System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من داداش باز متوجه نشدم! از خود کنسول نمیشه؟ منظورت چه اپلیکیشنی هست؟ من الان چند تا والپیپر انداختم تو فلش میخام بزنم دکستاپ کنسول همین!

اپلیکیشن Playstation رو روی موبایل نصب میکنی. بعد، یوزر و پسوورد پروفایلت رو میزنی و میری تو بخش چت و اونجا برای خودت ( نمیدونم میشه بفرستی برای خودت یا نه ) یا برای یکی دیگه عکس ها رو از موبایلت میفرستی. از داخل دستگاه میری تو همون بخش چت و عکس ها رو دانلود و ذخیره میکنی.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان بالاخره این آپدیت جدید چه بلایی سر اکانت ترکیبی یا هکیا میاره ؟؟ قفلشون میکنه ؟؟

اگه بازی قفل بشه و یوزر و پسور اکانتای هکی رو داشته باشیم و تغییرش نداده باشن چه کار باید بکنم تا دوباره قفل بازی برداشته بشه ؟؟ میشه کاری کرد ؟؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
دوستان بالاخره این آپدیت جدید چه بلایی سر اکانت ترکیبی یا هکیا میاره ؟؟ قفلشون میکنه ؟؟

اگه بازی قفل بشه و یوزر و پسور اکانتای هکی رو داشته باشیم و تغییرش نداده باشن چه کار باید بکنم تا دوباره قفل بازی برداشته بشه ؟؟ میشه کاری کرد ؟؟
هیچ فرقی نکرده راحت میشه بازی کرد... البته پیشنهاد میشه به خاطر احتمال قفل شدن بازی ها مثلا رزیدنت اویل 7 رو آفلاین بازی کنید چون نیازی به آنلاین شدن نیست! اگر هم بازی تون ققل شد و یوزر و رمز اون اکانت رو داشته باشید اگر در صورتی که اکانت ریست پسورد نشده باشه میشه برید در قسمت تنظیمات اکانت طرف در کنسول دوباره گزینه ی اکتیو رو بزنید همین قفل برداشته میشه

• Like
Reactions: 947947

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
دوستان در خصوص هارد وصل کردن سوالی داشتم اگر این کار رو بکنیم و بازی ها رو در هارد بیرونی بریزیم برای اجرا باید هارد به دستگاه گیر باشه؟ موقع اجرای بازی با هارد بازی کند نمیشه؟ فریم؟ یا فرقی با خود هارد کنسول نداره؟؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
هیچ فرقی نکرده راحت میشه بازی کرد... البته پیشنهاد میشه به خاطر احتمال قفل شدن بازی ها مثلا رزیدنت اویل 7 رو آفلاین بازی کنید چون نیازی به آنلاین شدن نیست! اگر هم بازی تون ققل شد و یوزر و رمز اون اکانت رو داشته باشید اگر در صورتی که اکانت ریست پسورد نشده باشه میشه برید در قسمت تنظیمات اکانت طرف در کنسول دوباره گزینه ی اکتیو رو بزنید همین قفل برداشته میشه

باید توی اکانت طرف که رفتم اکتیو کنم یا دی اکتیو ؟؟

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
این آپدیت جدید اونطور که بزرگ نمایی میشد جالب نیست ، پشتیبانی از هارد اکسترنال رو هم درست اجرا نمیکنه من یه هارد وسترن 500 گیگ دارم که USB3 هم هست میزنم به کنسول میزنه پشتیبانی نمیشه در حالی که توی اخبار گفته حد اقل 200GB باشه و خب چه مارکی معروف تر از وسترن!...

این یکی هم که نمیشه عکسی از هارد کامپیوتر میریزی توی فلش رو به عنوان بک گراند استفاده کنی یک مورد مسخره دیگه هست و تنها میشه از عکسهایی که از توی بازی گرفتین استفاده کنید... یه بار نشد این سونی مانند انسان آپدیت بده ، با PS3 مقایسه میکنم اونجا دست آدم توی شخصی سازی تصاویر پس زمینه و تم باز تر بود

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
این آپدیت جدید اونطور که بزرگ نمایی میشد جالب نیست ، پشتیبانی از هارد اکسترنال رو هم درست اجرا نمیکنه من یه هارد وسترن 500 گیگ دارم که USB3 هم هست میزنم به کنسول میزنه پشتیبانی نمیشه در حالی که توی اخبار گفته حد اقل 200GB باشه و خب چه مارکی معروف تر از وسترن!...

این یکی هم که نمیشه عکسی از هارد کامپیوتر میریزی توی فلش رو به عنوان بک گراند استفاده کنی یک مورد مسخره دیگه هست و تنها میشه از عکسهایی که از توی بازی گرفتین استفاده کنید... یه بار نشد این سونی مانند انسان آپدیت بده ، با PS3 مقایسه میکنم اونجا دست آدم توی شخصی سازی تصاویر پس زمینه و تم باز تر بود
شما پارتیشن هارد رو پاک کن کلا ببین میشناسه ؟

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان یه هارداکسترنال 1ترا سیلیکون پاور دارم با فرمت FAT32
وقتی میزنمش به کنسول میگه باید اول یه بار کلا" فرمت کنه هارد رو تا قابل استفاده بشه واسه کنسول!:-??
چرا اینجوریه؟؟؟
مگه چه فرمتی باید باشه واسه استفاده روی PS4؟؟؟

ممنونم

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
وقتی میزنمش به کنسول میگه باید اول یه بار کلا" فرمت کنه هارد رو تا قابل استفاده بشه واسه کنسول!:-??
چرا اینجوریه؟؟؟

ممنونم
فرمتش مخصوصه روی هیچ دستگاه دیگه ای استفاده نمیشه

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
چرا اینجوریه؟؟؟

ممنونم
فرمتش تغییر میکنه به RAW
این فرمت اصلا رویه سیستم شناسایی نمیکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
دوستان در خصوص هارد وصل کردن سوالی داشتم اگر این کار رو بکنیم و بازی ها رو در هارد بیرونی بریزیم برای اجرا باید هارد به دستگاه گیر باشه؟ موقع اجرای بازی با هارد بازی کند نمیشه؟ فریم؟ یا فرقی با خود هارد کنسول نداره؟؟
کسانی که تست کردن جواب بدن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
کسانی که تست کردن جواب بدن
اره دیگه برایه اجرا باید هارد اکسترنال بهش وصل باشه مگه میشه بدون هارد بازی اجرا کرد
سرعت هم کوچیک ترین تغییری نمیکنه البته بستگی به نوع هاردت داره من که وسترن دارم ذره ای فرق احساس نکردم نه زیادتر شده نه کندتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر