هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
با اکانت psn نمیشه پلاس گرفت؟؟؟

اکانت های پلاس چقدر هستن؟
رو اکانت خودت پلاس میخری دیگه
1 ماه 3 ماه 1 ساله داره که شارژ میکنی میتونی انلاین بازی کنیو از بازی های رایگان واس اعضای پلاس هر ماه استفاده کنی و..
بیشتر اکانت هکیا پلاسم دارن که ببین قیمتاشون چجوریه !

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
ممنون از پاسختون

1 - از کجا میشه همچین اکانتی خرید که بشه بعدا هم فروخت؟؟

2 - آیا میشه بازی های فیزیکی یا همون دیسک های این کنسول رو اجاره کرد یا از دوستمون بگیریم بازی کنیم بعد بهش پس بدیم؟؟؟مشکلی که واسه کنسول پیش نمیاد؟؟

3 - اگه جواب سوال دومی بله هست میخواستم بدونم مربوط به اکانتی که روی کنسول ست کردیم نمیشه؟یعنی بازی که قرضگرفتیم اوردیم وقتی میخواییم روی کنسول بندازیم و بازی کنیم باید چه چیزایی رعایت کنیم؟

4 - من الان اکانت psn دارم میشه از استور سونی بازی رایگان وجود داشته باشه دانلود کرد روی کنسول؟
دوست عزیز جواب سوالاتو دوستمون تو کامنت قبلی داد..
فقط یه نکته عرض کنم..من خودم همیشه بازی ظرفیت 2 و 3 میزنم و بعد استفاده میفروشم و بازی جدید میگیرم..
جدیدن هم خیلی از فروشگاهها بازی رو اجاره میدن که اونم خیلی عالیه..من از جایی که هستم روزی 3 تومن اجاره میکنمو معمولا هر بازی حداکثر تو 5 روز تموم میشه و هزینه کمتری میدم و دردسر تعویضم ندارم..
شما هم اگه بتونی اجاره کنی عالیه..فقط بعضی بازیها مثل فیفا 17 یا جی تی ای رو نیازه همیشه داشته باشی..باقی رو کرایه کن..

• Like
Reactions: ps4amir

ps4amir

کاربر سایت
Mar 17, 2017
12
دوست عزیز جواب سوالاتو دوستمون تو کامنت قبلی داد..
فقط یه نکته عرض کنم..من خودم همیشه بازی ظرفیت 2 و 3 میزنم و بعد استفاده میفروشم و بازی جدید میگیرم..
جدیدن هم خیلی از فروشگاهها بازی رو اجاره میدن که اونم خیلی عالیه..من از جایی که هستم روزی 3 تومن اجاره میکنمو معمولا هر بازی حداکثر تو 5 روز تموم میشه و هزینه کمتری میدم و دردسر تعویضم ندارم..
شما هم اگه بتونی اجاره کنی عالیه..فقط بعضی بازیها مثل فیفا 17 یا جی تی ای رو نیازه همیشه داشته باشی..باقی رو کرایه کن..

با تشکر از پاسختون

میخواستم بدونم که تو تبریز جایی نمیشناسید که بازی اجاره بدن؟یا کسی اینجا هست که بازی داشته باشه و تو تبریز باشه و اجاره بده؟؟؟

یدونه pes 2017 گرفتم 150 تومن که اونم ورژن 1.0.0 هست ولی عالی هست.من قبلا لپ تاپ رو وصل میکردم به تلوزیون و بازی میکردم که بزرگتر باشه.الان راحت تر شدم

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
با تشکر از پاسختون

میخواستم بدونم که تو تبریز جایی نمیشناسید که بازی اجاره بدن؟یا کسی اینجا هست که بازی داشته باشه و تو تبریز باشه و اجاره بده؟؟؟

یدونه pes 2017 گرفتم 150 تومن که اونم ورژن 1.0.0 هست ولی عالی هست.من قبلا لپ تاپ رو وصل میکردم به تلوزیون و بازی میکردم که بزرگتر باشه.الان راحت تر شدم
داداش متاسفانه اونجا جایی سراغ ندارم..آماری بگیر حتمن گیر میاد..
داداش بجای pes حتمن fifa 17 رو بگیر و امتحان کن..فیفا خیلی سرتره..

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان یک پلاس 1 ساله می خوام بگیرم چند سوال داشتم
1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟
2- از کجا بفهمم پلاس 1 ساله قانونی هست و هکی و ... نیست ؟
3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟
4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟
جایی میشناسید مطمئن و با قیمت خوب بهم معرفی کنید
ممنون از همگی

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟
3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟
4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟
ممنون از همگی
اونی که کد میده قانونی هست
پلاس هکی به صورت اکانت هست که باید تو کنسول وارد کنید
در مورد سوال بقیه نمیدونم

• Like
Reactions: dooste.man83

ps4amir

کاربر سایت
Mar 17, 2017
12
با سلام

من گوشیم سونی Z5 هست و کنسول هم PS4 islim دارم چندتا سوال داشتم

1- اگه اکانت PSN که روی کنسول ست کردم روی گوشی خودم که برنامه play Station هست و روش گوشی هم ست کنم مشکلی که پیش نمیاد بخوام همزمان استفاده کنم؟؟؟

2 - این برنامه PS4 Remote Play چی هست و چجوری میشه ازش استفاده کرد؟؟؟

3 - چجوری میتونم روی گوشیم با دسته کنسول بازی کنم؟؟؟ و چه بازی هایی رو میشه با دسته بازی کرد؟؟؟

با تشکر

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
ممنون از همگی
1-کد فرستاده میشه !بعضی از سایت ها اسکن کارتم میفرسته!
2-از سایت مطمین خرید کن!
3-فرقی نداره !
4-قیمتش همین حدوداست!
پیام خصوصی میدم!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان تو ps3 بازی هایی هستن مثل god of war 3 و یا wwe all stars و ..............که فقط بصورت فیزیکی میشه تهییشون کرد اما الان از psn برداشته شدن یه زمانی بودن تو psn ؟؟؟
اگه الان بازی های واسه ps3 یا ps4 بخرم ممکنه چند سال بعد از psn بردارن و از کتابخونه منم برداشته شه ؟؟؟؟؟؟؟؟

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
ممنون از همگی

بنظر من پلاس 1 ساله یا 6ماهه از آکانت های هکی بگیر!
قیمتش خیلی مناسب تره ، یکساله 8 تومن تهش 10 تومن میدن ، 185 تومن پول بیزبون رو نده واسه قانونی!

با سلام

من گوشیم سونی Z5 هست و کنسول هم PS4 islim دارم چندتا سوال داشتم

1- اگه اکانت PSN که روی کنسول ست کردم روی گوشی خودم که برنامه play Station هست و روش گوشی هم ست کنم مشکلی که پیش نمیاد بخوام همزمان استفاده کنم؟؟؟

2 - این برنامه PS4 Remote Play چی هست و چجوری میشه ازش استفاده کرد؟؟؟

3 - چجوری میتونم روی گوشیم با دسته کنسول بازی کنم؟؟؟ و چه بازی هایی رو میشه با دسته بازی کرد؟؟؟

با تشکر

1- نه چرا مشکل بوجود بیاد؟!
2- دو تا آپشن هست ک یکیش اسمش همین PS4 REMOTE PLAY هست و یکی دیگه رو یادم نیست ، یکی واسه استفاده کردن از گوشی به عنوان مایشگر واسه PS4 بود و یکیش هم واسه استفاده کردن از گوشی به عنوان دسته واسه استفاده هم روش انتخاب کن خودش راهنماییت میکنه چیکار کنی!

3-رجوع کن به مورد2

دوستان تو ps3 بازی هایی هستن مثل god of war 3 و یا wwe all stars و ..............که فقط بصورت فیزیکی میشه تهییشون کرد اما الان از psn برداشته شدن یه زمانی بودن تو psn ؟؟؟
اگه الان بازی های واسه ps3 یا ps4 بخرم ممکنه چند سال بعد از psn بردارن و از کتابخونه منم برداشته شه ؟؟؟؟؟؟؟؟

والا تا اونجا که من میدونم اگر یه بازی رو بخری تا ابد توی کتابخونه (LIBARY) میمونه و همیشه قابل دانلود خواهد بود!

دوستان من حدود 40 گیگ رو کنسول جا دارم هر بازی یا آپدیتی میزنم میگه can not download. چه کنم؟

یادمه عزیز حتی اگه به اندازه کافی جایی واسه دانلود توی کنسول نبود میرفت توی لیست دانلود و میشد بعدا دانلود کنی ولی
1- مطمئنی آپدیت یا بازی ای که میخوای دانلود کنی حجمش بیشتر از 40گیگ نیست؟؟
2- چطور فهمیدی 40گیگ جای خالی داری؟ یعنی دقیقا" از کجا چک کردی دیدی حافظه خالی 40 گیگ داری؟؟

.

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
بنظر من پلاس 1 ساله یا 6ماهه از آکانت های هکی بگیر!
قیمتش خیلی مناسب تره ، یکساله 8 تومن تهش 10 تومن میدن ، 185 تومن پول بیزبون رو نده واسه قانونی!
باور کم ps3 داشتم یک عمر در حسرت آنلاین زدن بی استرس بودم . ترس بن شدن و ... نداشته باشم وگرنه باور کن خیلی ps4 کنسول پر خرجیه ... اگر بخوای منطقی باشی اونایی که کم سن و سال باشن و کار نکنن اصلا از پس خرج و مخارجش بر نمیان

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من حدود 40 گیگ رو کنسول جا دارم هر بازی یا آپدیتی میزنم میگه can not download. چه کنم؟

قطعا داداش اون بازي يا آپديتي كه ميخواي بريزي حجمشون به قدري هست كه باعث شده حتي 40 گيگ هم كافي نباشه. چون از اين 40 معمولا خود كنسول نميزاره از حدود 20 گيگش استفاده كني. يعني عملا كنسولت 20 گيگ فضاي خالي داره

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
یادمه عزیز حتی اگه به اندازه کافی جایی واسه دانلود توی کنسول نبود میرفت توی لیست دانلود و میشد بعدا دانلود کنی ولی
1- مطمئنی آپدیت یا بازی ای که میخوای دانلود کنی حجمش بیشتر از 40گیگ نیست؟؟
2- چطور فهمیدی 40گیگ جای خالی داری؟ یعنی دقیقا" از کجا چک کردی دیدی حافظه خالی 40 گیگ داری؟؟

.
قطعا داداش اون بازي يا آپديتي كه ميخواي بريزي حجمشون به قدري هست كه باعث شده حتي 40 گيگ هم كافي نباشه. چون از اين 40 معمولا خود كنسول نميزاره از حدود 20 گيگش استفاده كني. يعني عملا كنسولت 20 گيگ فضاي خالي داره
بله. مشکل حل شد. جالب اینجا بود گذاشته بودم رو هارد اکسترنال بریزه اما رو اونم نصب نمیکرد. مجبور شدم از بازی های نصب شده بریزم رو اکسترنال تا جا برای نصب بازی جدید مهیا بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر