هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
سلام.دکمه l2دسته ps3من کار نمیکنه.کسی از دوستان چیزی برای حل این مشکل به نظرش میرسه
اگر شل شده و خودش بالا و پایین میره ، فنرش در رفته و درست میشه . ولی اگر حالت عادی داره و کار نمی کنه احتمالا اتصالش قطع شده . اگر خود به خود هم کار کنه بازم همین مشکل هست .

• Like
Reactions: se.phi.roth

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
فرقی زیادی نمی کنند ، تنها فرق شون اینکه وقتی جدا جدا می خرید تو محیط xmb تک تک هست ولی وقتی کالکشن رو می خرید همه داخل یه بازی است و باید از داخل اون بازی تون رو انتخاب کنید . کالکشن هم به صرفه تره هم کمی حجم کم تری داره ، هیچ تفاوتی هم از نظر بازی نداره .
ممنون داداش

دوستان سرعت انتقال و نصب بازی های دیجیتالی و قانونی ps3 خیلی رو مخه چند ساعت طول میکشه واسه همه اینطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟
راهی هست که بشه زیاد کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:
  • Like

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
می تونید از دیتا بازی استفاده کنید و مثل ps4 از طریق psx انتقال بدید .
دوستان سرعت انتقال و نصب بازی های دیجیتالی و قانونی ps3 خیلی رو مخه چند ساعت طول میکشه واسه همه اینطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟
راهی هست که بشه زیاد کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا شما قانونی بازی می کنید . می تونید با انتقال بازی با back up بازی های زیادی رو تو کنسول تون داشته باشید .

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
می تونید از دیتا بازی استفاده کنید و مثل ps4 از طریق psx انتقال بدید .

چرا شما قانونی بازی می کنید . می تونید با انتقال بازی با back up بازی های زیادی رو تو کنسول تون داشته باشید .
خوب داداش دیدم تازه این روش رو اما علاقه این به بازی های کپی ندارم به عنوان مثال بازی خدای جنگ اسیشن رو تازه خریدم هم بخاطر بخش مولتی هم سینگل اما دانلود و نصبش رو مخه تاز از روش psx استفاده می کنم

• Like

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
سلام
دوستان من کنسولم رو دادم اقوام بازی کنن، امروز رفتم گرفتم، هر دوتا دسته رو کوبیدن زمین قابش شکسته و قاطی میکنه همش
بازش کردم اون ذغال زیر دکمه ها خراب شده و جای پیچ ها شکسته، دسته ها هم اصلی هستن و دلم نمیاد بندازم دور
از کجا میتونم ذغال و قاب دسته تهیه کنم؟
قیمت دسته ps3 چنده ، اصل و کپی ؟
دسته ps4 میتونم بدون مشکل روی کنسول وصل کنم؟

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام
دوستان من کنسولم رو دادم اقوام بازی کنن، امروز رفتم گرفتم، هر دوتا دسته رو کوبیدن زمین قابش شکسته و قاطی میکنه همش
بازش کردم اون ذغال زیر دکمه ها خراب شده و جای پیچ ها شکسته، دسته ها هم اصلی هستن و دلم نمیاد بندازم دور
از کجا میتونم ذغال و قاب دسته تهیه کنم؟
قیمت دسته ps3 چنده ، اصل و کپی ؟
دسته ps4 میتونم بدون مشکل روی کنسول وصل کنم؟

درود
اگه تهرانی میدان توپخانه پاساژ لباف طبقه دوم و سوم قاب تا بحال ندیم ولی بقیه لوازمش هست
دسته فیک 50-60-70 بستگی به فروشنده داره
دسته فابریک هفته پیش قیمت گرفتم 140-150

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
درود
اگه تهرانی میدان توپخانه پاساژ لباف طبقه دوم و سوم قاب تا بحال ندیم ولی بقیه لوازمش هست
دسته فیک 50-60-70 بستگی به فروشنده داره
دسته فابریک هفته پیش قیمت گرفتم 140-150
ممنونم، فردا میرم تهران، فقط امیدوارم قاب رو پیدا کنم، زدن ترکوندن دسته رو
دسته فیک کار کن هست یا دو روزه مرخص میشه؟

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966

مونده به شانست
ولی قدیما که رفیقم گیمنت داشت اون همیشه دسته فیک میخرید و یکسال هم براش کار میکرد

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64

دادا قاب تونستی بیابی؟
منم دنبالشم!
متاسفانه سر بازی خیلی جو گرفتتم دسته یکم با زمین از نزدیک آشنا شد و یکی از گریپ‌هاش شکسته! :)

مونده به شانست
ولی قدیما که رفیقم گیمنت داشت اون همیشه دسته فیک میخرید و یکسال هم براش کار میکرد

اینجایی که گفتی فقط ربانی و برد و شک‌ها و غیره رو داره یا قاب هم داره؟

• Like

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
دادا قاب تونستی بیابی؟
منم دنبالشم!
متاسفانه سر بازی خیلی جو گرفتتم دسته یکم با زمین از نزدیک آشنا شد و یکی از گریپ‌هاش شکسته! :)

اینجایی که گفتی فقط ربانی و برد و شک‌ها و غیره رو داره یا قاب هم داره؟
اره داداش، پیدا کردم ولی اشتباه کردم دسته شکسته رو با خودم نبردم، میخواستم خودم عوض کنم، ولی گفتن چندین مدل مختلف داره درسته های اصلی و باید باشه
شما دسته رو با خودت ببر ، طبقه دوم لباف، پله ها که تموم میشه، روبرو یه راهرو هست که فقط تعمیرکار هستن، ببر اونجا

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
اره داداش، پیدا کردم ولی اشتباه کردم دسته شکسته رو با خودم نبردم، میخواستم خودم عوض کنم، ولی گفتن چندین مدل مختلف داره درسته های اصلی و باید باشه
شما دسته رو با خودت ببر ، طبقه دوم لباف، پله ها که تموم میشه، روبرو یه راهرو هست که فقط تعمیرکار هستن، ببر اونجا

چند شد قیمتش؟
بعد برا من یکم اون فلتشم مشکل پیدا کرده نمیدونم از ابر زیر محل اتصالشه یا قطعی داره اونم داره عوض کنم؟

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان اگه سایتی را میشناسید که کابل شارژ USB اورجینال و رسمی دسته PS3 را میفروشه برام معرفیشون کنید ممنون میشم.

البته حتی اگه اورجینال دسته هم نبود ولی بازم میدونید که مرغوب هست مشکلی نداره. ممنون.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر