Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
این ویدیو رو ببینید |: یاد جونیایه خودم تو بازی اول افتادم واقعا... بعد از دیدن این فیلم بعد از کسری از ثانیه بازی رو خریدم...

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
509
نام
آریو
من چند وقتیه فقط مولتی بازی میکنم و زیاد سراغ سینگل پلیر بازی ها نمیرم تا اینکه دیروز زد به سرم گفتم ببینم سینگل پلیر تایتن فال چطوره.
واقعا محشر بود بازی , فوقالعاده بود , وحشتناک حال کردم با مراحلش واقعا طراحی مراحلش محشر بود . زیباترین قسمت بازی هم مرحله ی cause and effect بود که واقعا زیباترین و سرگرم کننده ترین مرحله ای بوده که تو یک بازی دیدم من , وحشتناک حال کردم.
هرکی بازی نکرده پیشنهاد میکنم بازی کنه , واقعا ارزششو داره.

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
من چند وقتیه فقط مولتی بازی میکنم و زیاد سراغ سینگل پلیر بازی ها نمیرم تا اینکه دیروز زد به سرم گفتم ببینم سینگل پلیر تایتن فال چطوره.
واقعا محشر بود بازی , فوقالعاده بود , وحشتناک حال کردم با مراحلش واقعا طراحی مراحلش محشر بود . زیباترین قسمت بازی هم مرحله ی cause and effect بود که واقعا زیباترین و سرگرم کننده ترین مرحله ای بوده که تو یک بازی دیدم من , وحشتناک حال کردم.
هرکی بازی نکرده پیشنهاد میکنم بازی کنه , واقعا ارزششو داره.

اصلا لول دیزان بازی برای سبک FPS خارق‌العادس ، مخصوصا مراحلی که پلتفرمینگ زیاد داره
شاهکاره
واقعا گل کاشتن بچه‌ها ریسپان :D

• Like
Reactions: LAMBERT

mehdi_360

کاربر سایت
Jan 2, 2017
23
شما مشکلی ندارید انلاین راحت میتونید بازی کنید؟
بعد از ربع ساعت که سرچ میکنه واسه بازی پیدا میشه بعد از بازی پرتم میکنه بیرون

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
شما مشکلی ندارید انلاین راحت میتونید بازی کنید؟
بعد از ربع ساعت که سرچ میکنه واسه بازی پیدا میشه بعد از بازی پرتم میکنه بیرون
وضعیت اینترنتت وحشتناک داغونه چون بازی برا من و دوستام طوریه که تا وارد بخش انلاین میشی سریع میری داخل بازی اصلا بهت محلت نمیده فقط 5 ثانیه طول میکشه تا پلیر پیدا کنه 10 ثاینه بعدشم میره داخل بازی

• Like
Reactions: asemunkharash

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
مثل این که قراره 23 مارس(3 فروردین) از تمام محتوایه رایگان که قراره تو چند ماهه اینده بیاد رونمایی کنند مثل محتوایه رایگان انچارتد که همون رزو اول گفتند برنامشون چیه برای عرضه محتوایه رایگان
بعدشم گفتند که تو عرضه محتوایه رایگان کم کاری کردند و قراره جبران کنند:D
مثل این که قراره چندتا تایتان جدید به همراه چندین نقشه جدید اضافه بشه به مولتی:x البته اگه بخش سینگل بازی رو انجام داده باشید دوتا تایتان بود که تو مولتی حضور نداشتن:-" فکر کنم همونا رو بگن:D خیل هم خفن بودند

آخرین ویرایش:

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
خوشبختانه با dlc بعدی که هفته بعد میاد در کنار مپ جدید یه دونه اسالت رایفل هم اضافه میشه واسه 4 روز هم بازی رایگان میشه که امیدوارم پلیر بیشتری به بازی جذب کنه
گوسفندی‌ترین تشخیص زمان انتشار بازی میرسه به؟ تایتان‌فال دو.
نفس بازی اما، -با چشم‌پوشی- عالی هست :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اینا منظورشون از تایتان های جدید ورژن پرایمشون بود؟:| ما رو باش دلمون صابون زدیم که قراره تایتان جدید ببینیم:| فقط بخاطر یه فینیشر متفاوت و شکل جدید 5 دلار برا هر تایتان میگیرن:|

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
بچها وقتی میخوام رو گزینه مولتی بزنم میگه شما اجازه بازی کردن نداری باید مودم خاموش روشن کنم تا بتونم وارد بشم.شما هم این مشکلو دارین چرا اینجوری؟:-?

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
دوستان,من الان Infinite Warfare رو دارم که واقعا مزخرفه اصلا خوب نیست با وجود اینکه cod های قبلی رو یکسال نگه میداشتم اما این یکی رو نمیتونم تحمل کنم.به نظرتون IW رو بفروشم به جاش Titanfall 2 رو بگیرم خوبه؟ فقط اینو بگم با بتلفید ۱ حال نکردم.ممنون میشم راهنماییم کنین که این بازیو بگیرم یا نه.

• Like
Reactions: all4u

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
دوستان,من الان Infinite Warfare رو دارم که واقعا مزخرفه اصلا خوب نیست با وجود اینکه cod های قبلی رو یکسال نگه میداشتم اما این یکی رو نمیتونم تحمل کنم.به نظرتون IW رو بفروشم به جاش Titanfall 2 رو بگیرم خوبه؟ فقط اینو بگم با بتلفید ۱ حال نکردم.ممنون میشم راهنماییم کنین که این بازیو بگیرم یا نه.
بازی تریال داره 10 ساعته , شما خودت بریز بازیش کن تا متوجه بشی.
من الان کلی بازی انلاین دارم اما فقط تایتانفال میزنم !!!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
به جرات میگم تایتان فال بهترین شوتر زندگیم تو این نسل هست مخصوصا انلاینش ورایه هیجانه عملا خیالت از اسلحه و مپ راحته که دیگه نیاز نیست براش پولی بدی
حتی میتونم بگم یکی از بهترین سینگل های این نسل رو داره حداقل برایه من اینطوری بوده با وجود این که اکثریت شوتر های این نسل رو بازی کردم
تو خریدش شک نکن چندتا از فرندهای من هم همین حس تو رو داشتن که حالشون از IW بهم میخورد و تو خرید تایتان شک داشتن بهشون توصیه کردم بگیرن الان همشون بازی رو پلات کردن جز من:D

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
اساتید auto-sprint آن باشه بهتره یا نباشه؟
من خودم که فعلا دارم تک نفرشو بازی میکنم خیلی بهتره تا دیفالت ولی توی مولتی پلیر هم آن باشه خوبه؟
پ.ن:یک کیل گرفتن داخل این بازی رو با کل IW عوض نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر