بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان چند تا سوال ابتدايي داشتم خواهشا نخنديد اگه هم ميخنديد اينجا نخنديد:D

من كلا به غير از اينترنت مخابرات نت پر سرعت ديگه اي نداشتم و مخابراتم اوج سرعت دانلودش 200 كيليوبايت در ثانيه هستش و كلا در شباي رايگانش ميشه 4 گيگي دانلود كرد

ولي ديگه ميخوام يه مودم ايرانسل بخرم كه سرعت بالاتري داشته باشه و اگه راهنمايي كنيد چه چيزايي براش لازمه ممنون ميشم. كلا دردسر خاصي اين مودما دارن؟ احتياج به ثبت نام اره؟ يا فقط كافيه يه مودم بخرم و يكي از طرحاي ايرانسلو فعال كنم و بقيش حله؟

حالا سرعت افسانه اي هم نميخوام فقط حداقل سرعتش از اين مخابرات بالاتر باشه و قيمتشم به جيب ما بخوره:D
من مخابرات یا شرکت های دیگه رو برای استفاده روزانه پیشنهاد میکنم چون ارزونتر درمیاد مودم برای استفاده روزانه خیلی گرون میشه من الان ماهانه 90 تومن میدم برای 120 گیگ حجم روزانه هم حداقل 2 گیگ مصرف دارم بخوام از اینترنت سیم کارت استفاده کنم فک کنم خیلی گرونتر بشه (باز شما تعرفه هارو نگاه کنید شاید من اشتباه کنم تعرفه های همراه اول هم ببینید چطور هست اینترنت شبانش رو که میدونم خیلی خیلی ارزونتر از ایرانسل میده بقیه بسته هارو اطلاع ندارم) + اینترنت مخابرات سرعتش کمه ولی تو سایت باز کردن و بازی کردن مشکلی نداره برای همین خیلی هم بد نیست (خصوصا اینکه اینترنت سیم کارت تایم اوت بیشتری داره برای انلاین بازی کردن پیشنهاد نمیشه مگر اینکه انتن دهی خوبی داشته باشه که به مشکل نخورید)
سرعت هم بستگی به شهرتون داره اینجا میگن مخابرات تا 1-1.5 مگ سرعت داره (البته اینجا هم خیلی افتضاح بود تازه چند ماهه خوب شده) برای من تا 200 بیشتر نمیره زنگ زدم گفتن باید بیاید درخواست ثبت کنید براتون خط رو ازاد کنیم همه خط ها صورت پیش فرض روی همین سرعت بسته میشن که من حوصله رفتن نداشتم برای شما هم شاید بخاطر همین رو 200 هست
باز نظر خودتونه اگه مصرف زیاد ندارید خوبه از نت سیم کارت استفاده کنید
قبل خرید مودم حتما با گوشی تست کنید ببینید انتن دهی و سرعتتون چطوره اگه پایین باشه مودم هم نمیتونه کمک زیادی بهتون بکنه تنها دردسر مودم هاشون همینه که اگه مشکل انتن دهی داشته باشید خیلی اذیت میکنه تو شرایط اب و هوایی بد هم مشکل انتن دهی پیدا میکنید
درکل من پیشنهاد نمیکنم برای استفاده روزانه اینکار رو بکنید چون هزینه بیشتری براتون داره و کاربرد انچنانی هم نداره درهرصورت نت محدود هست فقط بدرد دانلود شبانه میخوره که اون هم با همون گوشی بسته بگیرید و دانلود کنید کافیه

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
من مخابرات یا شرکت های دیگه رو برای استفاده روزانه پیشنهاد میکنم چون ارزونتر درمیاد مودم برای استفاده روزانه خیلی گرون میشه من الان ماهانه 90 تومن میدم برای 120 گیگ حجم روزانه هم حداقل 2 گیگ مصرف دارم بخوام از اینترنت سیم کارت استفاده کنم فک کنم خیلی گرونتر بشه (باز شما تعرفه هارو نگاه کنید شاید من اشتباه کنم تعرفه های همراه اول هم ببینید چطور هست اینترنت شبانش رو که میدونم خیلی خیلی ارزونتر از ایرانسل میده بقیه بسته هارو اطلاع ندارم) + اینترنت مخابرات سرعتش کمه ولی تو سایت باز کردن و بازی کردن مشکلی نداره برای همین خیلی هم بد نیست (خصوصا اینکه اینترنت سیم کارت تایم اوت بیشتری داره برای انلاین بازی کردن پیشنهاد نمیشه مگر اینکه انتن دهی خوبی داشته باشه که به مشکل نخورید)
سرعت هم بستگی به شهرتون داره اینجا میگن مخابرات تا 1-1.5 مگ سرعت داره (البته اینجا هم خیلی افتضاح بود تازه چند ماهه خوب شده) برای من تا 200 بیشتر نمیره زنگ زدم گفتن باید بیاید درخواست ثبت کنید براتون خط رو ازاد کنیم همه خط ها صورت پیش فرض روی همین سرعت بسته میشن که من حوصله رفتن نداشتم برای شما هم شاید بخاطر همین رو 200 هست
باز نظر خودتونه اگه مصرف زیاد ندارید خوبه از نت سیم کارت استفاده کنید
قبل خرید مودم حتما با گوشی تست کنید ببینید انتن دهی و سرعتتون چطوره اگه پایین باشه مودم هم نمیتونه کمک زیادی بهتون بکنه تنها دردسر مودم هاشون همینه که اگه مشکل انتن دهی داشته باشید خیلی اذیت میکنه تو شرایط اب و هوایی بد هم مشکل انتن دهی پیدا میکنید
درکل من پیشنهاد نمیکنم برای استفاده روزانه اینکار رو بکنید چون هزینه بیشتری براتون داره و کاربرد انچنانی هم نداره درهرصورت نت محدود هست فقط بدرد دانلود شبانه میخوره که اون هم با همون گوشی بسته بگیرید و دانلود کنید کافیه

ممنون از داداش از راهنمايي جامع.

كلا هدف منم از اين مودما فقط بخاطر دانلود شبانش هستش، چون دانلودام عموما حجمشون زياده و نميتونم با نت مخابرات سر كنم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ممنون از داداش از راهنمايي جامع.

كلا هدف منم از اين مودما فقط بخاطر دانلود شبانش هستش، چون دانلودام عموما حجمشون زياده و نميتونم با نت مخابرات سر كنم.
شما همون بسته شبانه رو بگیرید کافیه مودم هم ارزش قیمتش رو نداره با گوشی وصل بشید راحت دانلود کنید همراه اول بسته های ارزونتری نسبت به ایرانسل داره یک ماهه 10 ساعت دانلود از 1 شب تا 11 صبح 30 تومن
شما بسته یه هفته ای هم بگیرید هرچقدر هم بخواید دانلود کنید باز هم زیاد میاد چند روزش رو استفاده نمیکنید (البته اگه مشکل انتن دهی و سرعت نداشته باشید)

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

من چند روزه كه ميخوام بسته هاي نامحدود شبانه ايرانسلو بخرم مدام با پيغام خطا مواجه ميشم

يعني عدد مورد نظرو كه براي تاييد نهايي خريد ميزنم مدام با پيغام هايي مثل درخواست با خطا مواجه شد يا اشكال در كد MMI مواجه ميشم كه اعصابمو خرد كرده. من اراكم هستم.

راهي براي حل اين مشكل نيست؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سلام دوستان.

من چند روزه كه ميخوام بسته هاي نامحدود شبانه ايرانسلو بخرم مدام با پيغام خطا مواجه ميشم

يعني عدد مورد نظرو كه براي تاييد نهايي خريد ميزنم مدام با پيغام هايي مثل درخواست با خطا مواجه شد يا اشكال در كد MMI مواجه ميشم كه اعصابمو خرد كرده. من اراكم هستم.

با اپلیکیشن تست میکنید ؟

• Like

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان.

با برنامه بخر واس منم بعضی موقع ها میشه !

• Like

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من كه جديدا با تيري جي ميگيرم:D سرعتش نهايت ٢.٥ هست. ولي فور جي ٥٠٠ تام نميده. خونه قبليمون دو تا كوچه پايينتره ولي با فورجي ٥ مگ داشتم:)) مهم نيست به هرحال همين ٢.٥ هم راضيم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
همراه اول جدیدا انگار بسته های شبانه نامحدود از پهنای 4G خارج کرده رو 3G
من زنگ زدم پشتیبانی پرسیدم اینو......

برای این که بسته های شبانه 4g کار کنه باید قبلش یه بسته ی الفا+ بخریم و بعدش بسته ی شبانه!!!! اینطوری بسته ی شبانه بخاطر بسته ی الفا+ تبدیل به 4g میشه :):)

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من بار اولمه كه ميخوام از اين بسته هاي نامحدود ساعتي ايرانسل بخرم.

سوالم اينه كه بايد حتما از ساعت 2 نصف شب به بعد اين بسته ها را خريد يا اگه الان بخرمشم هم مشكلي نداره؟

و اگه گزينه دوم درسته مثلا الان بخرمش خودش خودكار از ساعت دو به بعد ميزاره استفاده كنمش ؟ منظور كليم اينه كه از ساعت دو بعد پيغامي براي فعال شدن مياد؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
باید همون روز بخرید تست نکردم اما 12 به بعد باشه مشکلی نیست قبلش رو نمی دونم. حتما باید ساعت 1 بار موبایل دیتا خاموش روشن بشه و الا کار نمی کنه حتی گاهی لازمه سیم کارت 1 بار غیر فعال بشه یا اگر گوشی چنین امکانی نداره 1 بار خاموش روشن بشه

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام دوستان یه سوال
کسی ازین سیم کارت های ثابت ایرانسل (4G) که همراه مودم خونگی عرضه میشن استفاده کرده؟ تا چه سرعتی در اختیار میذاره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان یه سوال
کسی ازین سیم کارت های ثابت ایرانسل (4G) که همراه مودم خونگی عرضه میشن استفاده کرده؟ تا چه سرعتی در اختیار میذاره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
هیچکس نمیتونه جواب دقیقی بهتون بده چون سرعت ها به شدت به آنتن دهی وابسته هست الان من با 3G همراه اول توی بسته های شبانه 3 مگ سرعت دارم درصورتی که چندتا از دوستانم که تست کردن سرعتشون خیلی پایینتر بود اصلی ترین دلیل هم انتن دهی هست
درکل اگه قصد خرید دارید اول با گوشیتون تست کنید ببینید چه سرعتی در اختیارتون میذاره مودم هم بگیرید تقریبا همون سرعت رو دارید فقط کمی ثبات و انتن دهیش بهتر میشه

• Like
Reactions: NEXT GEN GAMER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر