Multi Platform The Witcher 3: Wild Hunt

سازنده
CD Project Red
تاریخ انتشار
May 2015
ناشر
CD Project Red
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

Developer : CD Project Red
Publisher : Bandai Namco / Warner Bros
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 19 May 2015
29 اردیبهشت 1394

سومین نسخه از سری محبوب و تحسین شده The Witcher، تحت زیر نام The Wild Hunt در حال ساخت و توسعه می‌باشد. بازی قرار است بزرگترین عنوان ساخته شده در این سری باشد و پایانی بزرگ را بر این 3گانه رقم خواهد زد.

اطلاعات منتشر شده:

• گیم پلی همانند عنوان دوم خواهد بود که صدالبته تغییراتی نیز به دنبال خواهد داشت،
  • بازی یک دنیای Open World بزرگ و زنده را به تصویر خواهد کشید به گونه ای که بزرگترین دنیا را در تاریخ بازی های RPG خواهد داشت،
  • جزئیات بازی "30 برابر" بزرگتر از 2 عنوان پیشین خود خواهد بود،
  • استفاده از اسب و قایق برای جستجو در دنیای پهناور بازی، اضافه شده است. همچنین عنصر Fast Travel را در بازی شاهد خواهیم بود،
  • به گفته سازندگان، بازی "20 برابر" بزرگتر از عنوان Skyrim خواهد بود،
  • هر عملی از سوی بازیکنان بر روی دنیای بازی تاثیر به سزایی خواهد داشت،
  • هر ماموریت شامل روش هایی خواهد بود که از طریق آن ها می‌توان آن ماموریت را به پاین رساند. در واقع بازی گزینه های مورد نظر را پیش روی بازیکن خواهد گذاشت که از آزادی عمل بالایی برخوردار خواهند بود،
  • مبارزات همانند نسخه دوم در قالب مبارزات تن به تن و استفاده از جادو خواهد بود،
  • امکان قطع عضو در بازی وجود خواهد داشت،
  • به گفته سازنده، چیزی بیش از 100 ساعت برای اتمام بازی نیاز خواهد بود، 50 ساعت برای ماموریت های اصلی و 50 ساعت برای ماموریت های فرعی،
  • سیستم آب و هوا و شبانه روز بازی به صورت دینامیک خواهد بود،
  • هوش مصنوعی NPC ها به مراتب بیشتر از قبل شده است و اکان تعامل با محیط اطراف به صورت واقع گرایانه صورت خواهد گرفت،
  • به گفته سازندگان، چیزی بالغ بر 80 هیولا در دنیای بازی وجود خواهد داشت که هر کدام هوش، نیروها و صفات مخصوص به خود را خواهند داشت،
  • همراه با چرخه شبانه روز، نیروها و مهارت های هیولاها نیز متغیر خواهد بود، همانند قدرت گرفتنِ یک گرگ نما در شب مهتابی، که به بازیکنان اجازه خواهد داشت استراتژی مورد نظر خود را برای شکار پیاده کنند،
  • ساخت سلاح و معجون ها نیز همچنان در بازی حضور دارد اما بر خلاف نسخه پیشین، عمق بیشتری به خود خواهند گرفت،
  • مکانیزم های جدیدی همچون Witcher Sense، مبارزه بر پشت اسب و شنا در زیر آب ها و همچنین استفاده از تیر و کمان به بازی اضافه شده اند،
  • گرالت قادر به پریدن از روی اشیاء مختلف و بالا رفتن از ساختمان های خواهد بود. به گفته سازندگان این مکانیزم همانند سری Assassin's Creed نخواهد بود، بلکه بیشتر شبیه به عنوان Uncharted ساخته شده است،
  • نشانه های Witcher (که تحت عنوان Sign از آن ها یاد میشد) به 10 عدد افزایش یافته اند که 5تای آن ها از قبل وجود داشته اند،
  • بازیکن قادر خواهد بود که هنگام سواری بر پشت اسب، از بمب و Sign ها استفاده کند،
  • داستان بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود،
  • ماموریت گرالت "شخصی تر" توصیف شده است،
  • بازی به شرح مفصلی در مورد Wild Hunt ها خواهد پرداخت، کسانی که پس از ورود به هر منطقه، تنها ویرانی بر جای خواهند گذاشت،
  • بازی با استفاده از جدیدترین نسخه موتور گرافیکی استودیو CPR یعنی Red Engine 3 بهره خواهد برد که با سازنده توانایی خلق جلوه های بصری فوق العاده و دیگر المان های موجود داده است،
  • هیچ گونه بارگذاری در حین ورود از منطقه ای به منطقه ای دیگر وجود نخواهد داشت.
  • در بازی 4 درجه سختی وجود دارد (Easy, Normal, Hard, Dark) که هر کدام میزان توانایی هیولاها را تغییر میدهند. Hit Point/Hit Box ها در هر 4 درجه سختی ثابت هستند.
  • بعد از تموم کردن هر کدام از قراردادهای شکار هیولا میتونید با استفاده از یه Mini Game برای گرفتن پول بیشتر چانه زنی کنید.
  • ماموریت های فرعی بسیار خوب طراحی شده اند و نویسندگی و پراکندگی داستانی آنها بسیار بالاست.
  • استفاده از دارو برای درجات سختی بالاتر بسیار حیاتی است. هر ترکیب را فقط کافیست یکبار درست کنید و پس از آن در صورت داشتن الکل میتوانید آن را دوباره پر کنید. داروها را میتوان برای کارایی بهتر آپگرید کرد. هرچند داروهای قویتر میزان آلودگی سمی بدن شما را نیز بالاتر خواهند برد.
  • Novigrad و No Man's Land در واقع یک نقشه بوده و در مجموع بسیار بزرگتر از Skyrim هستند. جزیره های Skellig دیگر بخش بزرگ بازی را تشکیل میدهند. در کنار آن، 5-6 منطقه جداگانه دیگر از جمله Kaer Morhen در بازی وجود دارند.
  • Witcher 3 هیچگونه Respawning (ظهور مجدد) برای دشمنان ندارد. در طول 2 روز بازی او دشمنانی که کشته بود دوباره در آنجای قبلی ظاهر نشده اند.
  • بهترین Item های بازی از راه Crafting(ساختن) بدست می آیند.
  • مجله GS بشدت از داستان و نحوه پخش شدن خط های داستانی (شاخ و برگ گرفتن آن) و این حقیقت که نمیتوان به راحتی آنها را حدس زد، راضی بودند.
  • برای کسانی که میخواهند یک راه خاص را بروند و بازی را به یک صورت خاص تمام کنند، به دلیل وسعت داستان و نحوه پخش شدنش سخت است که بفهمید دقیقا از کجا کار "خراب" شد تا بخواهند با یک Save/Load ساده به آنجا برگشته و اشتباهتشان را اصلاح کنند.
  • برخلاف سیستم انتخاب دیالوگ در عناوین Bioware، در Witcher 3 تصمیم ها به صورت "خوب" و "بد" دسته بندی نشده اند. (بسته به موقعیت) خود بازیکن باید متوجه شود که کدام تصمیم بد و کدام خوب است.
  • W3 دو شهر بسیار بزرگ به نام های Novigrad و Oxenfurt خواهد داشت. هر دو بسیار زنده به نظر میایند.
  • منطقه No Man's Land شامل 25 روستای کوچکتر خواهد بود.
  • در بازی دهکده هایی به بزرگی Flotsam از نسخه 2 وجود دارد.
  • Geralt میتواند از مردم دزدی کند. هرچند سیستم فعلی بسیار ساده و آسان است و جای کار دارد.
  • بخشهای Ciri در مجموع بین 5 تا 10 ساعت خواهند بود و بیشتر مانند یک بازی Action Adventure میباشند تا RPG. بسته به موقعیت Ciri توانایی های خاصی خواهد داشت و از درخت آپگرید در این بخشها خبری نیست.
  • میتوان با ساخت کیسه هایی برای زین اسب خود Storage ـتان را افزایش دهید، هرچند برای دسترسی به آیتم های قرار داده شده در این Storage ها باید به پیش اسبتان رفته و از آنجا برشان دارید.
  • ریش Geralt با گذر زمان رشد خواهد کرد. برای کوتاه نگه داشتنش مجبورید بعد از چند روز به آرایشگاه بروید.
  • جزییات ریز زیادی همچون توقف Roche برای خوردن سیبی از یک سبد، در بازی وجود دارد.
  • دنیا میتواند بر اساس تصمیمات شما تغییر کند اما این موضوع محدودیتی دارد. مثلا همانند Skyrim نمیبینید که مردم یکدفعه ای با اژدها درگیر شوند.
  • بازی Open World است اما تقریبا همه چیز "کنترل شده" است و سازنده برای همه بخش ها "برنامه ریزی" کرده است.
  • گرلت در مورد بسیاری از اتفاقات بازی نظر میدهد/حرف میزند. مثلا هنگامی که دارد رد چند نفر یا یک شکار را میگیرد.
  • انواع بسیار زیادی از دشمنان در بازی وجود داشته و هر یک حس متفاوتی نسبت به دیگری دارند.
  • ماموریت های فرعی بسیار عالی کار شده اند و هر کدام داستان خاص خود را گفته و نسبت به Geralt واکنش نشان میدهند.
  • تمام دنیا بسیار زنده و واقع گرایانه بنظر میاید.
  • هر منطفه در بازی رنگ پردازی و احساس خاص خود را دارد.
  • "غیرممکن است که بتوانید 2 بار ویچر 3 را دقیقا به یک صورت تمام کنید"
  • Open World بودن بازی ممکن است بر روی Pacing افرادی که زیاد اهل RPG نیستند تاثیر بگذارد.
  • موسیقی بازی در کل خوب بوده و بسته به موقعیت بازی به صورت داینامیک عمل میکند. هرچند نمیتوان گفت موسیقی شاهکار یا فوق العاده است.
  • خشونت تصویری بازی بسیار زیاد بوده خصوصا در موارد قطعی اعضای بدن و به نسبت TW1 و TW2، هرچند بازی همچنان طبیعی به نظر میاید.
  • تنها لودینگ بازی در محیط خارجی مپ بین سرزمین اصلی و Skellig است.
  • بعضی ساختمان های بسیار بزرگ و داستانی ممکن است لودینگ داشته باشند، هرچند ساختمان های عادی اینگونه نیستند.
  • تمام Item های انتخاب شده در خود بازی بر روی Grealt قابل مشاهده هستند.
  • مبارزه با دستان خالی برگشته است، اینبار بدون QTE. مبارزات به صورت طبیعی برگشته و دارای ضربات سریع و قوی میباشند.
  • شهرها دارای اکوسیستم واقع گرایانه هستند، به عنوان مثال همانند قرون وسطا در حومه شهر میتوان Craftsman ها را پیدا کرد.
  • ماموریت های فرعی به صورت رندوم و اتفاقی طراحی نشده و هر کدام مکان و داستان مخصوص خود را دارند.
  • محیط هیچ تغییر یکدفعه ای نخواهد داشت (مثلا از صحرا یدفعه ای به منطقه مرطوب و جنگلی تبدیل شود) تغییرات محیط کاملا طبیعی و واقع گرایانه هستند.
  • در طول این 12 ساعت دنیای بازی هیچوقت احساس پوچی یا خالی بودن نداشته است.
  • بازی بسیار جذاب است و شما را "به دورن خود" میکشد. W3 توانسته بدون از دست دادن پیچیدگی نسخه های قبلی در عین حال بسیار روانتر از آنها باشد.
می‌توان گفت سازنده ها برای خلق این عنوان از تمام توانایی خود استفاده برده است. تا بدین جای کار پیش نمایش های بازی فوق العاده بوده و جایزه های بسیاری را از سایت ها و مجلات به خود اختصاص داده است.

لینک های مرتبط:

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
خیلی طولانی شما حوصلت شد بعد 50 ساعت دوباره از اول بری؟
حوصلش رو نداشتم ولی اون موقع که بار دوم رفتم یادمه هیچ بازی نیومده بود حوصلم سر رفته بود برا همین دوباره رفتم
البته فک کنم بازی 100 ساعت گیم پلی داره جدا از دی ال سی ها که خودشون چندین ساعت گیم پلی دارن
+مراحل فرعی بازی مثل عناوین دیگه نیست که تکراری و خسته کننده باشه خیلیاشون کلا داستان خودشون رو دارن

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام
من زبون انگلیسیم ضعیفه به نظرتون می تونم بازی کنم؟
اگه کلا بار اولت میخوای وارد دنیای ویچر شی قبلش برو تو زومجی یک کلیت عالی برات از داستان و مقدمه قبلی ها نوشته و با ذهنیت باز وارد ویچر 3 ت میکنه خیلی کوتاه کوتاه سعی کرده همه چی توضیح بده اگه یکدفعه بری کلا گیج میشی بی هدف فقط ماموریت ها رو انجام بدی مثلا مقاله رو بخونی میفهمی سیری کیه حاکم هر کدام از نقاط تو ویچر 3 کین معشوقه های گرالت کین و انتخاب دیالوگم داره که برای شما که ضعیفه زبانت با دوبار رفتن باید تاثیرش ببینی معلوما انتخاب بدون درگیری یا کشتن..

• Like
Reactions: MVT

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حوصلش رو نداشتم ولی اون موقع که بار دوم رفتم یادمه هیچ بازی نیومده بود حوصلم سر رفته بود برا همین دوباره رفتم
البته فک کنم بازی 100 ساعت گیم پلی داره جدا از دی ال سی ها که خودشون چندین ساعت گیم پلی دارن
+مراحل فرعی بازی مثل عناوین دیگه نیست که تکراری و خسته کننده باشه خیلیاشون کلا داستان خودشون رو دارن
اره جالبه بعضی ماموریت هاش مثل RDR میمونه مثلا یکجا اژدها حمله کرده به یارو داره اسبش میخوره یارو گیر کرده زیر کالسکه کمک میخواد باید اژدها رو دور کنی این مینی ماموریت هاش خوبه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوستان عزیز ببخشید یک سوال داشتم نسخه Complete Edition دارای چی هست.؟این نسخه کامله.؟چون میخوام بخرمش گفتم یه سوال و تحقیق درباش ذاشته باشم .اگه کسی از دوستان داره این نسخه رو یه توضیح بده خیلی ممنون میشم البته یه توضیح کامل که این نسخه نسبت به نسخه ی معمولی یا Year Edition چی داره و چی نداره.
خیلی ممنون.
کسی از دوستان هست جواب مارو بده.؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
کسی از دوستان هست جواب مارو بده.؟
نسخه complete edition فک نکنم داشته باشه رو پی سی /:) حداقل رو استیم که نیست
نسخه goty داره که شامل تمام دی ال سی ها و محتوای دانلودی میشه قیمت خود بازیم الان 19 دلار و نسخه 32$ goty هست

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نسخه complete edition فک نکنم داشته باشه رو پی سی /:) حداقل رو استیم که نیست
نسخه goty داره که شامل تمام دی ال سی ها و محتوای دانلودی میشه قیمت خود بازیم الان 19 دلار و نسخه 32$ goty هست
مرسی دوست عزیز چک کردم مثل اینکه همون goty هست برای PS4 که به اسم Complete Edition ریلیس شده.ممنون از کمک شما.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
رو کنسول کلیت گرافیک خوبه ولی یکم پوشش های گیاهی از توشون رد میشی یا نزدیکشون میشی حالت مصنوعی دارن

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
رو کنسول کلیت گرافیک خوبه ولی یکم پوشش های گیاهی از توشون رد میشی یا نزدیکشون میشی حالت مصنوعی دارن
درسته طبق یه سری آپدیت ظرفیت گرافیکی خیلی بهتر شده و باگها فیکس شده ولی در کل درسته هیچ کنسولی به قدرت PC نمیرسه این برای همه مشخص شدست.

• Like
Reactions: Moein Khademi

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
بالاخره بعد از 200- الی 250 ساعت ویچر بازی,کردن بالاخره نبرد نفرین شده kaer mohren رد کردم .... نمیدونم میتونید تصور کنید الان چه لبخندی متوهمانه ای روی لبامه .

کف کردم . یعنی همین یک ساعت نبرد هزار برابر کل ۶ تا قسمت هبیت و ارباب حلقه ها بهم حال داد. کل این یک ساعت فک پایینم اویزون بود

اخرین باری که یه همچین نبرد حماسی تو ویدیو گیم دیدم ffxii بود ..با این تفاوت که اونجا نبردا رو از کات سین میدیدی .. اینجا خودت لحظه لحظه اش رو میجنگیدی
واقعا این نبرد kaer morhen عالی بود.تو عمرم همچین چیزی ندیده بودم@-):|از همون لحظه ای که تصمیم میگیرن برن دنبال سیری تا لحظه اخر نبرد میخکوب بودم رو صندلی.اخرش که به خودم اومدم دیدم بدنم خیس عرق شده! .حتی جنگ اخر بازی هم انقدر هیجان انگیز نبود.ا
هرچند اخرش عمو وزمیر کشته شد خیلی ناراحت شدم ولی در ادامه رفتن انتقامشو گرفتن جیگرم حال اومد.دقیقا حس کرکتر های بازی رو داشتم=P~
من بار اول که تموم کردم فقط انتخابای خوب رو انجام دادم ولی این دفعه فقط انتخاب بد تر رو انجام میدم ببینم چی میشه:D
الحق که بهترین بازی نسل بوده البته بلادبورن هنوز بازی نکردم ولی witcher به معنای واقعی نسل هشت بود.دلم میخواد برم نسخه 2 رو هم بازی کنم ببینم چجوریه:D

• Like
Reactions: vaan 2

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بخش طراحی عنری و محیط های بازی خیلی عالی عمل شده تنوع خوب ماموریت ها حتی زیر اب! ولی مبارزاتش زیاد دلچسب نیست مخصوصا استفاده از جادو جذاب درنیومده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یعنی الان از گرالت افسرده تر و دلسرد تر خود منم ... یعنی وقتی مپای بازی رو نگاه میکردم یاد اور چند صد ساعتی که اینجا جون کندم و خون و عرق ریختم ... حس نفرت و حسرت افسوس عجیبی رو حس میکردم .. سرمایی حتی بدتر white frost.

هر چقدر کل بازی ویچر یه شاهکار بود پایان بندیش برای من یه فاجعه تکرار نشدنی بود ... هیچ وقت تو زندگیم اینطور حس نکردم که زحماتم به هدر رفته ....

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
یعنی الان از گرالت افسرده تر و دلسرد تر خود منم ... یعنی وقتی مپای بازی رو نگاه میکردم یاد اور چند صد ساعتی که اینجا جون کندم و خون و عرق ریختم ... حس نفرت و حسرت افسوس عجیبی رو حس میکردم .. سرمایی حتی بدتر white frost.

هر چقدر کل بازی ویچر یه شاهکار بود پایان بندیش برای من یه فاجعه تکرار نشدنی بود ... هیچ وقت تو زندگیم اینطور حس نکردم که زحماتم به هدر رفته ....
کدوم یکی از پایانهای بازی رو رفتی ؟ :D
خوب بود که پایانش :-?

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
کدوم یکی از پایانهای بازی رو رفتی ؟ :D
خوب بود که پایانش :-?
بی معنی بود ... ما این همه جادوگر جمع کردیم .. اخرش همشون نقش مترسک رو داشتن و همه منحصر به قهرمان بازی ciri و گرالت شد و خوب اگه کشتن اردین انقدر راحت بود که ما تو همون kaer mohren هم با اون اکیپ قدرتمند تری که جمع کردیم میتونستیم این کار رو بکنیم ... سرنوشت و ماجرای 95 درصد کارگترا هم مشخص نشد و به سه چهار تا کارکتر خلاصه شد .
اما چه پایانی نصیب من شد .
Ciri رفت تو تلپورت که جلوی وایت فراست رو بگیره و دروازه بسته شد و تموم .... زمستون , چرت و پرت گفتن دندلاین ... و زلتان
بعد میریم شکار و سیری اونجاست و اخرشم میره به نفلگارد ... بیشتر از همه بدم میاد اون قسمتی که سیری میگه نیازی نیست خداحافظی کنیم .. در حالی که بازی قرار نیست دیدار مجددی رو برامون رقم بزنه ...
و منم مثل احمقا میام sure not رو بزنم . و خب بازی تموم ...
Triss چی شد ؟ اوالاخ چی خاکی بر سرش مد ..اصلا واقعا دنبال چی بود .
Ciri چطور از اون دنیای وایت فراست برگشت.
.....
حالا اینا هیچی بازی تموم شد .. بدو بدو کل kaer mohren رو گشتم دنبال یه دونه ادم . خالیه خالی , کل نویگراد, ولن, ویزیمیا ... همه همه رو گشتم دنبال یه چهره اشنا ... نبود که نبود ... حس گند تر از این نبود ... تازه از دروازه نویگراد که رد شی هنوز میگن زنده باد رادودید و هنوز ویچ هانترا در حال سوزوندنن .. بابا ما وسط بازی راید رو کشتیم رفت ... حداقل یه اثری روی محیط بازی نباید بزاره

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
بی معنی بود ... ما این همه جادوگر جمع کردیم .. اخرش همشون نقش مترسک رو داشتن و همه منحصر به قهرمان بازی ciri و گرالت شد و خوب اگه کشتن اردین انقدر راحت بود که ما تو همون kaer mohren هم با اون اکیپ قدرتمند تری که جمع کردیم میتونستیم این کار رو بکنیم ... سرنوشت و ماجرای 95 درصد کارگترا هم مشخص نشد و به سه چهار تا کارکتر خلاصه شد .
Ciri رفت تو تلپورت که جلوی وایت فراست رو بگیره و دروازه بسته شد و تموم .... زمستون , چرت و پرت گفتن دندلاین ... و زلتان
بعد میریم شکار و سیری اونجاست و اخرشم میره به نفلگارد ... بیشتر از همه بدم میاد اون قسمتی که سیری میگه نیازی نیست خداحافظی کنیم .. در حالی که بازی قرار نیست دیدار مجددی رو برامون رقم بزنه ...
.....
حالا اینا هیچی بازی تموم شد .. بدو بدو کل kaer mohren رو گشتم دنبال یه دونه ادم . خالیه خالی , کل نویگراد, ولن, ویزیمیا ... همه همه رو گشتم دنبال یه چهره اشنا ... نبود که نبود ... حس گند تر از این نبود ... تازه از دروازه نویگراد که رد شی هنوز میگن زنده باد رادودید و هنوز ویچ هانترا در حال سوزوندنن .. بابا ما وسط بازی راید رو کشتیم رفت ... حداقل یه اثری روی محیط بازی نباید بزاره
چندماهی میشه زیاد جزئیات داستانی یادم نیست اما خودمم وقتی بازی کردم داستان بازی با اینکه خیلی خوب بود اما مشکلاتیم داشت اگه ناراضیم باشی نمیشه ایراد گرفت .
در مورد داستان جادوگرا قوی بودن اما نه اونقدر که اردین رو شکست بدن بعد ما اکثر زمان بازی دنبال پیدا کردن سیری هستیم بعدشم که آماده مقابله با دشمن میشیم اینکه بقیه نقش مترسک داشتن و ... تو اکثر کارای غربی مشابه همه کارا توسط قهرمان انجام میشه نهایت یکی دو نفر دیگه هم تاثیر داشته باشن یکیم همیشه میمیره این وسط :D تو این زمینه بازیای شرقی خیلی بهتر عمل میکنن .
اینکه سیری چجوری برگشت از وایت فراست برمیگرده به تصمیماتی که گرفتیم اگه بهش انگیزه نداده باشیم و ساپورتش نکرده باشیم و اعتماد بنفس نداده باشیم بهش اونجا میمیره تو یکی از پایان ها تو دوتای دیگه زنده میمونه البته به سبک فیلم هندی و با مرور خاطرات :D
پایان های بازی سه تا هستن اولی سیرین میمیره
دومی سیرین زنده میمونه به پدرش میگیم مرده و گرالت یه شمشیر بهش میده و اون راه خودش رو به عنوان یه ویچر شروع میکنه که بهترین پایانه
بعدیم به پدرش میگیم سیرین زندس و ملکه میشه و از هم جدا میشیم .
در مورد تریس تو طول داستان میتونی با تریس باشی آخرش گرالت باهاش زندگی میکنه خوش و خرم یا میتونی با ینیفر باشی همین اتفاق میفته و اگه با هردو باشی به هیچکدوم نمیرسی خب طبیعتا اگه با ینیفر بوده باشی تریسم دیگه لزومی نداره نشونش بده خب بعد پایان ماجرا رفته پی زندگیش ;)
اینکه بعد پایان بازی همه جا خالیه اره خیلی تو ذوق میزد .
توصیم اینه dlc ها رو حتما بازی کن حرف ندارن خصوصا blood and wine داستانشون برای من از داستان اصلی سری بهتر بودن !

• Like
Reactions: vaan 2

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
.....
اینطور که من شنیدم و فهمیدم تو کتاب چیزی به عنوان اینکه سیری با وایت فراست مبارزه کنه و باعث متوقف شدنش بشه وجود نداره در حقیقت وایت فراست یه نیرویه طبیعیه که داره دنیاها رو یکی یکی فرامیگیره و راهی برایه متوقف کردنش وجود نداره که پیش بینی شده 3000سال دیگه رخ بده و قدرت الدر بلاد فقط برای باز کردن پرتال به دنیایی دیگه و نقل مکان به اونجاست ولی سی دی پراجکت تغییراتی به وجود اورده و نتونسته درست توجیهش کنه و اینطور که من دیدم خیلیا با پایان تا حدی به مشکل خوردن. از قرار معلوم دنیای Aen Elle داره تحت تاثیر وایت فراست قرار میگیره و این میتونه قصد اصلی اردین و اوالاخ برای سیری باشه برای مهاجرت به دنیایی دیگه، هم چنین اوالاخ قبلا سیری رو به زور با شاهشون همبستر کرده تا فرزندی با الدر بلاد بدنیا بیاره که معلوم نیست چرا موفق نمیشدن از طرفی هم ممکنه اوالاخ چون لارا دوران جد سیری رو دوست داشته قصدهایی هم در این زمینه داشته باشه یا حداقل دلیل کمکاش بهش باشه ولی در کل نیتش معلوم نی و مخلوطی از ایناس و در آخر هم احتمالا برمیگرده به دنیایه خودشون.تریس هم به بازیتون بستگی داره اگه در آخر باهاش باشین که با هم میرین kovir اگر نباشین هم احتمالا خودش تنها بعد از پایان میره اونجا تا ادوایزر بشه. kaer mohren هم دیگه خالی باید باشه البته درست یادم نیس فک کنم چون یکیشون که با keira metz میره یکی دیگه هم که میگه دیگه اینجا خالیه نمیتونم تنها بمونم میرم به یه جایی که من یادم نیس!البته درباره دنیایه بازی بعد از پایان تا حدی درست میگین اما به نظرم نباید در این حد توقع داشته باشیم که وقت زیادی رو صرف تاثیرات عملکردایه ما بعد از پایان بکنن.البته دنیایه بازی بعد از پایان برمیگرده به قبل از فاینال بتل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر