همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام

اخیرا یک مشکل عجیب دارم!
وقتی تست اینترنت میگیرم همه چیزی succesful هست اما سرعت دانلود رو میگه faild! حتی سرعت اپلود رو هم درست نشون میده اما سرعت دانلود رو نشون نمیده. نمی تونم انلاین بازی کنم و حتی اپدیت بازی ها رو دانلود کنم! به نظرتون مشکل از چیه؟
ممنون

سلام

اخیرا یک مشکل عجیب دارم!
وقتی تست اینترنت میگیرم همه چیزی succesful هست اما سرعت دانلود رو میگه faild! حتی سرعت اپلود رو هم درست نشون میده اما سرعت دانلود رو نشون نمیده. نمی تونم انلاین بازی کنم و حتی اپدیت بازی ها رو دانلود کنم! به نظرتون مشکل از چیه؟
ممنون
کسی نمی دونه؟ مشکل بزرگی شده لطفا اگر اطلاع دارید خبر بدید. رسما الان با ps4 فلج شدم !

Last edited by a moderator:

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام دوستان . من مدتیه اینترنت ایرانسل میگیرم . راهی هست که بتونم nat type 2 بگیرم چون همش ۳ میزنه و وقتی ۳ باشه حریف خیلی سخت میدا میشه . تشکر

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
سلام دوستان . من مدتیه اینترنت ایرانسل میگیرم . راهی هست که بتونم nat type 2 بگیرم چون همش ۳ میزنه و وقتی ۳ باشه حریف خیلی سخت میدا میشه . تشکر
اگر یه روتر داشته باشی که بتونی رو مد v..pn قرار بدی و با خرید یه اکانت کاهش پینگ و ست کردنش روی روترت میتونی nat type 2 بگیری..البته اگه روترم نداری که میتونی رو پی سی کاهش پینگ بزنی و بعد اون نت شیر کنی اونجوریم فکر کنم نت 2 بگیری ولی بدیش اینه که مادامی که داری انلاین میزنی باید پی سیت هم روشن باشه.

• Like
Reactions: arash_sard

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
اگر یه روتر داشته باشی که بتونی رو مد v..pn قرار بدی و با خرید یه اکانت کاهش پینگ و ست کردنش روی روترت میتونی nat type 2 بگیری..البته اگه روترم نداری که میتونی رو پی سی کاهش پینگ بزنی و بعد اون نت شیر کنی اونجوریم فکر کنم نت 2 بگیری ولی بدیش اینه که مادامی که داری انلاین میزنی باید پی سیت هم روشن باشه.
ممنون رفیق . اتفاقا امروز میخواستم برم روتر بگیرم چون مودمم خارجیه و نیاز به روتر داره . چه مدلی میشه وی پی ان ست کرد . روو همه روترها میشه . من مودم روتر 2730u دیلینک همینایی که برای adsl هم استفاده میشه مد نظرم هست . بعد برای وی پی ان ست کردن آموزشی هست ؟ چون وقتی روتر رو با مودم ایرنسل وصل کنم با وارد کردن آدرس ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ وارد پنل مودم ایرانسل میشم نه روتر . کلا میخواستم ببینم آموزشش جایی هست استفاده کنم . تشکر

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
ممنون رفیق . اتفاقا امروز میخواستم برم روتر بگیرم چون مودمم خارجیه و نیاز به روتر داره . چه مدلی میشه وی پی ان ست کرد . روو همه روترها میشه . من مودم روتر 2730u دیلینک همینایی که برای adsl هم استفاده میشه مد نظرم هست . بعد برای وی پی ان ست کردن آموزشی هست ؟ چون وقتی روتر رو با مودم ایرنسل وصل کنم با وارد کردن آدرس ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ وارد پنل مودم ایرانسل میشم نه روتر . کلا میخواستم ببینم آموزشش جایی هست استفاده کنم . تشکر
ببین شما با یه کابل لن مودمتو وصل میکنی به پورت WAN روترت بعد روترتو میذاری رو حالت وی پی انن میتونی ادرس دیفالت روترتو مثلا 192.168.1.2 کنی بعد تو تنظیمات مودمتم دسترسی از پورت ون باز کنی و دیگه همه سیستماتو چه وایر چه وایرلس به این روتر وصل میکنی..و دیگه اصلا شما کاری با مودم نداری هر وقت با ادرس 1.1 بزنی وارد تنظیمات مودم و 1.2 وارد تنظیمات روتر میشی..روتر من تقریبا حرفه ای هست از نوع DIR 655 دیلینک، نمیدونم کدوم مدلا دارن ویپی ان..میتونی قبل خریدت یه سرچ کنی ببینی داره یا نه البته همه مودم ها یه صفحه وی پی ان دارن که به فایر وال مربوطه ومثلا میتونی بگی pptp عبور نده از این روتر(فقط داشتن این صفحه باعث نمیشه شما بتونی وی پی ان بزنی)..فقط مطمین شو که بتونی تنظیمات وی پی ان توش وارد کنی.
شما خرید انجام دادی بیا همین جا یا پی وی بپرس من کمکت میکنم.
موفق باشی

Attachments

• Ashampoo_Snap_2017.03.08_17h00m18s_001_.png
    Ashampoo_Snap_2017.03.08_17h00m18s_001_.png
    40.1 KB · مشاهده: 26
  • Like
Reactions: arash_sard

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
گویا پیگیری ها جواب داد و سایت llnwd.net رفع هیلتر شد !!!

الان که من امتحان کردم بالای 10 لینک از بازی های مختلف که هیلتر بود باز شده و دانلود میشه عین دمبه (اینترنت مخابرات) .

سرانجام پیگیری چی شد :)

خوده وزارت ارتباطی ها نمیدونستن psn چیه حالا اینا . . . . . .

(PS4) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

:-c:)]:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

• Like
Reactions: Darkkahn

moeinrez

کاربر سایت
Feb 17, 2016
14
آقا یکی به من کمک کنه :-??
من از مودم 4g ایرانسل استفاده میکنم ( متاسفانه خط تلفن قابلیت استفاده از ADSL نداره) و نتونستم Nat Type رو عوض کنم هیچ جوری . قصد دارم مودم رو عوض کنم و یا وایمکس بگیرم . کسی هست بتونه راهنمایی کنه در رابطه با مدل مودم و یا تجربه بازی آنلاین با وایمکس ایرانسل یا مبین رو داشته باشه . و یه سوال دیگه اینکه آیا با Nat Type 3 میشه با PSX دیتا کپی کرد روی دستگاه . من نتونستم هرکار کردم یکی بهم گفت این مشکلم مال Nat type ????
ممنون میشم کارم رو راه بندازین[-o<

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
من از مودم 4g ایرانسل استفاده میکنم ( متاسفانه خط تلفن قابلیت استفاده از ADSL نداره) و نتونستم Nat Type رو عوض کنم هیچ جوری . قصد دارم مودم رو عوض کنم و یا وایمکس بگیرم . کسی هست بتونه راهنمایی کنه در رابطه با مدل مودم و یا تجربه بازی آنلاین با وایمکس ایرانسل یا مبین رو داشته باشه . و یه سوال دیگه اینکه آیا با Nat Type 3 میشه با PSX دیتا کپی کرد روی دستگاه . من نتونستم هرکار کردم یکی بهم گفت این مشکلم مال Nat type ????

Nat Type 3 ربطی به کپی اطلاعات روی هارد نداره و فقط و فقط و کیفیت بازی آنلاین تاثیر میذار .

بهترین پیشنهاد بنده استفاده از نرم افزار DnsJumper برای تست dns های مختلف هست تا بهترین dns رو انتخاب کنی.

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
دوست عزیر از TD-LTE ایرانسل استفاده کن الان هم تخفیف زدن هم سرهتش بالاست هم پایداره هم الان قیمت خوبی داره برای خرید تو سایت ایرانسل مودم هاشو با طرحشو دارن میفروشن

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
اقا من وقتی اینترنت کنسول روشن میکنم از حجم اینترنت همینجوری واسه خودش کم میکنه قبلا اینجوری نبود کسی میدونه مشکل از چیه ؟ اخه اپدیت هم وجود نداره که کم کنه:|

Greenliserd

کاربر سایت
Jan 22, 2016
66
سلام دوستان.
من اینترنتم مخابراته، از جای دیگه هم نمی تونم بگیرم. خودتون هم می دونید که مخابرات چه وضعی داره. واسه همین از این سرویس های کاهش پینگ خریدم اما هر کاری می کنم شر نمیشه. موقع تست تو بخش Internet Connection ناموفقه. واسه شر هم از نرم افزار skfu pr0xy استفاده می کنم. راهی هست درستش کنم؟

mojiD12

کاربر سایت
Mar 15, 2017
2
سلام دوستان،بنده اکانت ظرفیت سه بتل 1 دارم و پریمیوم پس رو روی اکانت خودم خریدم، اما امروز بعد اپدیت نمی تونم از پریمیوم پس روی اکانت ظرفیت 3 استفاده کنم و قسمت های پریمیوم قفله. ایا راهی هست بشه مشکل رو حل کرد؟در ضمن ریجن اکانت خودم با اکانت بتل فرق میکنه.

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
سلام دوستان،بنده اکانت ظرفیت سه بتل 1 دارم و پریمیوم پس رو روی اکانت خودم خریدم، اما امروز بعد اپدیت نمی تونم از پریمیوم پس روی اکانت ظرفیت 3 استفاده کنم و قسمت های پریمیوم قفله. ایا راهی هست بشه مشکل رو حل کرد؟در ضمن ریجن اکانت خودم با اکانت بتل فرق میکنه.
مشکل از ریجنه باید ریجن بازی با اکانت یکی باشه

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

سلام از ديروز تا الان اكانتم ٢٠ بار ريست پس شده، ديگه كم اوردم،، دليلش چيه؟!
به ساپورت سونی صحبت کن اوکی میکنه واست

اقا من وقتی اینترنت کنسول روشن میکنم از حجم اینترنت همینجوری واسه خودش کم میکنه قبلا اینجوری نبود کسی میدونه مشکل از چیه ؟ اخه اپدیت هم وجود نداره که کم کنه:|
از حجم کم کردن طبیعی هست منتها نباید زیاد کم کنه بررسی کنید از چه شرکتی نت میگیرید و اینکه کسی به وایفاتون وصل نباشه متاسفانه بیشتر شرکتا دزدن حجم واقعی به مصرف کننده نمیدن دوبله سوبله حساب میکنن

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام دوستان.
من اینترنتم مخابراته، از جای دیگه هم نمی تونم بگیرم. خودتون هم می دونید که مخابرات چه وضعی داره. واسه همین از این سرویس های کاهش پینگ خریدم اما هر کاری می کنم شر نمیشه. موقع تست تو بخش Internet Connection ناموفقه. واسه شر هم از نرم افزار skfu pr0xy استفاده می کنم. راهی هست درستش کنم؟
چر از نرم افزار رایگان dnsjumper استفاده نمیکنی ؟ خیلی بهتره ! در ضمن برای اینترنت مخابرات هیچ DNS ی بهتر از این که میگم نیست .217.218.155.1555 و 4.2.2.3

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر