Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
باز خوبه بتل 1 اومد که هرکسی بتونه بگه خوراکش بتله! {خنده‌ی زیاد}

فوق العاده بود. هلیکوپتر بنظرم سخت‌ترین قسمت بازیه، که ترتیب اینم دادی :-B

زمانی که بتل یک اومد من و بیژن بتا رو دانلود کردیم و رفتیم سراغ مولتی پلیرش,من همون زمان هم زیاد بازیش نکردم ,جالبه من باز بهتر بودم چون بیژن دومین روز بازی رو پاک کرد !!

محمد امروز قصد كرده بودم كانال ات رو پيدا كنم ويدئو هات رو ببينم چون ديروز ديدم سخت توي share factory هستي و داري ويدئو ميسازي
ديدم و كفم بريد

البته براي دوستان توضيح بدم من اين مدل صحنه هارو به صورت زنده ديدم و افتخار كمك خلباني محمد رو داشتم و كف ها بريدم !
شاهد بودم يه بنده خدايي داشت با چتر مي پريد پايين محمد با tow از تو هلي زدش ! يعني من جاي يارو بودم زمين رو گاز مي گرفتم يا رودكيل هاي فراوان با هلي توي شانگهاي سر اين بخت برگشته هايي كه بالاي برج مي پريدن پايين

يادمه يه دوراني به محمد درباره هلي و خلباني توصيه مي كردم ( اگر اشتباه نكنم )
الانه ساده اعلام مي كنم غلط كردم :|

يه كاري كردي هر وقت ديدم هستي بيام سراغت تو بتل 4
البته اگر باز يهو سرور رو ول نكني بري و يه كم حرف بزني :D

حرف از اون اشغال نزن كه نه ميدونم بازيش كنم، پاكش كنم، چي كارش كنم !
واقعاً بتل 4 چندين كلاس بالاتره از اون بتلفرانت اسكين جنگ جهاني اول

جمعه بود گفتم تا وقت هست سر هم کنم...خیلی از اون صحنه ها مربوط به چندین ماه پیش هست حتی زمانی که تازه میفهمیدم اتک چاپر چی هست.. در مورد بتل یک هم بالا حرفم رو زدم ولی به شخصه نخریدمش قصد خریدش رو هم ندارم...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان سرورای بازی بازیکن داره یا خالیه؟بعد بتل 1 سه خط زرد دارم اینجا اذیت نمیکنه؟
درمورد سوال اولتون که بازی حدود 15 تا 20 هزار کاربر انلاین داره همیشه (که مقدار خیلی بالاییه)
سوال دومتون رو نمیتونم دقیق جواب بدم ولی اگه بتل 1 زیاد اذیتتون نمیکرد مطمئنا تو بتل 4 هم مشکلی ندارید

• Like
Reactions: amirvv

amirvv

کاربر سایت
Sep 15, 2014
99
درمورد سوال اولتون که بازی حدود 15 تا 20 هزار کاربر انلاین داره همیشه (که مقدار خیلی بالاییه)
سوال دومتون رو نمیتونم دقیق جواب بدم ولی اگه بتل 1 زیاد اذیتتون نمیکرد مطمئنا تو بتل 4 هم مشکلی ندارید
سلام عزیز اخه دوستان مینالیدن سرور 3 یا 4 بیشتر پیدا نمیکنه این مشکل هنوز پابرجا هست؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام

مونتاژ جدید,سعی کنید با هدفون مناسب گوش کنید چون اهنگ واقعا زیبایی داره...

محمد خیلی خوب بود
فقط اگه میشه اهنگاش رو جداگونه میذاری ؟

محمد یکی هم یه ویدیو اپلود کرده تو چیزتیوب از ترکوندن تانک ات
البته جیپ جهادی ترکونده بودت توی روگ
با تانک بودی و احتمالا بیس کمپ کرده بودی ملت رو

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
محمد خیلی خوب بود
فقط اگه میشه اهنگاش رو جداگونه میذاری ؟

محمد یکی هم یه ویدیو اپلود کرده تو چیزتیوب از ترکوندن تانک ات
البته جیپ جهادی ترکونده بودت توی روگ
با تانک بودی و احتمالا بیس کمپ کرده بودی ملت رو

سلام

Download Two Steps From Hell Blackheart Thomas Bergersen Epic Dark Melancholic Dramatic.mp3 (MP3 ID: 55852781631)) » Free MP3 Songs Download - eMP3s.co

اون از بچه های کلن خودمون هست,اتفاقا خودم ویدئوش رو لایک کردم.

• Like
Reactions: NERO 7

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
یه سوال دارم
من اکانتم آنلاینم رو ریجن 1 امریکا بوده
الان اکانت ریجن 2 بخرم که بازی رو داشته باشه و اکتیو کنم رو کنسول، میتونم تو آنلاین ادامه اکانت ریجن 1 خودمو روش بازی کنم؟
یا حتما باید ریجن ها یکی باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر