بازی S.T.A.L.K.E.R: سایه چرنوبیل امروز 10 ساله می شود

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
سال 2007 ، سال بازی های FPS بود ولی به جز Crysis یک عنوان انحصاری دیگه برای PC منتشر شد که با اتمسفر قوی اش تونست در خاطر خیلی از ماها ماندگار بشه ، S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl بازی بود که سبکی شوتر اول شخص را با محیط semi open-world اش متحول کرد.

سال انتشار : 20 مارچ 2007
استودیوی سازنده : GSC Game World
طراحان : Andrew Prokhorov و Yuriy Negrobov
نویسنده : Ernest Adams

=======================================
0000002182.600x338.jpg

0000002062.600x338.jpg

0000002065.600x338.jpg

http://store.steampowered.com/app/4500
/

=======================================

• An immersive storyline seamlessly blended with a living, breathing, non-linear open-world environment governed by the revolutionary 'A-Life' system.​
  • Accurately modeled real-world buildings and locations from deep inside the Chernobyl Exclusion Zone.​
  • Unique 'Survival FPS' game play - combines action, stealth, survival and RPG elements to create an incomparable experience in the Zone.​
  • Enemy Threat Evaluation AI system - NPC characters react dynamically to environments and situations.​
  • Brutally realistic combat mechanics - weapons display accurate ballistic properties and can be modified with silencers and telescopic scopes.​
  • Dynamic day/night and weather system directly impacts game play.​
  • Advanced physics and dynamic lighting effects powered by the proprietary 'X-Ray Engine'.​
  • Intense multiplayer action, supporting up to 32 players.​

آخرین ویرایش:

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
یادش بخیر :D
به نظرم بازی ای بود که به حقش نرسید. البته یه سری مشکلات کوچیک داشت ولی اتمسفر و گیم پلی بازی فوق العاده بود. کلا اتمسفر و فضاسازی بازی سازهای اروپا شرقی محشره :D یادمه اون زمان سیستم هیولایی میخواست :D دو نسخه Clear sky و call of pripyat هم خوب بودن
حیف که نسخه دوم کنسل شد. واقعا پتانسیل بالایی داشت

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
آقا دست روی دلم نزار که خونه، واقعا جرا بعضی بازی ها نباید تکرار بشن؟ این بازی واقعا هرجور بخواین حساب کنید جزو بهترین های این سبک هست، از دید من برترین شوتر سال 2007 همین بازی بود اصلا. تاپیک رو دیدم اعصابم بهم ریخت، صد حیف واقعا....

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
یادش بخیر بازی عالی بود ، دنباله هاش خوب بودن اما SoC یه چیز دیگه بود ! چقدر mod و Skin براش دانلود کردم ، تقریبا پوسته ی تمام اسلحه ها رو عوض کردم براش !! البته من چندین سال بعد از عرضه شدنش بازیش کردم . . .

• Like
Reactions: EAST2WEST

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود

یادش بخیر، بازی فوق العاده با جوء جدید و واقعا احساس میکردی در یک محیط بی روح و خشن خودت داری بازی میکنی و این که اولین بازی بودش که با DirectX 11 عرضه شد.

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
یکی از برترین سری شوترهای اول شخص تاریخ.
حیف نسخه ی جدیدی ازش نمیاد. امیدوارم در اینده خبری ازش بشنویم.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
یادش بخیر.من همه سریشو بازی کردم ولی به جرات میگم نسخه clear sky رو بیشتر از 20 بار تا آخر رفتم.واقعا فوق العاده بود بازیش.اتمسفر و گیم پلی از خودش بود بدون هیچ تقلیدی و واس این اینقدر موفق بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر