Outlast II

به دنبال موفقیت نسخه اول که سال 2013 عرضه شد امروز استودیویـه Red Barrels شماره دومـه این عنوان ترسناک موفق را معرفی کرد .

اوتلست 2 یک سفر جدید و پیچیده در اعماق ذهن انسان و رازهایـه تاریک آن است .
هیچ تضاد و تقابلـی سیاه یا سفید مطلق نیست اما وقتـی آب ها از آسیاب می افتد شخص پیروز در این مورد تصمیمـ میگیرد که حق با چه کسـی بوده و خطاکار کیست !
خیر و شر ماجرا را او تعیین میکند . ذات انسانـی ما را به افراط کاری هایـه خشونت آمیز و سرشار از تباهی سوق میدهد و بهترین راه برای توجیه این اعمال چیست ؟
الهامـ های فرا دنیوی و بهشت موعود !
Horror از استیصال و ناامیدی و ایمان کورکورانه سرچشمه میگیرد .
اوتلست 2 ایمان شما را محک میزند و مخاطب را به جاهایـی میبرد که جنون و دیوانگـی تنها کار عقلانیست .

اوتلست II پاییز سال 2016 برای پلتفرمـهایـه PS4 , Xbox One و PC منتشر میشود .

تیزر معرفیـه اوتلست II

Gamersyde

First Screenshot

First Outlast 2 gameplay
با تشکر از میلـادامیریـه عزیـز :D

rk23_785.jpg
1080
720

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یعمی منکه مشکل قلبی دارم و تپش دارم و مشکل افتادگی دریچه میترال دارم و فیلم کینه رو روی دور تند دیدم،اینو بازی نکنم؟
:)) نه تو فکرشم نرو خدایش بازیش شاید از نظر گرافیک پایین باشه و نشه با بازی مثل رزیندت ایول 7 مقایسه کرد اما ترسش خیلی میتونه ادم را تکون بده مثلا درای راه میری همه جا تاریکه یک دفعه یکی جلوت سبز میشه یا میدون دنبالت باید یک راه پیدا کنی در بری کلی ادرنالینت را بالا میبره اما کاراکترهاش ترسناک نیستن ترسناکیش اینه که شما هیچی نداری نه اسلحه نه مشت و لگد فقط یک دوربین داری واسه اینه که توی تاریکی از نور فلش دوربین در تاریکی استفاده کنی اما در کل پیشنهاد میکنم اگر نمیترسی اما دوست داری بترسی بازی کن

• Like
Reactions: kamyy and w.rooney

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب بازی زا دیشب تموم کردم و خوشحالم که اوت لست را بازی کردم واقعا خوب بود حالا باید منتظر اوت لست 2 باشم امیدوارم هرچه زودتر بیاد
یک سوال دی ال سی اوت لست 1 ربطی به داستان داره یا کلا یک جزیان دیگه است؟

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
خب بازی زا دیشب تموم کردم و خوشحالم که اوت لست را بازی کردم واقعا خوب بود حالا باید منتظر اوت لست 2 باشم امیدوارم هرچه زودتر بیاد
جریان Whistleblower قبل از بازی اصلی اتفاق می افته.
حول مهندس نرم افزاری می چرخه که برای خبرنگار بازی اصلی ایمیل فرستاده بود.

• Like
Reactions: trust n1

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

داستان DLC کاملا مرتبط با داستان نسخه اصلی هست و یکجورایی گره گشایی سوالاتی هست که در طول بازی برات پیش میاد.
به نظره من اگر از بازی اصلی خوشت امده حتما DLC رو بگیر چون واقعا ارزشش رو داره.

• Like
Reactions: trust n1

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بالاخره تاریخ عرضه بازی مشخص شد 25 اپریل برای هر سه پلتفرم اصلی به صورت فیزیکی و دیجیتالی منتشر میشه ( 6 اردیبهشت ماه )

Outlast-2-April-25-Dated.jpg

Outlast II launches April 25 - Gematsu

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بازی ۶ روز دیگه منتشر میشه بعد تاپیک پرنده پر نمیزنه ؟؟ :|
یه هایپی چیزی ... !!!‌
خبر هم اینکه امبارگو بازی ۱ روز قبل انتشار برداشته میشه یعنی 24 april
و یه باندل هم به صورت فیزیکی و دیجیتالی برای بازی عرضه میشه که شامل نسخه ۱ و Whistleblower و نسخه ی ۲ به قیمت 40$ نسخه ی ۲ هم به تنهایی 30$ قیمت داره

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
شماره اول بازی یکم تکراری میشد که بنظرم تنوع کم گیمپلی بازی بود.
همش باید فرار میکردی که این بنظرم 1 ساعت اول خیلی جذابیت داشت.
ولی بازی مثل اویل 7 تعادل اکشن بازی خیلی عالی بود.
امیدوارم این نسخه تنوع بالایی داشته باشه.گرافیک بازی خیلی خوب شده.امیدوارم از آنریل نهایت استفادرو برده باشن.
یه ایرادی که نسخه اول داشت این بود که داستان بازیو باید بسته میذاشت تا کاربرا بیشتر بحث میکردن.ایده داستان خیلی جالب بود ولی از پتانسیلش بنظرم خوب استفاده نکردن.و اینکه محیط بازی از حالت کاملا خطی یمقدار خارج شده و این خبر خیلی خوبیه برای ما.امیدوارم این نسخه آیتمهای مخفی جالبی داشته باشه.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تروفی بدون گیم اور شدن تموم کردنش نهایت هیجانو داشت ، وقتی گرفتمش کمرم خشک شده بود !! ، فقط خودمو دسته رو ول کردم دراز به دراز افتادم .
این مشخصه سختتره چون موجودات بیشتری انتظارتو میکشن . احتمال زیاد تروفیش باشه

• Like
Reactions: amir code

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر