سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
اولین تصویر منتشر شده از فصل 7
View attachment 68957

در واقع یه تصویر نیست سه تا تصویره که از 5 ثانیه فیلم برداشت شده.
یکی از اون ها نشون میده اریا با دیدن وینترفل تحت تاثیر خاطراتش قرار گرفته که هم جهت با اسپویلی هست که بنده قرار دادم!
arya-1.jpg

از اسپویل های جدید پسرعمویتون چه خبر؟ شاید هم اون کاربر رددیت پسرعموی شماست؟

بچه پروی بازی سنتر منم و هنوز ادعا دارم کسی تو این انجمن به اندازه من از راز های این سریال چیزی نمی دونه!
حالا شما و اونایی که ادعای کتاب خونی داشتن و دستشون رُ رو کردم هرچقدر دوست دارید بالا پایین بپرید اما واقعیت عوض نمیشه و خبرای دسته اول همیشه اول به دست بنده میرسه بعد به واسطه بنده به دست شما. این حسودی داره؟
پسر عموی من یکی از نوسنده های watchersonthewall هست و افراد با نفوذی رو تو سریال میشناسه. کسی به اندازه ایشون و اون دوستم که خط داستانی سریال رو از جورج ار ار مارتین کش رفته از زیر و بم این سریال خبر نداره.
لپ کلام بنده شخصیت فوق العاده مهمی هستم و نظر شما اصلا برام مهم نیست.
اینکه با هر پست بنده تحت تاثیر قرار میگیرید و از خودتون واکنش نشون میدید برای نمایش قدرت و سواد بنده کافیه!
از این به بعد اگه چوب لای پست های من بکنید و کل کل راه بندازید گزارش میکنم. بنده اصلا شما رو نمیشناسم که بخوام به پست ها بی محتواتون جواب بدم!

!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
چند تا تصویر از پشت صحنه فصل 7 منتشر شده که حاوی اسپویل میباشد :D
یورون گیرجوی خواهر زادش یارا اسیر کرده و سوار بر اسب داره یارا با خودش، درون شهر عبور میده .. مردم هم انگار سبزیجات را به سمت یارا پرتاب میکنند

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
آقا من بعید میدونم این اسپویل ها زیادم واقعیت داشته باشن
آخه مگه میشه داستان لو بره و آنتاگونیست داستان کلا نباشه ؟ :|
یورون گریجوی اصلا تو اسپویل ها نبود ولی همه میدونیم بعد رمزی قرار این عزیز دل دهن شخصیت های محبوب ما رو سرویس کنه :))

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
در واقع یه تصویر نیست سه تا تصویره که از 5 ثانیه فیلم برداشت شده.
یکی از اون ها نشون میده اریا با دیدن وینترفل تحت تاثیر خاطراتش قرار گرفته که هم جهت با اسپویلی هست که بنده قرار دادم!
arya-1.jpg

بچه پروی بازی سنتر منم و هنوز ادعا دارم کسی تو این انجمن به اندازه من از راز های این سریال چیزی نمی دونه!
حالا شما و اونایی که ادعای کتاب خونی داشتن و دستشون رُ رو کردم هرچقدر دوست دارید بالا پایین بپرید اما واقعیت عوض نمیشه و خبرای دسته اول همیشه اول به دست بنده میرسه بعد به واسطه بنده به دست شما. این حسودی داره؟
پسر عموی من یکی از نوسنده های watchersonthewall هست و افراد با نفوذی رو تو سریال میشناسه. کسی به اندازه ایشون و اون دوستم که خط داستانی سریال رو از جورج ار ار مارتین کش رفته از زیر و بم این سریال خبر نداره.
لپ کلام بنده شخصیت فوق العاده مهمی هستم و نظر شما اصلا برام مهم نیست.
اینکه با هر پست بنده تحت تاثیر قرار میگیرید و از خودتون واکنش نشون میدید برای نمایش قدرت و سواد بنده کافیه!
از این به بعد اگه چوب لای پست های من بکنید و کل کل راه بندازید گزارش میکنم. بنده اصلا شما رو نمیشناسم که بخوام به پست ها بی محتواتون جواب بدم!

!
سسخل تو مملک زیادع :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر