System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
بچه ها بوست مود روی کنسول معمولی هم هست الان و روشنش کنیم تاثیری داره تو بازیا یا فقط واسه کنسول پرو هستش؟
روی پرو هست دوست عزیز...
تاثیر خیلی خوبی هم داره..من gta v رو تست کردم..فوخیلی خیلی بهتر شده..

• Like
Reactions: IMANOKA

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
عکس های مورد علاقت رو با اپلیکیشن بفرست تو قسمت چت بعد از داخل خود دستگاه برو سیو کن و بذارش Background دستگاهت. فکر میکنم اگر از خود کنسول بری تو اینترنت عکس سیو کنی هم بشه.
من داداش باز متوجه نشدم! از خود کنسول نمیشه؟ منظورت چه اپلیکیشنی هست؟ من الان چند تا والپیپر انداختم تو فلش میخام بزنم دکستاپ کنسول همین!

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
به شدت منو ها برای من کند شدن با این اپدیت. مخصوصا وقتی از یه باز ی خارج می شم همش لگ داره کنسول به شکل اعصاب خوردکنی تا یه بار روشن خاموش کنم کنسولو.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
به شدت منو ها برای من کند شدن با این اپدیت. مخصوصا وقتی از یه باز ی خارج می شم همش لگ داره کنسول به شکل اعصاب خوردکنی تا یه بار روشن خاموش کنم کنسولو.
منم همین شکل تو رو قبل از اپدیت داشتم مخصوصا زمانی که از داخل بازی میرفتم تو منو وحشتناک لگ مینداخت,اما بعد از اپدیت که هارد اکسترنال وصل کردم بهش و بازیام رو ریختم داخلش دیگه چیزی به نام لگ ندارم:D وقتی از بازی سویچ میکنم تو منو کاربری هم سرعتش 10 برابر شده فکر کنم دلیلشم اینه که دیگه از هارد داخلی استفاده ای نمیشه چون هم اپدیت داخل هارد داخلی ریخته میشه پس سرعتش هم دیگه به مراتب زیاد میشه:D
البته بدون هارد اکسترنال تست نکردم از سر عقده بلافاصله بعد از پدیت هارد رو چسبوندم تنگش:D تو هم اگه خیلی اذیت میکنه یا همیکارو کن:D

• Like
Reactions: The Hound and hrm

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دوستانی که رو هارد اکسترنال بازی رو نصب کردن
مشکل سرعت تو انتقال دیتا پیش نمیاد (از لحاظ USB بودنش میگم!) تو کارت صدای USB این مشکل و داشتم، تو پروژه های سنگین و وقتی چند لاین و همزمان رکورد میکردم یه لگ و تاخیر پیش میومد

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
منم همین شکل تو رو قبل از اپدیت داشتم مخصوصا زمانی که از داخل بازی میرفتم تو منو وحشتناک لگ مینداخت,اما بعد از اپدیت که هارد اکسترنال وصل کردم بهش و بازیام رو ریختم داخلش دیگه چیزی به نام لگ ندارم:D وقتی از بازی سویچ میکنم تو منو کاربری هم سرعتش 10 برابر شده فکر کنم دلیلشم اینه که دیگه از هارد داخلی استفاده ای نمیشه چون هم اپدیت داخل هارد داخلی ریخته میشه پس سرعتش هم دیگه به مراتب زیاد میشه:D
البته بدون هارد اکسترنال تست نکردم از سر عقده بلافاصله بعد از پدیت هارد رو چسبوندم تنگش:D تو هم اگه خیلی اذیت میکنه یا همیکارو کن:D
مشکل که شدید دارم. امیدوارم با یه hotfix درستش کنن چون الان نمی تونم هارد اکسترنالامو بزنم به کنسول. کلی اطلاعات روشون دارم. تا بعد عید یکی جور کنم.

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
دوستان کسی نیست راه حل بده؟؟؟
عزیزم پست های قبلیت رو نخوندم اما اینطور ک متوجه شدم می خوای والپیپر بذاری . باید این نکته رو بگم که فقط عکس هایی که خودت از بازی ها اسکرین شات گرفتی می تونی بذاری والپیپیرت

• Like
Reactions: g - unit

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
مثل اینکه دیگه محدودیت دیاکتیو ۶ ماهه برداشته شده و ۲۴ ساعت میشه اینکارو کرد
PS4 4.50 Allows You to Deactivate Primary System Remotely From Another PS4 - MP1st

Sent from my iPhone using Tapatalk

نه مثل اینکه همون مدل قبله با اینکار همون پیام قبلی رو دریافت میکنید
نه داداش مث قبل اوکیه . خودمون داریم می فروشیم

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستان کسی نیست راه حل بده؟؟؟
شما این کارو امتحان کن. یه فلش وصل کن به کنسول و چند تا عکس که خودت از بازیا گرفتی از کنسول بریز توش. حالا فلشو بیار بزن به کامپیوتر.برو تو پوشه ای
که عکسا داخلشه و چند تا والپیپر با همون پسوند بریز توی همون پوشه. حالا دوباره فلشو بزن به کنسول ببین والپیپرها رو میاره یا نه.

• Like
Reactions: g - unit

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر