Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
45f6_a.png

یه سری از بازی ها مثل این و یا Dishonored 2 آدم رو مجاب به خرید میکنه :):x

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
45f6_a.png

یه سری از بازی ها مثل این و یا Dishonored 2 آدم رو مجاب به خرید میکنه :):x
البته باید صبر کنیم ببینیم چطور اجرا میشه. اگه مثل Dishonored2 باشه که باید منتظر پچ بازی موند تا درست اجرا بشه. و اینکه دنوو باعث میشه آدم با دل خوش حاضر نباشه قیمت کامل بازی رو بده.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من فقط درست نفهیدم بازی ow هست یا oe هست؟ چون داخل گیم پلی ها 1 نقشه بزرگ هست اما تا جایی که می دونم بازی خطی هست. مرحله ی صحرا حقیقتا صحرا هست جزئیات درش خیلی کم هستن اما خوب بخش اکشنش خیلی خوبه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
بازی که جهان باز هست، خطی بودن داستان ارتباطی با تم OW نداره.
کلا بازی خودشو درگیر خیلی از این نامگذاری ها و کلیشه ها نکرده، در صورتی که جای جای بازی المانهائی هست که قبلا بارها دیده شده، چیزی که رنگ و بوی متقاوت به بازی میده نوع ترکیب اونها و شیوه روایت داستان به سبک تارو یوکو هست.
==============
پ.ن: این ناهمزمان بودن ریلیز PC - PS4 کمی اذیت کنندست، هر سایتی میرم، چشم بسته وارد میشم نکنه خبری ، چیزی... بازیو اسپویل نکنه :D
سر پست اول پدرم دراومد که هم اطلاعات از بازی جمع کنم و هم چیزیو برا خودم. اسپویل نکنم
شما با چه جراتی میرید گیم پلی میبینید؟
نکنید آقا.

• Like
Reactions: MaTrix PouYa

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی که جهان باز هست، خطی بودن داستان ارتباطی با تم OW نداره.
کلا بازی خودشو درگیر خیلی از این نامگذاری ها و کلیشه ها نکرده، در صورتی که جای جای بازی المانهائی هست که قبلا بارها دیده شده، چیزی که رنگ و بوی متقاوت به بازی میده نوع ترکیب اونها و شیوه روایت داستان به سبک تارو یوکو هست.
==============
پ.ن: این ناهمزمان بودن ریلیز PC - PS4 کمی اذیت کنندست، هر سایتی میرم، چشم بسته وارد میشم نکنه خبری ، چیزی... بازیو اسپویل نکنه :D
سر پست اول پدرم دراومد که هم اطلاعات از بازی جمع کنم و هم چیزیو برا خودم. اسپویل نکنم
شما با چه جراتی میرید گیم پلی میبینید؟
نکنید آقا.

از اینکه همه ی بازی های این نسل جهان باز شدن متنفرم امیدوارم حداقل به جدیدی که می گید باشه مدام نگه از نقطه ی A برید سمت B بعد C بعد حالا بگردید A

من از سایت هایی می بینم که هیچ چیزی در فیلم هاش اسپویل نمی شه اگرم بشه حتما می گه ابتداش

1 ده روزم گذاشتن پلیشش کنن عین یوبی سافت بازی ندن هیچ کس فریم نگیره

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
الان بازی دموش که خطی بود! مشیه کامل توضیح بدید چی به چیه؟؟
نگیرم پشیمون بشم!!!
بازی مثل rpg یا dark cloud نیست که ؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
الان بازی دموش که خطی بود! مشیه کامل توضیح بدید چی به چیه؟؟
نگیرم پشیمون بشم!!!
بازی مثل rpg یا dark cloud نیست که ؟
بازی اصلا خطی نیس
اون یه تیکه دمو بوده که اونجوری بود
بازی جهان باز هست ولی وسعتش زیاد نیس و مثه دارک سولز رفته رفته تا حدی بهم میرسه مسیرها(برخی مسیرها هم تو دفعات بعدی که بازی می کنی توسط کرکتر قابل بازی دیگه قابل رفتن)

تنها ایراد این جهان باز به نظرم خلوت بودن زیاد محیط......این خلوت بودن گاهی اذیت کنندس

هر سوال دیکه ای داشتین بپرسین مدتیه دارم بازیش میکنم

.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
بازی اصلا خطی نیس
اون یه تیکه دمو بوده که اونجوری بود
بازی جهان باز هست ولی وسعتش زیاد نیس و مثه دارک سولز رفته رفته تا حدی بهم میرسه مسیرها(برخی مسیرها هم تو دفعات بعدی که بازی می کنی توسط کرکتر قابل بازی دیگه قابل رفتن)

تنها ایراد این جهان باز به نظرم خلوت بودن زیاد محیط......این خلوت بودن گاهی اذیت کنندس

هر سوال دیکه ای داشتین بپرسین مدتیه دارم بازیش میکنم

.
تشكر از ج كامل و با حوصلت
الان ارزش داره بگيرم يا نه!باس فايتاش زياده ؟
تو محيط كلا الكي ميچرخي ؟همه چيز مشخصه يا منابع و اينو پيداكنو و با فلاني صحبت كن داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
تشكر از ج كامل و با حوصلت
الان ارزش داره بگيرم يا نه!باس فايتاش زياده ؟
تو محيط كلا الكي ميچرخي ؟همه چيز مشخصه يا منابع و اينو پيداكنو و با فلاني صحبت كن داره؟
کلا نکات قوت بازی رو میگم :
  1. روایت جالب ، داستان عالی و خلاقیت های جالب کارگردان که هی هی سوپرایز میشید
  2. گیم پلی روون فوق العاده جذاب و خوب
  3. باس فایتای به یادماندنی که قشنگ سوپرایزتون می کنن
  4. موسیقی محشر...هر چی بگی از موسیقی بازی کمه
  5. صحبت با npc ها گرفتن ماموریت خرید و فروش ایتم های تو نقشه و اپگرید سلاحها و قدرتا و ....(مخصوصا فرم اپگرید مهارتا که بصورت چیپست هست و جالب)
  6. سیستم دارک سولز مانندی که جنازه پلیرهای دیگه رو میتونید یا ازش وسایل xp بر دارین یا اینکه زندش کنید و همراه خودتون کنید(خودتونم اینجوری میشید)
  7. با کرکترای دیگه دفعات دیگه بازی کنید برخی مسیرای دیگه ای رو میتونید برید و بازی رو تا حدی از زوایه ای دیگه ببینید که ارزش تکرارها رو بالا میبره

نکات منفی :
  1. بازی روی نرمال اسون و حداقل هارد خوبه.....رو هارد هم چیپست میتونید وصل کنید به اسکیل هاتون و اسونتر کنید بازی رو
  2. جهان باز بازی خیلی خلوت.....محیطها کاملا خالی هستن(به جز چند تا ایتم که تو محیط پخش شدن) و هیچی تو ساختمونا و .... نیس
  3. تنوع تو دشمنا شاید برا یه عده کم بنظر برسه
  4. گرافیک بازی از لحاظ فنی چندان حرفی نداره ولی از لحاظ هنری عالیه

.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
مراد تا الان نمرت به بازی چند هست؟!
اگه از اول رو هارد بری میشه به بازی حدودای ۸.۵ نمره داد (به نظرم)
البته خوب باید چند دفعه ای رفت تا نمره نهایی داد(چند دفعه بری یکم بالاتر میشه نمرش فک کنم)

.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Masta_killa

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان عزيز.اين سيستم سيو كردن بازي مثل دارك سولز و بلاد برن هست آيا؟؟؟؟ يعني بازي دير به دير بهت اجازه سيو ميده؟؟؟؟اگه اره برامني كه نه توانشو دارم و نه حوصلشو خيلي بده.اميدوارم اينطور نباشه.كلا از دوستان و اساتيد اگه كسي لطف كنه و يه توضيح مختصري درباره سيو كردن بازي و كلا درجه سختي بازي بده ممنون ميشم.يكي از دوستان توضيح مختصري دادن درباره سيستم سيو كردن بازي ولي چيزي نفهميدم

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
سلام دوستان عزيز.اين سيستم سيو كردن بازي مثل دارك سولز و بلاد برن هست آيا؟؟؟؟ يعني بازي دير به دير بهت اجازه سيو ميده؟؟؟؟اگه اره برامني كه نه توانشو دارم و نه حوصلشو خيلي بده.اميدوارم اينطور نباشه.كلا از دوستان و اساتيد اگه كسي لطف كنه و يه توضيح مختصري درباره سيو كردن بازي و كلا درجه سختي بازي بده ممنون ميشم.يكي از دوستان توضيح مختصري دادن درباره سيستم سيو كردن بازي ولي چيزي نفهميدم
نه ربطی به دارک سولز و بلادبورن نداره

تو هر منطقه ای یه ایستگاه اطلاعاتی هست که اونجا برسید quick save می کنید(دیتاتون رو نه حضورتون تو اون مکان رو)و از اون به بعد تو اون منطقه میتونید وقتی می گردین سیو کنید

ولی وقتی میمیرین یا load میکنید همیشه به بیس اصلی برمی گردین

البته بعدش سیستم کمی دچار دستخوش میشه که خودتون تجربه خواهید کرد ولی کلیت تو اوایل بازی همونیه که نوشتم

.

• Like
Reactions: KingAmir and Darvag

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر