Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
خودت دویژن بازی این گیم پلیش نسبت به اون چطوره؟از لحاظ تنوع ماموریت و سرگرم کردن
چی؟
مپشو تو نتم دیدم خیلی بزرگه:D

خب اگه بخوام بزرگی بازی رو توصیف کنم در مقایسه دیویژن ،
دیویژن مثل ی خونه توی شهر اما گوست اون کشوریه که اون شهر و خونه توشه :D
اصلا گیم پلی قابل مقایسه نیست . بازی کن و لذت ببر .
هرچقدر که lvlup بشی به همون اندازه بهت xp میده که برای آپگرید کردن بخش های مختلف می تونی ازشون استفاده کنی مثلا افزایش stamina یا قابلیت thermal scope ، اپگرید drone برای افزایش باطری زوم و ...
کلی اپگرید های بدرد بخور .
اوایل شما با ی گلوله نقش زمین میشی اما بعد با اپگرید شدن وضعیت بهتر میشه .
AI بازی برای دشمن ها تا جایی که من جلو رفتم خیلی خوبه . خیلی خوب پخش میشن همدیگرو پوشش میدن .
سه نفر دیگه squad شما هم از این نظر اوکی هستن .
صداگذاری سلاح ها ی سر و گردن از هر بازی شوتر دیگه ای تو این سبک و سیاق بالاتر قرار می گیره .
گانینگ بازی خیلی نرم و عالیه و جزء به جزء سلاح از نوک تا تهش قابل کاستومایزه .
محیط بولیویا هم که دیگه نگو کاملا زندس .
نقشه خیلی بزرگه و هر منطقه با مرزبندی از مناطق اطراف جدا شده . وسعت هر منطقه متفاوته و هر کدوم یک کارتل اصلی دارن به همراه چندین mini boss که با interogate کردنشون می تونی به کارتل اصلی برسی .
مراحل فرعی زیادی هم هست که خب به همون اندازه سرگرم کنندس .

عاشق اون موقعی ام که تاریک میشه و چراغ ماشین های درحال حرکت تو گردنه ها تا دوردست مشخصه بعد ی نم نم بارون هم میزنه و هوا گرگ و میش میشه همون موقه تو چاپر ی های ده میزارم و تو افق محو میشم . :D:)):x

آخرین ویرایش:

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
بالاخره گرفتم بازیو :D

هنوز وقت نشده با دوستام برم ، ولی تکی رفتم خیلی حال داد :D

فقط یه سوال ؛ میشه 2 نفری هم رفت یا حتما باید 4 نفره باشیم ؟؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

چندتا ویدیو‌ من دیدم خیلیاشون دوتایی بودن داشتن ماموریت میرفتن

• Like
Reactions: Joghdmohammad

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084

فرقی نمیکنه دو نفر باشید یا چهار نفر بازی co-op هست محدودیتی ایجاد نمیکنه چون خیلیا دوست دارن دو نفره بازی کنن بنظر خودمم چهار پلیر یکم زیاده اصلا نمیشه از مخفی کاری بازی لذت برد همه یهو راش میدن همرو میکشن :D
اگه از تک نفره بازی لذت بردید که مطمئنا co-op بازی کنید عاشقش میشید :D

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
فرقی نمیکنه دو نفر باشید یا چهار نفر بازی co-op هست محدودیتی ایجاد نمیکنه چون خیلیا دوست دارن دو نفره بازی کنن بنظر خودمم چهار پلیر یکم زیاده اصلا نمیشه از مخفی کاری بازی لذت برد همه یهو راش میدن همرو میکشن :D
اگه از تک نفره بازی لذت بردید که مطمئنا co-op بازی کنید عاشقش میشید :D
داداش بابت راهنمایی ممنون :D
من آخه از چند نفر پرسیده بودم میگفتن حتما باید 4 نفر باشین ....

بازم ممنون :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سرورهای بازی کراسِ یا نه pc نمیتونه با ps4 جوین بشه ؟!
فکر نکنم کراس باشه.
___
یساعتی اولشو بازی کردم بدک نیست ولی اصلا شوتینگ و خوش دستی کنترل کاراکتر و اسلحه به دویژن نمیرسه:Dیجوریه خشکه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
فکر نکنم کراس باشه.
___
یساعتی اولشو بازی کردم بدک نیست ولی اصلا شوتینگ و خوش دستی کنترل کاراکتر و اسلحه به دویژن نمیرسه:Dیجوریه خشکه

اوایل همینطوریه خشک و گُنگِ .
چندتا اپگرید کن و یکم بازی کن خیلی اوکیه :-bd
ی مدت مدید دیویژن زدی خب طبیعیه عادت نداری به این .

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
گوست فوق العادس محشره عشقمه من فنشم اطلاعات کامل از سزن پس گوست توجه کنین که 2 میشن خاص و انحصاری یکیش تاریخ خورده 28/3 میلادی میاد + 2 اکسپنشن DLC خیلی بزرگ و .... :x

viewer.php

اینم پست ویژه من برای فن های گوست :x

اسکین PS4 فوق العاده زیبای گوست خودم تهیه کردم عالیه کیفیتش خیلی عالیه :x

محافظ آنالوگ طرح گوست خیلی هم عالی میشه آنالوگا کیفیتشم خیلی خوبه :x

هر دو از دیجی کالا قابل تهیه است. موفق باشین گوستها ! - iHamid4Wizard ;)

• grw_news_announcement_e3_thumb_208995.jpg

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
گوست فوق العادس محشره عشقمه من فنشم اطلاعات کامل از سزن پس گوست توجه کنین که 2 میشن خاص و انحصاری یکیش تاریخ خورده 28/3 میلادی میاد + 2 اکسپنشن DLC خیلی بزرگ و .... :x

viewer.php

اینم پست ویژه من برای فن های گوست :x

اسکین PS4 فوق العاده زیبای گوست خودم تهیه کردم عالیه کیفیتش خیلی عالیه :x

محافظ آنالوگ طرح گوست خیلی هم عالی میشه آنالوگا کیفیتشم خیلی خوبه :x

هر دو از دیجی کالا قابل تهیه است. موفق باشین گوستها ! - iHamid4Wizard ;)

• grw_news_announcement_e3_thumb_208995.jpg
من تمام ماموریت های اصلی و فرعیش رو خیلی وقته بردم.اسکیل های آبی و سبز هم تا اخر آنلاک کردم.تمام ایتم ها و اسلحه ها رو هم از نقشه جمع کردم.
الان چه کاری هست انجام بدم حوصلم سر نره؟کاش این حالت pvp رو روز لانچ میدادن. این دوتا dlc بزرگشم تا کی عرضه شن !

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
من تمام ماموریت های اصلی و فرعیش رو خیلی وقته بردم.اسکیل های آبی و سبز هم تا اخر آنلاک کردم.تمام ایتم ها و اسلحه ها رو هم از نقشه جمع کردم.
الان چه کاری هست انجام بدم حوصلم سر نره؟کاش این حالت pvp رو روز لانچ میدادن. این دوتا dlc بزرگشم تا کی عرضه شن !

عزیز رو حالت سختیه advanced یا extreme برو تا طعم واقعیه گوستو بچشی --- بازی تازه مهر عرضه ش خوش نشده هم کلی میشن در راه هست هم 2 DLC بزرگ هم مود PVP که به درخواست خیلی از طرفدارای بازی از سراسر جهان تایید شد که گوست موندگار بشه دیگه چی میخواین برنامه واسه گوست خیلی زیاده از الان فکر سزن پس 2 هم باشین واسه گوست. <):);)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
عزیز رو حالت سختیه advanced یا extreme برو تا طعم واقعیه گوستو بچشی --- بازی تازه مهر عرضه ش خوش نشده هم کلی میشن در راه هست هم 2 DLC بزرگ هم مود PVP که به درخواست خیلی از طرفدارای بازی از سراسر جهان تایید شد که گوست موندگار بشه دیگه چی میخواین برنامه واسه گوست خیلی زیاده از الان فکر سزن پس 2 هم باشین واسه گوست. <):);)
آقا انقدر تعریف نکنید که مجبور بشم بگیرمش:Dبدبخت شدم از بس پول بازی دادم:(مثل اینکه از دیویژن بیشتر حال میده:)

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر