خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
درسته محسن جان va هست.
اینجوری باشه با توجه به مشخصاتش عالیه..فقط زاویه دیدش یکم بده..
سری x800e فکر کنم ips,هستش
سری x850e هم va هستش.اگر نقد هاش،عالی باشه ارزش،خرید بالایی داره.از سایز49 اینچ هم شروع میشه

• Like
Reactions: snoko and SAEED_TAJ

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
سلام دوستان.
سال نو مبارک امیدوارم به تمام ارزوهاتون برسین.
مزاحم شدم که بپرسم تا 1.5 میلیون چه مانیتوری رو برای گیمینگ کنسول پیشنهاد میدید ؟ (اندازه 27 یا بالاتر)
یک سوال دیگه که البته سوالش دلیه بیشتر , به نظر شما مانیتور برای گمینگ بهتره یا تی وی ؟ (برای اتاق شخصی نه حال و پذیرای و اینا)
ممنون.

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
سری x800e فکر کنم ips,هستش
سری x850e هم va هستش.اگر نقد هاش،عالی باشه ارزش،خرید بالایی داره.از سایز49 اینچ هم شروع میشه
مدل ٤٣ پنل ش va هست انگار و ١٦ گيگ هارد داخلي هم بهشون اضافه شده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام و عرض ادب خدمت تمامیه دوستان عزیز و بزرگوار
سال نو و رویش دوباره طبیعت رو تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید

خب حالا یه سوال : :D
همسایه ما یه تلویزیون الجی داره که متاسفانه در امر پخش زیرنویس و کدک بسیار ضعیف هست و باعث ناراحتی شده
بنده پیشنهاد دادم که فریمور تلویزیون رو آپدیت کنن تا مشکلات رفع بشه ولی خب چون بلد نبودن چگونه این کار رو انجام بدن
بنده خودم تصمیم گرفتم این کار رو انجام بدم براشون ولی خب یه مشکل هست ! و مشکل اینه که اولا تلویزیون ورودی لن و وای فای نداره
پس آپدیت از اینترنت نمیشه کرد و باید با USB انجام داد که بازم یه مشکل هست که گزینه به نام آپدیت از روی USB نداره و منم موندم چیکار کنم
مدل تلویزیون هم : LG 32CS4600-TA هست / فایل آپدیتشو هم گرفتم از الجی ولی ....

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سال نو و رویش دوباره طبیعت رو تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید

همسایه ما یه تلویزیون الجی داره که متاسفانه در امر پخش زیرنویس و کدک بسیار ضعیف هست و باعث ناراحتی شده
بنده پیشنهاد دادم که فریمور تلویزیون رو آپدیت کنن تا مشکلات رفع بشه ولی خب چون بلد نبودن چگونه این کار رو انجام بدن
بنده خودم تصمیم گرفتم این کار رو انجام بدم براشون ولی خب یه مشکل هست ! و مشکل اینه که اولا تلویزیون ورودی لن و وای فای نداره
پس آپدیت از اینترنت نمیشه کرد و باید با USB انجام داد که بازم یه مشکل هست که گزینه به نام آپدیت از روی USB نداره و منم موندم چیکار کنم
عطا جان تی وی قبلیم ال جی بود و همین مشکلم داشتم..
یادمه میرفتم تو menu و یکی از دکمه های رنگی روی کنترل (فکر کنم قرمز) رو میزدم و از اونجا به قسمت آپدیت با یو اس بی دسترسی پیدا میکردم..حتی ساعت کارکردشم میزد..
شما هم تست کن شاید اینجوری آپدیت بشه..

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
عطا جان تی وی قبلیم ال جی بود و همین مشکلم داشتم..
یادمه میرفتم تو menu و یکی از دکمه های رنگی روی کنترل (فکر کنم قرمز) رو میزدم و از اونجا به قسمت آپدیت با یو اس بی دسترسی پیدا میکردم..حتی ساعت کارکردشم میزد..
شما هم تست کن شاید اینجوری آپدیت بشه..
درود
بله منم همون دکمه هارو ( منو -->دکمه قرمز ) که متاسفانه چیزی به نام آپدیت از روی usb نداره

• Like

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel

سلام
پیشنهاد میکنم دخالت نکنید . بهرحال وسیله برقیه و اگر مشکلی پیش بیاد از چشم شما میبینن !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
اموزش حل مشکل شسته شدن رنگ hdr .

آموزش برطرف کردن مشکل washed out شدن تصاویر ps4 pro در حالت HDR

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
داداش طبق گفته شما وقتی از سیتینگ کنسول خاموش کنی hdr رو دیگه اوون تصویر سیگنال hdr نیست اینو من چون تی ویم الجی و قبلا اینجا در باره توو یه پست گفتم وخودم اینیو که شما میگید تست کردم قبلا این تی وی الجی من uh8500 داخل سیتینگ خودش گزینه ای برای خاموش روشن hdr مثل تی وی های سونی وسامسونگ نداره ومن همیشه برا این که یه عکس رو با hdr روشن وhdr خامووش میخوام مقایسه کنم از سیتینگ کنسول این کارو انجام میدم که وقتی ازسیتینگ کنسول hdr رو خامووش میکنم تی خودش اتوماتیک میره رو حالت گیم مد که برا بقیه بازیهای کالیبره کردم البته بجز بازی هورایزن که دیروز پریروز گرفتم چون داخل خود بازی گزینه خامووش روشن hdr داره وگرنه روو رزیدنت اویل .راچ اف کلن .گاست رکن باید از سیتینگ کنسول اینکارو کنم شمام شک نکن وقتی از سیتینگ کنسول این کارو کنی سیگنال دیگه hdr نیست میشه هموون گیم مد بخاطر همین پر رنگتر شده برات طبقه گفته خودت(2- این روش روی بازیهایی که قابلیت روشن و خاموش کردن hdr در منو بازی دارن مثل انچارتد و لست جواب نمیده .)یعنی تصیر تبدیل میشه به کالیبره که قبلا حالا روو هر مدی(گیم مد .یا فوتبال .یا استاندارد)که داده بودی خودتم میدوونی این مشکل فقط توو هورایزن نیست چون بیس hdr ساخته شده و بقیه بازیها با ابدیت hdr بهشوون زیاد شده وهر کاری کنی washed میشه فقط منتظرم یه پولی دستم بیاد این مس افکتو بگیرم ببینم اون چی کرده بازم ممنون از تست هایی که انجام دادی .موفق باشی

سلام بازم سال نو مبارک یه چند تا عکس از هورایزن یعنی یدونست این بازی کاشکی هرچی بازی میداد از این به بعد مثل این باشه واقعا دارم لذت میبرم از دست ندید دوستان ای بازیوو یعنی باز تاب نور ورنگ تو این بازی بیداد میکنه دقیقن اینوب میشه توو بازی رو هر جسم و چمنو کوهو در دیوار...... با چشم دید.عکسها با پرو hdr روشن بازم این عکسا نمیتونه کیفیت بازیو نشون بده بای خوتوون تجربه کنید .

Attachments

• Horizon Zero Dawn™_20170320215314_1.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170320215314_1.jpg
    327.1 KB · مشاهده: 41
  • Horizon Zero Dawn™_20170320221139.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170320221139.jpg
    397.7 KB · مشاهده: 45
  • Horizon Zero Dawn™_20170321130140.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170321130140.jpg
    305.6 KB · مشاهده: 42
  • Horizon Zero Dawn™_20170321004044.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170321004044.jpg
    174 KB · مشاهده: 40
  • Horizon Zero Dawn™_20170321004953.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170321004953.jpg
    337 KB · مشاهده: 38
  • Horizon Zero Dawn™_20170321173608.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170321173608.jpg
    460.4 KB · مشاهده: 40
  • Horizon Zero Dawn™_20170321192500.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170321192500.jpg
    686.6 KB · مشاهده: 40
  • Horizon Zero Dawn™_20170321233319.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170321233319.jpg
    386.7 KB · مشاهده: 40
  • Horizon Zero Dawn™_20170322011757.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170322011757.jpg
    552 KB · مشاهده: 43
  • Horizon Zero Dawn™_20170322012446.jpg
    Horizon Zero Dawn™_20170322012446.jpg
    536.7 KB · مشاهده: 43
Last edited by a moderator:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
داداش طبق گفته شما وقتی از سیتینگ کنسول خاموش کنی hdr رو دیگه اوون تصویر سیگنال hdr نیست اینو من چون تی ویم الجی و قبلا اینجا در باره توو یه پست گفتم وخودم اینیو که شما میگید تست کردم قبلا این تی وی الجی من uh8500 داخل سیتینگ خودش گزینه ای برای خاموش روشن hdr مثل تی وی های سونی وسامسونگ نداره ومن همیشه برا این که یه عکس رو با hdr روشن وhdr خامووش میخوام مقایسه کنم از سیتینگ کنسول این کارو انجام میدم که وقتی ازسیتینگ کنسول hdr رو خامووش میکنم تی خودش اتوماتیک میره رو حالت گیم مد که برا بقیه بازیهای کالیبره کردم البته بجز بازی هورایزن که دیروز پریروز گرفتم چون داخل خود بازی گزینه خامووش روشن hdr داره وگرنه روو رزیدنت اویل .راچ اف کلن .گاست رکن باید از سیتینگ کنسول اینکارو کنم شمام شک نکن وقتی از سیتینگ کنسول این کارو کنی سیگنال دیگه hdr نیست میشه هموون گیم مد بخاطر همین پر رنگتر شده برات طبقه گفته خودت(2- این روش روی بازیهایی که قابلیت روشن و خاموش کردن hdr در منو بازی دارن مثل انچارتد و لست جواب نمیده .)یعنی تصیر تبدیل میشه به کالیبره که قبلا حالا روو هر مدی(گیم مد .یا فوتبال .یا استاندارد)که داده بودی خودتم میدوونی این مشکل فقط توو هورایزن نیست چون بیس hdr ساخته شده و بقیه بازیها با ابدیت hdr بهشوون زیاد شده وهر کاری کنی washed میشه فقط منتظرم یه پولی دستم بیاد این مس افکتو بگیرم ببینم اون چی کرده بازم ممنون از تست هایی که انجام دادی .موفق باشی
سلام
نه داداش اینطور نیست . ببین من تو دو حالت تست انجام دادم . یه حالت گزینه hdr کنسول رو خاموش کردم و تست کردم حالت دوم همین روشی که گفتم که تصاویر کاملا کیفیتشون با هم فرق داره . تو مطلب هم گفتم نمیدونم رو تلویزیونهای دیگه این کار جواب بده یا نده ولی برای من جواب داد . در کل فکر میکنم این شسته شدن تصاویر مشکل بازیها نیست بلکه یه باگ یا مشکلی از خود کنسول هست .

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام دوستان این مدل Dell رو کسی داشته ؟ :
P2415Q

مناسب هست برای Pro ??

چون بودجه ام حدود 1.5 هست گزینه های زیادی ندارم برای 4K ، تنها موردی که دیدم این بود ، اگه بهتر هم میشناسید معرفی کنید

آخرین ویرایش:

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دقیقن همینه..وقتی اینکارو انجام میدیم hdr قطع میشه و میشه معمولی

• Like
Reactions: t33

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر