PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دوستان چجوری میتونم تو یه مرحله که دارم میرم کلا قید مرحله و ارمیتا رو بزنم و بیام رو مپ اصلی مراحل هست؟؟؟
کلا بازیو دارم بدون کو آپ و این داستانا میرم و واقعا تو مرحله دوءل بدجور بهم ریخته بودم از دست سختی بازی!!!یه ضربه میزد نه میشد دفاعش کرد و نه میشد جا خالی داد بخاطر محیط نسبتا کوچیکش میرسید به آدم راحت ولی بد 1.5 ساعت تلاش زدمش......امروز هم اومدم اون غول تو دریا که سیاهه رو زدم.
میگفتن غول تو دریا یکی از باسهای خیلی سخته بازی هست درسته؟؟؟
آره اون سیاهه جز سختاس

• Like
Reactions: reza_cowboy

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان چجوری میتونم تو یه مرحله که دارم میرم کلا قید مرحله و ارمیتا رو بزنم و بیام رو مپ اصلی مراحل هست؟؟؟
کلا بازیو دارم بدون کو آپ و این داستانا میرم و واقعا تو مرحله دوءل بدجور بهم ریخته بودم از دست سختی بازی!!!یه ضربه میزد نه میشد دفاعش کرد و نه میشد جا خالی داد بخاطر محیط نسبتا کوچیکش میرسید به آدم راحت ولی بد 1.5 ساعت تلاش زدمش......امروز هم اومدم اون غول تو دریا که سیاهه رو زدم.
میگفتن غول تو دریا یکی از باسهای خیلی سخته بازی هست درسته؟؟؟
یه ایتمی هست که اتفاقا مقدارش بی نهایت هم هست به نام himorogi fragment
هروقت اونو مصرف کردی هرجایی باشه میاد رو مپ بازی
پ.ن:کو اپ ک خیلی فاز میده البته اگر با رفیق خودت انجامش بدی:D(نابود میکنید میرید جلو)
ولی خب تکی رفتن مخصوصا برای سری اول بازی لذت بیشتری میده چون سختیه بازی رو کاملا میچشی

آخرین ویرایش:

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
138
نام
Moein
بازی یه درجه سختی آسون تر در دلش داره به نام slot talisman ولی به ما نگفتن:))کلا با این مجیک همه ی باس ها رو به راحتی زد به قول یکی از سایتای خارجی باس ها با این جادو به شوخی شبیه میشن:)حالا نمیدونم در آینده قراره نرفش کنن یا نه

آخرین ویرایش:

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان یه سوال این بازی هم مثل بلاد بورن دارک هست ؟ یعنی تو یه فضایی سیو نداره بمیره هی زنده میشن از این داستانا ؟ من متنفرم از بازی های مثل بلاد .1 ماه هر کاری کردم ارتباط برقرار کنم با بازیش نتونستم اینم همون شکلیه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال این بازی هم مثل بلاد بورن دارک هست ؟ یعنی تو یه فضایی سیو نداره بمیره هی زنده میشن از این داستانا ؟ من متنفرم از بازی های مثل بلاد .1 ماه هر کاری کردم ارتباط برقرار کنم با بازیش نتونستم اینم همون شکلیه ؟
بله سبک و سیاق gameplay مثل همون Bloodborn - dark souls هست .

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
من ابن بازيو دو روزي هست نصبش كردم و يه مقدار رفتم جلو..
چيزايي كه از بازي ميگم فقط و فقط تجربه شخصيه منه..
گرافيك بازيو كه اول تو زندان ديدم نسبت به امتيازاتي كه بهش داده بودن و تعريفايي كه ازش كرده بودن متاسفانه خورد تو ذوقم! شخصيت بازي و آبجكتها همه ميرن تو درو ديوار! انگار نه انگار اين بازي يه بازي ٢٠١٧ برا كنسول ps4 هست انگار نه انگار شاهكارهايي مسه آنچرتد برا همين كنسول اومده البته قصد من مقايسه نيست ولي مشخصه كه متاسفانه "team ninja" خيلي راحت از اين وضعيت تو ذوق زننده عبور كرده و البته هر چند كه وارد محيط outdoor شدم كيفيت آب و قطرات اون باران شديد و نور پردازي ها در تاريكي شب كمي تسكين كننده شد..اما..بدترين و ضد حال زننده ترين نكته از بازي همونطور كه خيلي از دوستان بهش اشاره كردن درجه سختي وحشتناك بازي(حداقل براي من) هست.من نه سري دارك سولز رو بازي كردم و نه بلادبورن رو..اين بازيو به دلخوشي تحربه عالي كه زا نينجا گِيدن سيگما داشتم گرفتم.البته شايد هم خودم مقصر بودم و بايد پيش از خريد، از بازي و سبكش بيشتر آمار ميگرفتم. سيستم مبارزات بازي خيلي خوبه و تقريبا يه نسخه مدرن و سريع و پيشرفته شده از نيجا گيدن سيگما هست همچنين يكي ديگه از خوبياي بازي انتخاب بين كيفيت و عملكرد هست كه اول تو حالت movie بازي كردم اما قشنگ محدود شدن به ٣٠ فريم تو بازي برام محسوس بود و خيلي زود سوييچ كردم به مُد action تا حداقل افت فريم بازي مخصوصا تو صحنه هاي شلوغ بيشتر از اين بازيو برام سخت تر و غير قابل تحمل تر نكنه اما..در كل متاسفانه درجه سختي بازي انقدر رفت رو اعصابم و انقدر گيم پلي خوب اين بازيو برام خسته كننده كرد و انقدر صفحه با نوشته this life has ended جلو چشمام ظاهر شد كه عملا باعث شد بازيو بعد از تقريبا ٤ ساعت بازي كردن بزارمش كنار..شايد برا يه مدتي و شايدم برا هميشه..

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان اگه ایتمی چیزی تو مرحله قبل جا بزاری چجوری میشه برگردی به مراحل قبل؟
من تا جا اون باس اول رفتم، یهویی رفت تو باس، کشتمش اومد مرحله بعد
نمیشه برگشت به مرحله قبل؟

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
دوستان اگه ایتمی چیزی تو مرحله قبل جا بزاری چجوری میشه برگردی به مراحل قبل؟
من تا جا اون باس اول رفتم، یهویی رفت تو باس، کشتمش اومد مرحله بعد
نمیشه برگشت به مرحله قبل؟

چرا دوباری میتونی اون مرحله بری

• Like
Reactions: ahmadmdp

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان یه سوال دیگه اسلحه های به درد نخور رو بفروشی و بنداری دور یا... مشکلی پیش نمیاد
تروفی نداره؟

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
با سلام قراره یک آپدیت بزرگ برای بازی بدن که هم مرحله جدید اضافه میشه هم درجه سختی.
تو ژاپن منتشر شده احتمالا تو بقیه مناطق هم بزودی منتشر بشه

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
با سلام قراره یک آپدیت بزرگ برای بازی بدن که هم مرحله جدید اضافه میشه هم درجه سختی.
و البته دکمه پاوز هم اضافه میشه خوشبختانه:D
یه دست به آب میخوایم بریم وسطش باید بگردیم یه جا پیدا کنیم کسی نیاد نصفمون کنه تا برگردیم...

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
و البته دکمه پاوز هم اضافه میشه خوشبختانه:D
یه دست به آب میخوایم بریم وسطش باید بگردیم یه جا پیدا کنیم کسی نیاد نصفمون کنه تا برگردیم...
ناموسا من فکر میکردم پاوز داره من بلد نیستم الان دنبال یه جف کلیه ام:D

• Like
Reactions: ahmadmdp

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
سلام
من به مشکل خوردم, باس داخل کشتی رو زدم بعد ادامش رفت پیش اون دختره که شمشیرو اینجور چیزا میخری بعد من نمیدونم چی زدم برگشته کلی سیو عقب تر و حالا نمیدونم چطوری برگردم به سیو آخری که بازی رو ادامه بدم ! بلاد و دارک سولز خلی راحت میرفتی تو سیو ها ولی تو این هرچی میگردم پیدا نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر