آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
دوستان عزیز یه سوال داشتم
طبق اعلام رسمی سونی تا پایان این ماه میلادی تا اگر پلاس یکساله شارژ کنیم ، سه ماه اضافه تر میشه
امروز پلاس رو شارژ کردم ولی تاریخ expire date بازی های پلاس یکساله شده ، مگه قرار نبود 15 ماهه باشه ؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
طبق اعلام رسمی سونی تا پایان این ماه میلادی تا اگر پلاس یکساله شارژ کنیم ، سه ماه اضافه تر میشه
امروز پلاس رو شارژ کردم ولی تاریخ expire date بازی های پلاس یکساله شده ، مگه قرار نبود 15 ماهه باشه ؟
طبق گفته بقیه دوستان 48 ساعت بعد میاد کد 3 ماهه ، به ایمیلتون ارسال میشه

من خودم هم منتظرم چیزی هنوز برام نیومده

• Like
Reactions: arsenalmom

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
شما گیفت یکساله زدی یا ۶۰ دلار ریختی تو اکانت و مستیم از استور پلاس گرفتی؟
طبق گفته بعضی از دوستان مثل اینکه با گیفت یکساله جواب نمی‌ده و حتما باید مستقیم از استور خرید بشه

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
شما گیفت یکساله زدی یا ۶۰ دلار ریختی تو اکانت و مستیم از استور پلاس گرفتی؟
طبق گفته بعضی از دوستان مثل اینکه با گیفت یکساله جواب نمی‌ده و حتما باید مستقیم از استور خرید بشه
من اکانت یکساله پلاس us گرفتم و کد رو تو redeem code وارد کردم البته تو app سونی برای اندروید هست وارد کردم

شما باید گیفت کارت 60 دلاری میخردی بعد مستقیم از طریق والت پلاس رو از استور خریداری میکردید که اون 3 ماه اضافه رو بهتون بده
من پلاس 1 ساله گرفتم و وارد کردم ولی شما میگی باید گیفت کارت 60 دلاری بگیری بعد کدش رو وارد کنی ، پس به من تعلق نمیگیره:|
عجیبه من فکر نمی کردم اینطوری باشه ، البته گیفت کارت 60 دلاری حدود 220 تا 225 هست و من پلاس یکساله us با قیمت 177 خریدم

Last edited by a moderator:

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
من پلاس 1 ساله گرفتم و وارد کردم ولی شما میگی باید گیفت کارت 60 دلاری بگیری بعد کدش رو وارد کنی ، پس به من تعلق نمیگیره:|
عجیبه من فکر نمی کردم اینطوری باشه ، البته گیفت کارت 60 دلاری حدود 220 تا 225 هست و من پلاس یکساله us با قیمت 177 خریدم
تو استور که نوشته باید 60 دلار خرید ولی دوستان که با گیفت هم گرفتن براشون اومده سه ماهه
کارای سونی هیچ حساب کتابی نداره
من خودم ماه پیش 100 دلار خرید کردم 15 تا قرار بود اشانتیون بدن ولی هنوز که بهم ندادن

• Like

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
دوستان من 15هزارتومان از این اکانت ترکیبی ها خریدم و 4-5تا بازی هم به همراش میخواستم بدونم مشکلی نداره برای دستگته

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوستان این Batman Arkham Knight نسخه Premiumـش ارزش 8 دلار بیشتر رو داره؟ در کل دی ال سی هاش بدردبخور هستن یا همون نسخه معمولی رو بگیرم؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان این Batman Arkham Knight نسخه Premiumـش ارزش 8 دلار بیشتر رو داره؟ در کل دی ال سی هاش بدردبخور هستن یا همون نسخه معمولی رو بگیرم؟
اره خیلی در مقایسه با پریمیومی که قبلا 40 دلار بوده خیلی هم ارزش داره

• Like
Reactions: White Injun

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
با گیف کارت یکساله هم میده بعد چند روز میاد به ایمیلت ! خودم و چند نفر دیگه با گیفت کارت یکساله این کد رایگانو گرفتیم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر