مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
سلام یکی به من بدبخت کمک کنه اقا تابستون ps4 خریدم همون اولش رمز و پسورد ایدی psn رو زدم دیگه تا به حالا نزدم بعدش موقع مدرسه که اومد بخاطر درسام جمعش کردم تا حالا که مدراس تعطیل شدن و اینا.... الان میخوام بازی کنم میگه دوباره باید به psn وصل بشم چون ابدیتش کردم حالا هرچی رمزشو میزنم میگه اشتباهه (یادم رفته ) مثلثو زدم برای بازگردانی رمز تا یه جایی پیش رفتم که الا ن میخواد تاریخ تولدمو بدونه (اونموقع هست که ثبت نام میکنی تاریخ تولدتو به میلادی وارد میکنی منظورم اونه) حالا من اونموقع یه تاریخی همنیجوری الکی پلکی وارد کردم الانم یادم نیماد چیکار کنم؟ میتونم با مسئول psn یا چه میدونم با یه کسی صحبت کنم دوباره برام برگردونه؟
کمک کنید لطفا اکانتم رفت ....
منم همین مشکل رو داشتم
یه اکانت جدید ساختم
x_x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام یکی به من بدبخت کمک کنه اقا تابستون ps4 خریدم همون اولش رمز و پسورد ایدی psn رو زدم دیگه تا به حالا نزدم بعدش موقع مدرسه که اومد بخاطر درسام جمعش کردم تا حالا که مدراس تعطیل شدن و اینا.... الان میخوام بازی کنم میگه دوباره باید به psn وصل بشم چون ابدیتش کردم حالا هرچی رمزشو میزنم میگه اشتباهه (یادم رفته ) مثلثو زدم برای بازگردانی رمز تا یه جایی پیش رفتم که الا ن میخواد تاریخ تولدمو بدونه (اونموقع هست که ثبت نام میکنی تاریخ تولدتو به میلادی وارد میکنی منظورم اونه) حالا من اونموقع یه تاریخی همنیجوری الکی پلکی وارد کردم الانم یادم نیماد چیکار کنم؟ میتونم با مسئول psn یا چه میدونم با یه کسی صحبت کنم دوباره برام برگردونه؟
کمک کنید لطفا اکانتم رفت ....
متاسفانه بدون دونستن تاریخ تولد امکان ریست کردن رمز وجود نداره.
برای اینکه بتونی مشکل رو حل کنی 1 راه بیشتر نداره. باید وصل شی به live chat خوده psn . البته live chat فقط برایه اکانتها north america هست و مابقی region ها رو باید مستقیم با email مربوطش تماس بگیری. اونا میتونن برات email کنن لینک ریست کردن رمز رو.

• Like
Reactions: Paradise Lost

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان کسی اطلاع داره ps4 pro کابل hdmi که داخل خود باکس کنسول هست نسخه 2 هست یا 1.4؟؟ من دیشب خریدم وصل که کردم نمیتونم گزینه 2160p rgb رو فعال کنم در صورتی که روی 1080p روی full rgb فعال میشه مشکل از نسخه کابل هست؟ ممنون.

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دوستان چه کاری باعث بن شدن کنسول میشه؟

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk
اکتیو کردن اکانتی که بازیهای داخلش با کردیت کارت هکی خریده شدن
خرج کردن پول داخل اکانت شخص دیگر
بی مقرراتی و نقض حقوق بازیهای انلاین یکیش احترام به بازی کن هایه دیگست خلاصه چیزایه زیادی هست مهم ترینش ایناست

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab and ahmadmdp

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
اکتیو کردن اکانتی که بازیهای داخلش با کردیت کارت هکی خریده شدن
خرج کردن پول داخل اکانت شخص دیگر
بی مقرراتی و نقض حقوق بازیهای انلاین یکیش احترام به بازی کن هایه دیگست خلاصه چیزایه زیادی هست مهم ترینش ایناست

یکی از دوستان تازه ps4 خریده فعلا وسعش نمیرسه پلاس بخره
اگه یکی ازین هکی پنج تومنی ها براش بگیرم امکان بن کنسولش هست؟

• Like
Reactions: rezab

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
سلام
درستان اين كنسول چند گيگ هست؟
كنسول به اسم يه ترا هست + اينكه گاهي اوقات فري اسپيس رو ميزنه ٤٥ گاهي اوقاتم ٦٥ اينا

ولي همچنان فضايي براي نصب بازي ديگا ندارم

Attachments

• image.jpg
    image.jpg
    177.5 KB · مشاهده: 34

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
برای اینکه بتونی مشکل رو حل کنی 1 راه بیشتر نداره. باید وصل شی به live chat خوده psn . البته live chat فقط برایه اکانتها north america هست و مابقی region ها رو باید مستقیم با email مربوطش تماس بگیری. اونا میتونن برات email کنن لینک ریست کردن رمز رو.
حالا راهی هست برای ما که تاریخ تولدمون ببینیم چی هست ؟ یه وقتی بخواهیم رمزمون عوض کنیم داشته باشیمش .

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,414
نام
علی
سلام
درستان اين كنسول چند گيگ هست؟
كنسول به اسم يه ترا هست + اينكه گاهي اوقات فري اسپيس رو ميزنه ٤٥ گاهي اوقاتم ٦٥ اينا

ولي همچنان فضايي براي نصب بازي ديگا ندارم
بعضی وقتا کنسول بدون هیچ پیامی شروع میکنه سکتور چک کردن و این باعث میشه فضا کم کنه! بعد از اینکه تموم میشه، اون فشایی رو که کم کرده بر نمیگردونه تا وقتی که به نت وصل شی! اونوقت باز فضارو بهت میده! برا من که تست گرفتم 2 بار اینجوری بوده!

• Like
Reactions: asmail

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا راهی هست برای ما که تاریخ تولدمون ببینیم چی هست ؟ یه وقتی بخواهیم رمزمون عوض کنیم داشته باشیمش .
راهی نیست متاسفانه. فقط خوده سونی میتونه تغییرش بده یا ببینه .
اصولا اکانت درست کردن برایه psn مهم هست از اینکه در اینده بازی خریده میشه یا dlc استفاده میشه و ... به همین نسبت هم مهم هست اطلاعاتی که وارد میکنید درست باشه یا حداقل یه جا بنویسی نگه داری که دیگه به مشکل تماس مستقیم با support سونی برخورد نکنی.
^_^

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
بعضی وقتا کنسول بدون هیچ پیامی شروع میکنه سکتور چک کردن و این باعث میشه فضا کم کنه! بعد از اینکه تموم میشه، اون فشایی رو که کم کرده بر نمیگردونه تا وقتی که به نت وصل شی! اونوقت باز فضارو بهت میده! برا من که تست گرفتم 2 بار اینجوری بوده!
الان ٢٤ ساعت كيشه كنسول روشن هست وبه نت متصل...ولي خبري نيست
ديتا بيس هم ري بيلت كردم ولي هم چنان مشكل پابرجاست

sardar022

کاربر سایت
Jun 6, 2016
8
من بدبخت هنوز 10 درصد انگلیسیم بزور بلدم اخه چه جوری باهاشون حرف بزنم؟ (در ضمن من این همه اکانت هکی رو اکانت خودم اکتیو کردم مشکلی پیش نمیاد نمیدونن؟)

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
یکی از دوستان تازه ps4 خریده فعلا وسعش نمیرسه پلاس بخره
اگه یکی ازین هکی پنج تومنی ها براش بگیرم امکان بن کنسولش هست؟

من خودم نزدیک شیش ماه اکانت هکی میزنم مشکلی واسم پیش نیومده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من بدبخت هنوز 10 درصد انگلیسیم بزور بلدم اخه چه جوری باهاشون حرف بزنم؟ (در ضمن من این همه اکانت هکی رو اکانت خودم اکتیو کردم مشکلی پیش نمیاد نمیدونن؟)
ریحن این اکانتی که رمزش رو گم کردی چی هست ؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
سلام این ارور ce-34878-0 تو بازی انچارتد چپتر ۲۰ میاد بعد از کشتن یکی از دشمنها
راه حل رفعش چیه
همه چی هم اپدیته منتها بازی چون ظرفیت ۱ هست کنسول کاملا افلاینه

• Like
Reactions: NO ps3

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
سلام این ارور ce-34878-0 تو بازی انچارتد چپتر ۲۰ میاد بعد از کشتن یکی از دشمنها
راه حل رفعش چیه
همه چی هم اپدیته منتها بازی چون ظرفیت ۱ هست کنسول کاملا افلاینه
بله منم مشکل این دوستمون رو دارم باید چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر