خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
داشتم با دوستم حرف میزدم بهم گفت میخوای کنسولام رو منم اصلا نمیدونستم پول دارم بعد رفتم دیدم دارم یه مقدار دوستمم کنسولاش رو همراه با یه سوپرایز عالی ( آنچارتد استیل بوک ) برام فرستاد یکی از بهترین خاطرات خرید کنسول بود برام ازش ممنونم:)8->:-bd

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
تیزر گیم پلی بازی آنچارتد 4 وسوسم کرد!!!

برای خرید آداپتور شارژر لپتاپ به مجتمع کامپیوتر ایران رفته بودم، منتظر بودم تا مغازه دار آداپتور رو از انبار بیاره، رفتم یه چرخی بزنم، یه مغازه تریلر آنچارتد 4 رو گذاشته بود توی LCD داشت از پشت ویترین پخش میشد. گفتم بذار برم قیمت بگیرم، از شانس من هم قیمت خوبی گفت. اومدم از مغازه بیرون، رفتم آداپتور رو گرفتم، ولی پام نمیکشید که از پاساژ برم. دقیقا یادمه که مجموع موجودی 2 تا عابر بانکم بود 1250000 که کنسول رو به من گفته بود 1150000، همونجا رفتم قیمت چندتا سایت رو دیدم، خلاصه دیگه نتونستم طاقت بیارم، رفتم خریدم. طوری که فروشنده هرچی گفت بیا یه دسته اضافه بردار یا یه بازی بردار ، چون میدونستم پول دیگه ای ندارم همش میگفتم نه اونا رو بعداً تهیه میکنم. خلاصه دستگاه رو گرفتم، 10 روز هم با همون 100 تومن ساختم تا حقوق گرفتم و بعد 10 روز که فقط میتونستم به خود کنسول نگاه کنم چون بازی نداشتم، اولین اکانت هکی رو گرفتم که آنچارتد 4 رو برای اولین بازی تجربه کنم. تجربه ی فوق العاده. قطعاً اگه زمان برگرده عقب دوباره اینکار رو میکنم... (بعد از 3 سال از عرضه ی کنسول فکر میکنم بهترین زمان اینکار رو انجام دادم. 1216A مات گرفتم. :)) )

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
من برای خرید اپل واچ رفته بودم پاساژ پایتخت و داشتم تو پاساژ چرخ میزدم که رسیدم به یک مغازه خیلی بزرگ که فقط کنسول داشت و برای تست هم ایکس باکس گذاشته بود و هم ps4 . خلاصه یخورده بازی کردم با هردوتاشون یادمه با ps4 داشتم بازی آنچارتد 2 رو بازی میکردم که همونجوری که دسته تو دستم بود کارتمو دادم به فروشنده گفتم کارت بکش یکی میخوام. خلاصه بجای اپل واچ ps4 خریدم

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
رجین 5 میشه روسیه و هند.جالبه تاحالا دستگاه رجین 5 ندیده بودم با توجه به تبدیل ارز حتما ارزونتر در میاد.

دوستان توصیه میکنم کنسول رجین 4 که برای استرالیا هست و رجین 5 که برای روسیه هستش رو تهیه نکنید.
از کیفیت ساخت پایینتری به نظر من بهره مند هستند.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
3 سال پیش سری اول خریدم 1150 سری اولش بازی هم زیاد نداشت طرف خونش نزدیکمون بود رفتم بالا خلاصه گفت اقا برای Fifa 15 خریدم دلم زده میخوام ردش کنم Tlou بازی کردم عالی بوده 10 بار تموم کردم اخر کارت به کارت کردم اصرار کرد فیفا رو هم ببر 100 گفتم نه به کارم نمیاد خلاصه با موتور اوردمش خونه بازی نداشت بعد باهاش مترو و ولفشتاین بازی کردم و فروختم رفت D بعد پشیمون شدم کنسول خوش دست و خوبی بود دوباره گرفتم این دفعه مشکل مالی پیدا کردم باز 4 ماه پیش فروختم حالا دیگه بازی هاشم خوب شده دوباره تو فکرشم D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
3 سال پیش سری اول خریدم 1150 سری اولش بازی هم زیاد نداشت طرف خونش نزدیکمون بود رفتم بالا خلاصه گفت اقا برای Fifa 15 خریدم دلم زده میخوام ردش کنم Tlou بازی کردم عالی بوده 10 بار تموم کردم اخر کارت به کارت کردم اصرار کرد فیفا رو هم ببر 100 گفتم نه به کارم نمیاد خلاصه با موتور اوردمش خونه بازی نداشت بعد باهاش مترو و ولفشتاین بازی کردم و فروختم رفت D بعد پشیمون شدم کنسول خوش دست و خوبی بود دوباره گرفتم این دفعه مشکل مالی پیدا کردم باز 4 ماه پیش فروختم حالا دیگه بازی هاشم خوب شده دوباره تو فکرشم D
داداچ زوجهای تازه مزدوج انقد کش مکش ندارن که تو با کنسولت داری!:D
منم یکی از دوستان آمار یه سایتو داد ازش خریدم و آوردم زدم به مانیتور کامپیوترم تصویر نداد داشتم سکته میکردم! به دوستمون توی سایت پیام دادم که خرابه و تصویر نمیده!!! بعد گفتش اصن امکان نداره عمو!:| هیچی دیه من موندمو یه دنیا استرس که بازم من از کنسول شانس نیاوردم!:|(از پی سی هم شانس نیاوردم البته ولی خو کنسول داغش بیشتر میمونه چون بازیهای خفن و انحصاری داره!:D) هیچی دیه من با مبدل HDMI به Digital (نمیدونم اگر اسمی جز این داره!:|) وصل کرده بودم و پشت مانیتور زیاد جا نداشت چون فیش پشت بلند شده بود به واسطه ی مبدل درست جا نرفته بود!:| بعدا یکم محکم به زور چپونی زدم تصویر اومد اصن یه آرامشی اومد سراغم که نگو!:D یه مدت که بازی نداشتم بعدش گاد و لست و گرفتم و فیفا 16 و بعدم افتادم تو خط دیجیتالی خریدن! به صرفه تره برا من! چون حس دنبال گشتن برا فروش بازی نی!:D(تنبلیو هزار درد!:D) هرچیم بازی خریدم رفیقام میگن حیفه پول!:| Dragon Quest Heroesو ران کردم همشون فوش کشم کردن که این چیه رفتی خریدی!!!:| برو کال آف و بتل بخر:|:|:|

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
دوستان توصیه میکنم کنسول رجین 4 که برای استرالیا هست و رجین 5 که برای روسیه هستش رو تهیه نکنید.
از کیفیت ساخت پایینتری به نظر من بهره مند هستند.
ببخشید ولی اینا شایعه هستش که فروشنده ها راه میدازن تا قیمت رجین 1 و رجین 2 اروپا و ساخت ژاپن رو بالا ببرند.
من زمانی که کنسول رو خریدم قیمتها روی 1700 اینا بود و من رجین 3 رو خریدم 1400 اون موقع.
همه میگفتن وای رجین 3 کیفیتش بده دکمه هاش برعکسه (که فقط تو منو برعکسه و تو بازی عین بقیه رجینها هستش) و فلان و بهمان ولی هیچ فرقی نداشت و حتی مشکل اتواجکت هم پیدا نکرد در خالی که چنتا از دوستانم که رجین1 خریده بودند با مشکل اتواجکت روبرو شدند.(رجین 3 که من فروختمش به فامیل هنوزم عین شیر کار میکنه)
در این مورد قبلا خیلی بحث شده (همون موقع که PS4 تازه اومده بود) و من با اطمینان عرض میکنم هیچ فرقی بین ساخت ژاپن و چین و رجینها وجود نداره.کوچکترین تفاوتی وجود نداره.چه در مورد کیفیت ساخت و چه اجرا نرم افزارها و حتی پشتیبانی سونی (چون پشتیبانی سونی به رجین اکانت شما مربوط میشه نه رجین دستگاه)
الان هم همسایه ما رجین 5 خریده و هیچ مشکلی نداره.
با خیال راحت خریداری و استفاده کنید و حتی اگر خواستید کنار هم بگذارید و مقایسه کنید کوچکترین تفاونی مشاهده نخواهید کرد.
اگر دوتا دستگاه کنار هم باشند تا جعبه ها رو نبینید و یا بهتون نگویند نمیتوانید تشخیص بدید رجین دو هستش یا یک یا سه یا 5.
علت ارزانتر بودن دستگاه هم بالاتر گفتم به خاطر نرخ تبدیل ارز و راه های وارداتی هستش.
بیاییم با پر و بال دادن شایعات راه را برای یک عده سودجو هموار نکنیم.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
همینطور که در جریان هستید الان زن گرفتن دقیقا حکم مبادله کالا به کالا رو داره:D
سه سال پیش شرایطم طوری بود که میتونستم و میخواستم ازدواج کنم اما نمیدونم چی شد که جاش کنسولو گرفتم!:D
دیگه خودتون تا اخرشو بخونید;مختصر و مفید:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
دیروز یه PS4 Pro از تهران خریدم.بحث قیمتش به کنار" فروشنده ها معمولا دندون تیز میکنن واسه وسایل جانبی که قراره بندازن به خریدار بی خبر.یارو بعد از تست دستگاه شروع کرد پیشنهاد دادن:

1.گفت این دستگاهها معمولا باید ایستاده باشن تا داغ نکنن! lol یه دونه پایه نگهدارنده میخوای؟ گفتم نه" یه عمر کنسول داشتم گذاشتمشون رو زمین هیچیشون نشده:D
2.بعد گفت دسته اضافی چی؟ گفتم نه من فقط تو خونمون بازی میکنم:D
3.گفت پلاس؟ گفتم نه آنلاین باز نیستم:D
4.با حالتی ناامیدانه آخرین تیرشو رها کرد و گفت بازی که دیگه میخوای؟ گفتم نه ممنون چند تا دارم=))

خلاصه با حالتی تعجب وار و مایوس کننده که نتونسته بود هیچی قالب کنه دستگاه خالی رو بهم داد و زدم بیرون.این بود خاطره خرید PS4 Pro ما:D
مبارکت باشه :D ، خاطره ی خرید PS4 و PS4 PROی من هم که پخش زنده بودو گزارشای لحظه به لحظه و اتفاقایی که میافتادو میدادم . D1خریدن کنسول هم مصیبتیه که فقط یه گیمر ایرانی میتونه درکش کنه .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
همینطور که در جریان هستید الان زن گرفتن دقیقا حکم مبادله کالا به کالا رو داره:D
سه سال پیش شرایطم طوری بود که میتونستم و میخواستم ازدواج کنم اما نمیدونم چی شد که جاش کنسولو گرفتم!:D
دیگه خودتون تا اخرشو بخونید;مختصر و مفید:D
کار خوبی کردی علی جان منم بازی های پاییز امسال رو به هر چی زنه ترجیح میدم:)) یا red dead 2 و خدای جنگ که بهار میان رو حاظرم با دوتا مدرک دانشگاهی ای که دارم و کارت پایان خدمت سربازیم روش ، تعویض کنم=))

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بلاخره اسلیم گرفتم عید بود تو کش و قوس خرید دست دو بودیم دیدیم دندون گرد قیمتا رو میدن ما هم میخواستیم بزخری کنیم نرسیدیم به هدفمون خلاصه یکدونه اسلیم سفید پیدا کردم طرف میگفت ۸۵۰ چک دارم و.. میخوام ردش کنم خلاصه ادرسش گرفتیم دیدیم جواب نمیده و فکر کردیم سرکاری یک بحث و جدل و.. پیش اومد همون روز رفتیم جمهوری یک اسلیم ۵۰۰ اک خریدیم از خیر دست دو گذشتیم طرف دسته و بازی هم میخواست بفروشه که نخواستیم بین ۵۰۰ و ۱ ترا مونده بودیم ولی دیگه این دفعه اشتباه نکردیم و هرجوری بود کنسول نگه داشتیم برای یکسری بازی مثل RDR2 و Gow جدید تو اب نمکه فعلا

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
دیروز یه PS4 Pro از تهران خریدم.بحث قیمتش به کنار" فروشنده ها معمولا دندون تیز میکنن واسه وسایل جانبی که قراره بندازن به خریدار بی خبر.یارو بعد از تست دستگاه شروع کرد پیشنهاد دادن:

1.گفت این دستگاهها معمولا باید ایستاده باشن تا داغ نکنن! lol یه دونه پایه نگهدارنده میخوای؟ گفتم نه" یه عمر کنسول داشتم گذاشتمشون رو زمین هیچیشون نشده:D
2.بعد گفت دسته اضافی چی؟ گفتم نه من فقط تو خونمون بازی میکنم:D
3.گفت پلاس؟ گفتم نه آنلاین باز نیستم:D
4.با حالتی ناامیدانه آخرین تیرشو رها کرد و گفت بازی که دیگه میخوای؟ گفتم نه ممنون چند تا دارم=))

خلاصه با حالتی تعجب وار و مایوس کننده که نتونسته بود هیچی قالب کنه دستگاه خالی رو بهم داد و زدم بیرون.این بود خاطره خرید PS4 Pro ما:D
دقیقا حالت من.
دسته رو که خودم خریدم.
پیشنهاد اکانت هکی دادن گفتم کلا انلاین میخوام.
پیشنهاد پلاس دادن گفتم روی اکانت ps3 هنوز پلاسش مونده.
پیشنهاد بازی دادن گفتم جدا از بازی های پلاس خیلی از بچه ها دیسک دارن قراره ازشون بگیرم ضمن اینکه قبل از خرید کنسول انچارتد رو توی همین فروم خریدم.
جالبه برا یه اپدیت 300 مگی 30 40 تومن پول میخوان بهش گفتم مگی چند حساب کردی خودم نت دارم میذارم اپ میشه دیگه.
استدلال دارن بلد نباشی دستگاه بریک میشه و این حرفا. خدا میدونه چندها نفر رو به همین روش تیغ میزنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر