BioShock: The Collection

دروود؛

95dvehiy09dvnwc9e39r.jpg

امروز یعنی 13 سمپتامبر 2016، مجموعه بایوشاک شامل سه بازی BioShock، BioShock 2 و BioShock Infinite به همراه تمامی DLC هایی که برای این عناوین ساخته شده (مهمترین اونها Burial at the Sea و Minerva's Den هست)، منتشر شد.
هر سه بازی با بهبود گرافیکی و بهبود بافت ها باز سازی شده اند و هر سه در 1080p و 60fps اجرا می شوند.

قیمت این مجموعه که مجموع ارزش محتویاتش بیش از 100 دلار تخمین زده شده است، 59.99 دلار می باشد.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
آقا اين بازي منو ديوونه كرده.

من براي نسخه يكش بالاترين درجه سختي را انتخاب كردم و با همين درجه سختي تا دو سه ساعتي جلو رفتم و بعد كنسولو خاموش كردم و روز بعد كه دوباره بازيش كردم احساس كردم بازي نسبت به دفعه قبل آسون تر شده بعد وقتي رفتم درجه سختي را ديدم متوجه شدم بازي به عشق خودش درجه سختي را گذاشته رو آسون ترين حالت ممكن:|

بخاطر همين باگ احمقانه مجبور شدم دوباره از اول برمش ولي دوباره همين داستان برقراره.

يعني اگه كنسولو خاموش روشن كني و بعد از ادامه بازي بري ميبيني درجه سختي را تغيير داده و با اين حساب اگه مقداري از بازي را با درجه آسون بري قطعا آخر بازي سر همون چند دقيقه اي كه بازي رو حالت آسون رفتي، بهت تروفي درجه سورويوار را نميده.

با توجه به اين كه راه حلي هم براي اين مشكل احمقانه نيست، اگه دوستان وقتي من هر بار دوباره بازي را از ادامه ميرم، همون اول كاري اصلا بازي را پيش نرم و دوباره درجه سختي را بزارم رو سورويوار، آخر بازي تروفيشو بهم ميده؟

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
مشكلو حل كردم. اينم راه حل براي بقيه دوستاني كه بعدا خواستن رو درجه سورويوار بازيش كنن:

اول هر چي سيو از بازي داريد حذف كنيد. ( براي محض اطمينان )

بازي را با درجه سختي survivor شروع كنيد و در اولين فرصت بازي را به صورت دستي سيو كنيد و بعدش از بازي خارج بشيد.

كلا برنامه را ببنديد و بياد تو منوي PS4

حالا دوباره بريد تو بازي و از بخش Load اون سيوي كه به صورت دستي وارد كرديد را اجرا كنيد و بعد استارتو بزنيد و به ترتيب بريد اينجا: options > gameplay options

ميبينيد كه درجه سختي به عشق خودش رفته رو medium و شما بايد دوباره تغييرش بديد رو survivor و بعد اين كار دوباره بازي را به صورت دستي سيو كنيد.

جالا دوباره از بازي خارج بشيد و برنامه را ببنديد تا بيايد تو منوي PS4

بعدش كه دوباره بازي را اجرا كنيد و از همون منوي اوليه، gameplay options را انتخاب كنيد مي بينيد كه بازي اين بار رو درجه survivor باقي مونده

خوب دوباره بازي جديدي را رو درجه survivor شروع كنيد و تا جايي بريد كه بازي اولين سيو خودكار را بده و بعدش كلا بياد تو منوي بازي و اون سيوي كه خودتون به صورت دستي انجام داديد را حذف كنيد و ديگه از اين بعد درجه سختي با خاموش شدن كنسول تغيير نميكنه.

آخرین ویرایش:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
مشكلو حل كردم. اينم راه حل براي بقيه دوستاني كه بعدا خواستن رو درجه سورويوار بازيش كنن:

اول هر چي سيو از بازي داريد حذف كنيد. ( براي محض اطمينان )

بازي را با درجه سختي survivor شروع كنيد و در اولين فرصت بازي را به صورت دستي سيو كنيد و بعدش از بازي خارج بشيد.

كلا برنامه را ببنديد و بياد تو منوي PS4

حالا دوباره بريد تو بازي و از بخش Load اون سيوي كه به صورت دستي وارد كرديد را اجرا كنيد و بعد استارتو بزنيد و به ترتيب بريد اينجا: options > gameplay options

ميبينيد كه درجه سختي به عشق خودش رفته رو medium و شما بايد دوباره تغييرش بديد رو survivor و بعد اين كار دوباره بازي را به صورت دستي سيو كنيد.

جالا دوباره از بازي خارج بشيد و برنامه را ببنديد تا بيايد تو منوي PS4

بعدش كه دوباره بازي را اجرا كنيد و از همون منوي اوليه، gameplay options را انتخاب كنيد مي بينيد كه بازي اين بار رو درجه survivor باقي مونده

خوب دوباره بازي جديدي را رو درجه survivor شروع كنيد و تا جايي بريد كه بازي اولين سيو خودكار را بده و بعدش كلا بياد تو منوي PS4 و اون سيوي كه خودتون به صورت دستي انجام داديد را حذف كنيد و ديگه از اين بعد درجه سختي با خاموش شدن كنسول تغيير نميكنه.
عجب مشکلی و چه راه حلی!

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
عجب مشکلی و چه راه حلی!
جالبيش اينجاست كه داداش تو اين آپديتي هم كه براي يك و دوش دادن اصلا كوچيك ترين اهميتي به اين مشكل بزرگ ندادن.

تازه من شنيدم از زمان نسخه PS3 هم چنين ايرادي داشته

• Like
Reactions: -7-

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
يعني هر چي بد و بيراه به سازنده هاي ريمسترش بگم كم گفتم.

اون از اون باگ احمقانه درجه سختيش و حالا هم از باگ جديد تو مرحله fort frolic كه باعث شده يكي از دراي مرحله اصلي باز نشه

جالبيش اينجاست كه اول همين مرحله هم بازم يكي از دراش باز نميشد و شانس آوردم رو اتو سيو سيوي نزده بودم و تونستم با اجراي اتو سيو بازش كنم ولي در ادامه يه در ديگه هم باز نميشه و بازم همين روش بالا را اجرا كردم ولي هيچ فايده اي نداره و موندم چيكار كنم.

اين آپديتي كه براي يك و دوش دادن باعث ميشه اين باگش بره؟

آخرین ویرایش:

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
يعني هر چي بد و بيراه به سازنده هاي ريمسترش بگم كم گفتم.

اون از اون باگ احمقانه درجه سختيش و حالا هم از باگ جديد تو مرحله fort frolic كه باعث شده يكي از دراي مرحله اصلي باز نشه

جالبيش اينجاست كه اول همين مرحله هم بازم يكي از دراش باز نميشد و شانس آوردم رو اتو سيو سيوي نزده بودم و تونستم با اجراي اتو سيو بازش كنم ولي در ادامه يه در ديگه هم باز نميشه و بازم همين روش بالا را اجرا كردم ولي هيچ فايده اي نداره و موندم چيكار كنم.

اين آپديتي كه براي يك و دوش دادن باعث ميشه اين باگش بره؟

کدوم در؟ سرچ کردی و مطمئنی باگه؟ :D
اونجا یک سری پله هست که میره زیرزمین و با یک سری نرده بسته شدن، اون رو که نمیگی جسارتا؟ :D

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
کدوم در؟ سرچ کردی و مطمئنی باگه؟ :D
اونجا یک سری پله هست که میره زیرزمین و با یک سری نرده بسته شدن، اون رو که نمیگی جسارتا؟ :D

سلام بر داداش خودمون.

اتفاقا همون بود. :D ولي بالاخره روي سازندشو كم كردم و مشكلو حل كردم.

از طريق اون زير دريايي كه به محيط ها متصلت ميكنه، يه بار برگشتم به يكي از مراحل قبلي و دوباره اومدم fort frolic و اين دفعه درش باز شد. اينم روش نوين ما بود:D

• Like
Reactions: Torch Bearer

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
سلام بر داداش خودمون.

اتفاقا همون بود. :D ولي بالاخره روي سازندشو كم كردم و مشكلو حل كردم.

از طريق اون زير دريايي كه به محيط ها متصلت ميكنه، يه بار برگشتم به يكي از مراحل قبلي و دوباره اومدم fort frolic و اين دفعه درش باز شد. اينم روش نوين ما بود:D
اتفاقا منم چون اولش همونجا گیر کرده بودم یادم مونده بود :D
اون دره یک در اصلی نیست، یک اتاق مخفیه و با روش خاصی باز میشه :D

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
اتفاقا منم چون اولش همونجا گیر کرده بودم یادم مونده بود :D
اون دره یک در اصلی نیست، یک اتاق مخفیه و با روش خاصی باز میشه :D

كلا بازم باگ گرفته بودش. :Dآخه همون شروع مرحله كه Sander Chen بهت ميگه چند نفرو بكش تا برات درو باز كنم، من وقتي بار اول كشتمشون هيچ اتفاقي نيفتاد و وقتي دوباره از رو اتو سيو شروع كردم، اين بار وقتي اونا را كشتم در باز شد و تازه طرف با من حرف هم زد.

اين در جديده هم دوباره گرفتار چنين باگي شده بود

• Like
Reactions: Torch Bearer

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
كلا بازم باگ گرفته بودش. :Dآخه همون شروع مرحله كه Sander Chen بهت ميگه چند نفرو بكش تا برات درو باز كنم، من وقتي بار اول كشتمشون هيچ اتفاقي نيفتاد و وقتي دوباره از رو اتو سيو شروع كردم، اين بار وقتي اونا را كشتم در باز شد و تازه طرف با من حرف هم زد.

اين در جديده هم دوباره گرفتار چنين باگي شده بود
حالا اون مورد اولیه که باگ بوده واقعا ولی در مورد دومی فکر کنم داریم درهای متفاوتی رو میگیم :D
اونی که من میگم اینه:
/watch?v=ViQMSKWKbmY
روش باز کردنشو هم توضیح میده تو همین ویدیو.

• Like

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
آآآغاا این تاپیک چرا پایینه ، چار صفحه چیه خجالت بکشید :D:D
خودم از چند روز آینده هرروز اسکرین شات و عکسای هنری و ... میذارم ازش ...
این از اولیش

فعلا کار دارم هنوز اوریجینالش رو نگرفتم برا PS4 ، کرک شدش رو برا pc گرفتم گاهی اسکرین شات میذارم از جاهای جالب ، بعدا رو ps4 گرفتم قوقا میکنم تو تاپیک :D:D هر روز آرت ورک و اسکرینشات <:-P:x:x

"\m/ Good games don't have an expiration date " دوستان ...

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
از اون دسته پکیج هاییه که قرون به قرون ـه پولی که براش دادین ارزشش رو داره!من نسل قبل فقط اینفینیت رو بازی کرده بودم ولی ایندفعه خیلی بیشتر لمسش کردم،نسخه 1 و 2 هم که عالی بود ولی اینفینیت کامل ترین بود و داستان و روایتش قطعاً یکی از 5 تای برتر صنعت گیم ـه،گیم پلی هم که فقط آدرنالین ترشح می کنه توو بدن :D
فقط اگر یکی از دوستان یه توضیح کلی راجه به داستان burial at sea بده ممنون می شم چون خوده اینفینیت بهش فکر می کردی سردرد میورد دیگه اینم که اضافه شد هیچی :D

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
آآآغاا این تاپیک چرا پایینه ، چار صفحه چیه خجالت بکشید :D:D
خودم از چند روز آینده هرروز اسکرین شات و عکسای هنری و ... میذارم ازش ...
این از اولیش

فعلا کار دارم هنوز اوریجینالش رو نگرفتم برا PS4 ، کرک شدش رو برا pc گرفتم گاهی اسکرین شات میذارم از جاهای جالب ، بعدا رو ps4 گرفتم قوقا میکنم تو تاپیک :D:D هر روز آرت ورک و اسکرینشات <:-P:x:x

"\m/ Good games don't have an expiration date " دوستان ...
شدیدا منتظر اسکرین شات های بعدی هستم \m/
الان قیمت بازی برای PS4 چنده؟

• Like
Reactions: Kratos93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر