خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام
سعید جان من حرفی از امتیاز نزدم !!
بالا هم گفتم که این جداول مربوط به رتبه فروش هست نه چیزی دیگر
بنده خودم حدس میزنم دلیل این که فروش سونی چرا پایینتر هست مربوط به گرونتر بودنش هست ولی خب اگر سری به فروشگاههای آنلاین بزنیم میبینیم
قیمتها خیلی به هم نزدیک هستند و با مثلا 1000 دلار میشه از هر سه برند سونی و الجی و سامسونگ یک تلویزیون خوب تهیه کرد ( البته ایران رو شامل نمیشه )
در کل تلویزیونهای سامسونگ از طرفداری بالاتری و همچنین فروش بیشتری برخوردارند و این مورد کلی هست و نمیشه قیمت بالا رو دلیل
افت فروش قلمداد کرد چون تفاوت قیمت در اروپا در حد چند ده دلار هست و کسی که بخواد یک تلویزیون خوب بگیره مطمئنن 10 20 دلار مانعی نخواهد شد برای خریدش
سامسونگ سعی کرده برای تمام سلیقه ها و سطح مالی تلویزیون تولید کرده باشه و مطمئنن اونی که تلویزیون ارزون میخره مدونه که نباید انتظار بالایی داشته باشه ( البته بازم ایران رو شامل نمیشه )
به هر حال اینا واقعیتی هست که باید پذیرفت .
عطا جان فرمایش کردی که امتیازاتش پایین تره...
دوستان به نظر شما چه نکاتی و امتیازتی باعث شده سامسونگ در این مسیر موفقتر از بقیه رقبا باشه ؟
و چه چیز باعث شده که سونی امتیازش از بقیه رقبا پایینتر باشه

• Like
Reactions: Xenon360

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام
سعید جان من حرفی از امتیاز نزدم !!
بالا هم گفتم که این جداول مربوط به رتبه فروش هست نه چیزی دیگر
بنده خودم حدس میزنم دلیل این که فروش سونی چرا پایینتر هست مربوط به گرونتر بودنش هست ولی خب اگر سری به فروشگاههای آنلاین بزنیم میبینیم
قیمتها خیلی به هم نزدیک هستند و با مثلا 1000 دلار میشه از هر سه برند سونی و الجی و سامسونگ یک تلویزیون خوب تهیه کرد ( البته ایران رو شامل نمیشه )
در کل تلویزیونهای سامسونگ از طرفداری بالاتری و همچنین فروش بیشتری برخوردارند و این مورد کلی هست و نمیشه قیمت بالا رو دلیل
افت فروش قلمداد کرد چون تفاوت قیمت در اروپا در حد چند ده دلار هست و کسی که بخواد یک تلویزیون خوب بگیره مطمئنن 10 20 دلار مانعی نخواهد شد برای خریدش
سامسونگ سعی کرده برای تمام سلیقه ها و سطح مالی تلویزیون تولید کرده باشه و مطمئنن اونی که تلویزیون ارزون میخره مدونه که نباید انتظار بالایی داشته باشه ( البته بازم ایران رو شامل نمیشه )
به هر حال اینا واقعیتی هست که باید پذیرفت .
عطا جان کاملا درسته..میشه با 1000 دلار از 3 تا برند تی وی تهیه کرد..ولی تی وی 1000 دلاری سونی امکانات و ... کمتری نسبت به سامی و ال جی داره و بخاطر همینم خیلیا سامی و ال جی میخرن...اگه بخوای 3 تا تی وی از هر سه برندو با یک مشخصات مقایسه کنی بطور قطعی سونی از همشون گرونتره و این باعث میشه خیلیا در توانشون نباشه بخرن..همین الانم تی وی سونی با مشخصات مشابه سایر شرکت ها خیلی گرونتر درمیاد..
سونی بر عکس سایر شرکت ها کیفیتو فدای قیمت نمیکنه..چیز خوب میزنه و پولشم میگیره^:)^

• Like

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
عطا جان کاملا درسته..میشه با 1000 دلار از 3 تا برند تی وی تهیه کرد..ولی تی وی 1000 دلاری سونی امکانات و ... کمتری نسبت به سامی و ال جی داره و بخاطر همینم خیلیا سامی و ال جی میخرن...اگه بخوای 3 تا تی وی از هر سه برندو با یک مشخصات مقایسه کنی بطور قطعی سونی از همشون گرونتره و این باعث میشه خیلیا در توانشون نباشه بخرن..همین الانم تی وی سونی با مشخصات مشابه سایر شرکت ها خیلی گرونتر درمیاد..
سونی بر عکس سایر شرکت ها کیفیتو فدای قیمت نمیکنه..چیز خوب میزنه و پولشم میگیره^:)^
سونی تبلیغاتش در حد سامسونگ نیست واسه همین فروشش پایینه:D

دوستان به نظر شما چه نکاتی و امتیازتی باعث شده سامسونگ در این مسیر موفقتر از بقیه رقبا باشه ؟
سامسونگ واقعا tv های خوبی میزنه تبلیغات خوبی هم داره.اینایی که تو ایران یا جای دیگه مونتاژ میشن کیفیتشون به tv های اصل کره نمیرسه و tv هایی هم که تو سایتا نقد میشن و بهشون امتیاز داده میشه tv های اصل هستن نه مونتاژی بی کیفیت که تو ایرانه

Last edited by a moderator:

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
سامسونگ واقعا tv های خوبی میزنه تبلیغات خوبی هم داره.اینایی که تو ایران یا جای دیگه مونتاژ میشن کیفیتشون به tv های اصل کره نمیرسه و tv هایی هم که تو سایتا نقد میشن و بهشون امتیاز داده میشه tv های اصل هستن نه مونتاژی بی کیفیت که تو ایرانه
همچین هم بی کیفیت نیستن

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
در مورد مونتاژ یه قضیه ای جا افتاده که میگن مونتاژ فلان جا . همه شرکت ها برای اینکه هزینه ساخت پایین بیاد میان تلویزیونها و کلا وسایل الکتریکیشون رو توی کشورهایی که نیروی کار ارزون داره تولید میکنن . مثلا سونی یه شرکت ژاپنی هست ولی تقریبا هیچکدام از محصولاتش ساخت ژاپن نیستن مثلا ps4 رو داخل چین یا تلویزیون رو داخل مالزی تولید میکنه . یا مثلا مایکروسافت و اپل و ... هم به همین صورت . سامسونگ هم مثلا تلویزیونهاش رو داخل مصر یا ایران و ... مونتاژ میکنه .
این کار یه حسن بزرگ هم داره که هزینه گمرک خیلی پایین میاد و ما میتونیم تلویزیون رو به قیمت جهانی تهیه کنیم در صورتی که برای تلویزیونهای سونی اختلاف قیمت جهانی و فروش ایران زیادتره.
در کل وسواس نشید رو این قضیه . منم یکساله گارانتی دار گرفتم مشکل نبوده تا الان .ِ
یکی از دوستان هم دو ماه پیش یه الجی بانه ای خرید همون روز اول هاله داشت ! که برگشت زد یکی دیگه اوردن اون پیکسل سوخته داشت !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
در مورد مونتاژ یه قضیه ای جا افتاده که میگن مونتاژ فلان جا . همه شرکت ها برای اینکه هزینه ساخت پایین بیاد میان تلویزیونها و کلا وسایل الکتریکیشون رو توی کشورهایی که نیروی کار ارزون داره تولید میکنن . مثلا سونی یه شرکت ژاپنی هست ولی تقریبا هیچکدام از محصولاتش ساخت ژاپن نیستن مثلا ps4 رو داخل چین یا تلویزیون رو داخل مالزی تولید میکنه . یا مثلا مایکروسافت و اپل و ... هم به همین صورت . سامسونگ هم مثلا تلویزیونهاش رو داخل مصر یا ایران و ... مونتاژ میکنه .
این کار یه حسن بزرگ هم داره که هزینه گمرک خیلی پایین میاد و ما میتونیم تلویزیون رو به قیمت جهانی تهیه کنیم در صورتی که برای تلویزیونهای سونی اختلاف قیمت جهانی و فروش ایران زیادتره.
در کل وسواس نشید رو این قضیه . منم یکساله گارانتی دار گرفتم مشکل نبوده تا الان .ِ
یکی از دوستان هم دو ماه پیش یه الجی بانه ای خرید همون روز اول هاله داشت ! که برگشت زد یکی دیگه اوردن اون پیکسل سوخته داشت !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
دوست عزیز باهات موافقم..تو خرید نباید وسواس شد..چون از هر چی بترسی همون سرت میاد..
ولی اینم در نظر بگیر که مونتاژ تو ایران با جاهای دیگه خیلی فرق داره...
تو ایران شرکتهای محترم بخاطر اینکه سود بیشتری ببرن از قطعات بی کیفیت تری مثل بورد و ... استفاده میکنن..خود قطعات و پنل هم گرید بندی داره که معمولا شرکتهای معظم داخلی از گرید پایین تر استفاده میکنند..
شما وضعیت وسایل برقی و حتی ماشین که تو ایران مونتاژ میشه رو ببین مطمئن باش به عرضم میرسی..
تو ایران کلا خرید هر چیزی ریسک خودشو داره و خیلی روی گارانتی نمیشه حساب کرد..
به طور مثال چند وقت پیش یکی از دوستام مانیتور گارانتی دار خرید و به محض اینکه بازش کرد 3 تا پیکسل سوخته داشت..کلی پیگیری و تماس گرفت..شرکت میگفت تا 5 تا نباشه عوض نمیکنیم و بنده خدا با کلی ضرر فروختش..
کلا شرکتهای داخلی برای گارانتی بهونه های خوبی میارن..

داداش من این نکته رو دقیقا چند وقت پیش همینجا عرض کردم...
تی وی هایی که توسط سایتهایی مثل rtings بررسی میشن با این چیزی که اینجا مونتاژ میشه تفاوت داره..
برای همینم هست که من همیشه میگم باید تی وی رو از جلو دید و تست کرد..
اینم بگم تی وی های مونتاژی هم توشون نمونه های خوب پیدا میشه..مثلا سری ks سامسونگ نسبت به بقیه مونتاژیها کیفیت و تصویر خیلی بهتری داره..

سونی تبلیغاتش در حد سامسونگ نیست واسه همین فروشش پایینه:D
داداش این مشخصات و تفاوتهای تی وی ها هست بطور خلاصه:

ال جی | LG
LG-LOGO-300x145.jpg

.

• قیمت مناسب
  • کارایی زیاد
  • دارای تکنولوژی نانو
  • دارای کیفیت تصویر های (HD - Full HD - 4K)
  • دارای گیرنده (دیجیتال و ... )
  • دارای ورودی های (HDMI - USB و...)
  • دارای کنترل های جادویی
  • دارای قابلیت های اشتراک (بلوتوث - وای فای)
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل WEB OS
  • دارای پردازنده های قوی
  • سرعت رفرش تصویر بالا (هرتز بالا)

سونی | SONY
Sony-logo-300x225.jpg

• قیمت بالا (نسبت به الجی و سامسونگ)
  • کیفیت بالاتر (نسبت به الجی و سامسونگ)
  • کارایی زیاد
  • دارای تکنولوژی نانو
  • دارای کنترل های جادویی
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل اندروید
  • دارای پردازنده های قوی (X-Reality™ PRO)
  • سرعت رفرش تصویربا هرتز بالا (تصویر واقعی)

سامسونگ | SAMSUNG

samsung-logo-45-300x186.jpg

• قیمت مناسب
  • کیفیت متوسط (پایین تر از الجی و سونی)
  • کارایی زیاد
  • دارای کیفیت تصویر های (HD - Full Hd - 4k)
  • دارای گیرنده دیجیتال
  • دارای ورودی های یو اس بی و اچ دی ام آی
  • دارای کنترل جادویی
  • دارای قابلیت های اشتراک همانند بلوتوث و وای فای
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل های تایزن
  • دارای پردازنده های قوی
  • سرعت رفرش تصویر بالا

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یعنی تصویرش خوب در نمیاد؟ یا لذتش کمه؟ 49 اینچ چطوره؟
نه اصلا نيست . شركت ها توليد نميكنن . يا خيلي سخت مير مياد. گير هم بياد معمولا FHD نيست
سايز ٤٩ ك عاليه كلي انتخاب هاي خوب ميتوني داشته باشي تو اين سايز
البته بودجه رو هم مشخص كن دادا

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سعید جان
این سوال با اون جواب شما نمیخونه جسارتا یا اینکه من منظورمو قشنگ بیان نکردم مطمئنن
چون من بازم میگم نگفتم امتیاز سونی پایین هست و نخواهمم گفت ( منطورم از امتیاز همون رنک جدول هست )
من پرسیدم دلیلش چیه که فروش سامسونگ بالاست و چه ویژگیها و امتیازاتی باعث بالا رفتن فروشش شده
به هر حال نباید این مطلب رو میذاشتم چون به درد ماها که نمیخوره چون دستمون از خیلی چیزا کوتاهه و ناراحتیش برای ماست

داداش این مشخصات و تفاوتهای تی وی ها هست بطور خلاصه:

ال جی | LG
LG-LOGO-300x145.jpg

.

• قیمت مناسب
  • کارایی زیاد
  • دارای تکنولوژی نانو
  • دارای کنترل های جادویی
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل WEB OS
  • دارای پردازنده های قوی
  • سرعت رفرش تصویر بالا (هرتز بالا)

سونی | SONY
Sony-logo-300x225.jpg

• قیمت بالا (نسبت به الجی و سامسونگ)
  • کیفیت بالاتر (نسبت به الجی و سامسونگ)
  • کارایی زیاد
  • دارای تکنولوژی نانو
  • دارای کنترل های جادویی
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل اندروید
  • دارای پردازنده های قوی (X-Reality™ PRO)
  • سرعت رفرش تصویربا هرتز بالا (تصویر واقعی)

سامسونگ | SAMSUNG

samsung-logo-45-300x186.jpg

• قیمت مناسب
  • کیفیت متوسط (پایین تر از الجی و سونی)
  • کارایی زیاد
  • دارای کیفیت تصویر های (HD - Full Hd - 4k)
  • دارای گیرنده دیجیتال
  • دارای ورودی های یو اس بی و اچ دی ام آی
  • دارای کنترل جادویی
  • دارای قابلیت های اشتراک همانند بلوتوث و وای فای
  • هوشمند
  • دارای سیستم عامل های تایزن
  • دارای پردازنده های قوی
  • سرعت رفرش تصویر بالا
درود
سعید جان نمیشه به این نوشته ها بسنده کرد که کدوم از کدوم بهتر و خوبترند چون هر کمپانی و یا سایتی نظر خاص خودشو
داره و این نظر میتونه به دلیل خیلی از عوامل تغییر کنه پس انتخاب نهایی رو من و شما میکنیم و تجربه پاسخ خیلی از سوالات رو میده
من خیلی از سایتها رفتم و خیلی بررسیها دیدم و نکته جالبش اینجاست که نظر هیچ کدومشون یکی نبوده و نخواهد بود که مطمئنن دلیلشم میدونید
سایتهای خیلی کمی هستند ( در حد انگشت شمار ) که بی طرف هستند و از روی تجربه و اطلاعات و تستها نظر میدن مثل سایت tom,s که یک سایت بی طرف هست برای سخت افزار
به نظر من تمام تلویزیونهای هر سه برند خوب ، عالی و فوق العاده هستند مهم اینکه تعریف من و شما از خوب بودن چی باشه / همین و بس
یکی مثل من از سونی خوشش میاد و باهاش ارتباط یرقرار میکنه حتی بهم بگن تلویزیون خوبی نیست و یکی مثل آقای x از سامسونگ خوشش میاد و عاشقشه حتی اگه به نظر من تلویزیون خوبی نباشه
به هر حال زندگی زیباست البته اگه بزارن :)

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
با سلام وقت بخیر و تبریک سال نو ب همه دوستان
دوتا سوال دارم
1 برای فاصله 3.5 متری چه سایز تلویزیونی مناسبه؟
2 تلویزیون 55 اینچ ایکس ویژن مدل 55xtu815 چطوره برای ps4 پیشنهاد میشه یا خیر

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
با سلام وقت بخیر و تبریک سال نو ب همه دوستان
دوتا سوال دارم
1 برای فاصله 3.5 متری چه سایز تلویزیونی مناسبه؟
2 تلویزیون 55 اینچ ایکس ویژن مدل 55xtu815 چطوره برای ps4 پیشنهاد میشه یا خیر
دوست عزیز بهترین تی وی طبق استاندارد برای این فاصله 55 اینچ هست...
توصیه هم میکنم به هیچ عنوان سمت ایکس ویژن نرو...اصلا کیفیت نداره...
سونی..سامسونگ و ال جی با توجه به نیاز و توان مالیت بخر..

سعید جان
این سوال با اون جواب شما نمیخونه جسارتا یا اینکه من منظورمو قشنگ بیان نکردم مطمئنن
چون من بازم میگم نگفتم امتیاز سونی پایین هست و نخواهمم گفت ( منطورم از امتیاز همون رنک جدول هست )
من پرسیدم دلیلش چیه که فروش سامسونگ بالاست و چه ویژگیها و امتیازاتی باعث بالا رفتن فروشش شده
به هر حال نباید این مطلب رو میذاشتم چون به درد ماها که نمیخوره چون دستمون از خیلی چیزا کوتاهه و ناراحتیش برای ماست
عطا جان طبق همون متنی که از مقایسه تی وی ها گذاشتم و اونجا هم نوشته سونی بخاطر کیفیت بالاتر محصولاتش گرونتره و به علت گرونی خیلیا در توانشون نیست و نمیخرن...
چون با مشخصات یکسان میشه با قیمت پایین تر سامسونگ یا ال جی خرید..
تی وی های سونی مثل محصولات اپل میمونن...با کیفیت تر و گرونتر هستن و آمار فروششون هم پایین تره..
من که خودم هیچوقت زورم نمیرسه گوشی آیفون بخرم و مجبورم به گوشی اندرویدی سامسونگ بسنده کنم..
تی وی هم همینجوره..

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
دوست عزیز بهترین تی وی طبق استاندارد برای این فاصله 55 اینچ هست...
توصیه هم میکنم به هیچ عنوان سمت ایکس ویژن نرو...اصلا کیفیت نداره...
سونی..سامسونگ و ال جی با توجه به نیاز و توان مالیت بخر..
ممنونم از پاسخ
والا خودم w800 سایز 43 اینچ دارم کیفیتش عالیه ولی بنظرم یخورده کوچیکه
ارزش داره ردش کنم چند اینچ بالاتر بگیرم
البته الان 360 میزنم با فاصله 3.5 متر مشکلی ندارم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر