Playstation VR Offical Topic

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
فکر کنم‌‌ تنها کسی که حالت تهوع نگرفته منم چه تو ایول ۷ چه تو DC

من گفتم فیلم ۳۶۰درجه تست نکردم که نظرم رو بدم ولی به نظرم بازی Way ward skyرو تست کن
خودت رو به ناسا معرفی کنن تا بری تو لیست مسافرین مریخ:)
حالت تهوع عادیه چون چشم و مغز یه چیزی میبینه و تحلیل میکنه ولی تاثیر فیزیکیش رو اعضای بدن یه چیز دیگس.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خودت رو به ناسا معرفی کنن تا بری تو لیست مسافرین مریخ:)
حالت تهوع عادیه چون چشم و مغز یه چیزی میبینه و تحلیل میکنه ولی تاثیر فیزیکیش رو اعضای بدن یه چیز دیگس.
میگم‌ من تا الان جند تا بازی بیشتر بازی نکردم حالت تهوع نگرفتم باید برا اینکی که من حالت تهوع نگرفتم بیام‌‌از تو اجازه بگیرم :-j:-j:-<

من که RE7 رو تجربه نکردم فقط دموش رو بازی کردم Dcهم بازی کردم حالت تهوع نگرفتم

دوست داری تیکه بندازی حداقل پست ها رو بخون

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
میگم‌ من تا الان جند تا بازی بیشتر بازی نکردم حالت تهوع نگرفتم باید برا اینکی که من حالت تهوع نگرفتم بیام‌‌از تو اجازه بگیرم :-j:-j:-<

من که RE7 رو تجربه نکردم فقط دموش رو بازی کردم Dcهم بازی کردم حالت تهوع نگرفتم

دوست داری تیکه بندازی حداقل پست ها رو بخون
مگه من میگم دروغ میگی.گفتم حالت تهوع عادیه و حالا تو که اینجوری نمیشی پس فرق داری دیگه.همه هم که نمیتونن خلبان و ملوان بشن ،اول همچین تستایی میگیرن بعد.حالا باز بیا بزن
در ضمن درایو کلوب خودش کافیه واسه تست.من دادم بابام یه ۳۰ ثانیه امتحانش کنه تا روز بعدش منو لعن و نفرین میکرد :)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
مگه من میگم دروغ میگی.گفتم حالت تهوع عادیه و حالا تو که اینجوری نمیشی پس فرق داری دیگه.همه هم که نمیتونن خلبان و ملوان بشن ،اول همچین تستایی میگیرن بعد.حالا باز بیا بزن
در ضمن درایو کلوب خودش کافیه واسه تست.من دادم بابام یه ۳۰ ثانیه امتحانش کنه تا روز بعدش منو لعن و نفرین میکرد :)

منم‌‌dcرو به بابام‌‌ دادم‌ بعد از ‌۵دقیقه مورد عنایت قرار گرفتم‌‌‌

من‌ ویدیو ۳۶۰درجه‌ دارم رو فلش میزنم‌‌‌ به ps4میزنم پخش نمیکنه ؟

مشکل از چیه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
منم‌‌dcرو به بابام‌‌ دادم‌ بعد از ‌۵دقیقه مورد عنایت قرار گرفتم‌‌‌

من‌ ویدیو ۳۶۰درجه‌ دارم رو فلش میزنم‌‌‌ به ps4میزنم پخش نمیکنه ؟

مشکل از چیه
شما باید با مدیا پلیر خود ps4 پخش کنید..در ضمن حتما باید تو آپشن مدیا پلیر تیک ps vr رو بزنید.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
امشب یه جورایی تونستم این سرگیجه و حالت تهوع تو بازی تا مقدار 80 90% سرکوب کنم و به راحتی بازی کنم و اصلا مثل قبل نشدم..مثلا درایور کلابی که 30ثانیه نمیشد سرم میپوکید رو راحت یه 3 ذوری بازی کردم بدون این که حالت تهوع یا سرگیجه بگیرم.

برای حل این مشکل شما نیاز به قرض دیمن هیدرینات دارید..یک بستش 500 تا تک تومنی مبشه..عوارض جانبی هم خیلی خیلی کمه و رو خیلی ها اصلا عوارض نداره .

یه توضیح مختصر هم در رابطه با این دارو بدم که کار این دارو ار بین بردن سرگیجه و حالت تهوع هست..مثلا کسانی که تو ماشین میشینن به خاطر پیچ زیاد ماشین داخل جادها حالت سرگیجه و تهوع بهشون دست میده قبلش که اینو بخورن سرگیجه و تهوع سرکوب میشه.

فقط دقت کنید وقتی میخورید حتما 50 دقیقه تا 1 ساعت قبل بازی کردن بخورید که کامل اثرش بشینه رو بدن..بعد 5 دقیقه 10 دقیقه نرید تو بازی چون اثرش طول میکشه...واقعا جدابیت بازی ها برام خیلی بیشتر شد..البته خستگی چشم هم وجود داره که اونو دیگه نمیشه کاریش کرد.
البته این کارو برای فقط بازی هایی که سرگیجه شدید میدن مثل re7 , driver club و امثال هم انجام بدید و از مصرف مرتب اون خودداری کنید.
دوستانی که تست کردن خبرشو همینجا بدن و تاثیرشو اعلام کنن.

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
یکی از قابلیت های خوب آپدیت جدید 2.50 برای VR که 2روز پیش امد اینه که تصاویر در حالت cinematic mod ( حالت 2 بعدی ) بهبود پیدا کرده...یعنی اگر شما بازی رو به صورت سینماتیک مود بازی کنید کیفیتش از قبل بهتر شده.

2-پخش فیلم های 3d-Blu ray بر روی vr....یعنی شما فیلم های 3d بلوری رو میتونید با vr تماشا کنبد....من یکی 2 تا فیلم تو پی سیم داشتم انتقال دادم ولی نشون نداد حالت 3 بعدیش رو...گویا حتما باید دیسکش خریداری بشه تا پخش بشه حالت 3d ایش..اگر کسی تستی کرد و به نتایجی رسید حتما اینجا اعلام کنه....بعضی از کامنتهای خارجی هارو میخوندم میگفتن خارق العادست..هم کیفیت تصویر و هم عمق تصویر.

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
به نظر من یکی از برگترین به روز رسانی ها برای ارتقا کیفیت تصویر ویدیو های 360* منتشر شد.
2 روز پیش Media Player یک به روز رسانی دریافت کرد که شما اگر یه ps pro و یه 4k tv داشته باشید فیلم های 4k میتونید رو ps4 ببینید..اما نکته بسیار خوب این ماجرا اینه که شما ویدیوهای 360* رو هم با کیفیت 4k میتونید رو ps vr نگاه کنید حتی اگر یه 4k tv ندارید( اما حتما باید PSPRO داشته باشید )...نکته بسیار جالب این که با توجه به این که روزلیشنی که ps vr داره 1080p هست یعنی تا full hd ساپورت میکنه ولی ویدیوهای 4k رو میتونه پخش کنه اونم با کیفیت بسیار بهتر نسبت به 1080p ( صد در صد تست شده توسط خودم و همچنین نقد ویدیوهای خارجی ) یعنی من خودم یه فیلم 1080p 360* از یوتیوب گرفتم نگاه کردم بعد 4k 360 رو هم گرفتم..تصویر بسیار بسیار بهتر از 1080p بود...جالب اینجاست که چطور وقتی psvr تا 1080p تصویر میده ولی تا 4k روش اجرا میشه اونم با بهبود کیفت بسیار زیاد تصویر...هرچند هنوز تصویر شفاف نیست ولی گام بزرگی بود این آپدیت...البته به کیفیت ویدیوهایی هم که میگیرید مربوطه..یعنی ممکنه یه 4k بگیرید کیفیت بسیار بد باشه ولی در عوض یه 4k 360 دیگه تصویر بسیار با کیفیت تری داشته باشه.

آخرین ویرایش:

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
189
نام
Arash
سلام
دوستان من میخوام یه vr خرید کنم با قیمتای الان ب نظر مناسب میرسه میخوام ببینم با وجود بازی های الان خوب هست خریدش
باهاش شما فیلم هم دیدن ..ممنون میشم کسی که تجربه داشته ی توضیح بده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام
دوستان من میخوام یه vr خرید کنم با قیمتای الان ب نظر مناسب میرسه میخوام ببینم با وجود بازی های الان خوب هست خریدش
از من میشنوی نخرش.چیز خیلی باحالیه ولی فقط واسه یه روز.حتما تجربش بکن ولی نخرش،حالا کرایه میگیری یا از دوستت قرض میگیری

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
سلام
توصیه ای که دوستمون کردن هم من بهت می کنم، استفاده کن اما نخر.
اما اگر می خوای بخری PS VR بگیر تا حداقل یه RE یا بتمنی بتونی باهاش بازی کنی( همینا بیشتر نمی ارزه)
ولی اگه PC ت وضعش خوبه Oculus Rift بگیر. هم بک بازی های مخصوصش تو استیم(مخصوصا ترسناک) خوبه هم کیفیت بهتری داره.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
این مدت بازی WAY WARD SKY و بتمن رو تموم کردم میتونم بگم از پولی که بابت دستگاه دادم راضی هستم الان بازی Eve: Valkyrie که تو استور تخفیف خورده بود رو گرفتم

رفقا اگه شبیه من سطح انتظار مناسبی داشته باشی راضی کنندس ولی اگه سطح گرافیکی در حد UNCHARTED یا HORZIONداشته باشید این دستگاه برا شما نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر