PlayStation Plus

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان تغییر آدرس اکانت به چه نحوی انجام میشه لطفا راهنمائیم کنید؟

تغيير ادرس و ريجن امكان نداره
از خيلي وقت پيش اين مدلي بوده تا اخرين باري هم كه من يادمه هنوزم هست

• Like
Reactions: Democracy

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
واسه گرفتن این سه ماه اضافه باید گیفت یکساله وارد کنیم یا باید 60 دلار وارد حسابمون کنیم بعد از استور پلاس یکساله بخریم ؟

behzad1373

کاربر سایت
Feb 16, 2011
70
نام
بهزاد
واسه گرفتن این سه ماه اضافه باید گیفت یکساله وارد کنیم یا باید 60 دلار وارد حسابمون کنیم بعد از استور پلاس یکساله بخریم ؟
تفاوتی نداره ولی چون گیفت 1ساله ارزان تره پس بهتره گیفت بخرید

• Like
Reactions: ezio252

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
برای اون سه ماه اضافه باید به قیمت 60 دلار بگیرید و مستقیم توسط والت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
تغيير ادرس و ريجن امكان نداره
از خيلي وقت پيش اين مدلي بوده تا اخرين باري هم كه من يادمه هنوزم هست
ریجن قابل تغییر نیست، ولی چک کردم میشد ایالت و آدرس رو برای آمریکا تغییر داد:D
فرار از مالیات >:)

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان اشتراك يك ساله پلاس الان ٦٠ دلاره ، حالا سوال اينجاست اگه به جاي ٦٠ دلار از اين كارت ها حق اشتراك يك ساله كه ٥٠ دلار بود بگيرم ١٠ دلار اضافه رو پيچوندم يا قبول نمي كنه ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
برای اون سه ماه اضافه باید به قیمت 60 دلار بگیرید و مستقیم توسط والت
داداش جسارتن از کجا مطمنید که حتما باید گیفت 60 دلار بگیریم و مستقیم از طریق والت پرداخت کنیم؟ منبع اینو گفته؟؟ اخه کامنت بالا سر شما گفت با خرید اشتراک 1 ساله هم میشه و من الان میخوام پلاس بگیرم و موندم چه کنم! ولی فکر کنم حرف شما درست تر باشه چون سونی گفته 3 ماه اضافه برای خریدهای جدید پلاس هست

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
داداش جسارتن از کجا مطمنید که حتما باید گیفت 60 دلار بگیریم و مستقیم از طریق والت پرداخت کنیم؟ منبع اینو گفته؟؟ اخه کامنت بالا سر شما گفت با خرید اشتراک 1 ساله هم میشه و من الان میخوام پلاس بگیرم و موندم چه کنم! ولی فکر کنم حرف شما درست تر باشه چون سونی گفته 3 ماه اضافه برای خریدهای جدید پلاس هست
چه منبعي معتبرتر از خود استور سوني تو بخش توضيحات استور صراحتا اين مطلب رو گفته

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
چه منبعي معتبرتر از خود استور سوني تو بخش توضيحات استور صراحتا اين مطلب رو گفته
الان سوال اينجاست كه تكليف اين كارت هاي اشتراك يك ساله پلاس چي مي شه ؟ كارت هايي كه قبل از گرون شدن پلاس حاوي كد اشتراك يك ساله پلاس بودن اگه الان استفاده بشه ديگه يك سال حق اشتراك نمي ده ؟ چون قيمتشون ٥٠ دلاره نه ٦٠ دلار

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
الان سوال اينجاست كه تكليف اين كارت هاي اشتراك يك ساله پلاس چي مي شه ؟ كارت هايي كه قبل از گرون شدن پلاس حاوي كد اشتراك يك ساله پلاس بودن اگه الان استفاده بشه ديگه يك سال حق اشتراك نمي ده ؟ چون قيمتشون ٥٠ دلاره نه ٦٠ دلار
فرقی نمیکنه هر دو روش پلاس یک ساله میدن ولی اگه به قیمت 60دلار بخری جایزه بهت سه ماخ اضافه با اشتراک شوتایمو میده

• Like
Reactions: Kiami

behzad1373

کاربر سایت
Feb 16, 2011
70
نام
بهزاد
فرقی نمیکنه هر دو روش پلاس یک ساله میدن ولی اگه به قیمت 60دلار بخری جایزه بهت سه ماخ اضافه با اشتراک شوتایمو میده
سلام دوست عزیز جرا شما اصرار به خرید 60 دلار مستقیم دارید در صورتی که هم دوستان و هم بنده خودم با گیفت کارت پلاس 1 ساله تهیه کردم و 3ماه اشتراک هم 2 روز بعد برام ارسال شد

• Like
Reactions: pegasus 2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر