System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
سلام دوستان
از وقتی که کنسول رو به ورژن 4.50 آپدیت کردم، استور، و واتس نیو، لود نمیشن
توی پروفایلم نمیره و...
تنها عملکرد آنلاینی که می تونم داشته باشم، بازی آنلاین هست!
البته الان که از اکانت پلی استیشن نتوورک، ساین اوت کردم، دیگه نمیتونم باز ساین این بشم و آنلاین بازی کنم...
کنسول رو ریبلد دیتابیس کردم، تنظیمات رو به حالت دیفالت برگردوندم، از کنسول لاگ اوت کردم، بارها خاموش و روشن و ری استارت کردم...
مشکل حل نشد
اینترنت مشکلی نداره با بقیه دیوایس ها
تست کانکشن هم که میزنم با کنسول، همه چیز ok هست
هم با wifi تست کردم هم با کابل
dns رو هم یه بار تغییر دادم، ولی بازم جواب نداد
کننسول رو با usb فلش آپدیت کردم
فایل آپدیت رو هم از اینجا گرفتم (مثل همیشه)
کنسول من ریجن 2 ژاپن هست

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
:bash:
فرمتش مخصوصه روی هیچ دستگاه دیگه ای استفاده نمیشه

فرمتش تغییر میکنه به RAW
این فرمت اصلا رویه سیستم شناسایی نمیکنه

عجب!
میگم راهی وجود داره که یه هارد اکسترنال رو بشه پارتشن بندی کرد و دوتا درایو از تشودرآورد ؛ یکی فرمت FAT32 یا NTFS باشه و یکی دیگش هم بذارم واسه PS4 ؟؟؟
آخه هارد اکسترنالم 1 ترا هست و واسه کارهام لازمش دارم ؛ نمیتونم کلا" بذارمش فقط واسه PS4 باشه! :((

اگر راهی میشناسید لطفا لینک آموزشش رو لطف کنید
ممنون

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437

عجب!
میگم راهی وجود داره که یه هارد اکسترنال رو بشه پارتشن بندی کرد و دوتا درایو از تشودرآورد ؛ یکی فرمت FAT32 یا NTFS باشه و یکی دیگش هم بذارم واسه PS4 ؟؟؟
آخه هارد اکسترنالم 1 ترا هست و واسه کارهام لازمش دارم ؛ نمیتونم کلا" بذارمش فقط واسه PS4 باشه! :((

ممنون

یه راه هست باید سرچ کنی امتحان کنی
اول هاردت رو با سیستم به دوتا پارتیشن تقسیم کن بعد دنبال نرم افزاری بگرد که بشه با هاش هارد رو exFAT فرمت کنه اون موقع یه پارتیشنت رو باهاش با این فرمتی که گفتم پاک کن بعد بزن به پی اس 4 ببین میشناسش
چون ویندوز خودش حجم های بالاتراز 16 گیگ رو نمیتونه با این جور فرمتها فرمت کنه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,581
نام
حسین
یه راه هست باید سرچ کنی امتحان کنی
اول هاردت رو با سیستم به دوتا پارتیشن تقسیم کن بعد دنبال نرم افزاری بگرد که بشه با هاش هارد رو exFAT فرمت کنه اون موقع یه پارتیشنت رو باهاش با این فرمتی که گفتم پاک کن بعد بزن به پی اس 4 ببین میشناسش
چون ویندوز خودش حجم های بالاتراز 16 گیگ رو نمیتونه با این جور فرمتها فرمت کنه
چه راهنمایی سنگینی:|
این که دوستمون همینو گفت شما چرا زحمت کشیدی تکرارش کنی:|

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,956

عجب!

ممنون

والا من که تست کردم نشد. پارتیشن بندی کردم و دوتا پارتیشن جدا ساختم. ولی وقتی وصل میشه به PS4 دوباره خودش پارتیشن بندی میکنه و اون دوتا پارتیشن رو از بین میبره

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
اگه بخواییم هاردی که به کنسول زدیم رو دوباره برگردونیم به حالت اول باید چی کار کنیم؟ بزنیم به کامپیوتر میشناسه که بخواییم فرمتش کنیم ؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,956
اگه بخواییم هاردی که به کنسول زدیم رو دوباره برگردونیم به حالت اول باید چی کار کنیم؟ بزنیم به کامپیوتر میشناسه که بخواییم فرمتش کنیم ؟
باید اول پارتیشنش رو با دیسک منیج ویندوز درست کنید

Using Tapatalk

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,491
نام
مهدی
دوستان یک ماه پیش یه اکانت گرفتم توش 6 تا بازی بودکه مهمترینش pes17 الانم دارم استفاده میکنم و هنوز کنسول اپدیت نکردم چون میخوام انلاین بزنم انگار باید اپدیت کنم ولی دیشب از نرم افزار پلی استیشن تو گوشی تست کردم صاحب اکانت پسورد عوض کرده حالا اگر اپدیت کنم امکانش هست بازیها قفل بشن؟قبلا از سایت دی اکتیو کرده بودم

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دوستان یک ماه پیش یه اکانت گرفتم توش 6 تا بازی بودکه مهمترینش pes17 الانم دارم استفاده میکنم و هنوز کنسول اپدیت نکردم چون میخوام انلاین بزنم انگار باید اپدیت کنم ولی دیشب از نرم افزار پلی استیشن تو گوشی تست کردم صاحب اکانت پسورد عوض کرده حالا اگر اپدیت کنم امکانش هست بازیها قفل بشن؟قبلا از سایت دی اکتیو کرده بودم
اپدیت کن به احتمال ۹۰ درصد قفل نمیشن

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
والا من که تست کردم نشد. پارتیشن بندی کردم و دوتا پارتیشن جدا ساختم. ولی وقتی وصل میشه به PS4 دوباره خودش پارتیشن بندی میکنه و اون دوتا پارتیشن رو از بین میبره

حیف
این ایده آخرین امیدم بود!:-<

logically بود آره؟؟

==============================================

میگم نمیشه بعد از اینکه کنسول زحمت کشید فرمتش کرد و ما هم دیتای یک یا چند بازی رو منقل کردیم بهش ، بریم دوباره هارد رو بزنیم به pc و اینبار قسمتی از هارد رو مثلا" 200-300 گیگ رو فرمت کنیم به فرمت دلخواهمون؟؟؟
یعنی در واقع پارتشن بندی رو بذاریم واسه بعد از اینکه ps4 فرمت کرد هارد اکسترنال رو

؟

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,956
حیف
این ایده آخرین امیدم بود!:-<

logically بود آره؟؟

==============================================

میگم نمیشه بعد از اینکه کنسول زحمت کشید فرمتش کرد و ما هم دیتای یک یا چند بازی رو منقل کردیم بهش ، بریم دوباره هارد رو بزنیم به pc و اینبار قسمتی از هارد رو مثلا" 200-300 گیگ رو فرمت کنیم به فرمت دلخواهمون؟؟؟
یعنی در واقع پارتشن بندی رو بذاریم واسه بعد از اینکه ps4 فرمت کرد هارد اکسترنال رو

؟

نه نمیشه اصلا. فعلا که هیچ راهی نیست حداقل من یکی چیزی پیدا نکردم

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان من بعد آپدیت، بخش نوتیفیکیشنم دیگه مثل قدیما نیست. یعنی سکشن جدا واسه بخش دانلود یا بخشهای دیگه نداره. همرو ریخته تو یه قسمت. گیج کننده شده. یکسری از چیزاما نمی تونم پیدا کنم. آیا باید اینجوری باشه یا به یه مشکلی خورده؟‌

• Like
Reactions: Ghost2000

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,956
دوستان من بعد آپدیت، بخش نوتیفیکیشنم دیگه مثل قدیما نیست. یعنی سکشن جدا واسه بخش دانلود یا بخشهای دیگه نداره. همرو ریخته تو یه قسمت. گیج کننده شده. یکسری از چیزاما نمی تونم پیدا کنم. آیا باید اینجوری باشه یا به یه مشکلی خورده؟‌
همینجوری هست. دکمه option رو که بزنید بخش دانلودها و آپلودها رو میتونید انتخاب کنید

• Like
Reactions: badcompany

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر