مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام
دوستان دستگاه من هر چند وقت یکبار شروع میکنه به خود به خود روشن شدن و گاها خود به خود خاموش شدن بعد یه مدت خوب میشه و دوباره...!!!
جریان چیه!؟
راه درمانی هست عایا!؟
واسه کس دیگه ای هم این اتفاق افتاده اینجا!؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

• Like
Reactions: Aminemerick

takeitfif

کاربر سایت
Dec 4, 2015
313
سلام
یه مشکل اعصاب خرد کن دارم من با ps4
من فقط فیفا 17 بازی میکنم اونم انلاین
مشکلم اینه که هی کند میشه و دیلی داره تو بازی . انگار سرعت بازی رو low هست و به پای بازیکنا وزنه بستن و سنگین حرکت میکنن
فکر میکردم واسه نته ولی افلاین هم تست کردم دیدم تقریبا کنده
جالب ترش اینه که این مشکل یکی دو سه روز در میون پیش میاد مثلا پریروز مشکل کندی بود دیروز خوب بود باز امروز همینطور بود . علت چی میتونه باشه >؟
5 ماه هم بیشتر نخریدم ps4 رو
به تلویزیون میتونه ارتباط داشته باشه ؟
خواهشا راهنمایی و راه حل بدید .

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
داداش این دسته من وقتی بازی میکنم خود به خود یه فرمان انالوگ سمت راست به سمت چپ میفرسته هر چند دقیقه یه بار ( یعنی من کاری ندارم با انالوگ راست ولی تو بازی انگار دادی سمت چپ ول کردی) مشکل خیلی حاده؟
انالوگ سمت راستت مشکل پیدا کرده..باید عوض بشه ..توپ خونه یدوه نو برات میندازه خودشم لحیم میکنه برات 25 تومن..البته به هیچ وجه خودت نگیری لحیم کنی..این کار به مهارت و وسایل نیاز داره به همین سادگیها نیست کندن و لحیم کردنش.

اگر تو بازی انالوگت کند حرکت میکنه و در واقع گیر داره مقداری ، داخل انالوگ استیکت کثیف شده باید با اسپری ناهید یه پیس کوچولو بزنی داخلش( مخصوص بردها و قطعات الکتریکی )..فقط باید دقت کنی حتما یه دونه کوچولو بزنی داخلش..بعدم اگر اسپری زدی تا 1 2 ساعت به هیچ وجه دسترو روشن نکن..در ضمن حتما دقت کن موقع اسپری زدن به جاهای دیگه ترشح نکنه...اگر جاهای دیگه بریزه و دسترو زود روشن کنی احتمال سوختن اسپیکر دستت زیاده.

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
با سلام و خسته نباشید
من قبلاً ps4 داشتم و همچنین عینک VR
به راحتی هم داشتم بازی میکردم
اما ps4 را فروختم و ps4 pro خریدم و با دوتا مشکل بر خوردم که موندم چیکار کنم
یکی اینکه وقتی VR را وصل میکنم دستگاه HDR را ساپورت نمی‌کنه و دوم اینکه داخل بازی حالا چه بازی VR و چه بازی معمولی هر چند دقیقه یکبار صفحه سیاه میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم
تلویزیون همه سونی ۹۳۰d هست و همچنین 4k و HDR رو همه ساپورت کامل میکنه
شما از کابل HDMI اصلی خود ps4 pro استفاده میکنی یا کابل دیگه ؟ من خودم کابل HDMI 2.0 4K 60 HZ HDR دارم که به قیمت 45 هزار تومن خریدم و رو دیوایسهای دیگه استفاده میکنم ولی روزی که تازه ps4 pro خریدم بهش وصل کردم همین مشکل قطع و وصلی تصویر هر از یکی دو دقیقه پیش اومد ! که فهمیدم کابل با کنسول سازگار نیست و کابل اصلی خودش که تو جعبه بود رو زدم و از اون وقت تا حالا یکبار هم قطع و وصل نشده ! در حالی که همین کابل رو ps4 معمولی مشکلی نداشت ! خلاصه در مورد کابل دقت کنید هر کابلی با کنسول سازگار نیست و ترجیحا اگر به هر دلیلی کابل کنسولتون خراب شد از کابل مارک سونی استفاده کنید .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
سلام وقت بخیر دوستان
کنسول من وقتی با hdmi وصل میکنم تصویر داره ولی صدا نداره
خروجی hdmi رو هم رو دستگاه تنظیم کردم
کابلم هم عوض کردم
TV رو با دستگاههای دیگه هم تست کردم درست بود
کنسول رو هم با TV دیگه تست کردم درست بود با همون کابل
rebuild database کردم درست نشد
چیکار کنم........؟؟؟؟؟؟؟

من این مشکل رو با XBOX 360 هم داشتم که از تو تنطیمات DISPLAY DICOVERY رو غیر فعال کردم درست شد..

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام وقت بخیر دوستان
کابلم هم عوض کردم
چیکار کنم........؟؟؟؟؟؟؟

من این مشکل رو با XBOX 360 هم داشتم که از تو تنطیمات DISPLAY DICOVERY رو غیر فعال کردم درست شد..
سلام شما تنظیمات صدای ps4 رو یه چک بکن اشتباهی روی اپتیکال نباشه !

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان دستگاه بن شده رو میشه آن بن کرد کسی بلده روشی یا نه ؟

چه باید کرد ؟؟

دیگه به درد نمیخوره یا فقط میشه بازی رو آفلاین بازی کرد ؟؟

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
دوستان دستگاه بن شده رو میشه آن بن کرد کسی بلده روشی یا نه ؟
چه باید کرد ؟؟
دیگه به درد نمیخوره یا فقط میشه بازی رو آفلاین بازی کرد ؟؟
دستگاه بن شده رو میشه آن بن کرد کسی بلده روشی یا نه ؟
متاسفانه روشی که برای آنبن کردن وجود ندارد بن هم دو نوع هستش موقت و دائم,
دائمی باشه کاریش نمیشه کرد .
موقت هم از یک ماه داریم تا 3 ماه که با ساپورت صحبت کنید مدتش رو بهتون میگه.
کنسولی هم که بن بشه فقط میشه آفلاین بازی کرد
دیگه باید بیخیال آنلاین بازی کردن و استور و بازی دیجیتال بشید.فقط آفلاین با دیسک.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان دستگاه من هر چند وقت یکبار شروع میکنه به خود به خود روشن شدن و گاها خود به خود خاموش شدن بعد یه مدت خوب میشه و دوباره...!!!
جریان چیه!؟
راه درمانی هست عایا!؟
واسه کس دیگه ای هم این اتفاق افتاده اینجا!؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
کابلها رو دستگاه رو به مدت 15 دقیقه بکش باید درست بشه بعد از این ^_^

سلام وقت بخیر دوستان
کابلم هم عوض کردم
چیکار کنم........؟؟؟؟؟؟؟

اینطور که به نظر میرسه بیشتر یه مشکل از tv هست تا دست که ناسازگاری داری
تنظمیات tv گویا عوض نکردی ؟ میتونی یه restore default کنی ببینی تغییری میکنه یا نه

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
دوستان من الان 2 تا اکانت هکی دارم
اگه پاکشون کنم بازم تو دستگاه اکتیون؟ چون موقع پاک و دی اکتیو میگه رمز و پسوورد بده منم ندارم x_x
میخوام شروع کنم اورجینال بزنم به امید خدا ولی میترسم اکانتایی که تو دستگاه بوده و پاک کردم باعث بن شدنم بشه

sardar022

کاربر سایت
Jun 6, 2016
8
سلام یکی به من بدبخت کمک کنه اقا تابستون ps4 خریدم همون اولش رمز و پسورد ایدی psn رو زدم دیگه تا به حالا نزدم بعدش موقع مدرسه که اومد بخاطر درسام جمعش کردم تا حالا که مدراس تعطیل شدن و اینا.... الان میخوام بازی کنم میگه دوباره باید به psn وصل بشم چون ابدیتش کردم حالا هرچی رمزشو میزنم میگه اشتباهه (یادم رفته ) مثلثو زدم برای بازگردانی رمز تا یه جایی پیش رفتم که الا ن میخواد تاریخ تولدمو بدونه (اونموقع هست که ثبت نام میکنی تاریخ تولدتو به میلادی وارد میکنی منظورم اونه) حالا من اونموقع یه تاریخی همنیجوری الکی پلکی وارد کردم الانم یادم نیماد چیکار کنم؟ میتونم با مسئول psn یا چه میدونم با یه کسی صحبت کنم دوباره برام برگردونه؟
کمک کنید لطفا اکانتم رفت ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر