هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام..راهی هست که بشه بازی های ps2 رو از راه هک روی ویتا اجرا کرد؟
فک نمیکنم، به خاطر معماری متفاوتشون بعیده بشه. مگرینکه این برنامه نویسها بتونن معماریش رو شبیه سازی کنن که تازه اونم با خیلی از مشکلات مواجه خواهد شد.

• Like
Reactions: se.phi.roth

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان من تازه ویتا خریدم کپی خوره
شانسه ما دوتا سوال پرسیدیم تو تاپیک مخصوصش که متاسفانه مدیریت بازیسنتر زدن اون دوتا تاپیک نابود کردن!حتمی دلایله خودشون داشتن حالا مهم نیست!
اگر میشه من راهنمایی کنید تو پیام خصوصی شاید اینجا غیر قانونی صحبت در مورد کپیخور شدن!
اول از همه من اصلا نمیدونم چطور بازیارو انتقال بدم و چه برنامه هایی لازمه اینجا یک تاپیک بود اسمش یادم نیست توش یه برنامه بود با عکس نشون داده بود چطور بازیارو بریزیم!
سوال دومم لطفا لینک این 4تا بازیو بدین که زبونش انگلیسی باشه من از سایت زیر پیدا کردم اما متاسفانه زبانشون روسی نوشته
PSV Gamelist
کیلزون
یونیت13
آنچراتد
گادافوار کالکشن
ممنون از راهنماییتون

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام دوستان من تازه ویتا خریدم کپی خوره
شانسه ما دوتا سوال پرسیدیم تو تاپیک مخصوصش که متاسفانه مدیریت بازیسنتر زدن اون دوتا تاپیک نابود کردن!حتمی دلایله خودشون داشتن حالا مهم نیست!
اگر میشه من راهنمایی کنید تو پیام خصوصی شاید اینجا غیر قانونی صحبت در مورد کپیخور شدن!
اول از همه من اصلا نمیدونم چطور بازیارو انتقال بدم و چه برنامه هایی لازمه اینجا یک تاپیک بود اسمش یادم نیست توش یه برنامه بود با عکس نشون داده بود چطور بازیارو بریزیم!
سوال دومم لطفا لینک این 4تا بازیو بدین که زبونش انگلیسی باشه من از سایت زیر پیدا کردم اما متاسفانه زبانشون روسی نوشته
PSV Gamelist
کیلزون
یونیت13
آنچراتد
گادافوار کالکشن
ممنون از راهنماییتون
سایت psvitaiso همه بازی هارو داره

سایت psvitaiso همه بازی هارو داره
البته همون سایت هم بازی هاشو داره کاری به روسی بودنش نداره چون بیشترش eu یا us که مال اروپا و امریکاس تازه اونام که ru ممکنه زبان انگلیسی داشته باشه

Last edited by a moderator:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
البته همون سایت هم بازی هاشو داره کاری به روسی بودنش نداره چون بیشترش eu یا us که مال اروپا و امریکاس تازه اونام که ru ممکنه زبان انگلیسی داشته باشه
من به یک مشکل عجیبی خوردم ویتا به pcوصل نمیشه وقتی رویه برنامه ویتا شل میزنم و دکمه سلکت میزنم ftpبهم نمیده رو حالت کانکتینگ قفل میکنه میدونید مشکل کجاس؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
من به یک مشکل عجیبی خوردم ویتا به pcوصل نمیشه وقتی رویه برنامه ویتا شل میزنم و دکمه سلکت میزنم ftpبهم نمیده رو حالت کانکتینگ قفل میکنه میدونید مشکل کجاس؟
به اخرین ورژن اپدیت کن ویتاشلو بعد داخل ویتا شل استارتو بزن اونجا ftb و بکن usb storage
راحت select و میزنی بجا ftb از طریق usb storage راحت چیز میریزی داخلش

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام به همه دوستان
خبر خوب اینکه تو نسخه جدید taiHEN مجددا دسترسی به استور باز شده، دوستانی که از استور میخواهند دانلود کنن سریعتر بجنبن، برای نصب هم فقط کافی مثل همیشه هک رو نصب کنین. منبع
موفق و پیروز باشید.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
واقعا خیلی جالبه ....الان بعد مدتی اومدم دیدم تایپک هک و تایپک بازیهای ویتا هر دو توسط مدیریت پاک شدن.....انگار کپی خور شدن ویتا از نظر اقتصادی به بعضیا داره ضرر میزنه
انجمن از وقتی رفته توی متا تمام مسایل کپی و هک و لینک دانلود بازی پاک ( انجمن pc) شده ربطی هم به ضرر زدن بعضی ها نداره

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
دوستان خسته نباشید، من تازه ویتا گرفتم (کارکرده) و اون کس که ازش خریدم گفت اگه مشکلی داشت پس میگیرم ( مطمئن بود درسته ) اما کنسول که رسید دستم، تاچ پد پشتیش کار نمیکنه!!! نه توی بازی های مخصوص تاچ پد نه مرورگر نه هیچی! چندجا سرچ کردم گفته بودن ریستارتش باید بکنی، اینکارارم کردم نشد، ریستور و فرمتشم کردم باز نشد، دوستان راه حل چیه؟

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
دوستان خسته نباشید، من تازه ویتا گرفتم (کارکرده) و اون کس که ازش خریدم گفت اگه مشکلی داشت پس میگیرم ( مطمئن بود درسته ) اما کنسول که رسید دستم، تاچ پد پشتیش کار نمیکنه!!! نه توی بازی های مخصوص تاچ پد نه مرورگر نه هیچی! چندجا سرچ کردم گفته بودن ریستارتش باید بکنی، اینکارارم کردم نشد، ریستور و فرمتشم کردم باز نشد، دوستان راه حل چیه؟

سلامت باشی دوست من :)
من که تا حالا ندیدم بشه از تاچ پد پشتی ویتـا تو مرورگر استفاده کرد ! اما یه بازی پیش فرض روی خود کنسول هست که عکس اعداد روشه ( فکر کنم 1 2 3 ) ، توی اون بازی که اتفاقا برای همین موارد هم ساخته شده میتونی تمامی دکمه ها و تاچ پد ها رو امتحان کنی . اگر واقعا مشکل داشت ، ممکنه توی قسمت تنظیمات گذینه ای داشته باشه واسه فعال سازی و غیر فعال سازی تاچ پد . اگر بازم نشد که میشه گفت مشکل تخصصی تره و شاید ( اگر کنسول هک باشه ) کسانی که تو زمینه هک و این چیزا تجربه دارن بتونن کمکتون کنن .

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
این روشی که دوستمون گفتن هم درسته و میشه تست کرد، توی مرورگر هم وارد تنظیمات بشین و یه گزینه هست که مخصوص تاچ پد پشتش و میتونین با اون تو صفحات وب اسکرول کنین، با فعال کردن اون باید تاچ پد کار کنه، اما پیشنهاد به شما اینه که اگه فایلی دارید بک آپ بگیرد و یه فکتوری ریست بکنین ممکنه تغییرات نرم افزاری ایجاد شده باشه، اگه بعد ریست درست نبود که یعنی مشکل داره. البته این نکته رو هم اضافه کنم، که تاچ پد ویتا جز تو بعضی بازیهای محدود، کاربرد دیگه ای نداره.
موفق باشید.

• Like
Reactions: Ehsan of War

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلامت باشی دوست من :)
من که تا حالا ندیدم بشه از تاچ پد پشتی ویتـا تو مرورگر استفاده کرد ! اما یه بازی پیش فرض روی خود کنسول هست که عکس اعداد روشه ( فکر کنم 1 2 3 ) ، توی اون بازی که اتفاقا برای همین موارد هم ساخته شده میتونی تمامی دکمه ها و تاچ پد ها رو امتحان کنی . اگر واقعا مشکل داشت ، ممکنه توی قسمت تنظیمات گذینه ای داشته باشه واسه فعال سازی و غیر فعال سازی تاچ پد . اگر بازم نشد که میشه گفت مشکل تخصصی تره و شاید ( اگر کنسول هک باشه ) کسانی که تو زمینه هک و این چیزا تجربه دارن بتونن کمکتون کنن .
سلام
این روشی که دوستمون گفتن هم درسته و میشه تست کرد، توی مرورگر هم وارد تنظیمات بشین و یه گزینه هست که مخصوص تاچ پد پشتش و میتونین با اون تو صفحات وب اسکرول کنین، با فعال کردن اون باید تاچ پد کار کنه، اما پیشنهاد به شما اینه که اگه فایلی دارید بک آپ بگیرد و یه فکتوری ریست بکنین ممکنه تغییرات نرم افزاری ایجاد شده باشه، اگه بعد ریست درست نبود که یعنی مشکل داره. البته این نکته رو هم اضافه کنم، که تاچ پد ویتا جز تو بعضی بازیهای محدود، کاربرد دیگه ای نداره.
موفق باشید.
سپاسگزارم از هردو، اره دوی مرورگر هم میشه با تاچپد کار کرد، من کنسول رو ریستور کردم روباره اخرین ورژن رو ریختم و هرکاری که ممکن باشه رو انجام دادم، تو بازی Little Deviants هم کار نکرد، شانس ندارم -_- توی ستینگ هم چیزی برای تاچ پد نبود نمیدونم چیکار کنم دیگه :( همه چیزش درسته اما تاچ پد نه

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
سپاسگزارم از هردو، اره دوی مرورگر هم میشه با تاچپد کار کرد، من کنسول رو ریستور کردم روباره اخرین ورژن رو ریختم و هرکاری که ممکن باشه رو انجام دادم، تو بازی Little Deviants هم کار نکرد، شانس ندارم -_- توی ستینگ هم چیزی برای تاچ پد نبود نمیدونم چیکار کنم دیگه :( همه چیزش درسته اما تاچ پد نه
احسان جان احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاری باشه
اگه قبول کرده که پس میگیره بهتره زودتر بهش بدی...ضمنا اگه خواستی بخری من یکی سراغ دارم مال دوستمه...هکه و فوق تمیزه و تضمینی...اونو واست جور میکنم دادشم...غمت نباشه

ببخشید دوستان یه سوال مهم دارم
اگه یه رم از یه ویتا بخواد بزاری رو یه ویتا دیگه.موقع بالا اومدن ویتا که رم جدید روش گذاشتی ازت میخواد فرمت کنی؟
بعد اکانت و متعلقات توشپاک میشن آیا؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر