Assetto Corsa

0756bd5esptq9rsbxqwt.jpg

استودیو سازنده: Kunos Simulazioni​

عنوان Assetto Corsa در ماه دسامبر سال 2014 از نسخه «Early Access» در «استیم» خارج شد و توانست توجه طرفداران سبک ریسینگ شبیه‌سازی را به خود جلب کند. ویژگی کلیدی این عنوان توجه ویژه در ارایه «فیزیک ناب واقعی» است. این عنوان دارای بیش از 100 اتومبیل و 20 ترک مسابقه خواهد بود. همچنین شایان ذکر است که تمام اتومبیل‌هایی که به صورت «DLC» برای نسخه «PC » منتشر شده‌اند، در نسخه کنسولی در دسترس خواهند بود.

با توجه به گفته سازندگان بازی، نسخه PS4 این عنوان به صورت 1080p و نسخه Xbox One به صورت 900p اجرا خواهد شد.
سازنده بازی در خصوص نسخه Xbox One گفت: «ما تلاش زیادی برای رسیدن به رزولوشن Full HD کردیم، اما برای ما هیچ راهی وجود نداشت تا به این کیفیت برسیم. «فورتزا» کار فوق العاده‌ای انجام داده است (اشاره به اجرا بازی به صورت Full HD بر روی Xbox One) اما ما نباید فراموش کنیم که تیم سازنده فورتزا دارای ابزار و امکانات اختصاصی هستند. البته بدون در نظر گرفتن آن هم، آن‌ها کار خود را به خوبی انجام داده‌اند. وقتی من فورتزا را بازی می‌کنم، با خودم می‌گم «وای خدای من»، آن‌ها کار فوق‌العاده‌ای در زمینه بخش بصری بازی انجام داده‌اند.»
همچنین تایید شده‌است که اتومبیل «1035 hp Ferrari FXX» بر روی کاور بازی در نسخه کنسولی خواهد بود.

عنوان تحسین بر‌انگیز «Assetto Corsa» برای کنسول‌های «Xbox One» و «PS4» در تاریخ 22 ماه آپریل سال 2016 منتشر خواهد شد.

میانگین نقد های نسخه PC: 85

تاپیک آپدیت خواهد شد....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
DLC دوم پورشه و Red Pack با هم ریلیز شدن
گیمرهائی که Season Pass پورشه رو خریداری کردن، Red Pack هم برای اونها بطور رایگان در دسترس هست

با 6-5 ماه تاخیر نسبت به نسخه PC ، بالاخره RED Pack برای کنسولها هم ریلیز شد

محتویان DLC
:

Added Red Bull Ring track (Red Pack DLC)
Added Ferrari SF15-T (Red Pack DLC)
Added Ferrari F138 (Red Pack DLC)
Added Ferrari 488 GT3 (Red Pack DLC)
Added Lamborghini Aventador SC (Red Pack DLC)
Added Maserati GranTurismo MC GT4 (Red Pack DLC)
Added Maserati 250F 6 cylinder (Red Pack DLC)
Added Maserati 250F 12 cylinder (Red Pack DLC)

توضیحات این پک
DLC جدید AC معرفی شد
Red Pack DLC
14 july مصادف با 24 تیر 1395 ریلیز میشه

محتویاتی که تا الان برای این DLC تایید شدن:

پیست بسیار زیبای Red Bull Ring در اتریش

Maserati 250 F

Ferrari SF15-T

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV

Ferrari 488 GT3

Maserati Gran Turismo MC GT4

Maserati Levante

DLC پورشه پک 2

Porsche 911 GT3 RS

Porsche 718 Spyder RS

Porsche Cayman GT4

Porsche 718 Boxster S Manual Transmission

Porsche 718 Boxster S PDK

Porsche 919 Hybrid 2015

Porsche 911 GT1

Porsche 962c long tail

Porsche 962c short tail

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی رو کرایه کردم ده گیگ اپدیت داشت حجم بازی روی کنسولها 15 گیگ هست اون لاین که راهنمایی میکنه موقع ترمز توی بازی نبود اصلا هندلینگشم زیاد با پروجکت کارز فرق نمیکرد دیگه بازی رو پس دادیم منتظر جی تی اسپورت هستیم :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
بازی رو کرایه کردم ده گیگ اپدیت داشت حجم بازی روی کنسولها 15 گیگ هست اون لاین که راهنمایی میکنه موقع ترمز توی بازی نبود اصلا هندلینگشم زیاد با پروجکت کارز فرق نمیکرد دیگه بازی رو پس دادیم منتظر جی تی اسپورت هستیم :D
8->
مصطفی حان با این شرایط فکر نکنم از GT Sport هم بتونی لذت ببری.
اتفاقا همه gt ها اون لاين ها رو دارند
AC ریسینگ لاین سبز رنگ رو داره اما اون لاین ترمز تنها رو نداره.
منظور من اینه که مشکلت فقط اون لاینها نیستن، به نظر من کسی که یک بازی شبیه ساز رو بخاطر نداشتن آپشن خط ترمز میزاره کنار و یا از مدل هندلینگ که بهترین تو صنعت هست (فکت) ایراد میگیره یعنی کلا با سبک شبیه ساز نمی تونه کنار بیاد.
رو این حساب مطمئنا P.Cars 2 راضیت میکنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Eazy-E

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان

سومین دی ال سی پورشه هم ریلیز شد

Porsche 911 GT3 Cup 2017
Porsche 911 GT3 R 2016
Porsche 919 Hybrid 2016
Porsche 908 LH
Porsche 917 K
Porsche 911 R
Porsche 911 Turbo S (Substituted for the 2017 911 RSR)

خود من رو هم بصورت رایگان همراه دی ال سی ریلیز کردن:D
Porsche Macan (Free Car)

فقط مدل Porsche 911 RSR 2017 به علت نرسیدن به استانداردهای استودیو تو این پک نیست و خیلی زود بصورت رایگان برای صاحبان پورشه پک 3 ریلیز میشه.
911 Turbo S به عنوان جایگزین بهمراه پک ریلیز شده.

تصاویر DLC Pack III

ac-porsche-volume-3-5-jpg.164151
ac-porsche-volume-3-6-jpg.164152
ac-porsche-volume-3-7-jpg.164153
ac-porsche-volume-3-8-jpg.164154
ac-porsche-volume-3-9-jpg.164155
به همراه این پک آپدیت 1.12 هم برای بازی ریلیز شد؛ که محتواش به این شرح هست:
UPDATE V 1.12 RELEASE NOTES
  • Added support for DLC content: Porsche Pack #3...
  • FREE bonus car! – Porsche Macan Turbo
  • The damage and repair system has been improved. As a result, collisions will now appear more realistic
  • Various 3D models have been tweaked and improved, including that of the cockpit instrumentation
  • Reviewed damage curve and repair times
  • Fixed wing damage model on Nissan GTR
  • Fixed graphics kersCharge and kersInput for ERS system
  • Fixed wrong online pit crew locations
  • Improve AI cut detection
  • Fixed Ferrari FXX K fins
  • All-new special events
  • 15 events for The Red Pack DLC
  • 13 events for Porsche Pack Vol. 2 DLC
  • 12 events for Porsche Pack Vol. 3 DLC

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
چند تا از اتوموبیلهائی که در آینده به بازی میان
به احتمال زیاد همشون رایگان هستن
از این بین Audi Quattro در آپدیت بعدی بهمراه پیست Highland به بازی اضافه میشه.

اصلا نميتونم براى ٢ تا اخرى صبر كنم اونم با شبيه سازى اين استوديو :-t AC بهترين شبيه ساز عمرم بود كنوس هم كه پشتيبانيش حرف نداره محتوايي كه ميده فوق العاده هستن 8-> فقط جاى Honda NSX و BMW M6 GT3 و Aston Martin Vulcan و ... تو اين تصاوير خاليه :D خدا كنه اونا كه تاييد شدن زودتر ريليز بشن اونايي هم كه نشدن هم لاينسس بشن و تجربشون كنيم 8-|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
خب درسته که P.D با GT Sport الان اینترنت رو تو دستشون گرفتن،بازی هم خدائیش خیلی خوبه، مخصوصا گرافیکی.
اما این دلیل نمیشه که ما تنها شبیه ساز روی کنسولها رو فراموش کنیم.

مثل اینکه استودیو خیال نداره بیخیال بازی بشه اونهم بعد از 3سال!

مازراتو بقول خودش عمل کرد و خبر از ریلیز 3 ماشین در طی 3-2 هفته آینده داد:

Porsche 911 RSR 2017
porsche-911-rsr-2017-assetto-corsa-jpg.180501
این ماشین که قبلا قرار بود بهمراه دی ال سی سوم پورشه ریلیز بشه ولی بدلیل اونچه که استودیو، نرسیدن به استانداردهای استودیو گفته، زمان ریلیزش به بعد موکول شد.این ماشین برای کسانی که دی ال سی پورشه رو داشتن، رایگان ریلیز میشه.
حالا وقتشه:)>-
ezgif_com_optimize.gif

Mazda 787B

mazda-787b-assetto-corsa-jpg.180499
مگه میشه لمانز و سلطان 787 رو فراموش کرد؟
من این ماشین رو تحت مد برای پی سی معرفی کرده بودم، باید بگم یکی از بهترین مدهای ساخته شده برای یک بازی هست، از صدا گرفته تا فیزیک و مدلینگ.نزدیک به 3 سال روش کار شده.
اما حالا خود استودیو دست به کار شده تا با استانداردهای خودش این ماشین تاریخ ساز رو به گنجینه خودش اضافه کنه، اونهم بطور رایگان.

Mazda Miata

mazda-miata-na-assetto-corsa-jpg.180500

نمیدونم چند نفرتون با Mazda MX5 تو AC رانندگی کردین، اما یکی از بهترین هندلینگ ها رو بین ماشینهای جاده ای داره، تو مسابقات آنلاین هم خیلی طرفدار داره، یکیش اینجانب:> که اگه با پیست Zandvoort ترکیب بشه محاله که از دستش بدم.
حالا دوباره وقتشه که یک ماشین دوست داشتنی دیگه از مزدا با هندلیگ فوق العاده رو تجربه کنیم، مطمئنا بعد ریلیزش تو بخش آنلاین، کلی لابی Miata Only خواهیم دید.این ماشین هم بصورت رایگان ریلیز میشه.

انتظار میره که این ماشینها بین 2 تا 3 هفته دیگه ریلیز بشن.

اینجا باید یک خبر خوش به کنسول بازها هم بدم، که لابی خصوصی هم خیلی زود به بازی اضافه میشه و از این به بعد میشه با ماشین و پیست دلخواه به مسابقه با هم بپردازن.

در پایان این جمله رو یادآور میشم از مارکو مازراتو (تهیه کنندهاستودیو) که شما تو Assetto Corsa ماشینها رو تو گاراژتون جمع نمی کنید، بلکه باهاشون رانندگی میکنید و عاشقشون میشید.

مدیونید اگه فکر کنید دارم به بازی خاص یا استودیوی خاص تری تیکه میندازم:D

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
دمت گرم ماکان خیلی خوشحالم کردی :D Porsche 911 RSR 2017 تو AC :-t فکرشم دیوانم میکنه مخصوصا با اون صداگذاری و هندلينگ و ... كه کونوس ترتيب ميده! اصن این ریلزشه من از ۲۴ ساعت روز ۲۵ ساعتش رو با این ماشین سرگرم میشم \m/

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان چند تا سوال در مورد این بازی دارم
اول اینکه تفاوتش با پراجکت کارز چقدره از نظر فیزیک؟ من پراجکت رو بازی کردم باهندلینگ و فیزیک اصلا مشکل نداشتم (البته کنترل فرمون روی سنسور دسته بود) مشکلم با بازی تنوع ماشین ها بود یکمی... دوم اینکه من یجا خوندم با کنترلر نمیشه زیاد بازی کرد درسته؟ حتما فرمون میخاد؟ با سنسور دسته چی نمیشه سر کرد؟ و سوم هم اینکه چند تا ماشین داره بازی؟ بجز دی ال سی های پولی ماشین هایی که رایگان اضافه شدن چند تا هستن و آیا با آپدیت اضافه میشن یا اینکه به شکل دی ال سی باید دانلود کنیم؟ ممنون :»

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
دوستان چند تا سوال در مورد این بازی دارم
اول اینکه تفاوتش با پراجکت کارز چقدره از نظر فیزیک؟ من پراجکت رو بازی کردم باهندلینگ و فیزیک اصلا مشکل نداشتم (البته کنترل فرمون روی سنسور دسته بود) مشکلم با بازی تنوع ماشین ها بود یکمی... دوم اینکه من یجا خوندم با کنترلر نمیشه زیاد بازی کرد درسته؟ حتما فرمون میخاد؟ با سنسور دسته چی نمیشه سر کرد؟ و سوم هم اینکه چند تا ماشین داره بازی؟ بجز دی ال سی های پولی ماشین هایی که رایگان اضافه شدن چند تا هستن و آیا با آپدیت اضافه میشن یا اینکه به شکل دی ال سی باید دانلود کنیم؟ ممنون :»

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk
باید بگم که فیزیکش یک سروگردن از pCARS بهتره! FFB و تنظیماتش خیلی بهتر و پرمحتوا تر از pCARS هستن! هندلینگش هم همینطور از pCARS بهتره در واقع روی کنترلر رو بهترین حالتش قرار داره! اما با فرمون یک حس و حال خیلی بهتری به آدم دست میده! سنسور و اینا هم نمیدوم.:D خیالت هم بابت car list راحت باشه تنوع ماشیناش خوبه مخصوصا با دی ال سی هایی که اومده و قراره بیان! ماشین های رایگان هم زیاده و باید با آپدیت دریافت کرد!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
باید بگم که فیزیکش یک سروگردن از pCARS بهتره! FFB و تنظیماتش خیلی بهتر و پرمحتوا تر از pCARS هستن! هندلینگش هم همینطور از pCARS بهتره در واقع روی کنترلر رو بهترین حالتش قرار داره! اما با فرمون یک حس و حال خیلی بهتری به آدم دست میده! سنسور و اینا هم نمیدوم.:D خیالت هم بابت car list راحت باشه تنوع ماشیناش خوبه مخصوصا با دی ال سی هایی که اومده و قراره بیان! ماشین های رایگان هم زیاده و باید با آپدیت دریافت کرد!
فک کنم ماشینای خوبش پولی هستن نه؟ :D

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
فک کنم ماشینای خوبش پولی هستن نه؟ :D
بستگی داره از نظر تو چه ماشین هایی خوب هستن! اگه منظورت ماشین های GT3 و هایپرکار هایی مثل 918 اسپایدر هستش پولی هستن ( فعلا البته مثلا Audi R8 LMS 2015 بعدا به صورت رایگان ریلیز میشه! ) اما ماشین هایی مثل پورشه ماکان و مازراتی لوانته و Audi Quattro( این یکی الان فقط برای pc در دسترس هست که با اپدیت بعدی به کنسول ها میاد) رایگان هستن که تجربه این ماشین ها خیلی خوبه! از مطالب تاپیک استفاده کن میفهمی چی به چیه لازم به پرسیدن نیست دیگه :D

• Like
Reactions: Mahdi444

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر