Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
کامت ها رو خوندم چند صفحه قبل نوشته بود گلیجی وجود داره که هر وقت اخرین نفر گروهت توی راند اخر رنک بمیره ما لفت بدیم امتیاز کم نمیکنه.باید بگم چرته محضه من الان 5بار تست کردم قشنگ کم کرد:|

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
  • Like
Reactions: ps34 and Helghast

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
آپدیت جدید هم امروز گویا برای بازی منتشر می شه

مهمترین تغییر هم اضافه شدن یه حالت Thermal Vision به اسکوپ تفنگ Glaz هست.

The sniping-est operator in the Siege stable is about to get an upgrade in the upcoming Mid-Season Reinforcements update, which deploys Tuesday, March 14. As the story goes, Timur “Glaz” Glazkov lost a sniper competition to an Operator named Galanos, from Greece. After the event, Glaz chatted with Galanos about her attachment technology, and as a result he now packs an upgraded scope that offers a new layer of thermal visual feedback when aiming down sights. This feedback will appear even if the defender is obscured by smoke, but will only work if Glaz has line-of-sight to the target (it doesn’t work through walls).

A few Operators are getting buffs to their special abilities to help make them more useful in the field. Echo’s Yokai Drone will now disorient a player if it hits any body part, not just the head. Doc will now be able to overheal to 140 HP instead of 120 HP, in hopes that this buff will make more of a difference in a firefight. And Buck will get an extra magazine for his Skeleton Key underbarrel shotgun. Walls, windows, and floors beware.

There are a number of weapon balancing changes en route as well, chief among them a size reduction for the reticles on the red dot, reflex, and holo sights. This is to allow for better precision after the realignment of sights implemented with Operation Velvet Shell. Other specific changes include:

• The DMR’s maximum trigger rate has been lowered to prevent very rapid firing
• Echo’s MP5SD2 does more damage at medium range
• Thermite’s 556xi is easier to control
• Caveira’s Luison’s damage dropoff has been tweaked
• Jackal’s C7E’s recoil is getting balanced
• Capitao’s PARA-308 is getting a recoil buff

A developer on Rainbow Six Siege once compared applying fixes to the game to trying to replace a car tire while the vehicle was in motion. To that end, the team will also launch a technical test server in the weeks following the Reinforcements to focus on refining technical systems and adding new features. The first such system will be a streamlined matchmaking process, and more information on the timing and progress of these projects will be available in the coming weeks.

Rainbow Six Siege – Glaz Changes And More Coming in Mid-Season Reinforcements - UbiBlog - Ubisoft®

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
کامت ها رو خوندم چند صفحه قبل نوشته بود گلیجی وجود داره که هر وقت اخرین نفر گروهت توی راند اخر رنک بمیره ما لفت بدیم امتیاز کم نمیکنه.باید بگم چرته محضه من الان 5بار تست کردم قشنگ کم کرد:|
قبل این که شما تست کنی فیکسش کردن
یه روز سرورها رفت تو تعمییر بعد درست شد

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
اگه منظورت کامنت منه که باید بگم یوبیسافت چند روز پیش فیکس کرد :D خودم گلد 3 بودم با این باگ تا پلات اومدم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
اگه منظورت کامنت منه که باید بگم یوبیسافت چند روز پیش فیکس کرد :D خودم گلد 3 بودم با این باگ تا پلات اومدم
من نام کاربری ها رو نخوندم ولی اگر شماها چیزی گفته بودی بدون چندین نفر صحبت کردن راجع به این موضوع و تنها نبودی:D
در کل بدشانسی منه که دیر فهمیدم:| چه این سیزن چه سیزن قبل همش 2 دست میبرم میشم گلد یک بعد یه دست میبازم میشم گلد دو:| توی رنج گلد یک و دو طلسم شدم:| گفتم شاید فرجی شه بالاتر برم که نشد خخخ:D

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
جدیدا مبدل xim4 میخرن و با موس و کیبورد دهن صاف میکنن!!! خداییش ظلمه یکی با کنترلر بازی کنه، یکی هم با موس دهن همه رو اسفالت کنه.
قیمت این مبدل تو ایران ۷۰۰ هزار تومنه!!! نه تنها این بازی بلکه اوورواچ رو هم دارن نابود میکنن. بیشتر کنسول بازا ناراحتن.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
جدیدا مبدل xim4 میخرن و با موس و کیبورد دهن صاف میکنن!!! خداییش ظلمه یکی با کنترلر بازی کنه، یکی هم با موس دهن همه رو اسفالت کنه.
قیمت این مبدل تو ایران ۷۰۰ هزار تومنه!!! نه تنها این بازی بلکه اوورواچ رو هم دارن نابود میکنن. بیشتر کنسول بازا ناراحتن.

این مورد خیلی زیاد شده تو این چند ماه اخیر.شما اگه رنکت بالا باشه میبنی تقریبا خیلی ها موس کیبورد دارن یا از دسته های pro که میشه dropshot زد استفاده میکنن.
امیدوارم سونی یا یوبی سافت جلوی این حرکت رو بگیرن.کم کم داره جدی میشه قضیه

• Like
Reactions: ps34

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
این یعنی چی؟ droshot چیه؟
موقع رو دروی با طرف یهو میخوابی زمین (چون اسلحه حریف لگد داره میره بالا) ولی تو میخوابی زمین میزنی بیشتر خوراک شاتگان بازا و راشراست
اکثرا ایرانیا بیشتر انجام میدن
جای دایره و R3 باید عوض کنی
اشتباه تایپی هم هست اون بالا میشه dropshot

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو رنک من بودم فقط و دوتا از تیم حریف زمانم تموم شده بود سریع رفتم پشت شیلدی که مدافعا کار گذاشته بودن کپچر کنم دیدم کاراکترم هی تکون می‌خوره دور و بر و پایینو دیدم نگو رفته بودم رو سر حریف اونم نفهمیده بود=))
هی نایفشم میکردم یارو نمیمرد وضی شده بود:D

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

مدل های خیلی ارزون ترش هم اومده که حدودا ۲۰۰ تومنه و من یه فروشنده ایرانی ام دیدم که کلی داره ازش میفروشه... ایرانیا هم که اصن دنبال fair بازی کردنن :) ... من که به شخصه به جدیت گذشته سمتش نمیرم بدلیل همین چیزا...

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
یکی از علت هایی که من بازی رو کنسول رو ترجیح میدم همین برابری شرایط بین همه بازیکن هاست همه از یک سخت افزار برابر با فریم ریت مساوی برخوردارند در حالی که رو پی سی فقط موس و کیبورد طرفت میتونه هم قیمت کل سیستمت باشه :D. به نظر من سونی باید استفاده از موس و کیبورد رو محدود کنه تا این شرایط برابر حفظ بشه.

• Like
Reactions: MiladKhafan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر