خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان این مدل Dell رو کسی داشته ؟ :
P2415Q

مناسب هست برای Pro ??

چون بودجه ام حدود 1.5 هست گزینه های زیادی ندارم برای 4K ، تنها موردی که دیدم این بود ، اگه بهتر هم میشناسید معرفی کنید
دادا بودجه رو افزايش بده يه ٣٠٠ تومني يدونه تي وي LG UH650 بخر ٤٣ اينچ ... هم ٤٣ اينچ هست هم 4k هم اينكه يه اسم hdr رو داره حداقل . Tv هم هست . در كل كار راه بندازه

من اين تي وي رو از نزديك ديدم . خوبه با اين قيمت ارزش خريد داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
s
دوست عزیز باهات موافقم..تو خرید نباید وسواس شد..چون از هر چی بترسی همون سرت میاد..
ولی اینم در نظر بگیر که مونتاژ تو ایران با جاهای دیگه خیلی فرق داره...
تو ایران شرکتهای محترم بخاطر اینکه سود بیشتری ببرن از قطعات بی کیفیت تری مثل بورد و ... استفاده میکنن..خود قطعات و پنل هم گرید بندی داره که معمولا شرکتهای معظم داخلی از گرید پایین تر استفاده میکنند..
شما وضعیت وسایل برقی و حتی ماشین که تو ایران مونتاژ میشه رو ببین مطمئن باش به عرضم میرسی..
تو ایران کلا خرید هر چیزی ریسک خودشو داره و خیلی روی گارانتی نمیشه حساب کرد..
به طور مثال چند وقت پیش یکی از دوستام مانیتور گارانتی دار خرید و به محض اینکه بازش کرد 3 تا پیکسل سوخته داشت..کلی پیگیری و تماس گرفت..شرکت میگفت تا 5 تا نباشه عوض نمیکنیم و بنده خدا با کلی ضرر فروختش..
کلا شرکتهای داخلی برای گارانتی بهونه های خوبی میارن..

داداش من این نکته رو دقیقا چند وقت پیش همینجا عرض کردم...
تی وی هایی که توسط سایتهایی مثل rtings بررسی میشن با این چیزی که اینجا مونتاژ میشه تفاوت داره..
برای همینم هست که من همیشه میگم باید تی وی رو از جلو دید و تست کرد..
اینم بگم تی وی های مونتاژی هم توشون نمونه های خوب پیدا میشه..مثلا سری ks سامسونگ نسبت به بقیه مونتاژیها کیفیت و تصویر خیلی بهتری داره..

داداش این مشخصات و تفاوتهای تی وی ها هست بطور خلاصه:

ال جی | LG
LG-LOGO-300x145.jpg

.

• قیمت مناسب
  • کارایی زیاد
  • دارای تکنولوژی نانو
  • دارای کیفیت تصویر های (HD - Full HD - 4K)
  • دارای گیرنده (دیجیتال و ... )
  • دارای ورودی های (HDMI - USB و...)
  • دارای کنترل های جادویی
  • دارای قابلیت های اشتراک (بلوتوث - وای فای)
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل WEB OS
  • دارای پردازنده های قوی
  • سرعت رفرش تصویر بالا (هرتز بالا)

سونی | SONY
Sony-logo-300x225.jpg

• قیمت بالا (نسبت به الجی و سامسونگ)
  • کیفیت بالاتر (نسبت به الجی و سامسونگ)
  • کارایی زیاد
  • دارای تکنولوژی نانو
  • دارای کیفیت تصویر های (HD - Full HD - 4K)
  • دارای گیرنده (دیجیتال و ... )
  • دارای ورودی های (HDMI - USB و...)
  • دارای کنترل های جادویی
  • دارای قابلیت های اشتراک (بلوتوث - وای فای)
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل اندروید
  • دارای پردازنده های قوی (X-Reality™ PRO)
  • سرعت رفرش تصویربا هرتز بالا (تصویر واقعی)

سامسونگ | SAMSUNG

samsung-logo-45-300x186.jpg

• قیمت مناسب
  • کیفیت متوسط (پایین تر از الجی و سونی)
  • کارایی زیاد
  • دارای کیفیت تصویر های (HD - Full Hd - 4k)
  • دارای گیرنده دیجیتال
  • دارای ورودی های یو اس بی و اچ دی ام آی
  • دارای کنترل جادویی
  • دارای قابلیت های اشتراک همانند بلوتوث و وای فای
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل های تایزن
  • دارای پردازنده های قوی
  • سرعت رفرش تصویر بالا
این رده بندی کیفی رو از کجا آوردی داداش؟
این که قطعاتی که در کارخانه های سامسونگ ایران استفاده می شن بی کیفیت هستند رو منبعی داری؟
این چیزهایی که در مورد گارانتی گفتی من بهش برنخوردم تا حالا، گارانتی شرایط داره، مثلا اگه توی گارانتی قید شده باشه که زیر 5 پیکسل تعویض نمیکنن، شما انتظار داری عوض کنن؟
الان من یخچال دو قلو خریدم 7 تومن، ساخت کارخانه سامسونگ در سیرجان هست، همین یخچال رو چند وقت پیش، مدل کره ایش رو دقیقا همین قیمت می داد
ازش پرسیدم گفت هیچ فرقی نداره، قطعات از کره میاد، صرفا اینجا مونتاژ میشه، ما همونقدری که اون رو گارانتی میکنیم، این رو هم گارانتی میکنیم
یک نکته ی دیگه ای هم کلا توی این تاپیک دیدم اینه که کلا جز سونی همه یه عیب و ایرادی دارن

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود دوستان
من قبلا روی tv 42 اینچ بازی میکردم ولی الان تقریبا یه هفتس که یه tv 32 اینچ خریدم و روی اون بازی میکنم،مشکل اینه که بعد یک ساعت چشمام تار میشن و تا از پا tv بلند نشم خوب نمیشن خواستم بدونم این به چه دلیله؟بخاطر تغییر سایز tvه؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
درود دوستان
من قبلا روی tv 42 اینچ بازی میکردم ولی الان تقریبا یه هفتس که یه tv 32 اینچ خریدم و روی اون بازی میکنم،مشکل اینه که بعد یک ساعت چشمام تار میشن و تا از پا tv بلند نشم خوب نمیشن خواستم بدونم این به چه دلیله؟بخاطر تغییر سایز tvه؟
نه دوست عزيز . ريطي ب سايز نداره
ميتونه مربوط ب فاصله ي شما تا تي وي باشه
يا مربوط ب كنترل موشن توي تصاوير متحرك مثلا مثل بازي فوتبال
يا اينكه كلا جديدا چشماتون زودتر از قبل خسته ميشه ...

اينا معمولا دلايل اصليه

• Like
Reactions: Behnams923

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
نه دوست عزيز . ريطي ب سايز نداره
ميتونه مربوط ب فاصله ي شما تا تي وي باشه
يا مربوط ب كنترل موشن توي تصاوير متحرك مثلا مثل بازي فوتبال
يا اينكه كلا جديدا چشماتون زودتر از قبل خسته ميشه ...

اينا معمولا دلايل اصليه

فاصلم با تی وی بخاطر محدودیت فضا حداکثر دو متره
توی فیفا بیشتر اینطوری میشم،فاری کرای پریمال که بازی میکنم کمتر پیش میاد
البته بگم که چشمام خیلی ضعیفه،ممکنه مال این باشه؟

• Like
Reactions: Xenon360

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز
فاصلم با تی وی بخاطر محدودیت فضا حداکثر دو متره
توی فیفا بیشتر اینطوری میشم،فاری کرای پریمال که بازی میکنم کمتر پیش میاد
البته بگم که چشمام خیلی ضعیفه،ممکنه مال این باشه؟
منم مشکل شما رو داشتم اتاقم کوچیک بود یه tv 42 داشتم چشمام درد میگرفت اخرم مجبور شدم بفروشمش

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
s

این رده بندی کیفی رو از کجا آوردی داداش؟
این که قطعاتی که در کارخانه های سامسونگ ایران استفاده می شن بی کیفیت هستند رو منبعی داری؟
این چیزهایی که در مورد گارانتی گفتی من بهش برنخوردم تا حالا، گارانتی شرایط داره، مثلا اگه توی گارانتی قید شده باشه که زیر 5 پیکسل تعویض نمیکنن، شما انتظار داری عوض کنن؟
الان من یخچال دو قلو خریدم 7 تومن، ساخت کارخانه سامسونگ در سیرجان هست، همین یخچال رو چند وقت پیش، مدل کره ایش رو دقیقا همین قیمت می داد
ازش پرسیدم گفت هیچ فرقی نداره، قطعات از کره میاد، صرفا اینجا مونتاژ میشه، ما همونقدری که اون رو گارانتی میکنیم، این رو هم گارانتی میکنیم
یک نکته ی دیگه ای هم کلا توی این تاپیک دیدم اینه که کلا جز سونی همه یه عیب و ایرادی دارن
دوست عزیز کی گفته سونی مشکل نداره؟
اتفاقا سونی هم مشکلات خودشو داره..
ولی در مورد قطعات تی وی های مونتاژی شک نکن حرفم کاملا درسته..
من چندتا رفیق دارم که تو نمایندگی تعمیرات کار میکنن..این دقیقا حرف اوناس..فقطم تو ایران اینجور هست متاسفانه..چون همه چیز میشه سود حداکثری شرکتهای وارد کننده..
شما خودت یه سر به تعمیرگاههای مجاز بزن و آمار خرابیهاشونو بگیر..ببین چند تاشون مونتاژی هستن و چند تاشون اصلی...
جالبیش اینه خود تعمیرگاههای مجاز دارن از مدلهای اصلی بدون گارانتی استفاده میکنن..
در مورد قطعاتم همیشه قطعات در چند گرید تولید میشه و بسته به کشور هدف توزیع میشه...
تو تمام شرکتها همینجوریه..همین محصولات چینی که تو ایران میان گرید 2 و 3 هستن و گرید 1 میره اروپا و کشورهای ردیف آ..
تو خودرو هم همینطور و باقی چیزهای وارداتی..
متاسفانه گارانتی تو ایران تو خیلی مواقع به درد نمیخوره و با بهونه آوردن از زیرش شونه خالی میکنن..مطمین باش اگه همون مانیتور 5 تا پیکسل داشت ایندفعه میگفتن باید 10 باشه تا تعویض بشه..
امیدوارم که وسیله ای که خریدی برات به خوبی کار بکنه...

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
سلام دوستان عید همتونم مبارک . آقا من مانیتورم asus vx228h ئه . ولی میخوام ارتقا بدم . کلا پنل tn نمیخوام بگیرم . تا ۷۰۰ بهترین گزینه م چیه ؟ بنکیو قیمتاش خوبه نظر خودم رو benq vz2350h ئه . هم بزرگتره هم tn نیست . البته قطعا مانیتور خودم واسه گیم بهتره به خاطره ریسپانس تایم کمتر . ولی عمق رنگ مشکی فاجعه ست و بلک یونیفورمیتی در حد گوجه سبز . پنل va عمق مشکیش خوبه ولی گزینه ای مد نظرم نیست . خوشحال میشم راهنماییم کنید
ممنون

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
دوست عزیز کی گفته سونی مشکل نداره؟
اتفاقا سونی هم مشکلات خودشو داره..
ولی در مورد قطعات تی وی های مونتاژی شک نکن حرفم کاملا درسته..
من چندتا رفیق دارم که تو نمایندگی تعمیرات کار میکنن..این دقیقا حرف اوناس..فقطم تو ایران اینجور هست متاسفانه..چون همه چیز میشه سود حداکثری شرکتهای وارد کننده..
شما خودت یه سر به تعمیرگاههای مجاز بزن و آمار خرابیهاشونو بگیر..ببین چند تاشون مونتاژی هستن و چند تاشون اصلی...
جالبیش اینه خود تعمیرگاههای مجاز دارن از مدلهای اصلی بدون گارانتی استفاده میکنن..
در مورد قطعاتم همیشه قطعات در چند گرید تولید میشه و بسته به کشور هدف توزیع میشه...
تو تمام شرکتها همینجوریه..همین محصولات چینی که تو ایران میان گرید 2 و 3 هستن و گرید 1 میره اروپا و کشورهای ردیف آ..
تو خودرو هم همینطور و باقی چیزهای وارداتی..
متاسفانه گارانتی تو ایران تو خیلی مواقع به درد نمیخوره و با بهونه آوردن از زیرش شونه خالی میکنن..مطمین باش اگه همون مانیتور 5 تا پیکسل داشت ایندفعه میگفتن باید 10 باشه تا تعویض بشه..
امیدوارم که وسیله ای که خریدی برات به خوبی کار بکنه...
با نهایت احترام ولی این جمله ( چنتا رفیق دارم تو نمایندگی) خیلی مدرک و دلیلی نمیشه
یعنی شما با دلیل و مدرک میگید که تلویزیونی مثل ks8985 گرید ۲ هست؟ یا با نمونه اصلی فرق داره؟ اونوقت این پنلهای گرید ۲ رو از کجا میاره؟ از جیبش در میاره رو محصولات سامسونگ میزاره کسیم بهش کاری نداره؟ آیا در مورد ساید سامسونگ هم همین نظر رو دارید؟ یعنی سامسونگ به ایران نمایندگی داده و دیگه چشمهاشو بسته؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
با نهایت احترام ولی این جمله ( چنتا رفیق دارم تو نمایندگی) خیلی مدرک و دلیلی نمیشه
یعنی شما با دلیل و مدرک میگید که تلویزیونی مثل ks8985 گرید ۲ هست؟ یا با نمونه اصلی فرق داره؟ اونوقت این پنلهای گرید ۲ رو از کجا میاره؟ از جیبش در میاره رو محصولات سامسونگ میزاره کسیم بهش کاری نداره؟ آیا در مورد ساید سامسونگ هم همین نظر رو دارید؟ یعنی سامسونگ به ایران نمایندگی داده و دیگه چشمهاشو بسته؟
دوست عزیز من مدل خاصی مد نظرم نیست..
ولی اگه شما میدونستید که سام سرویس مربوط به کجاست و محصولاتش با چه کیفیتی تولید میشه مطمئنن نظرت عوض میشه..
منم نه سهامدار سونی هستم و نه قراره چیزی گیرم بیاد..هدفم در اختیار گذاشتن تجربیات و اطلاعاتم به دوستان هست تا موقع خرید با چشمان باز خرید کنند...
دوست عزیز اتفاقا بهترین مرجع همین افرادی هستن که خودشون نمایندگی دارن و فنی هستن..میشه روی نظرشون حساب کرد..دلیلی نداره نمایندگی بیاد خودشو خراب کنه...
اینم دوباره تکرار میکنم که کیفیت محصولات مشابه در کشورهای مختلف فرق میکنه..مطمئن باش سامسونگی که تو کره تولید میشه با سامسونگی که تو ایران تولید میشه خیلی فرق داره...همونطور که سونی ای که تو ژاپن تولید میشه با سونی ای که تو مالزی و چین تولید میشه فرق داره..
انشالا که برای هیچ دوستی مشکلی پیش نیاد..

آخرین ویرایش:

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان نظرتون راجب این مدل چیه؟ می خوام تی وی 4k بگیرم و بودجه زیادی ندارم. LG 43UH651V
داداش من اینو از نزدیک تست کردم..در یک کلام افتضاحه..پولتو دور نریز...اسمش 4k هست ولی کیفیت تصویرش از full hd هم بدتره..lg uh 750 بتونی بگیری یه مقدار از این بهتره و قیمتشونم خیلی فرق نداره..

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوست عزیز من مدل خاصی مد نظرم نیست..
ولی اگه شما میدونستید که سام سرویس مربوط به کجاست و محصولاتش با چه کیفیتی تولید میشه مطمئنن نظرت عوض میشه..
منم نه سهامدار سونی هستم و نه قراره چیزی گیرم بیاد..هدفم در اختیار گذاشتن تجربیات و اطلاعاتم به دوستان هست تا موقع خرید با چشمان باز خرید کنند...
دوست عزیز اتفاقا بهترین مرجع همین افرادی هستن که خودشون نمایندگی دارن و فنی هستن..میشه روی نظرشون حساب کرد..دلیلی نداره نمایندگی بیاد خودشو خراب کنه...
اینم دوباره تکرار میکنم که کیفیت محصولات مشابه در کشورهای مختلف فرق میکنه..مطمئن باش سامسونگی که تو کره تولید میشه با سامسونگی که تو ایران تولید میشه خیلی فرق داره...همونطور که سونی ای که تو ژاپن تولید میشه با سونی ای که تو مالزی و چین تولید میشه فرق داره..
انشالا که برای هیچ دوستی مشکلی پیش نیاد..
دستت درد نکنه داداش که اطلاعاتت رو در اختیار ما و دوستان قرار میدی. ممنونیم ازت
منتها همین سام سرویس نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران هست، ایران بازار بسیار بزرگی محسوب میشه و رقابت بین برندها شدید، اگه کیفیت جنساشون پایین تر باشه به نظر بد از مدتی مشخص نمیشه؟ بی کیفیت بودن رو میشه در اثر استفاده فهمید، نیازی نیست حتما متخصص باشه آدم. بی کیفیت بودن هم که مشخص بشه مردم خرید نمیکنن، سهم بازار کم میشه و ضرر، اونم توی بازار الان که شرکت های چینی و حتی ترکی به دنبال سهم بیشتر بازار هستند.
ما برای یک تلویزیون 700 دلاری داریم حدود 3 میلیون تومن هزینه می کنیم، اونم تلویزیونی که داخل مونتاژ میشه، هزینه ی کمی نیست! داریم پولش رو میدیم! همون هزینه ی جهانی رو!
حداقل اگر کیفیت پایین تر باشه، من فکر نمیکنم تفاوتش زیاد باشه، چون در هر صورت کارخانه رسمی سامسونگ هست

• Like
Reactions: big mama jan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر