PlayStation Plus

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوستان من به تازگی پلاس گرفتم میخواستم بدونم بازی هایی که ماه های قبل رایگان شده بودن رو هم میتونم بازی کنم یا نه؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
دوستان من به تازگی پلاس گرفتم میخواستم بدونم بازی هایی که ماه های قبل رایگان شده بودن رو هم میتونم بازی کنم یا نه؟
خیر
فقط بازی هایی که در همان ماه رایگان شده باشن و شما با پلاستون به سبد خرید اضافه یا دانلود کرده باشید

• Like
Reactions: White Injun

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
من زیاد آنلاین بازی نمی کنم، به دلیل اینکه اکانتم ریجن 2 بود 5 پوند گیفت خریدم و به اکانتم اضافه کردم
حالا مشکلی که دارم:
قصد تمدید یک ماه داشتم که قیمتش 0.54 پوند بود ولی برای تمدید خطا می ده و پیغام اینو می ده که باید اطلاعات کردیت کارت رو وارد کنم ؟
حالا چطور می تونم با این 5پوند 1ماهی تمدید کنم؟(قصد اضافه کردن پول رو هم ندارم)

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوستان من وقتی میرم تو بخش پلاس میگه که این سرویس در منطقه شما در دسترس نیست:| در حالی که تا چند روز پیش درست بود. برای شما هم همینطوری شده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان 3 روز پیش پلاس یه ساله فعال کردم اما هنوز کد برام نیومده
کسی بوده که دیرتر براش فرستاده باشن؟
اگه فعال کردی دیگه کده چی میخوای ؟ لول

من زیاد آنلاین بازی نمی کنم، به دلیل اینکه اکانتم ریجن 2 بود 5 پوند گیفت خریدم و به اکانتم اضافه کردم
حالا مشکلی که دارم:
قصد تمدید یک ماه داشتم که قیمتش 0.54 پوند بود ولی برای تمدید خطا می ده و پیغام اینو می ده که باید اطلاعات کردیت کارت رو وارد کنم ؟
حالا چطور می تونم با این 5پوند 1ماهی تمدید کنم؟(قصد اضافه کردن پول رو هم ندارم)
اگر به اندازه کافی پول نداری داخله اکانت برایه تمدید طبیعتا نمیشه تمدید کرد بدون پرداخت

دوستان من وقتی میرم تو بخش پلاس میگه که این سرویس در منطقه شما در دسترس نیست:| در حالی که تا چند روز پیش درست بود. برای شما هم همینطوری شده؟
VPN ?

• Like
Reactions: jokeram

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
:
خریدی از جایی یا ؟
چون وقتی از psn میخری کد نمیده - فعال میشه مستقیم
به صورت کد از یه سایتی خریدم . (البته فک کنم منظورمو بد متوجه شدید ) بنده 1 ساله خریدم و وارد کردم و فعال شد بدون مشکل . از طرف سونی قرار بوده یه ایمیلی ارسال بشه حاوی یه کد پلاس 3 ماهه که اون نیومده :| (برای همین لایو چت رو میخواستم که هنوزم موفق نشدم باهاشون صحبت کنم)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به صورت کد از یه سایتی خریدم . (البته فک کنم منظورمو بد متوجه شدید ) بنده 1 ساله خریدم و وارد کردم و فعال شد بدون مشکل . از طرف سونی قرار بوده یه ایمیلی ارسال بشه حاوی یه کد پلاس 3 ماهه که اون نیومده :| (برای همین لایو چت رو میخواستم که هنوزم موفق نشدم باهاشون صحبت کنم)
از کجا خریدی ؟
سونی کدی ارسال نمیکنه فقط میتونی یه راست از psn بخری . البته تا جایی که اطلاع دارم مگه اینکه لینک بدی ببینم قضیه چی به چیه D:

• Like

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
از کجا خریدی ؟
سونی کدی ارسال نمیکنه فقط میتونی یه راست از psn بخری . البته تا جایی که اطلاع دارم مگه اینکه لینک بدی ببینم قضیه چی به چیه D:
سونی کد ارسال کرده چند نفر هم اسکرین گرفتن گذاشتن

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
از کجا خریدی ؟
بابا هر کی پلاس یه ساله بخره، یه کد 3 ماهه براش ایمیل میشه به عنوان پرومشن.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر