PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
سلام...
خیر...مچ میکینگ بازی هم مشکل نداره.شما وقتی به تنهایی سرچ میکنید Party Allow انتخاب نکنید چون این گزینه مربوط به اونایی هست که گروهی سرچ میکنن.شما NO Party Allow سرچ کنید...

من از همون اول تا حالا هیچوقت Party Allow انتخاب نکردم، هرچی بوده همون No Party Allow بوده و بعضی مواقع بااین مشکل Matchmaking روبرو میشم

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من از همون اول تا حالا هیچوقت Party Allow انتخاب نکردم، هرچی بوده همون No Party Allow بوده و بعضی مواقع بااین مشکل Matchmaking روبرو میشم
حالا خوبه برای شما بعضی وقتا پیش میاد برای من که بالای 80درصد مواقع اینجوریه:D
حتی وقتی تیمم رنک بالان بازم ضعیفن شانس من
طرف 300 هفته بازی کرده با بالاترین رنک میاد یه دان میگیره 5 دفعه میمیره:D

البته بگم برد و باخت توی این بازی تاثیری نداره و مهم اینه که شما خودت خوب کار کنی و همین که بیشترین پارت رو بگیری برنده ای
شده من 16 تا دان و Execute گرفتم ولی بازم باختیم ولی چون من بهترین بازیکن بودم بیشترین پارتو گرفتم
پس کسی که واقعاً حقشه در اصل برندس
به خاطر همینم به تیمم خیلی اهمیتی نمیدم و سعی میکنم خودم خوب باشم

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
حالا خوبه برای شما بعضی وقتا پیش میاد برای من که بالای 80درصد مواقع اینجوریه:D
حتی وقتی تیمم رنک بالان بازم ضعیفن شانس من
طرف 300 هفته بازی کرده با بالاترین رنک میاد یه دان میگیره 5 دفعه میمیره:D

البته بگم برد و باخت توی این بازی تاثیری نداره و مهم اینه که شما خودت خوب کار کنی و همین که بیشترین پارت رو بگیری برنده ای
شده من 16 تا دان و Execute گرفتم ولی بازم باختیم ولی چون من بهترین بازیکن بودم بیشترین پارتو گرفتم
پس کسی که واقعاً حقشه در اصل برندس
به خاطر همینم به تیمم خیلی اهمیتی نمیدم و سعی میکنم خودم خوب باشم
حرف شما درسته.
اما یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات مالتی tlou اینه که با هم تیمی هات بازی کنی و تکی نری جلو...کلا باید تیمی حرکت کنین تا آسیبی نبینین مثال:(وقتی Down میشی هم تیمیت سریع بلندت میکنه یا وقتی حمله میشه قدرتتون بیشتر میشه تا 1vs.4 , 1vs.1 طرفو بزنی).
اما وقتی توی تیم گاگولا میوفتی...1.همشون که ی طرف برا خودشون میرن.
2.اصلا تکنیکای بازی رو بلد نیست همینجوری مثل آنچارتد میرن جلو فک میکنن 100 تا تیر تو خشاباشونه طرفم با یه چوب میزنه تو سرش یا طرف ی اسموک بمب میندازه و دخلشو میاره.
همینا باعث میشه که توی بازی 1vs.4 حمله کنی و این خیلی تکنیک و حرفه میخواد که واقعا سخته و اکثر موقع ها محاصرت میکنن.
خلاصه اگه تو تیم ضعیفی رفتین سعی کنید همش Bomb بکارید.

• Like
Reactions: Hasan Bahali

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
حرف شما درسته.
اما یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکات مالتی tlou اینه که با هم تیمی هات بازی کنی و تکی نری جلو...کلا باید تیمی حرکت کنین تا آسیبی نبینین مثال:(وقتی Down میشی هم تیمیت سریع بلندت میکنه یا وقتی حمله میشه قدرتتون بیشتر میشه تا 1vs.4 , 1vs.1 طرفو بزنی).
اما وقتی توی تیم گاگولا میوفتی...1.همشون که ی طرف برا خودشون میرن.
2.اصلا تکنیکای بازی رو بلد نیست همینجوری مثل آنچارتد میرن جلو فک میکنن 100 تا تیر تو خشاباشونه طرفم با یه چوب میزنه تو سرش یا طرف ی اسموک بمب میندازه و دخلشو میاره.
همینا باعث میشه که توی بازی 1vs.4 حمله کنی و این خیلی تکنیک و حرفه میخواد که واقعا سخته و اکثر موقع ها محاصرت میکنن.
خلاصه اگه تو تیم ضعیفی رفتین سعی کنید همش Bomb بکارید.
بازی چون دیگه خیلی تخفیف خورده خیلی ها میخرن...بازیکن لول پایین خیلی زیاد شده تو بازی.
3 ساله تقریبا دارن بازی میکنم این بازیرو هیچ بازی دیگه انلینرو هم مثل این دوست ندارم فقط امیدوارم تو شماره 2 یه سری ایرادات بازی داره برطرفش کنن.
1-اسلحه تاکتیکال شاتگان کلا ناجوانمردانه ترین سلاحه بازی..یعنی شما 1 2 ماه مرتب باهاش بازی کنی دستت را بیفته خیلی خوب میتونی بزنی ولی همونطور که میدونید کسانی که مرتب از این سلاح استفاده میکنن بهشون میگن نوب خصوصا یه سایلنس هم بزاری روش...این سلاح واقعا خیلی ناجوانمردانست به چند دلیل که امیدوارم تو شماره 2 درستش کنن.
1-rate of fire بالایی داره..یعنی شما کافیه این سلاح رو تا لول 2 آپگرید کنید...زیر 0.5 ثانیه خوشگل 2 تیر رو خالی کرده
2-نشونه گیریش 6، 7 سانت قطر داره...یعنی شما اگر خیلی هم تو نشونه گیری خوب نباشی به لطف قطر بزرگ نشونه گیریش راحت اکثر تیرهات میخوره به طرف.
3-تیرهاش range بالایی داره...یعنی طرف فاصلش زیاد هم باشه تیر بخوری ازش 70 80 درصد خونت میره...کم مونده یه دوربین هم مثل Variable Rilfe روش بزارن فقط که دیگه نور علا نوره.
به نظر من باید تو شماره 2 مقدای از قدرتش کم کنن..یا rate of fire یا range اش رو کمتر کنن .
4-تفنگ ویژه شاتگان که به راحتی میتونه یه بازی باخترو با برد عوض بکنه باید تغییراتی داشته باشه..یا پارتش رو بیشتر کنن مثلا از 600 شروع بشه یا load out بیشتری نسبت به همینی که هست بگیره...طرف با شاتگان 10 نفرو میرنه بعد فکر میکنه بازیش خوبه.کمپ میکه زرتو زرت میزنه..زره هم داشته باشی زیر 0.5 ثانیه 2 تا تیر خالی میکنه و خلاص...یا وقتی یه نفرو با تیر شاتگان میزنی پارت کمتری بهت بده..اخه شاتگان رو به یه بچه 2 سالم بدی میزنه.
5-ردیوس مولوتوف رو حالت داشتن زره به نظر من باید تغییر کنه...شما زره داشته باشی موتولوف بخوره تو صورتت یا کامل بخوره بهت نمی افتی...حتما باید بخوره بغلت تا بی افتی...خوب مثلا که چی ؟ این چه قانونیه که مولوتوف حتما باید بخوره کنارت تا بمیری ؟ یعنی باید دایره قطر مولوتوف بغل طرف زده شه تا بمیره طرف روش بزنی یه 70 80 درصد خونش کم میشه ولی نمی میره. ( در صورت داشتن زره )
6-یه محدودیتی در استفاده از covert training تو بازی اعمال بشه..یه سری ها کل 15 دقیقه بازیرو اصلا بلند نمیشن از اول تا اخر بازی نشسته بازی میکنن...یعنی اینا اگه از زانو به پایین هم پا نداشتن تو بازی براشون مشکلی پیش نمیاد.
7-بمب اکسپرت 3 خیلی ناجوانمردانست...یه تغییری توش بدن تا از این حالت در بیاد.
8-مچ مچینگ بازی واقعا مشکل داره باید یه فکر اساسی براش بکنن.
9-اگر tlou 2 سرور اختصاصی داشته باشه شدیدا حمایت میشه که بعید به نظر میرسه.

در اخر این که فقط tlou

آخرین ویرایش:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
بازی چون دیگه خیلی تخفیف خورده خیلی ها میخرن...بازیکن لول پایین خیلی زیاد شده تو بازی.
3 ساله تقریبا دارن بازی میکنم این بازیرو هیچ بازی دیگه انلینرو هم مثل این دوست ندارم فقط امیدوارم تو شماره 2 یه سری ایرادات بازی داره برطرفش کنن.
1-اسلحه تاکتیکال شاتگان کلا ناجوانمردانه ترین سلاحه بازی..یعنی شما 1 2 ماه مرتب باهاش بازی کنی دستت را بیفته خیلی خوب میتونی بزنی ولی همونطور که میدونید کسانی که مرتب از این سلاح استفاده میکنن بهشون میگن نوب خصوصا یه سایلنس هم بزاری روش...این سلاح واقعا خیلی ناجوانمردانست به چند دلیل که امیدوارم تو شماره 2 درستش کنن.
1-rate of fire بالایی داره..یعنی شما کافیه این سلاح رو تا لول 2 آپگرید کنید...زیر 0.5 ثانیه خوشگل 2 تیر رو خالی کرده
2-نشونه گیریش 6، 7 سانت قطر داره...یعنی شما اگر خیلی هم تو نشونه گیری خوب نباشی به لطف قطر بزرگ نشونه گیریش راحت اکثر تیرهات میخوره به طرف.
3-تیرهاش range بالایی داره...یعنی طرف فاصلش زیاد هم باشه تیر بخوری ازش 70 80 درصد خونت میره...کم مونده یه دوربین هم مثل Variable Rilfe روش بزارن فقط که دیگه نور علا نوره.
به نظر من باید تو شماره 2 مقدای از قدرتش کم کنن..یا rate of fire یا range اش رو کمتر کنن .
4-تفنگ ویژه شاتگان که به راحتی میتونه یه بازی باخترو با برد عوض بکنه باید تغییراتی داشته باشه..یا پارتش رو بیشتر کنن مثلا از 600 شروع بشه یا load out بیشتری نسبت به همینی که هست بگیره...طرف با شاتگان 10 نفرو میرنه بعد فکر میکنه بازیش خوبه.کمپ میکه زرتو زرت میزنه..زره هم داشته باشی زیر 0.5 ثانیه 2 تا تیر خالی میکنه و خلاص...یا وقتی یه نفرو با تیر شاتگان میزنی پارت کمتری بهت بده..اخه شاتگان رو به یه بچه 2 سالم بدی میزنه.
5-ردیوس مولوتوف رو حالت داشتن زره به نظر من باید تغییر کنه...شما زره داشته باشی موتولوف بخوره تو صورتت یا کامل بخوره بهت نمی افتی...حتما باید بخوره بغلت تا بی افتی...خوب مثلا که چی ؟ این چه قانونیه که مولوتوف حتما باید بخوره کنارت تا بمیری ؟ یعنی باید دایره قطر مولوتوف بغل طرف زده شه تا بمیره طرف روش بزنی یه 70 80 درصد خونش کم میشه ولی نمی میره. ( در صورت داشتن زره )
6-یه محدودیتی در استفاده از covert training تو بازی اعمال بشه..یه سری ها کل 15 دقیقه بازیرو اصلا بلند نمیشن از اول تا اخر بازی نشسته بازی میکنن...یعنی اینا اگه از زانو به پایین هم پا نداشتن تو بازی براشون مشکلی پیش نمیاد.
7-بمب اکسپرت 3 خیلی ناجوانمردانست...یه تغییری توش بدن تا از این حالت در بیاد.
8-مچ مچینگ بازی واقعا مشکل داره باید یه فکر اساسی براش بکنن.
9-اگر tlou 2 سرور اختصاصی داشته باشه شدیدا حمایت میشه که بعید به نظر میرسه.

در اخر این که فقط tlou
در مورد شاتگان باهات موافقم خیلی بد میندازه...راستش منم خیلی ازش استفاده میکنم و قبول دارم ناجوانمردانس.
اما محدودیتی برای تیم مقابل یا هم تیمی ها نیست...اونا هم استفاده کنن...درواقع آیتم یا سلاحی نیست که p2w بشی...اما هرطور فکر میکنم توی واقعیت هم همینطوری هست شاتگان...درواقع کاملا طبیعی و درست ساخته شده...برای همین به نظرم نمیوتنن تغییری توش بدن یا هرچی...فکر این هم بکن که PART زیاد میخواد برای دریافتش و نمیشه از شاتگانشون ایراد گرفت.

• Like
Reactions: Hasan Bahali

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوستان خواهش این لینک رو چک کنید ببنید برای شما باز میشه یا نه..اگر باز شد یا نشد اینترنتتون رو اعلام کنید...به کل برای من قطع شده حتی با شیلتر شکن هم باز نمیشه..خدا لعنتشون کنه معلوم نیست دارن چیکار میکنن..الان نمیتونم وصل شم به سرور tlou ..پروفایل ها از این هاست خونده میشه...با 10 تا چیز پی ان هم تست کردم کانکت نمیشه..سایت های شیلتر شده باز میشه اما این اصلا کانکت نمیشه...با اینترنت همراه اول هم تست کردم باز نشد.

Amazon Simple Storage Service (S3) — Cloud Storage — AWS

فقط دقت کنید دقیقا همون لینک بالا باشه..تو گوگل سرچ کنید ساب دامین دیگه ای از این هاست میاد که باز میشه ولی باید همین این باز بشه چون موقع کانکت به سرور این لینک میشه.

به کل ساب دامین s3.amazonaws از دسترس خارج شده و هیچ رقمه وصل نمیشه بهش...خواهشا سریع جواب بدید تا بفهمیم قضیه چیه...خدا کنه فقط یه اختلال باشه...دیشب مشکلی نداشت ولی الان error downloading config file میده موقع اتصال به سرور که باید از همون سایت بالا پروفایل دانلود و چک بشه که نمی تونه کانکت شه بهش.
------------------------

خوب خدارو شکر مشکل از سمت ایران نیست...ایراد از سمت سرور خود سونی هست..تو twich هم قسمت نظرات بعضی ها اشاره کردن نمی تونن کانکت شن.

;

مشکل کاملا حل شد و Amazon Simple Storage Service (S3) — Cloud Storage — AWS در حال حاضر باز میشه.

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
چرا کلاً بازی پیدا نمی کنه!؟:-/
والا حقیقتا از دیشب ساعت 8 9 به بعد خیلی خوب برای من در حال حاظز پلیر پیدا میکنه..در حالی که 1 ماهو اندی میشد به سختی پیدا می کرد...الان نهایت 2 دقیقه طول میکشه.
یه بار موذم رو خاموش روشن کن ببین درست میشه.

• Like
Reactions: -7-

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
دیدین گفتم
واسه منم همین طور بود
شماها میگفتین مشکلت از اینترنتته!!
ولی بعدش درست شد
دو سه روز اخیر هم من ک مشکلی نداشتم
شاید اینترنت شماها مشکل داره خخخخخخخخ

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
برای من که خداروشکر هیچ مشکلی نداره فوق فوقش بخواد خیلی دیگه اذیت کنه 5 دقیقه طول میکشه ولی اکثر اوقات حتی به یک دقیقه هم نمیکشه...
.
.
.
چند صحفه قبل رو خوندم و الان دیگه بعد از 200 لول بازی کردن تقریبا همه چیه بازی دستم اومده
بهترین انلاینی هست که تجربه کردم و جوری بهش اعتیاد دارم که اگه روزی نتونم به دلیلی سمتش برم انگار یک چیزیم کمه
تجربه ای انلاین تلو بهم میده رو توی هیج عنوان دیگه ای از بتل و کالاف گرفته تا انچارتد و بقیه بهم نمیدن...انگار همه چیز کامله یا حداقل به کامل خیلی نزدیکه و تاکتیکی ترین بازی انلاینی هست که سراغ دارم نه مثل بتل 1 که با کمپ زدن میتونین 40 تا کیل بگیری..توی تلو از یک اسموک بمب که درست میکنی تا هر سوروایول اسکیلی که میزاری میتونه تاکتیک و روند بازی رو تغییر بده...
همه ما کاملا با نکات مثبتش اشنا هستیم نمیخوام تکرار کنم که بهترینه اما یکسری نکات هست که اگر نبود یا فرق داشت خیلی بهتر میشد...
تاکتیکال شاتگان توی اپگرید دومش مرگبار میشه و fire rate عجیبش غیرقابل مهار میشه مخصوصا اگر کسی که ازش استفاده میکنه توی بازی به حد حرفه ای رسیده باشه من با دمیجی که میده مشکلی ندارم یکم باید range و البته fire rate پایین تری داشت...
شاتگان رو باید میذاشتن روی 500 یا 550 پارت چون واقعا وحشتناکه
اسپکتر رو هم باید پارتش رو میذاشتن 400-450
بمب اکسپرت لول سه باید 6 تا لودآود پوینت میگرفت و سرعت ترکیدن بمبش خوبه ولی اینکه خود طرف توش اسیر نمیشه خیلی این قابلیت رو بیش از حد کاربردی کرده تا حدی که طرف بمب اکسپرت سه مبذازه یک اسموک بمب میسازه میزنه به دل حریف و صد در صد پیروزیش قطعیه...
یکسری نکات مثل مچ مکینگ حتی توی no party هم ذوق میزنه یک دفعه یک تیم همه لولا زیر ده اونور بالای 500!!
و یکسری مشکلات و باگ های جزئی دیگه...
تمام این موارد هرگز نتونسته حتی لحطه ای باعث باشه که ازش دلسرد بشم

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر