مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mehdi_360

کاربر سایت
Jan 2, 2017
23
سلام
بچه ها من دو ماه پیش دسته سری جدید همون که رو کنسول اسلیم هست گرفتم یه چند روزیه تو بازی انالوگ سمت راست رو یکم که میچرخونم مثلا به سمت راست بیشتر از اون چیزی که من میچرخونم میچرخه و بعضی وقتا هم کلا قفل میشه رو سمت راست یکم که میچرخونمش تا وقتی که دوباره دست بهش بزنم ثابت میشه مشکل از چیه ؟ درست هم میشه اینا؟

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
سلام
بچه ها من دو ماه پیش دسته سری جدید همون که رو کنسول اسلیم هست گرفتم یه چند روزیه تو بازی انالوگ سمت راست رو یکم که میچرخونم مثلا به سمت راست بیشتر از اون چیزی که من میچرخونم میچرخه و بعضی وقتا هم کلا قفل میشه رو سمت راست یکم که میچرخونمش تا وقتی که دوباره دست بهش بزنم ثابت میشه مشکل از چیه ؟ درست هم میشه اینا؟
مشکل از دسته هستش آره درست میشه میتونی بدی به یک تعمیرکار خوب

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
سلام
دوست بنده یک عدد ps4 داره
که وقتی دستگاه روشن میشه فقط تو راه اندازی می مونه
یعنی فقط چراغ ابی میمنه بدون هیچ اروری
گفتم شاید هارد یا سیستم عامل مشکل پیدا کردن
ولی هر کاری می کنم وارد سیف مو نمی شه
20 ثانیه هم دکمه پاور هم نگه می دلرم ولی نمی ره
راهی دیگه برای سیف مود وجود نداره
ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنین
با تشکر
منم مشکل شما رو دارم اما کسی نتونست جوابی بده

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
دوستان مشکل من از این قراره، دستگاه رو وقتی به تلوزیون اتاق وصل می کنم تصویر رو بالا نمیاره ولی رو تلوزیون دیگمون مشکلی نیست، رو همین تلوزیون اتاق هم دستگاه های دیگرو مثل لپ تاپ و pc درست میاره الان موندم مشکل از کجاست؟ دستگاه واسه hdmi تنظیمات خاصی داره؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,188
نام
سامان
این ps4 من تو یسری بازیا صدای تراکتور میده مثلا تو فاینال فانتزی سری ۱۱۰۰ هست فک کنم طبیعیه ؟ چیزیش نشه ؟

Sent from my Gooshi using Tapatalk

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
دوستان مشکل من از این قراره، دستگاه رو وقتی به تلوزیون اتاق وصل می کنم تصویر رو بالا نمیاره ولی رو تلوزیون دیگمون مشکلی نیست، رو همین تلوزیون اتاق هم دستگاه های دیگرو مثل لپ تاپ و pc درست میاره الان موندم مشکل از کجاست؟ دستگاه واسه hdmi تنظیمات خاصی داره؟
کلید پاور رو نگه دارید با تلویزیون تو اتاقتون ک وصله بعد وارد سیف مود ک شدید دسته رو با کابل وصل کنید و گزینه ی دوم رو بزنین اسمشو یادم رفته !
این ps4 من تو یسری بازیا صدای تراکتور میده مثلا تو فاینال فانتزی سری ۱۱۰۰ هست فک کنم طبیعیه ؟ چیزیش نشه ؟

نه توی اون سری طبیعی هست صدای تراکتور بده :)))
Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: hhoushmand

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
سلام دوستان من کلا یه دسته دیگه میخوام به کنسولم وصل کنم باید چیکار کنم با کابل هم وصل کردم ولی فقط وقتی دکمه رو نگه میدارم یه چندتا چشمک میزنه بعد خاموش میشه دسته اولم بهش وصل میشه ولی این نمیشه باید جیکار کنم ضمنا با کابل سینک هم کردمش ولی نمیدونم چرا قبول نمیکنه لطفا راهنماییم کنید

navid6181

کاربر سایت
Jan 5, 2011
2
با سلام و خسته نباشید
من قبلاً ps4 داشتم و همچنین عینک VR
به راحتی هم داشتم بازی میکردم
اما ps4 را فروختم و ps4 pro خریدم و با دوتا مشکل بر خوردم که موندم چیکار کنم
یکی اینکه وقتی VR را وصل میکنم دستگاه HDR را ساپورت نمی‌کنه و دوم اینکه داخل بازی حالا چه بازی VR و چه بازی معمولی هر چند دقیقه یکبار صفحه سیاه میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم
تلویزیون همه سونی ۹۳۰d هست و همچنین 4k و HDR رو همه ساپورت کامل میکنه

• Like
Reactions: rezab

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام و خسته نباشید
من قبلاً ps4 داشتم و همچنین عینک VR
به راحتی هم داشتم بازی میکردم
اما ps4 را فروختم و ps4 pro خریدم و با دوتا مشکل بر خوردم که موندم چیکار کنم
یکی اینکه وقتی VR را وصل میکنم دستگاه HDR را ساپورت نمی‌کنه و دوم اینکه داخل بازی حالا چه بازی VR و چه بازی معمولی هر چند دقیقه یکبار صفحه سیاه میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم
تلویزیون همه سونی ۹۳۰d هست و همچنین 4k و HDR رو همه ساپورت کامل میکنه

چند پست بالاتر جواب دادن دوستان در مورد سیاه شدن تصویر و کابل باید hdmi ورژن 2 باشه و نظر من اینه اگه کابلhdmi 2 ندارید چندتا کابل دیگه رو تست کنید شاید درست شد وگرنه ورژن 2 بخرید.

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
youtu.be/FhrjwShpJlM
قبل ادرس https:// اضافه كنين
كسي r2 يا l2 دستش خراب شده از اين راه بره درست ميشه مثلا من توي بتلفيلد ١ اسنايپرم شليك نميكرد يا تو گوست ماشين دنده نميداد r2 خراب شده بود كه الان درستش كردم واسه بقيه هم بزارين نرن ٢٠٠ تومن هزينه دسته كنن به مرور زمان خورده ميشه براي شمام پيش مياد التماس دعا iHamid4persian

• Like
Reactions: J. Constantine

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
کلا من اینقدر دسته کنسلمو باز کردم و تقریبا تمام چیزهاشو خودم تغییر دادم با خیلی از ایرادات دسته کاملا آشنام..کسی سوالی در رابطه با دسته داشت بپرسه کمکش کنم.

• Like
Reactions: J. Constantine

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
کلا من اینقدر دسته کنسلمو باز کردم و تقریبا تمام چیزهاشو خودم تغییر دادم با خیلی از ایرادات دسته کاملا آشنام..کسی سوالی در رابطه با دسته داشت بپرسه کمکش کنم.
دسته کنسول که هنگ میکنه مشکلش چیه چند بارم ریستارتش کردم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دسته کنسول که هنگ میکنه مشکلش چیه چند بارم ریستارتش کردم

تا اونجا که من می دونم هیچ راهی برای درست کردن دسته شما نیست..از شانس بد شما دسته شما از کیفیت خوبی برخوردار نیست...دسته های تقلبی خیلی زیاد شده و بعضی هاشون این مشکل هنگ کردن مکرر رو دارن و راهی برای درست کردنشون من ندیدم به شخصه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M.hadi.71

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
سلام وقت بخیر دوستان
کنسول من وقتی با hdmi وصل میکنم تصویر داره ولی صدا نداره
خروجی hdmi رو هم رو دستگاه تنظیم کردم
کابلم هم عوض کردم
TV رو با دستگاههای دیگه هم تست کردم درست بود
کنسول رو هم با TV دیگه تست کردم درست بود با همون کابل
rebuild database کردم درست نشد
چیکار کنم........؟؟؟؟؟؟؟

من این مشکل رو با XBOX 360 هم داشتم که از تو تنطیمات DISPLAY DICOVERY رو غیر فعال کردم درست شد..

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
داداش این دسته من وقتی بازی میکنم خود به خود یه فرمان انالوگ سمت راست به سمت چپ میفرسته هر چند دقیقه یه بار ( یعنی من کاری ندارم با انالوگ راست ولی تو بازی انگار دادی سمت چپ ول کردی) مشکل خیلی حاده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر