عناوین رایگان ماه آپریل شبکه اکس‌باکس لایو مشخص شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
XBL-Games-Gold-April-2017.jpg
عناوین رایگان ماه آپریل مخصوص شبکه اکس‌باکس لایو، برای مشترکین سرویس گلد این شبکه اعلام شد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

تمام بازی های رایگان ماه مارس به شرح زیر است:

بازی های رایگان Xbox1:

(Ryse: Son of Rome (April 1-30
(The Walking Dead: Season Two (April 16-May 15

بازی رایگان Xbox360:

(Darksiders (April 1-15
(Assassin's Creed: Revelations (April 16-30

لینک منبع

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ryse روی پی سی بازی کردم. گیم پلیش خیلی بده.
ولی گرافیکش هنوزم شاخه! :-bd
بازیهای 360 هم دمش گرم دوتا AAA داده. سونی که خیلی وقت هست بازی خوب برا ps3 نداده.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
واکینگ دد که خیلی قدیمیه (نسل قبلیه در واقع) و اون یکی رایس هم که یه بازی ترکیده اس و تکلیفش مشخصه
همچنان پلاس رو ترجیح میدم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
مایکروسافت این ماه هم لیست خوبی داده، توی دو سال گذشته اکثر مواقع بازی های خوبی مجانی کرده و کمتر پیش اومده که طی یک ماه بازی خوب مجانی نکرده باشه :D Ryse که به نظر من کاملا آندرریت هست و مطمئن باشید در حد یه بازی 75 تا 80 باهاش حال می کنید، TWD هم به خوبی فصل اول نیست ولی بازم یکی از کارهای خوب TT هست. از اون طرف من از AC: R زیاد خوشم نیومد و به نظرم بدترین عنوان تو سریه :D ولی Darksiders خیلی خوبه، در کل لیست خوبیه و امیدوارم مایکروسافت همین روندی که در قبال GWG در پیش گرفته رو ادامه بده :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
و اونایی که به پلاس گیر میدن، یادشون رفته حداقل دوتا از بازی های این لیست قرن ها پیش برا پلاس گذاشته شدن:-" (دارکسایدرز و TWD , در مورد AC:R هم مطمئن نیستم گزاشته یا نه:-")

کلا چنین بازی های معروفی از نظر دهن پرکنی خوبن، ولی بعد از این همه سال، اکثر طرفدارها رفتنشون:-" (منظورم این بازی های Gold نیست ، نمومش همین TearAway و LBP3 که تا 7 دلار هم تخفیف خوردن!:-" )

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
و اونایی که به پلاس گیر میدن، یادشون رفته حداقل دوتا از بازی های این لیست قرن ها پیش برا پلاس گذاشته شدن:-" (دارکسایدرز و TWD , در مورد AC:R هم مطمئن نیستم گزاشته یا نه:-")

کلا چنین بازی های معروفی از نظر دهن پرکنی خوبن، ولی بعد از این همه سال، اکثر طرفدارها رفتنشون:-" (منظورم این بازی های Gold نیست ، نمومش همین TearAway و LBP3 که تا 7 دلار هم تخفیف خوردن!:-" )
به نظرم حرفت درست نیست :D من خودم الان چک کردم مثلا تو لیست دوستان من 107 نفر هستن، 48 نفرشون Tomb Raider رو دانلود کرده بودن و 30 نفر هم بالای 3 ساعت بازی کردن :D قیمتش هم قبل از مجانی شدن 10 دلار بود، یا کلی مثال دیگه. بعضی بازیها رو آدم دوست داره بازی کنه (خصوصا اونایی که قبلا هم بازی کرده) ولی ترجیح میده پولش رو بابت بازی های دیگه پس انداز کنه. مجانی کردن این بازی ها خیلی بهتره از اینه که بازی هایی مجانی بشن که اصلا بازی نمی کنیم. البته مایکروسافت همه مدل بازی مجانی کرده و به نظرم تنوع کار زیاده و اکثر سلیقه ها رو پوشش میده (البته اگه طرف همیشه گلد داشته باشه) :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
کلا سوای این فن بازی ها و یسری حرفای تکراری، سال ۲۰۱۷ کاملا پلاس خوب بوده و با This War of Mine و Day of the Tentacle و LittleBigPlanet 3 و Tearaway Unfolded
اگر سرتر از گلد نبوده باشه کمترم نیس:D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
واکینگ دد که خیلی قدیمیه (نسل قبلیه در واقع) و اون یکی رایس هم که یه بازی ترکیده اس و تکلیفش مشخصه
همچنان پلاس رو ترجیح میدم :D
حالا هرکی ندونه من که میدونم، همین بازی خیلی قدیمی رو همین دو سه ماه پیش بازی کردی،تازه اگر نصفه ولش نکرده باشی تا بعدا بازی کنی!:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
کلا پلاس هیچوقت نمیتونه از لایو در این مورد بهتر باشه.دلیلش هم اون دوتا بازی 360 هست که میده.یعنی کلا هرچقدرم بازی های نسل هشتیش بهتر باشه (که معمولا نیست) بازم اون دوتا بازی 360 لایو را بهتر میکنه.(البته با فرض اینکه فقط One و یا PS4 داشته باشه یکی)

من توی این 5-6 ماهی که پلاس داشتم فقط The War Of Mine و Tearway برام بدردبخور بوده.بقیه از دم یا داشتم یا ارزش بازی نداشتن.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خیلی بازی های خوبی امدن این دوماه.اکترشون درجه یک بودن و من تجربشون نکرده بودم.خوشحالم که پولمو برای لایو دادم و نه پلاس.پلاس به نظرم هنوز خیلی جا کار داره.

• Like
Reactions: Dlforshot2

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این سیستم لایو و بکوارد هم اگه به سرویس xbox play anywhere اضافه بشن من دیگه هیچی از مایکروسافت نمیخوام. جزو آرزوهامه. خدایی زورم میاد بازم پول کنسول بدم :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
حالا هرکی ندونه من که میدونم، همین بازی خیلی قدیمی رو همین دو سه ماه پیش بازی کردی،تازه اگر نصفه ولش نکرده باشی تا بعدا بازی کنی!:D
چرت نگو:D
من اینو رو ps3م بازی کردم.زمان فروختن کنسولم که میدونی خودت حساب کتاب کن ببین میشه چندسال پیش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر