Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شروع بازی طوفانی بود و بسیار لذت بخش همه چیزش مثبته جز گرافیک تکنیکیش کنترل شخصیت اصلی هم با اینکه خیلی خوبه می تونست بهتر باشه جز اینا من ایراد دیگه ای پیدا نکردم گیم پلی بازی واقعا لذت بخشه

• Like
Reactions: Polaris

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738
بنچمارک بازی از gamegpu:
na_1920.png
na_2560.png

na_3840.png
VRAM:
na_vram.png
تست cpu:
na_intel.png
na_amd.png

na_proz.png
تست رم:
na_ram2.png

پ.ن:این تست ها کلا با MSAA 8x انجام شده که اثر قابل توجهی رو پرفورمنس داره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
جدیدا nvidia درایورهاش عالی شده در زمینه هایی هم که از amd عقب بود با اخرین درایور هاش جلو هم زده hdr dolby vision هم به پشتیبانی هاش اضافه شد بازی mass effect از این قابلیت استفاده می کنه.

• Like
Reactions: raya2

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام،دوستان بازی ربطی به نسخه قبلی داره؟
بی ربط که نیست اما نیازی به بازی کردن قسمت قبلی نیست.
همین که بدونی تو آخرین پایان Drakengard چی شد که دنیا این شکلی شد و دنیا توی NieR چه خصوصیاتی داشت کافیه.
تازه داستان Automata اونقدری مستقل هست که نیازی به دونستن همینا هم پیدا نمیکنی، فقط ممکنه کنجکاو بشی که با گوگل کردن (یا همینجا پرسیدن) به جواب سؤالهات میرسی.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
توی تاپیک نمره دهی به بازی به دلیل مشکلات گرافیکی 9 از 10 دادم اما بعد از اتمام تمام 26 پایان بازی و تاکید بیشتر روی 4 پایان اصلی بازی، بی شک نمیشه اصلا نمره داد به این اثر ، بی نظیر بود و تجربه کاملا ناب ، داستان سرایی بازی بی همتا بود. و برای من بهترین بازی سال و GOTY اگر نگم 2017 ، قاطع میشه گفت 2016 و 3 ماهه اول 2017 بود.... ممنون Taro Yoko ...

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
خب بچه ها یه مادر یه ماد برای بازی درست کرده که پرفورمنس بازی رو حدود 50 درصد افزایش میده و فریم ریت رو بسیار بهبود میده.مخصوصا توی رزولوشنای بالاتر از فول اچ دی
در ضمن مشکل فول اسکرین رو هم کامل حل میکنه و دیگه نیازی به اون نرم افزار Borderless gaming هم نیست
من خودم تست کردم و نتیجه عالی بود
نحوه کار برنامه طوری هست که میتونید با اون Global Illumination رو کم کنید که تاثیر خاصی هم توی گرافیک نداره ولی توی پرفورمنس شدید تاثیر داره
با زدن ترکیب دکمه های CRTL+Shift+O میتونید اون نرخ Fps روی صفحه رو حذف کنید
با زدن ترکیب دکمه های CRTL+Shift+Backspace منوی ماد میاد بالا که شما به هیچکدومش دست نزنید بجز همون Global Illumination و پیشنهاد من اینه که روی low بزاریدش.
لینک دانلود ماد : https://github.com/Kaldaien/FAR/releases/download/far_001/SKIM64.exe

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خب بچه ها یه مادر یه ماد برای بازی درست کرده که پرفورمنس بازی رو حدود 50 درصد افزایش میده و فریم ریت رو بسیار بهبود میده.مخصوصا توی رزولوشنای بالاتر از فول اچ دی
در ضمن مشکل فول اسکرین رو هم کامل حل میکنه و دیگه نیازی به اون نرم افزار Borderless gaming هم نیست
من خودم تست کردم و نتیجه عالی بود
نحوه کار برنامه طوری هست که میتونید با اون Global Illumination رو کم کنید که تاثیر خاصی هم توی گرافیک نداره ولی توی پرفورمنس شدید تاثیر داره
با زدن ترکیب دکمه های CRTL+Shift+O میتونید اون نرخ Fps روی صفحه رو حذف کنید
با زدن ترکیب دکمه های CRTL+Shift+Backspace منوی ماد میاد بالا که شما به هیچکدومش دست نزنید بجز همون Global Illumination و پیشنهاد من اینه که روی low بزاریدش.
لینک دانلود ماد : https://github.com/Kaldaien/FAR/releases/download/far_001/SKIM64.exe

اقا دمت گرم یعنی 1 ماد نویس از سازنده های بازی که خودشونم بازی رو ساختن بیشتر حالیشون می شه این فقط نشون می ده اون طرف دنیا هم کسایی که باید سر جاشون باشن نیستن. سازنده های بازی عین خیالشونم نیست 1 پچی چیزی بدن لاقل

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
شروع بازی طوفانی بود و بسیار لذت بخش همه چیزش مثبته جز گرافیک تکنیکیش کنترل شخصیت اصلی هم با اینکه خیلی خوبه می تونست بهتر باشه جز اینا من ایراد دیگه ای پیدا نکردم گیم پلی بازی واقعا لذت بخشه
گرافیک ولش کن مهم گیمپلی هست که عالیه

• Like
Reactions: bluestar and s.1

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
بازی رو گرفتم بالاخره،فوق العادست!شخصیت 9Sخیلی عالیه و خیلی به دلم نشسته!گیمپلی بازی بی نقصه!مثه بقیه بازیهای PG.چه داستان جالبی هم داره!تازه اولای بازی هستم البته و بنظرجلوتر خیلی بهتر بشه.گرافیک هم که خوبه بنظرم گرافیک هنری خیلی خوبه و همیشه هم که رو ۶۰فریم ثابته و فوق العاده روون.
پ ن :این نسل بازیهای ژاپنی ترکوندن:D Bloodborne, nier,DS3,Nioh, Ykuza0 و به زودی persona5>:D<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر