هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من رزيدنت ايول ٦قانوني ظرفيت سه خريدم اون اكانت رو ساين ميكنم بازيو وقتي اجرا ميكنم ميرم داخل اكانت خودم توي بازي دسته كار نميكنه

دوستان ps4 pro امروز دستم رسید
الان میخوام آپدیت بزنم بصورت آنلاین به ورژن 4.5
به اینترنت وصل میشم و دانلود میکنه تا انتها ولی موقع نصب فایل ارور زیر رو میده و نصب نمیکنه
میدونم میشه با فلش ریخت اما سوالم اینه کلا نمیشه از طریق آنلاین آپدیت کرد بدون دردسر ؟
ممنون
از اول دانلود كن فايلت فاسدشده احتمالا نتت زياد نوسان داشته بد دانلود شده با فلش هم ميشه topic شم هست

Last edited by a moderator:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
به اینترنت وصل میشم و دانلود میکنه تا انتها ولی موقع نصب فایل ارور زیر رو میده و نصب نمیکنه
میدونم میشه با فلش ریخت اما سوالم اینه کلا نمیشه از طریق آنلاین آپدیت کرد بدون دردسر ؟
ممنون
داداش نوشته که فایل بروزرسانی فاسده یا مشکل داره اگه با فلش ریختی فک کنم ریجنش با کنسولت یکی نیست
باید اپدیت ها رو با نت بالای 800 کیلو بایت یا یک مگ دانلود کنی تا مشکلی پیش نیاره یا ناقص دانلود نشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون
با فلش اپدیت کن باید ok بشه.

mohamad_dx

کاربر سایت
Jul 15, 2008
29
دوستان یه سوال
من از موقعی که آپدیت 4.5 کردم دیگه تو community و گروه ها نمی تونم برم همین جوری please wait می مونه می دونید مشکل از کجاست؟ ولی بقیه جاها مثل قبل میتونم برم

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
من رزيدنت ايول ٦قانوني ظرفيت سه خريدم اون اكانت رو ساين ميكنم بازيو وقتي اجرا ميكنم ميرم داخل اكانت خودم توي بازي دسته كار نميكنه
نمیتونی توی اکانت خودت بازی کنی باید توی اون اکانت دیگه که بازی رو خریدید بازی کنید
در ضمن هیچ بازی دیگه نمیتونید این کار رو بکنید به غیر از فیفا و pes و بازی ها که فابلیت دونفر باز کردن رو داشته باشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نمیتونی توی اکانت خودت بازی کنی باید توی اون اکانت دیگه که بازی رو خریدید بازی کنید
در ضمن هیچ بازی دیگه نمیتونید این کار رو بکنید به غیر از فیفا و pes و بازی ها که فابلیت دونفر باز کردن رو داشته باشه
ايول٦ فك كنم دونفره افلاين بشه

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها کسی تونسته از هارد اکسترنال استفاده کنه ؟ من یه هارد 1 ترا اداتا داشتم اطلاعاتش خالی کردم زدم با ps4 فرمت کنه فرمتشم هم عوض شد ولی وقتی میزنم روش که بشه استفاده کرد این پیغام میده؟ مشکل از کجاست؟

qmui_photo_2017-03-22_15-52-39.jpg

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
بچه ها کسی تونسته از هارد اکسترنال استفاده کنه ؟ من یه هارد 1 ترا اداتا داشتم اطلاعاتش خالی کردم زدم با ps4 فرمت کنه فرمتشم هم عوض شد ولی وقتی میزنم روش که بشه استفاده کرد این پیغام میده؟ مشکل از کجاست؟

به احتمال زیاد هاردتون USB 3.0 نیست و PS4 هم فقط هاردهای USB 3.0 رو ساپورت میکنه.

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
به احتمال زیاد هاردتون USB 3.0 نیست و PS4 هم فقط هاردهای USB 3.0 رو ساپورت میکنه.
نه اتفاقا یه هفته نشده خریدم usb 3 هم هست البته عکس های داخل هارد رو کپی میکنه داخلش و کنسول میشناستش ولی از قسمت دیوایس usb sttonge که انتخاب میکنم این پیغام میده

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام مجدد
آقا می خوام دو تا دسته برای ps4 pro بخرم ...می خوام حتما از سری جدیدش باشه که مثل دسته خود ps4 pro هست
این سری تقلبیش تو بازار هست ؟ چیز خاصی رو موقع خرید باید چک کنم ؟

سوال بعدی هم اینه که در ps4 pro مد boost رو فعال کنم یا نه ؟ به دستگاه فشار نمیاره ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان میخوام حین بازی آنلاین که دارم با دوستم بازی میکنم هدست رو که زدم صدا بازی از تی وی پخش بشه و هدست فقط صدای منو منتقل کنه؟
ینی میخوام صدای بازی رو از تی وی داشته باشم و خودم دارم صحبت میکنم با هدست صحبت کنم(چون فکر نکنم بدون هدست بشه صدارو منتقل کرد.اگه میشه بگین)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام دوستان عزیز
می خوام 2 تا دسته ی دیگه رو به ps4 pro وصل کنم .راحت ترین راهش چیه که دسته ها کامل سینک بشن و دیگه برای همیشه دسته ها رو دستگاه بشناسه
ممنون اگر پاسخ بدید

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام دوستان عزیز
می خوام 2 تا دسته ی دیگه رو به ps4 pro وصل کنم .راحت ترین راهش چیه که دسته ها کامل سینک بشن و دیگه برای همیشه دسته ها رو دستگاه بشناسه
ممنون اگر پاسخ بدید

یک بار با کابل وصلش کن به کنسول
خودشون سینک می شن، کار دیگه نمی خواد بکنی

• Like
Reactions: dooste.man83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر