لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

aryastar

کاربر سایت
Oct 27, 2012
13
سلام.

اخیرا یکی از برنامه نویس ها به نام Red-EyeX32 ابزاری برای PS4 انتشار داده به اسم PS4 Package Finder که اطلاعات آپدیت های بازی ها (حجم و ورژن مورد نیاز فیرمور کنسول و ..) رو نمایش میده و اینکه یک لینک دانلود همه میده. روش کارهم اینطوریه که شما اول وارد سایت PS4 PKG Finder می شین و در قسمت Title ID آی دی بازی رو وارد می کنید و گزینه Search رو میزنید. اطلاعات آپدیت نمایش داده میشه و در آخرین سطر هم لینک دانلود آپدیت داده میشه. منتها برای دانلود آپدیت باید آخر لینک دانلودی که به شما میده رو اصلاح کنید. با یه مثال توضیح میدم:

مثلا می خوایم آپدیت Uncharted 4 ریجن یک رو بگیریم. آی دی بازی Uncharted 4 ریجن یک CUSA00341 هست . که در قسمت Title Id وارد می کنیم و Search رو میزنیم. بعد لینک دانلودی که به ما میده به این صورت هست:

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A00341_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100-DP.pkg

شما باید آخر لینک رو به صورت زیر اصلاح کنید:

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA00341_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100_0.pkg

منبع: www.wololo.net

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان خواهشا يه جوانمردي اگه Dragon Age™: Inquisition را همه DLC هاشو خريده يا نسخه سالشو داره، لينك اين سه تا DLC داستانيشو براي ريجن 2 بزاره ممنون ميشم. واقعا خيلي لازمشون دارم.

Jaws of Hakkon

The Descent

Trespasser

sat2they

کاربر سایت
Dec 17, 2006
44
نام
فرهاد
سلام
یه سوال داشتم
آپدیت هارو باید به ترتیب دانلود و نصب کنیم
مثلا
101
102
...
109

یا اینکه فقط اپدیت آخر دانلود و نصب کنیم کافیه
مثلا فقط 109 دانلود کنیم

باتشکر

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
یه سوال داشتم
مثلا
101
102
...
109

مثلا فقط 109 دانلود کنیم

باتشکر
فقط آپدیت آخری رو دانلود کنید

Using Tapatalk

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
سلام
یه سوال داشتم
مثلا
101
102
...
109

مثلا فقط 109 دانلود کنیم

باتشکر
درود
داداش لازم نیست همه اپدیتها رو دانلود کنی همون اخری کافیه
این مشکل نرم افزار psx هستش که نمیتونه لینک فقط اپدیت مورد نیاز رو در بیاره و اخرین ورژن اپدیت هر بازی شامل تمامی اپدیتهایی هست که تا الان واسه اون بازی اومده
مثلا بازی انچارتد 4 اخرین اپدیتش 1.20 هست این اپدیت شامل تمامی اپدیتهایی میشه که تا الان واسه بازی اومده

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان خواهشا يه جوانمردي اگه Dragon Age™: Inquisition را همه DLC هاشو خريده يا نسخه سالشو داره، لينك اين سه تا DLC داستانيشو براي ريجن 2 بزاره ممنون ميشم. واقعا خيلي لازمشون دارم.

Jaws of Hakkon

The Descent

Trespasser

يعني هيچ جوانمردي لينك اين dlc ها را نداره؟ من خودم هنوز بازي را نگرفتم وگرنه لينكشو در مياوردم، ولي چون حجم دانلودم داره تموم ميشه ميخوام قبلش اين DLC ها را دانلود كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر