لوازم جانبی PS4

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
در خرید گلد شک نکن. قیمتش هم خیلی خوبه. جنس بدنه اش هم خوبه ولی عالی نیست

Using Tapatalk
ممنون بابت راهنمایی پس همین رو میگیرم
اصلا فرق کلد و پلاتنیوم فقط همون قطر درایو اش هست که توی پلاتنیوم 50 هست و بحت صدای 3d که در بعضی بازی های خاص استفاده میشه دیگه
بقیه چیزاشون که مثل همه و همون هست رو به شنونده منتقل میکنه
درسته ؟

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
من خیلی بررسی کردم برای اشخاصی که مثل من که گلد ندارن و یا یه هدست مخصوص گیم ندارن تازه میخوان بگیرن پلاتینوم هدست عالی هست و خیلی از بررسی ها اینو ثابت میکنه..در ضمن صدای 3D همون 7.1 نیست در اصل تو صدای 3بعدی شما علاوه بر اطرافتون جهت صدا رو از بالا و پایین هم میتونید تشخیص بدین و همون کیفیت 7.1 مجازی هم با کیفیت تر شده، دو میکروفن شده، کیفیت بدنه اش بهتر شده، درایوراش 50mm شده، باتریش بهتر شده
، راحت تر شده
و... که اینا شاید برای اونایی که گلد دارن منطقی نباشه که به خاطر این مزیتا بیان چیزی حدود 700تومن هزینه کنن ولی برای منی که ندارم میارزه
خریدمش صداش خیلی شفافه خیلی

بعد از چندروز استفاده از هدست پلاتینوم میتونم بگم فوقالعادس این هدست..قبل از این من از یه هدست Xb500 استفاده میکردم..واقعا تجربه بازیمو وارد دنیای جدیدی کرده این هدست..تو بازی انچارتد اول هواسم نبود از منو بذارم رو حالت 3بعدی بعد استفاده کردم گفتم خدا 800 تومن دادیم همون هدفون استریو گرفتم..بعد که روشن کردم..فقط دوست داشتم بشنوم یعنی گیم پلی ول کرده بودم اینجوری بهتون بگم تو این بازی میتونید چشماتونو ببندید بعد فقط با صوت جهت صدا رو به صورت دقیق حتی از بالا و پایین تشخیص بدین..به صورت کاملا دقیق
کیفیت میکروفن عالی هست..بعد از 4ساعت استفاده هنوز باتری و تو منو پر نشون میده..بسیار بسیار راحت هست رو سر..بلندی صداش میتونست بیشتر باشه یعنی من انتظار داشتم یه جوری باشه که نتونم تا آخر صداش زیاد کنم..ولی الان همیشه صدا تا اخر زیاد میکنم بعد بازی میکنم..
تو بازی هایی مثل بتلفیلد 1 وقتی محیط خلوت شده یا مثلا یه اسنایپر کمپ زده با یه تکونش دقیقا تشخیص میدین کدوم جهت هست ولی تشخیص نمیدین تو کدوم طبقه اس..فعلا اینارو میتونم بگم.. اگر دوستان سوالی پیش از خرید داشتن میتونن بپرسن

اصلا فرق کلد و پلاتنیوم فقط همون قطر درایو اش هست که توی پلاتنیوم 50 هست و بحت صدای 3d که در بعضی بازی های خاص استفاده میشه دیگه
درسته ؟

• Like
Reactions: herowolf

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
درسته ؟
من پلاتینیوم رو تست نکردم و این رو باید اونایی که تجربه کردن بگن :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من پلاتینیوم رو تست نکردم و این رو باید اونایی که تجربه کردن بگن :D
هدست پلاتینیوم از هر لحاظ سرتره ، قبول دارم تو ایران قیمتش بالاس ولی من از خریدش کاملا راضیم ، گلد هم نگه داشتم ، خیلی از محدودیتهای کم بودن صدا در گلد موقع موزیک گوش دادن و بیسش ، یا پالس اذیت کردن گوشو نداره ، از لحاظ کیفیتم حرفی واسه مقایسه نمیزاره با گلد ، اگر پول کنار گذاشتید واسه لوازم جانبی PS4 ، از نظر من از VR خیلی مهمتره خیلی تجربه ی عالی ای داره مخصوصا تو بازی هورایزن که صداگذاری روانیتون میکنه با این هدست .

R_Golkar

کاربر سایت
Mar 17, 2017
114
سلام دوستان من یک دسته Revolution خریدم ولی فقط با کابلش دسته وصل میشه دکمه Ps میزنم ولی فایده نداره و بدون کابل روشن نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان من یک دسته Revolution خریدم ولی فقط با کابلش دسته وصل میشه دکمه Ps میزنم ولی فایده نداره و بدون کابل روشن نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
این دسته اتصالش سیمی هست دیگه :D بدون کابل که نمی تونه ارتباط برقرار کنه

• Like
Reactions: R_Golkar

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
هدست پلاتینیوم از هر لحاظ سرتره ، قبول دارم تو ایران قیمتش بالاس ولی من از خریدش کاملا راضیم ، گلد هم نگه داشتم ، خیلی از محدودیتهای کم بودن صدا در گلد موقع موزیک گوش دادن و بیسش ، یا پالس اذیت کردن گوشو نداره ، از لحاظ کیفیتم حرفی واسه مقایسه نمیزاره با گلد ، اگر پول کنار گذاشتید واسه لوازم جانبی PS4 ، از نظر من از VR خیلی مهمتره خیلی تجربه ی عالی ای داره مخصوصا تو بازی هورایزن که صداگذاری روانیتون میکنه با این هدست .
یعنی شما می فرمایید واقعا 700 تومن می ارزه ؟ و اندازه دو برابر بودن قیمتش نسبت به گلد کیفیت و لذتش استفاده ازش ارزش داره؟
چون من یکی از این دو تا رو می خوام بخرم ولی گیج شدم و هنوز تصمیم نگرفتم

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یعنی شما می فرمایید واقعا 700 تومن می ارزه ؟ و اندازه دو برابر بودن قیمتش نسبت به گلد کیفیت و لذتش استفاده ازش ارزش داره؟
چون من یکی از این دو تا رو می خوام بخرم ولی گیج شدم و هنوز تصمیم نگرفتم
نه گیج نشو چون جفتشو دارم ، همچین اخلاقی ندارم چیزی که بهتره رو مقایسه رو به قیمت بکشم، شما هم برا گلد هم پلاتینیوم باید پول زور بدی تموم شد رفت ، ولی مبلغ کمی نمیدیو به هر حال پول بی ارزشتو میخوای بابت یه چیز باارزش خرج کنی ، پولشو داری صد در صد جای سوال نداره ، اگر حساب دو دو تا داری با مابقی پولت که برم بقیشو بازی بخرمو فلان ، دیگه تصمیمش با خودته ، نمیشه خودتو که گول بزنی و تلقین کنی فرقی نداره . فرق داره و توضیحاتشم دادم .

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستانی که هدفون پلاتنیوم دارن ممنون میشم جواب بدن
من شنیدم پلاتنیوم بیس مناسبی نداره که خودش رو در انفجار ها و ... نشون میده

ممنون میشم بگید حقیقت داره یا نه ؟

سوال بعدیم اینکه دوستان گفتن یه صدای BUZZ دایم از EAR-CUP سمت راست میشنوید ومثل اینکه سخت افزاری هست این مشکل. آیا برای تست این مورد همون جا موقع خرید هدفون رو باز کنم و روشن کنم بدون اینکه به دستگاه متصل باشه خوش رو نشون میده یا حتما باید توی بازی باشه ؟ و بهترین راه تست اش چیه ؟ این صدای buzz و نویز زیاده ؟
متشکر

آخرین ویرایش:

vergil1373

کاربر سایت
Mar 30, 2017
5
سلام .یه سوال داشتم من می خوام کنترل arcade stick برای ps4 بخرم اما نمی دونم از کجا تهیه کنم .توسایت های ایرانی هرچه گشتم نبود اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام دوستان...از دوستانی که دسته های حرفه ای Nacon یا Razer رو خریداری کردند ممنون میشم یه فیدبک کامل ازش بدید...خصوصا آنالوگش...با تشکر.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
Razer
خیلی گرونه الان قیمتش حدود 1 تومنه ارزش خرید نداره
Nacon
هم استیلش مثل کنترلر ایکس باکس هست زیاد جالب نیست
من فکر میکردم قیمت هاش یکسانه گفتم همون ریزر رو میخرم قیمتش رو که دیدم منصرف شدم.
Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر