هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
برای خرید dlc فقط باید ریجن اکانتت با ریجن بازی یکی باشه ریجن کنسول اهمیتی نداره

Sent from my Gooshi using Tapatalk
الان دیسک من ریجن آل هست و اکانتم هم موقع ساخت کشور رو امریکاو شهر فلوریدا زدم موقع دی ال سی خریدن مشکلی پیش نمیاد؟

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان اکانت رو که خیلی توصیه کردن آمریکا انتخاب کنم پس مجبورم بازی فیزیکی ریجن all یا همون 1 رو بخرم دیگه . درسته ؟
این dlc اینقدر ارزش داره که کلا فقط سراغ بازی های ریجن 1 برم یا چیز مهمی نیست و بازی ریجن 2 هم بود بخرم ؟

ممنون

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان اکانت رو که خیلی توصیه کردن آمریکا انتخاب کنم پس مجبورم بازی فیزیکی ریجن all یا همون 1 رو بخرم دیگه . درسته ؟
این dlc اینقدر ارزش داره که کلا فقط سراغ بازی های ریجن 1 برم یا چیز مهمی نیست و بازی ریجن 2 هم بود بخرم ؟

ممنون
توصیه به این دلیل بوده که اکانت امریکا درست کنی ریجن 1 حساب میشه و واس خرید به دلار انجام میشه که ارزون تره
شما واس همه بازی ها dlc نمیخوای بخری که بازی هایی که میدونی و میخوای بعدا dlc بگیری واسشون ریجن 1 بگیر تا مشکلی ایجاد نشه
dlc همون اضافات بازیه که بستگی به خودت داره که میخوای بخری با ن ولی واس انلاین بازی کردن ریجن بازیت فرقی نداره فقط واس پلاسم همون ریجن 1 باید باشه.

• Like
Reactions: dooste.man83

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام
دوستان کیفیت صدای هدست گلد برای موزیک گوش کردن از طریق موبایل چطوره؟
برا اهنگ گوش کردن با گوشی جالب نیست
ولی وقتی به ps4 وصله در کل عالی عمل میکنه

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
الان دیسک من ریجن آل هست و اکانتم هم موقع ساخت کشور رو امریکاو شهر فلوریدا زدم موقع دی ال سی خریدن مشکلی پیش نمیاد؟

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk
ن مشکلی پیش نمیاد واس خرید dlc باید ریجن اکانت و ریجن بازی یکسان باشه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان ریجن اکانت و بازی یکی نباشه آپدیت های بازی رو که کامل میگیره یعنی در کل فقط چیرای پولی بازی رو نمیتونی بخری درسته ؟
بسیار ممنون

ps4amir

کاربر سایت
Mar 17, 2017
12
با سلام خدمت شما عزیزان

من دیروز یدونه پلی استیشن 4 اسلیم ریجن 2 گرفتم

1 - اول از همه میخواستم بدونم که میشه روی کنسول اکانت psn نزد و همین شکلی به صورت افلاین بازی کرد؟؟؟یجورایی دوست ندارم psn ست کنم روش
2 - دوم اینکه اگه میشه psn ست نکرد میخواستم بدونم با ست نکردن psn روی کنسول از چه چیزایی محروم میشم و در کل معایب و مزایاش رو بدونم؟؟؟
3 - من قبلا تو سایت sonyentertainmentnetwork یدونه اکانت درست کرده بودم برای اینکه گوشیم سونی هست.الان میخواستم ببینم میشه اون اکانت رو از سایت پاک کرد تا ایمیلم آزاد بشه؟؟؟
4 - اکانتی که قبلا داشتم روی کنسول ست کردم اگه پاک کنم و یه اکانت دیگه درست کنم و ست کنم که مشکلی پیش نمیاد؟

با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام خدمت شما عزیزان

من دیروز یدونه پلی استیشن 4 اسلیم ریجن 2 گرفتم

1 - اول از همه میخواستم بدونم که میشه روی کنسول اکانت psn نزد و همین شکلی به صورت افلاین بازی کرد؟؟؟یجورایی دوست ندارم psn ست کنم روش
2 - دوم اینکه اگه میشه psn ست نکرد میخواستم بدونم با ست نکردن psn روی کنسول از چه چیزایی محروم میشم و در کل معایب و مزایاش رو بدونم؟؟؟
3 - من قبلا تو سایت sonyentertainmentnetwork یدونه اکانت درست کرده بودم برای اینکه گوشیم سونی هست.الان میخواستم ببینم میشه اون اکانت رو از سایت پاک کرد تا ایمیلم آزاد بشه؟؟؟
4 - اکانتی که قبلا داشتم روی کنسول ست کردم اگه پاک کنم و یه اکانت دیگه درست کنم و ست کنم که مشکلی پیش نمیاد؟

با تشکر
مبارک باشه ^_^

1. بایدی وجود نداره ولی بخشی جذاب از کنسولهایه نسل حاضر امکانات انلاین هست. بدین منظور شما نیاز هست حداقل یک بار به نت برایه ساخته اکانت وصل بشید. بعد اون لزومی به وصل دوباره به نت نیست اما ساخت اکانت نیاز هست چون همه دیتا روی این اکانت ضبط میشه . سعی کن رمز و تاریخ تولد رو بنویسی و گم نکنی - همچنین برایه دانلود patch و یا استفاده از dlc هم باز نیاز به انلاین شدن داری .
2. نمیدونم منظورت از ست کردن psn چی هست لول ولی برایه 1 بار باید وصل شی به psn تا اکانت ساخته بشه. بدون online بودن حیلی چیزا از دست میدی از جمله update - dlc و ... مزایایه خاصی هم نداره.
3. میتونی ایمیل که رو اون اکانت رو زدی رو login کنی و برداری .
4. خیر

• Like
Reactions: ps4amir

ps4amir

کاربر سایت
Mar 17, 2017
12
مبارک باشه ^_^

1. بایدی وجود نداره ولی بخشی جذاب از کنسولهایه نسل حاضر امکانات انلاین هست. بدین منظور شما نیاز هست حداقل یک بار به نت برایه ساخته اکانت وصل بشید. بعد اون لزومی به وصل دوباره به نت نیست اما ساخت اکانت نیاز هست چون همه دیتا روی این اکانت ضبط میشه . سعی کن رمز و تاریخ تولد رو بنویسی و گم نکنی - همچنین برایه دانلود patch و یا استفاده از dlc هم باز نیاز به انلاین شدن داری .
2. نمیدونم منظورت از ست کردن psn چی هست لول ولی برایه 1 بار باید وصل شی به psn تا اکانت ساخته بشه. بدون online بودن حیلی چیزا از دست میدی از جمله update - dlc و ... مزایایه خاصی هم نداره.
3. میتونی ایمیل که رو اون اکانت رو زدی رو login کنی و برداری .
4. خیر

با تشکر از پاسختون
چون اولین بار هست که بعد از ps 2 کنسول گرفتم چندتا سوال هم داشتم

1- چجوری میشه روی صفحه کنسول عکس از روی فلش مموری بذاریم؟چون اپدیت 4.50 دیروز اومد که زدم دانلود شد و نصب شد و شنیدم که میشه همچین کاری کرد
2 - تو کنسول میشه از روی فلش مموری ویدیو پخش کرد؟اگه اره چجوری؟ موزیک رو یاد گرفتم
3 - شاید به این سوالم بخندین ولی میپرسم.چون تو ps 2 بازی های قارچ خور و تارزان رو بازی کردم و خیلیم خاطره دارم باهاشون میخواستم بدونم این بازی ها برای PS4 هم موجود هست یا نه؟
4 - شنیدم که مثلا 50 یا یه مبلغلی میگیرن روی کنسول بازی میریزن که نیاز نیست دیسک داشته باشیم .میخواستم بدونم اینا چجوری هستن و ایا برای دستگاه مشکلی ایجاد میکنن؟

با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با تشکر از پاسختون

1- چجوری میشه روی صفحه کنسول عکس از روی فلش مموری بذاریم؟چون اپدیت 4.50 دیروز اومد که زدم دانلود شد و نصب شد و شنیدم که میشه همچین کاری کرد
2 - تو کنسول میشه از روی فلش مموری ویدیو پخش کرد؟اگه اره چجوری؟ موزیک رو یاد گرفتم
3 - شاید به این سوالم بخندین ولی میپرسم.چون تو ps 2 بازی های قارچ خور و تارزان رو بازی کردم و خیلیم خاطره دارم باهاشون میخواستم بدونم این بازی ها برای PS4 هم موجود هست یا نه؟
4 - شنیدم که مثلا 50 یا یه مبلغلی میگیرن روی کنسول بازی میریزن که نیاز نیست دیسک داشته باشیم .میخواستم بدونم اینا چجوری هستن و ایا برای دستگاه مشکلی ایجاد میکنن؟

با تشکر
1. کلید option رو بزنی یه گزینه set wallpaper داره به گمونم ^_^ البته اگر از داخله فلش این قضیه امکان پذیر نبود ( چون نیدونم) یه Screenshot بگیر بعد از قسمت gallery اون عکس رو wallpaper کن
2. برنامه media player باید از psn دانلود کنی و بعد از نصب میتونه هارد رو بخونه و پخش کنه اکثره فایلهایه صوتی و تصویری رو
3. یه تیپ بازیهایه اینگونه هست . مثلا Ratchet and Clank , Tearaway Unfolded تو سبکه platformer . بازیهای مشابه هم زیاد هست که البته یه سریشون فقط دانلودی و قابل خرید از psn هستن
4. اون قضیه هم دوستان باید توضیح بدن i dont know

• Like

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
با تشکر از پاسختون

با تشکر
درود
4.شما به دو گونه میتونید برای ps4 بازی تهیه کنید یکی به صورت فیزیکی مانند همون ps3 و ps2 که تهیه میکردید و دومی هم به صورت دیجیتالی که از اکانت و دیتا تشکیل شده
حالا میایم سراغ بازی دیجیتالی:بازی به این صورت که شما دیتای بازی رو میریزید تو دستگاه و برای بالا اوردن بازی حتما نیاز به اکانت هستش و خود اکانت هم از یه یوزرنیم و پسورد تشکیل شده
و بازی دیجیتالی هم دو نوع ظرفیت ۲ و ۳ داره که هر کدوم خوبی ها و بدی های خودشو داره
من زیاد تو ظرفیت و بازی های دیجیتالی وارد نیستم اما مطمئنم که کسی ۵۰ تومن میگیره و چند تا بازی میریزه ۱۰۰ درصد این بازی ها هکی هستن و احتمال بن شدن وجود داره
دوستان دیگه درباره ی این موضوع بیشتر میدونن از اونا بپرسید

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام:D
اینه اکانته ما دقیقا بعد 7 ماه:D
rhk7_untitled.png

اون بخش ویدیو ها که با قرمز دورش خط کشیدم جریانش چیه؟ چی هستن؟ رفتم بازشون کنم سیزن یک سریال بود با کیفیت ها مختلف...مگه تو پلی استیشن فیلم رو میشه دانلود کرد؟ چرا فیلم میاد تو اکانته من؟ من نمیخوام بیاد! چیکار کنم نیاد؟ |: چطور اونا رو حذفشون کنم؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر