FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باورت ميشه از بس ديلي داريم الان بجاي رويام ميلم داره ميره به اينكه بفروشم كوينارو
اشتباه نكن كريس بخر خداست من لوا رو فروختم اوبا خريدم خداست كريس كه جاي خود داره تو هم كه بازيكن تعويضي و كمستري تعويضي حاليت نيست دقيقه يك بيار تو خب

• Like
Reactions: LeBron James 6

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
باورت ميشه از بس ديلي داريم الان بجاي رويام ميلم داره ميره به اينكه بفروشم كوينارو :)
من خودم شخصا برای فان بازی میکنم. تو ایران رقابتی بازی کردن معنا نداره. از نت بگیر تا وضعیت هزینه ها و تجهیزات.
یه کریس بگیر حالشو ببر :)
همین نیمار معمولی من دارم. واقعا بازی باهاش یه چیز دیگس.( البته فقط یکم از جووینکو بهتره :)) ) وای به حال کریس. مسی هم بگیری فاک :)

آخرین ویرایش:
  • Like

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من خودم شخصا برای فان بازی میکنم. تو ایران رقابتی بازی کردن معنا نداره. از نت بگیر تا وضعیت هزینه ها و تجهیزات.
یه کریس بگیر حالشو ببر :)
همین نیمار معمولی من دارم. واقعا بازی باهاش یه چیز دیگس.( البته فقط یکم از جووینکو بهتره :)) ) وای به حال کریس. مسی هم بگیری فاک :)
الان جفتشو گرفتم:)
واقعا حيف كه نداريم امكانات و نت :(

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
ديدن اين صحنه به بيماران قلبي توصيه نميشه اكيدا :D

View attachment 72956

پ.ن: تركيب تو بازي ٤٣١٢ ميشه و همون اول ناينگلان مياد جا گومز لش :)

یا علییییییییییییییی.... ^:)^^:)^^:)^

دیشب زورکی جیمی واردی رو خریدم طوری که 261 تا کوین برام باقیموند... =))

با این تیمی که تو داری میشه همون جریان مرفحین بی درد و فقرای زیر زیر زیر خط فقر... x_xx_x

رفیق هستی شب فرندلی بزنیم ؟؟؟

من شبا 12 تا 2-3 شب آنلاین هستم و بازی می کنم....

PSN id : B3hrooz4921

دوستان هر کی بود پیام بده تا با هم بازی کنیم...با این اوضاع لیگ هفته بابت اینترنتمون فرندلی بزنیم اقلا عذاب نکشیم...

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین

View attachment 72956

پ.ن: تركيب تو بازي ٤٣١٢ ميشه و همون اول ناينگلان مياد جا گومز لش :)
الان به ارزش دو سه ملیبون تومن، کوین داری.تازه میتونی تو فرومهای خارجی هم بفروشی و دلار بگیری تو وب مانی و تبدیلش کنی به تومن.
اگر پولش برات مهمه بفروش بره.مسی و رونالدو هم کاراییشون همونقدره که مارسیال و ویلیان هست!

من اگر از بن شدن اکانتم نمیترسیدم تا الان 130 بار فروخته بودم کوینامو.از سال دیگه اولتیمیت رو با یک اکانت دیگه بازی میکنم که هر وقت خواستم راحت بفروشم.

راستی تیمت خیلی سک*سی شده:D

• Like

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
سلام
من خودمو رسوندم div4
نمیدونم چرا اینجا هر کی شوت میزنه همش تو گله
اخرین بازی ۴ _۰ جلو بودم ۵_۴ باختم
طرف کلا ۵تا شوت زد ۵تاش تو گل بود ( تو همه بازیا هر شوتی میزنن تو گله )
فیتنسش ک نیس
مشکلم چیه کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
یا علییییییییییییییی.... ^:)^^:)^^:)^

دیشب زورکی جیمی واردی رو خریدم طوری که 261 تا کوین برام باقیموند... =))

با این تیمی که تو داری میشه همون جریان مرفحین بی درد و فقرای زیر زیر زیر خط فقر... x_xx_x

رفیق هستی شب فرندلی بزنیم ؟؟؟

من شبا 12 تا 2-3 شب آنلاین هستم و بازی می کنم....

PSN id : B3hrooz4921

دوستان هر کی بود پیام بده تا با هم بازی کنیم...با این اوضاع لیگ هفته بابت اینترنتمون فرندلی بزنیم اقلا عذاب نکشیم...

داداش منم معمولا صبا و اخر شبا بازي ميكنم كه مثلا نتم بهتر باشه :دي كه در عمل اونقدرا فرقي نداره :|
ايشالله هستم فقط پاي كنسول نيسم تونستي خودت ادد كن كه شب بزنيم
ali_ghaderi23

الان به ارزش دو سه ملیبون تومن، کوین داری.تازه میتونی تو فرومهای خارجی هم بفروشی و دلار بگیری تو وب مانی و تبدیلش کنی به تومن.
اگر پولش برات مهمه بفروش بره.مسی و رونالدو هم کاراییشون همونقدره که مارسیال و ویلیان هست!

من اگر از بن شدن اکانتم نمیترسیدم تا الان 130 بار فروخته بودم کوینامو.از سال دیگه اولتیمیت رو با یک اکانت دیگه بازی میکنم که هر وقت خواستم راحت بفروشم.

راستی تیمت خیلی سک*سی شده:D

حاجي چندين سري ناموسن به ارگا*سم رسيدم با اين تيمه :دي مخصوصا وقتي كه لگ نيس و راحت ميشه اسكيل و دريبل زد، مسي كه راه ميره دريبل ميكنه من هم cam بازيش ميدم كافيه پاس بندازه تو عمق تك به تك ميكنه، رونالدو هم كه حرفي ندارم در موردش :دي
خط هافبكم هم VPN هس :دي ويدال و ناينگلان و پوگبا واقعا سخته ازش رد شدن
ولي همه ي اينا خيلي قشنگه و نشاط بخشه تا فردا كه وارد فوت چمپ ميشيم :| اونجا ديگه فرق رونالدو با مارسيال مثل قرمز و سرخه :) انقد ديليه كه بجاي لذت بردن فقط كلتو ميخواي بكوبي تو ديوار
حالا من اين هفته هم بازي ميكنم فوت چمپ كه عقدم قشنگ خالي شه
شديدا به فكر فروش هستم، يني ٥٠٠ كا هم واسه خودم نگه دارم ٣ ميليون خالص ميشه فروخت، فقط بي زحمت برام اين سايتا كه گفتي و روششو بگو كه برم تو كارش، بعيده هم بن كنن فوقش كوينمو صفر ميكنن و بار دوم بن ميكنن، به پولش ميرزه به هر حال ٣ ميليون كمترين حالت ٩٠٠ هزار تومن ميرزه ديگه؟

سلام
من خودمو رسوندم div4
نمیدونم چرا اینجا هر کی شوت میزنه همش تو گله
اخرین بازی ۴ _۰ جلو بودم ۵_۴ باختم
طرف کلا ۵تا شوت زد ۵تاش تو گل بود ( تو همه بازیا هر شوتی میزنن تو گله )
فیتنسش ک نیس
مشکلم چیه کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟

از قديم گفتن practice make perfect:) اوني كه ميبيني هر چي ميشوته گله قلق شوت دستشه همين، مخصوصا باگي كه اين فيفا اضافه شد و شوته زمينيه

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
داداش منم معمولا صبا و اخر شبا بازي ميكنم كه مثلا نتم بهتر باشه :دي كه در عمل اونقدرا فرقي نداره :|
ايشالله هستم فقط پاي كنسول نيسم تونستي خودت ادد كن كه شب بزنيم
ali_ghaderi23

حاجي چندين سري ناموسن به ارگا*سم رسيدم با اين تيمه :دي مخصوصا وقتي كه لگ نيس و راحت ميشه اسكيل و دريبل زد، مسي كه راه ميره دريبل ميكنه من هم cam بازيش ميدم كافيه پاس بندازه تو عمق تك به تك ميكنه، رونالدو هم كه حرفي ندارم در موردش :دي
خط هافبكم هم VPN هس :دي ويدال و ناينگلان و پوگبا واقعا سخته ازش رد شدن
ولي همه ي اينا خيلي قشنگه و نشاط بخشه تا فردا كه وارد فوت چمپ ميشيم :| اونجا ديگه فرق رونالدو با مارسيال مثل قرمز و سرخه :) انقد ديليه كه بجاي لذت بردن فقط كلتو ميخواي بكوبي تو ديوار
حالا من اين هفته هم بازي ميكنم فوت چمپ كه عقدم قشنگ خالي شه
شديدا به فكر فروش هستم، يني ٥٠٠ كا هم واسه خودم نگه دارم ٣ ميليون خالص ميشه فروخت، فقط بي زحمت برام اين سايتا كه گفتي و روششو بگو كه برم تو كارش، بعيده هم بن كنن فوقش كوينمو صفر ميكنن و بار دوم بن ميكنن، به پولش ميرزه به هر حال ٣ ميليون كمترين حالت ٩٠٠ هزار تومن ميرزه ديگه؟

از قديم گفتن practice make perfect:) اوني كه ميبيني هر چي ميشوته گله قلق شوت دستشه همين، مخصوصا باگي كه اين فيفا اضافه شد و شوته زمينيه
دقیقا همش شوت زمینیه :(

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
سلام
مگا پک ارزش داره بگیرم؟؟؟؟
الان حدودا ۷۴ تا دارم ۳۰تاش حدودا میره واسه مگا پک
ارزششو داره؟؟
بعدش میشه بازیکنی ک بهت میده رو فروخت؟

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
ما اخرش نفهمیدیم که اینایی که تو التیمیت با بازیکن برنز میان اول بازی از گیم خارج میشن علت کارشون چیه و چرا براشون باخت ثبت نمیشه چون هر کس از بازی خارج بشه باید براش باخت ثبت بشه .اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...؟؟؟!!!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

View attachment 72956

دیشب با تیم علی بازی کردم.....

واقعا تفاوتی بین تیمامون نبود ...فقط تفاوت تیممون رونالد و و مسی و ناینگولان و پوگبا و ویدال بود....و الا تیمش هیچی دیگه نداشت... :D:D

ولی خدایی مینداخت رونالدو مثل BENZ میرفتااااااا...هر جایی هم که نبود خودشو مبرسوند میزد تو گل... :D

3 تا بازی کردیم...اگه اشتباه نکنم یه 4 تا خوردم یه 3 تا و یه 2 تا...که دوتا بازی آخری هم هر کدوم یه گل بهش زدم... :>

در کل برا من که اولین سالی بود که آلتیمیت بازی میکردم و یکی دو ماهیی هست که تیمو ساختم بد نیود... :)>-:)>-

اگه OK بشه قراره آنلاین معمولی هم بزنیم...چون اونجا که با اختلاف خیلی بهتر بود از من حالا ببینیم خارج از آلتیمیت چند چندیم...!! :):)>-

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دیشب با تیم علی بازی کردم.....

واقعا تفاوتی بین تیمامون نبود ...فقط تفاوت تیممون رونالد و و مسی و ناینگولان و پوگبا و ویدال بود....و الا تیمش هیچی دیگه نداشت... :D:D

ولی خدایی مینداخت رونالدو مثل BENZ میرفتااااااا...هر جایی هم که نبود خودشو مبرسوند میزد تو گل... :D

3 تا بازی کردیم...اگه اشتباه نکنم یه 4 تا خوردم یه 3 تا و یه 2 تا...که دوتا بازی آخری هم هر کدوم یه گل بهش زدم... :>

در کل برا من که اولین سالی بود که آلتیمیت بازی میکردم و یکی دو ماهیی هست که تیمو ساختم بد نیود... :)>-:)>-

اگه OK بشه قراره آنلاین معمولی هم بزنیم...چون اونجا که با اختلاف خیلی بهتر بود از من حالا ببینیم خارج از آلتیمیت چند چندیم...!! :):)>-

داداش مهم نيس اصلا كه باختي ؛) كلا من با هر كي هم التيميت زدم اصن نتيجشو نگفتم چون بنظرم زشت ميومد ولي خب چون خودت نتيجرو گفتي بگم كه دو تا بازي ٤ تا و يه بازي سه تا خوردي و دو بازي اخر يكي زدي :D
ايشالله انلاين معمولي هم ميزنيم، من كلا به تيم خاصي متكي نيسم ، بازي تو هم خوبه و اونجا با تيماي قوي مشكل ساز ميشي يقينا چون من سيزن معمولي تيماي ضعيف برميدارم خوشم نمياد رئال بارسا و بايرن :)
-----

اينكه ميگن مارسيال اورپاوره واقعا هس، موسي هس،
اما تا وقتي مزه رونالدو و مسي ميره زير دندونتون التيمت اصن كلا اوضاع فرق ميكنه :دي
واقعا وقتي لگ نباشه تفاوت بينشون زمين تا اسمونه! حيف اين فوت چمپ اختلافشونو شديدا كم ميكنه :(
رونالدو تو ٢١ بازي فك كنم براي من ٣٦ تا گل ١٩ اسيست داده :D همشم ديو ١ بوده

• Like
Reactions: sami.mahasen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر