بهتر شده اما ماموریت هاش بین خیلی بد با خوب تقسیم می شن یعنی 1 قسمت هاییش خیلی بده 1 جاهاییشم حال می ده. اما watch dogs 2 کلا یکنواخت و تکراری هست.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من اجراش کردم متاسفانه فایل نصبی دیروزم crc error داد مجبور شدم امروز یکی دیگه بگیرم بگذریم من بین 15 تا 30 فریم می گیرم یکمی باگ گرافیکی داره یا یکم کاراکتر می ره داخل زمین گاهی

بازی کلا 30 فریم هست اگر این برنامه جای تک هسته ای بودن 4 هسته ای بشه راحت اکثر بازی ها 30 فریم می دن از جمله همین بازی فریز های گه به گاهشم درست می شه. با اینکه شبیه ساز ابتدای راهشه اما بازم خوب اجرا می کنه دمشون گرم

• Like
Reactions: Link.Zelda

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام
نمیدونستم کجا بپرسم اما خبری از COD WW2 نمیزارید؟
پیش فروشش ت استیم شروع شده
سلام
بازی دیشب رونمایی شده
تاریخ انتشارش 12 ابان ماه یا همون 3 نوامبر میباشد
زمان بتای بازی هم معلوم نیست

• Like
Reactions: mac man

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر