Homefront: The Revolution | PC

شماره دوم از عنوان Homefront به نام Homefront: The Revolution تایید شد. این عنوان توسط Crytek UK ساخته می شود و Deep Silver وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد. بازی به صورت Open World بوده و دارای بخش Co-Op آنلاین نیز هست.
به نظر می رسد داستان بازی بار دیگر با محوریت مقابله با کره شمالی است که این بار کشور آمریکا را تسخیر کرده و اتفاقات بازی در شهر Philadelphia رخ می دهد.
تعدادی از تصاویر بازی:

ناشرDeep Silver
توسعه دهندهCrytek UK
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر Homefront: The Revolution
تاریخ انتشار 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دوستان دلیل فاجعه بودن بازی چیه؟؟ :D داستان خوبی نداره؟ گیم پلی خوبی نداره؟ سر در گمی زیاده؟ بازی بهینه نیست؟ :D علت چیه؟؟؟؟ :D ارزش داره نصب کنیم؟؟ :D
راستی، چرا قفل رو حذف کردن؟؟؟ :-?

بازی در روزهای اولیه مثل خیلی از بازیهای دیگه بهینه نبود بعد از چند آپدیت کاملا بهینه شد و مشکلاتش رفع شد و این روندیه که بیشترشون طی می کنن . بازی اونقدر سرگرم کننده و با مراحل اصلی و فرعی فراوان هست که ارزش خرید داشته باشه حتی ارزش pre order قبل از انتشار رو هم داشت . یکی از بهترین تجربه ها برای شوتر باز ها با چاشنی mmo همین بازیه و حدودا 40 ساعت گیم پلی مفید داره .
به هرحال اگر از بازی ای مثل Division خوشتون اومده احتمال غریب به یقین از این هم خوشتون بیاد چه با کرک چه بی کرک . البته چاشنی موتورسواری و مکانیک بازی کاملا اون رو از دیویژن متفاوت می کنه و دنیای متفاوتی ساخته از این نظر .

در واقع دلیل فاجعه بودنش برای ی عده اندک کرک نشدنش بود .
همون ی عده که بازی رو فاجعه و بی محتوا میدونستن الان در حال دانلودش هستن .

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دلیلش متای 48 بازی یا یوزر اسکور 39 هست باز ابتدای بازی قابل تحمله از 1 جایی به بعدش اصلا ادامه دادن بازی هنر می خواد تازه من مشکل فریم دهی هم نداشتم 60 ثابت بهم می داد.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی 75% تخفیف خورده ، تو روس 3$ شده :|
خوب بازی ـرو F2P کنید خیال خودتون رو راحت کنید :)
نسخه قبلی بازی هم 80% تخفیف خورده که تو هند 1.7 $ هست 8->

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بازی 75% تخفیف خورده ، تو روس 3$ شده :|
خوب بازی ـرو F2P کنید خیال خودتون رو راحت کنید :)
نسخه قبلی بازی هم 80% تخفیف خورده که تو هند 1.7 $ هست 8->
مفتشم گرونه XD
با اون 3دلار میشه پروفایل رو لول آپ کرد ارزششم بیشتره من خودم میدونم اگه اینو بخرم عمرا برم بازیش کنم XD

• Like
Reactions: Vesemir

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من کلا بیخیال بازی شدم پاکش کردم چرا که خیلیم براش اپدیت داد اما الان نسخه ی کرک شده گرفتم 1 تستی زدم در کمال تعجب سیو بازیمم شناخت(البته قبلا کل سیو های استیمم به فولدر CPY منتقل کرده بودم) بازی حقیقتا بهینه شده دیگه خبری از افت فریم نیست نمی دونم اینا که می تونن اینقدر بازی رو بهینه کنن چرا در عرضش اینقدر تعجیل می کنن به نظرم بهینه کردن بازی خیلی نکته ی مهمی هست. حالا از بهینگی بگذریم یادمه این قسمت بازی به خاطر 1 باگی گیر کرده بودم که خوشبختانه باگ هم فیکس شده بود ردش کردم. بازی جالبی که نیست اما حداقل الان قابل بازی هست کرکم که شده بگیرید تستش ضرری نداره

• Like
Reactions: kamyy and Polaris

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب منم بازی ـرو تست کردم ، واقعا متای بازی حق ـشه ، تا قبل از اینکه بازی کنم ، همش احساس میکردم ، نه بازی درخوری هست و میتونه سرگرم کنه ، اما خوب اصلا برای من جذاب نبود ، و تو 30 دقیقه اول حداقل برای من هیچ نقطه قوتی نداشت. یه شکست تمام عیار بود ، با توجه به تغییر سازنده و ... ، با این تفاسیر که الان مشکلات پرفورمنس ـش کاملا حل شده ، وای به حال Launch بازی که کلی Feedback منفی در مورد پرفورمنس فقط بود.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سر دو راهی گیر کردم! :-? الآن نمی دونم، آیا من مشکل دارم یا دوستان خیلی کم لطفی می کنن؟ :D
طوری این بازی رو می کوبید و فاجعه می دونید که حقیقتش موندم کجای این بازی نظر شما رو جلب نکرده؟ :D
اینطور که به نظر میاد، تعدادی از دوستان متایِ بازی رو سرلوحه قرار می دن، یا کلا عشقشون می کشه با این بازی حال نکنن! :D
راستش بنده دیدم ترافیک رایگان دارم، گفتم با اینکه خیلی ها این بازی رو کوبیدن، دانلود کنم ببینم چیه قضیه! :D بازی رو دانلود و نصب کردم و به جرات می گم بازی ار هر لحاظی "برای شخصِ من" دلنشینه!

گرافیک خوب!
صداگذاری خوب!
با توجه به محوریت، محیطِ واقـــعا جذاب و در خور بازی!
داستان جالب!
گیم پلی روان!
شخصیت های نسبتا اوکِی!

مـــــــــن رو توجیه کنید کجای این بازی به دل شما نمی شینه؟؟؟ :D اینکه بازی کمی مخفی کاری داره؟ :D اینکه فِشنگ ها تا بیخ پُر نیست تا مثل COD یا BF تــِــر تــِــر شلیک کنید به حریف؟؟ :D بازی نسبت به شوتینگ بودنش health کمی داره؟ :D لُو رفتن در محیط و احتمال کشته شدن بالاست؟ :D
آخـــــــــه مشکلش چیه؟؟؟؟ :))
جَو بازی یک فضایِ خفقان و اسیر شده ست و حین انجام بازی واقعا حس می کنید شهرتون در دستانِ بیگانه اسیره! :D این خیلی جالبه!!!! :D:D:D متوجه نمی شم چرا دوستان توقع یک بازی شوتر بزن دَروئی دارن! :D
شما دقـــــــــیقا از این بازی چی می خواستید؟ :D لطفا بهم بگید تا اگر من مشکلی دارم حلش کنم! :D شاید واقعا بازی ایراد داره و من متوجه نمی شم! :D لطفا کمکم کنید! :D:D:D:D:D:D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
:D اینکه بازی کمی مخفی کاری داره؟ :D اینکه فِشنگ ها تا بیخ پُر نیست تا مثل COD یا BF تــِــر تــِــر شلیک کنید به حریف؟؟ :D بازی نسبت به شوتینگ بودنش health کمی داره؟ :D لُو رفتن در محیط و احتمال کشته شدن بالاست؟

میشه بگی چند درصد بازی مخفی کاریه؟ چون من اصلا از بازیهای مخفی کاری خوشم نمیاد.
میخوام بدونم بازی رو بگیرم یا نه.

• Like
Reactions: kamyy

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
نه اون مخفی کاری! :D بازی تقریبا اُپن وُرد هست و برای اینکه در بعضی جاها از دید دشمن ها دور بمونید، بهتره راه هائی رو پیدا کنید تا باهاشون درگیر نشید! :D همین! :D
می تونید درگیر بشید، اما ممکنه خیلی زود بمی رید :D چون تعداد شما در مقابل دشمن کمه و نسبت به بازی های دیگه بیشتر دمیج می شید.
خلاصه ش این می شه که، شهر و کشورتون رو گرفتن و شما یک عده چریک وطن خواه هستید و برای آزادی مملکت خودتون در سوراخ سومبه های شهر به صورت مخفیانه و زیر زمینی فعالیت می کنید.
من که خوشم اومد! :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

کل بازی مخفی کاریه چه مخفی کاری افتضاحیم

کلا مخفی کاری از نظر من فقط splinter cell باقی مخفی کاری ها لذتی ندارن از نظرم

• Like
Reactions: raya2

saman2000

کاربر سایت
Nov 18, 2006
30
با سلام
دوستان کسی نمیدونه نشانه اسلحه چطور فعال میشه؟؟؟
منظورم اینه که اگه نخواهیم راست کلیک کنیم و مثل همه بازیهای نشانه اسلحه داشته باشه...اخه مال من مثل اینکه نداره؟؟؟؟

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یک سوال : بازی قشنگه ؟ ارزش داره ؟ حالت داستانیش گروه (هوش مصنوعی) همراه هست در مراحل یا تنها هستیم ؟ بازی خطی (مراحل و ماموریت ها پشت سر هم میان) هست یا جهان باز ؟

نسخه یک ارزش داره یا این ؟ هر دو نسخه باید مخفی کاری کرد ؟ مثل splinter cell

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر