مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

fcb10

کاربر سایت
Jun 3, 2011
23
نام
David
دوستان دسته م رو تازگی واسش فلت و ذغال عوض کردم، ولی الان دکمه R2 بخوبی عمل نمیکنه مثلا توی فیفا بازیکن با آخرین توان نمیدوه و بازی هایی که قسمت دکمه زنی QTE دارن عمل نمیکنه

بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دسته من R2 با بخصوص L2 اش خودش میزنه درست میشه؟
دسته شما 2 حالت داره یا دغالی R2 و L2 شما پاره شده و گیر میکنه ( که این احتمالش خیلی زیاده ) یا این که فلت دستتون خراب شده..به ترتیب اولی 90 % و دومی 10 %...البته فنر R2 و L2 هم ممکنه خورده رفته باشه و مقداریش کنده شده باشه.
دست شما درست میشه به راحتی ولی اگر خودتون تا حالا عوض نکردید حتما یا بدید بیرون براتون عوض کنن یا یه فیلم کامل اسمبلی دسترو ببین بعد خودت عوضش کن.

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دسته شما 2 حالت داره یا دغالی R2 و L2 شما پاره شده و گیر میکنه ( که این احتمالش خیلی زیاده ) یا این که فلت دستتون خراب شده..به ترتیب اولی 90 % و دومی 10 %...البته فنر R2 و L2 هم ممکنه خورده رفته باشه و مقداریش کنده شده باشه.
دست شما درست میشه به راحتی ولی اگر خودتون تا حالا عوض نکردید حتما یا بدید بیرون براتون عوض کنن یا یه فیلم کامل اسمبلی دسترو ببین بعد خودت عوضش کن.
من بعضی وقتا تو بازی خودش L1 میره یه بار تو فیفا هم شوت زدم اینجوری چیپ رفت!

Pejman1615

کاربر سایت
Mar 24, 2017
6
سلام.
من فیفا17 دیسک پلمپ خریدم.دو سه روز تکنفره بازی کردم مشکل نداشت الان یه دسته دیگه خریدم وقتی دونفره بازی میکنیم بعضی وقتا مثل موقع کرنر زدن یکم کند میشه میخام بدونم مشگل از کنسوله از دسته هست یا از بازی لطفا جواب بدید ممنون.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من بعضی وقتا تو بازی خودش L1 میره یه بار تو فیفا هم شوت زدم اینجوری چیپ رفت!
ذغالیr2 , l1 شما یا پاره شده یا فنرش به علت کوتاه شدن از جاش در امده...دستت l1 اش نرفته داخل که احساس کنی گیر کرده ؟

• Like
Reactions: mamadian

Pejman1615

کاربر سایت
Mar 24, 2017
6
سلام.
من فیفا17 دیسک پلمپ خریدم.دو سه روز تکنفره بازی کردم مشکل نداشت الان یه دسته دیگه خریدم وقتی دونفره بازی میکنیم بعضی وقتا مثل موقع کرنر زدن یکم کند میشه میخام بدونم مشگل از کنسوله از دسته هست یا از بازی لطفا جواب بدید ممنون.
آقا کسی نمیدونه مشکل من چیه؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
3 نوع دسته داریم..دسته سری اول ها هستن..دسته سری دوم و سری جدیدا که چراغ led روی تاچه و از سری اسلیم فکر کنم وارد بازار شد.

سری سوم نیست دستم.
ولی از کجا بفهمم سری اول هست یا دوم؟!
مدلش اینه:
CUH-ZCT1U
میخوره سری اول باشه؟

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
آقا کسی نمیدونه مشکل من چیه؟
نه داداش هیچ مشکلی نداره,فوتبال منم موقع کرنر زدن همینطوره,یمقدار کنده,طبیعیه مال همه اینطوره حساس نباش مشکلی نیست.

اقا این ps4 من موقع بازی کردن یه صدای عجیبی مثل باز شدن در نووشابه گاز دار میده این روند حدود دوبار تکرار میشه و هر پونزده دقیقه اتفاق میفته و بعد دیگه صداش نمیاد.بنظرتون صدا از کجاست

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: rezab

Pejman1615

کاربر سایت
Mar 24, 2017
6
دمت گرم سه روزه فکرم مشغوله تو سفر هم
نه داداش هیچ مشکلی نداره,فوتبال منم موقع کرنر زدن همینطوره,یمقدار کنده,طبیعیه مال همه اینطوره حساس نباش مشکلی نیست.
دمت گرم خیالمو راحت کردی سه روزه فکرم مشغوله تو سفر هم هستم دسترشی ب جایی ندارم فقط میخاستم مطمعن باشم از کنسول نباشه

• Like
Reactions: rezab

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام و خسته نباشید
دوستان من به مدت 3 4 ماه بود دستگاه رو که روشن میکردم چراغش آبی میشد و میموند همونجوری سفید نمیشد و تصویر نمیداد هی از برق میکشدیدم چند بار تا درست میشد ولی الان 1 هفتس خیییلی باید اینکارو بکنم تا بشه وقتی ام میشه همون تو منو صفحه کامل سیاه میشه و میپره مشکل چیه؟خرجش چقده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر