همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من تو sony reward خیلی وقت پیش ثبت نام کردم الان بیشتر از 1000 پوینت دارم که می خواستم باهاش یه گیفت 10 دلاری بگیرم ولی هنگام خرید میگه نمیتونیم خریدتون رو کامل کنیم با چندتا ادرس امریکا و وی پی ان هم امتحان کردم ولی باز همین ارور رو گرفتم با ساپورت صحبت کردم گفت خارج از محدوده امریکا زندگی میکنی برا همین نمیتونی چیزی بخری:| اگه کسی میتونه کمک کنه که چطوری میتونم مشکل رو حل کنم ممنون میشم
واسه این چیزا احتمالا نیاز به کارت بانکی معتبر و اینا داری فکر نمیکنم کاری از دستت بر بیاد

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
واسه این چیزا احتمالا نیاز به کارت بانکی معتبر و اینا داری فکر نمیکنم کاری از دستت بر بیاد
اگه ویزا کارت می خواد یه دونه معتبرش رو دارم ولی خب نمیشه واردش کرد باید تو حساب psnام واردش کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه ویزا کارت می خواد یه دونه معتبرش رو دارم ولی خب نمیشه واردش کرد باید تو حساب psnام واردش کنم؟
مسعله داشتن یک کارت معتبر نیست لول مسعله اینکه که psn کارته محلی قبول میکنه نه مثلا یکی از لهستان اکانت us باز کنه بعد کارته بانکه خودش رو بزنه
در هر صورت الان نمیدونم برایه استفاده از اون point چه اطلاعاتی رو میخوان که نمیتونی وارد کلی ولی اصولا اینا رو خارج از کشوره خودشون نمیشه استفاده کرد D:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
مسعله داشتن یک کارت معتبر نیست لول مسعله اینکه که psn کارته محلی قبول میکنه نه مثلا یکی از لهستان اکانت us باز کنه بعد کارته بانکه خودش رو بزنه
در هر صورت الان نمیدونم برایه استفاده از اون point چه اطلاعاتی رو میخوان که نمیتونی وارد کلی ولی اصولا اینا رو خارج از کشوره خودشون نمیشه استفاده کرد D:
به کسی که امریکا زندگی میکنه اکانت رو بدم میتونه برام بگیره؟

• Like
Reactions: Triangels

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اقا یکی بگه چرا من تو بازی black ops 3 فقط ایرانی پیدا میکنه ؟
خیلی عجیبه قبلا اینجوری نبود
تو فیفا 17 هم اینجوری بود ولی فیفا تنظیمات داره قسمت network لوکیشنش رو off میکنی
یکی بگه این blackops رو چیکار کنم

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
سلام.
اکانت PSN من متاسفانه روی یه سیستم دیگه primary شده . قبلا هم از دکمه دی اکتیو توی سایت استفاده کرده بودم . واسه همین از طریق سایت نمیتونم دی اکتیو کنم . راهی داره بتونم دی اکتیو کنم ؟ فروم درخواست یا ساپورتی چیزی.
ممنون/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام.
اکانت PSN من متاسفانه روی یه سیستم دیگه primary شده . قبلا هم از دکمه دی اکتیو توی سایت استفاده کرده بودم . واسه همین از طریق سایت نمیتونم دی اکتیو کنم . راهی داره بتونم دی اکتیو کنم ؟ فروم درخواست یا ساپورتی چیزی.
ممنون/
باید مستقیم از اونجایی که active شده deactive کنی . در غیره این صورت کاری از دستت بر نمیاد. بهتره با ساپورت تماس بگیری شاید اونا بتونن برات Deactive کنن.

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام.
ممنون/
داخل آپدیت جدید سونی انگار میشد راحت اکتیو کرد از کنسول بدون استفاده از سایت

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟ خیلی واجبه
این بازی سرور اختصاصی نداره و چون پینگ ما ایرانی ها بالاست توی matchmaking فقط ایرانی یا کسایی که پینگشون مثل ما باشه پیدا میکنه احتمالا این قانون رو گذاشتن که توی کیفیت بازی بقیه تاثیر گذار نباشه متاسفانه راه حلی هم نداره

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
138
نام
Moein
سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید من یه گیفت کارت خربدم و حسابمو به اندازه کافی برای خرید پلاس شارژ کردم ولی حالاکه میخوام پلاس یه ماهه از خود استور بخرم ولی وقتی رو گزینه subscribe کلیک میکنم اطلاعات کردیت کارت یا پی پال میخواد و من اینا رو ندارم ایا راهی هست بشه با پول حسابم پلاس بخرم و از شارژ حساب مبلغو برداره؟ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر