Styx Shards Of Darkness | PC

Styx Shards Of Darkness

Release Date : March 14, 2017
Developer : Cyanide
Publisher : Focus Home Interactive
Genre : Stealth , RPG
بازی Styx: Shards of Darkness، یک بازی ماجراجویانه است که یک افسر مرموز به نام Helledryn درگیر ماجرایی غیرمنتظره می‌شود و با یک سری اتفاقات خطرناک دست و پنجه نرم خواهد کرد. او باید عصای سلطنتی را بدزدد، عصایی که مورد توجه یک گابلین منفور نیز قرار گرفته است. او پس از موفقیت در مأموریت خطرناک خود، کوه سحرآمیز Amber را به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد. کوه سحرآمیز Amber منبع قدرت Styx است و او به این قدرت معتاد شده است. بله، طولی نخواهد کشید که این موجود سبزپوست دزد درگیر قتل و غارت خواهد شد. محیط بازی Styx: Shards of Darkness برروی ناهمواری‌ها و پستی و بلندی تأکید دارد و این بازی دارای یک سیستم Crafting جدید خواهد بود. هنگامی که Styx در شهر Thoben (شهر مخصوص دزدها) مشغول کسب‌و‌کار خود است، باعث و بانی انجام گرفتن یک معامله غیرمنتظره با افسری مرموز به اسم Helledryn می‌شود. شما در نقش Styx موظف هستید عصای سلطنتی سفیر را – که طالبان زیادی دارد – بدزدید. البته قطعا پاداشی که دریافت می‌کنید، ارزش خطر را دارد؛ چراکه آن افسر به شما قول می‌دهد درصورت عملی ساختن این موضوع، بخشی از منبع قدرت شخصیت اصلی بازی (Magical Amber) را که به شدت در پی آن‌ هستید، در اختیار شما قرار دهد.

styx-shards-of-darkness-646x325.jpg

مهارت‌های هوایی «استیکس» نیز گسترش و بهبود یافته‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به تاب خوردن به‌واسطه طناب‌ها و حمله از بالا با استفاده از ابزار‌های جدیدی از جمله یک کمان فولادی که تیر‌های متفاوتی مانند تیر غیر‌کشنده سمی دارد، اشاره کرد. با بهره‌گیری از کمان فولادی می‌توانید به مبارزه مستقیم با دشمنان بپردازید یا از آن در جهت تاثیر گذاری بر روی عوامل محیطی استفاده کنید.در بازی Styx: Shards of Darkness یکی از بر‌ترین توانایی‌های «استیکس» یعنی ساخت آیتمی که با پرتاب آن یک کلون از شما ساخته می‌شود، نیز بروز رسانی شده است. دیگر توانایی «استیکس» که با نام Rebirth شناخته می‌شود، او را به محل کلون تلپورت می‌کند. از این توانایی می‌توانید در راه‌های مختلفی اعم از فرار از موقعیت‌های خطر‌ناک یا رسیدن به محل دور از دسترس استفاده کرد.​
حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: AMD FX-6300 (3,5GHz) / Intel i5-2500 (3,3GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1 GB, AMD Radeon R7 260X / NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Processor: AMD FX-8350 X8 (4,0 GHz)/Intel Core i7-4790 (3,6 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 4 GB, AMD Radeon R9 390 / NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space
ss_c56a4d2c2d1be362c3dbfe9550a94b79b7e0b1d3.600x338.jpg
ss_761c8fafd5246f056fd365c22cebfd62eb3d6df0.600x338.jpg
ss_b270bb109041d66413fb08e706ef2fede66db245.600x338.jpg
ss_7e984e1cb556f8f5c6d037f451257b6d0f600f78.600x338.jpg

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اقا بازی ربطی به warhammer داره یا من احساس میکنم موجوداتش مثل اونه؟
سبک بازی دقیقا چیه؟
بازی از نظر فریم و باگ و .. مشکل نداره؟
ریپک کم حجم داره؟
در آخر بازی ارزش دانلود داره؟

LMFAO PR

کاربر سایت
Mar 10, 2017
11
نام
حامد
بازی فقط مخفیانه نیست ! با دشمنان هم میشه مستقیم درگیر شد . سبک بازی هم RPG هست . در کل بازی قشنگی هست به همه توصیه میکنم بازیش کنید :wink:

آخرین ویرایش:

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
من چون با نسخه قبلیش خیلی حال میکردم اینو اورجینال گرفتم
یکی از بهترین بازیا تو سبک مخفی کاریه
توش میشه ادم کشت ولی تمرکز اصلی رو مخفی کاریه که تو 2 درجه سختی بالاتر کلا ادم کشتنو و دفاع رو ازت میگیره و فقط میتونی مخفیانه بری

در کل بازی خوبیه گرافیکش رو تنظیمات اپیک خوبه فریم دهیشم خوبه تقریبا بهینس
داستانشم عالی سبک بازی طنز گونه هم هس

هرکی از بازی مخفی کاری خوشش میاد 100% اینو باید بره یکی از بهتریناس

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
خب منم بازیو تموم کردم و نقدش را دارم مینویسم :D
در کل بازی خوبی بود. از مستر اف شدوز واقعا بهتر بود.یه سری ایرادات کماکان اعصاب خوردکن داشت البته.
خریدش توصیه می کنم :) البته آگه اوریجنال میخرید، به نظرم بگذارید تا 40-45$ تخفیف بخوره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منم بازیش کردم بازی بدکی نیست حالا اینکه تا انتهاش چقدر تکراری می شه رو باید بیشتر بازی کنم اما در کل حال می ده. البته انتظار 1 بازی سطح بالا رو نداشته باشید فیزیک بازی یا هوش مصنوعی بازی چنگی به دل نمی زنه و در حد 1 بازی نیمه مستقل در کل

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
یه مقدار وقت گذاشتم براش. به نظر نمیاد بازی بدی باشه . ولی چیزی که خیلی سطحش پایین بود انیمیشن حرکات و فیزیک بازیه. بالا رفتن از در و دیوار و کلا حرکاتش خیلی ساده هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر