مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
اره ارین فولادوند arian_8866
دکست عزیز این لینکم یه نگاه بنداز.برا وقتیه که دیسک گیر کرده ولی شاید به کار تو هم بیاد و سیستم برگرده به حالت درستش.البته اگه یکم از این کارا سر در میاری وگرنه که بده دست اینکاره:

PS4: Eject a stuck disc

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
ممنون که راهنمایی می کنید همه تون واقعا نمی دونم چی بگم.
کلا خرید دستگاه کارکرده یکمی ریسک داره البته منم کارکرده خریدم ولی از دوستم خریدم مطمعن بود خیلیا هستن تو آگهی میزنن چهار روز کارکرده ولی در اصل چهارصد روز کارکرده حالا معلوم نیس با چه وضعیتی... شما تستش نکردین موقع خرید نه؟

• Like
Reactions: ahmad ps4 online

Razor. Kh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
2
سلام دوستان, من یه بازی جدید خریدم مشکلی هم نداره فقط وقتی دستگاه میخونتش انگار داره جونش در میاد اینقد تق تق میکنه و هی زور میزنه که صداش رو مخه اصلا نمیشه بیخیال شد, انگار هنگه ولی مشکلی عملا تو بازی نداره, این یکی اینجوریه البته, به نظرتون مشکل خاصیه یا معموله؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان, من یه بازی جدید خریدم مشکلی هم نداره فقط وقتی دستگاه میخونتش انگار داره جونش در میاد اینقد تق تق میکنه و هی زور میزنه که صداش رو مخه اصلا نمیشه بیخیال شد, انگار هنگه ولی مشکلی عملا تو بازی نداره, این یکی اینجوریه البته, به نظرتون مشکل خاصیه یا معموله؟؟
اصولا اینطوری که شما توصیف میکنی نباید باشه . گاها صدایه drive ممکنه یه مقدار زیاد باشه هنگامی که در حالت نصب بازی هست بعد از اون drive اصولا نباید کار کنه .

• Like
Reactions: spiderman2007

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
دوستان من وقتی میخوام دسته رو تو سیف مود سینک کنم کابلو وصل میکنم بعد دکمه پی اس رو نگه میدارم ولی دسته چنتا چشمک میزنه دوباره خاموش میشه وبا دستگاه سینک نمیشه ولی تو حالت عادی دسته با دستگاه ست میشه حتی یه دسته دیگه رو اوموم سینک کنم بازم نشد ولی با دسته اولم دستگاه راحت ست میشه مشکلش از کجاست میتونه از کابل یو اس بی باشه؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

و یک سوال دیگه از کجا بفهمم دسته اصلیه یا تقلبی؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Mahdi444

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من وقتی میخوام دسته رو تو سیف مود سینک کنم کابلو وصل میکنم بعد دکمه پی اس رو نگه میدارم ولی دسته چنتا چشمک میزنه دوباره خاموش میشه وبا دستگاه سینک نمیشه ولی تو حالت عادی دسته با دستگاه ست میشه حتی یه دسته دیگه رو اوموم سینک کنم بازم نشد ولی با دسته اولم دستگاه راحت ست میشه مشکلش از کجاست میتونه از کابل یو اس بی باشه؟

دسته رو از پشت ریست کن ببین درست میشه یا نه
حالا چه اجبار هست از safe mode سینک کنی D: ?

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
دسته رو از پشت ریست کن ببین درست میشه یا نه
حالا چه اجبار هست از safe mode سینک کنی D: ?
نه خب میخواستم با فلش دستگاه رو آپدیت کنم

ضمنا دوستان اگه کسی میدونه چجوری میشه دسته اصلی رو از تقلبی تشخیص داد لطفا راهنمایی کنه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Triangels

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر