عدم انتقال دیتای بازی Deus Ex: Mankind Divided یا دادن پیغام Cannot Download

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با عرض سلام و ادب خدمت همه کاربران و دوستان عزیز / امیدوارم خنده بر لبانتون جاری باشه
خب گویا این مشکلات دست از سر ما برنمیدارن و ما باید هی مزاحم دوستان بشیم

دوستان بنده تو کنسول ps4 حدود 9 تا بازی دارم که همشونو از طریق نرم افزار psx انتقال دادم و همشون هم اوکی بودن
سه روز پیش دیتای بازی Deus Ex: Mankind Divided رو دانلود کردم و بعداز اکسترک کردن آدرس پوشه رو به نرم افزار psx
دادم برای انتقال و بقیه مراحل .... که بعداز انتقال حدود 5 گیگ دیتا دیگه انتقالی صورت نگرفت و من هر کاری کردم نشد که نشد
کارت لن جدا انداختم نشد ، ویندوز زدم نشد ، مودم رو عوض کردم نشد ، کابل لن عوض کردم نشد، از طریق وایرلس تست کردم نشد
کلا هر کاری به ذهنم اومد کردم ولی نشد که نشد و پیغام Cannot Download داد
نکته قابل ذکر اینه که وقتی مستقیم به اینترنت وصل میکنی دیتارو دانلود میکنه !! ولی دیتای آفلاین رو ادامه نمیده
آپدیت 112 رو هم همراه دیتای بازی در یک پوشه قرار دادم ( جهت اطلاع )
به نظرتون مشکل از کجاست و چه جوری حلش کنیم ؟

آخرین ویرایش:

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود
عطاجان هارد دستگات چقدر جا داره نگاه کردی؟
برای اینکه بازی رو بریزه یه فایل DP همون نرم افزار pSX میده بهت اونم دانلود کن بزار کنار بقیه فایلها
بعد نگاه کن ببین چقدر فضا داری داخل هارد
درضمن احتمال داره دیتای بازیت هم مشکل داره
وقتی ارور میده داخل نرم افزار PSX یه بازی دیگه ادرسش رو بده بعد بازیتو بزار چند مگی از اینترنت بگیره بعد STOP بزن دوباره برو ادرس بازی قبلی تو بده بزار دوباره شروع کنه به ریخت

• Like
Reactions: ata_se7en

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
درود
عطاجان هارد دستگات چقدر جا داره نگاه کردی؟
برای اینکه بازی رو بریزه یه فایل DP همون نرم افزار pSX میده بهت اونم دانلود کن بزار کنار بقیه فایلها
بعد نگاه کن ببین چقدر فضا داری داخل هارد
درضمن احتمال داره دیتای بازیت هم مشکل داره
وقتی ارور میده داخل نرم افزار PSX یه بازی دیگه ادرسش رو بده بعد بازیتو بزار چند مگی از اینترنت بگیره بعد STOP بزن دوباره برو ادرس بازی قبلی تو بده بزار دوباره شروع کنه به ریخت
سلام خدمت شما
هارد کنسولم همین الان 69 گیگ جا داره هنوز و حتی من همین عصر دیتای بازی Final Fantasy رو هم ریختم که مشکلی نداشت
در مورد فایل DP میشه توضیح بدین ؟
پدرم دراومد دیتای این بازی رو دانلود کردم و اگر دیتاش مشکل داشته باشن میرم تو افق محو میشیم خدایی:confuse:
این مورد آخری رو که بزارم کمی از اینترنت دانلود کنه رو هم چند بار انجام دادم قبل از ایجاد تایپیک ولی نشد

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام خدمت شما
هارد کنسولم همین الان 69 گیگ جا داره هنوز و حتی من همین عصر دیتای بازی Final Fantasy رو هم ریختم که مشکلی نداشت
پدرم دراومد دیتای این بازی رو دانلود کردم و اگر دیتاش مشکل داشته باشن میرم تو افق محو میشیم خدایی:confuse:
این مورد آخری رو که بزارم کمی از اینترنت دانلود کنه رو هم چند بار انجام دادم قبل از ایجاد تایپیک ولی نشد
سلام مشکل شما از این دو حالت خارج نیست
1- فضای کافی نداری
2-دیتای بازی مورد نظر مشکل داره
بقیه موارد رو میشه با امتحان کردن حل کرد مثل سیستم . نرم افزار . کمی دانلود مستقیم از خود پی اس ان و غیره

• Like

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
سلام خدمت شما
درود
اون فایل DP فایل تنظیم کننده اپدیت بازی و دیتای اصلیه بعضی مواقع میخوادش بعضی مواقع نمیخواد شانسیه
فک کنم 69 گیگ فضای خالی کمه چون همون طور که میدونید یه مقداری از هارد رو خود دستگاه به عنوان حافظه مجازی برای خودش در مواقع ضروری استفاده میکنه
شما یه کار کنید از بازیهایی که داخل اکانتی که خریدی و ADD کردید داخل لیست دانلودتون و هنوز هم دیتاهاشون رو انتقال ندادی (اونهایی که به درد نخوره و نمیخواید دیتاهاشو بریزی ) از تویه لیست دانلودت پاک کنم چون هر بازی که داخل لیست هم باشه ولی دیتاشم نریزی فضای داخل هاردتو اشغال میکنه
فک کنم باید فضای خالیت حداقل به 100 گیگ برسه بعضی بازیها اینطوریه
من خودم یه بار قصد داشتم بازی فارکرای 4 رو بریزم رو دستگاه فضای خالی که داشت 50 گیگ بود و بازی خودش 25 گیگ هر کاری که میکردم نمیشد و Can not download میداد نه از اینترنت میگرفت نه از رویه هارد کامپیوتر وقتی رفتم فضای خالی هارد دستگاه رو به 70 گیگ رسوندم شروع کرد به ریختن و درست شد بسته به هر بازی که رویه هارد دستگاهت نصب باشه حافظه مجازی که دستگاه برای خودش بر میداره متفاوته شما فضای خالیتون روبه حداقل 80 تا 100 گیگ برسونید درست میشه

• Like

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اگه دیتا ها رو خریدی 100% یکی دوتا از دیتاهات خرابه ! وفتی با psx داری انتقال میدی تو ps4 دیگه انتقال پیدا نمیکنه تو psx لینک اون دیتا که نداری یا خرابه رو میزنه اونو کپی کن بزار تو idm از اول دانلود کن بعدش انتفال فایل رو انجام بده !

انتی ویروس و فایروالت هم خاموش باشه حتما !

• Like

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سلام مشکل شما از این دو حالت خارج نیست
1- فضای کافی نداری
2-دیتای بازی مورد نظر مشکل داره
بقیه موارد رو میشه با امتحان کردن حل کرد مثل سیستم . نرم افزار . کمی دانلود مستقیم از خود پی اس ان و غیره
سلام خدمت شما
والا فضای کافی که الان با حذف چیزای اضافی که تو لیست دانلود داشتم شده 73 گیگ بازم کافی نیست ؟
من با همین وضعیت دیتای بازی فاینال فانتزی رو ریختم پس چرا به اون ارور نداد چون اونم بازی حجیمی هست ؟
اگه مطمئن نباشم که دیتا مشکل داره نمیتونم دوباره دیتارو دانلود کنم چون سه روز طول میکشه دانلودش و اعصاب خوردی داره
از صحت دیتا چه جوری میشه مطمئن شد ؟
بقیه موارد رو چندین بار تست کردم ولی نشد که نشد
الان تو بخش اپلیکیشن های نصب شده ظرفیت بازی رو 51 گیگ نوشته ولی من الان 73 گیگ خالی دارم !!

درود
اون فایل DP فایل تنظیم کننده اپدیت بازی و دیتای اصلیه بعضی مواقع میخوادش بعضی مواقع نمیخواد شانسیه
فک کنم 69 گیگ فضای خالی کمه چون همون طور که میدونید یه مقداری از هارد رو خود دستگاه به عنوان حافظه مجازی برای خودش در مواقع ضروری استفاده میکنه
شما یه کار کنید از بازیهایی که داخل اکانتی که خریدی و ADD کردید داخل لیست دانلودتون و هنوز هم دیتاهاشون رو انتقال ندادی (اونهایی که به درد نخوره و نمیخواید دیتاهاشو بریزی ) از تویه لیست دانلودت پاک کنم چون هر بازی که داخل لیست هم باشه ولی دیتاشم نریزی فضای داخل هاردتو اشغال میکنه
فک کنم باید فضای خالیت حداقل به 100 گیگ برسه بعضی بازیها اینطوریه
من خودم یه بار قصد داشتم بازی فارکرای 4 رو بریزم رو دستگاه فضای خالی که داشت 50 گیگ بود و بازی خودش 25 گیگ هر کاری که میکردم نمیشد و Can not download میداد نه از اینترنت میگرفت نه از رویه هارد کامپیوتر وقتی رفتم فضای خالی هارد دستگاه رو به 70 گیگ رسوندم شروع کرد به ریختن و درست شد بسته به هر بازی که رویه هارد دستگاهت نصب باشه حافظه مجازی که دستگاه برای خودش بر میداره متفاوته شما فضای خالیتون روبه حداقل 80 تا 100 گیگ برسونید درست میشه
با سلام دوباره خدمت شما
الان با کمی پاک سازی لیست دانلود ظرفیت باقی مونده رو به 73 گیگ رسوندم و بازم دانلود رو ادامه نداد
میدونید من از چی تعجب میکنم ؟ چون من دیروز عصر که ظرفیت هاردم 32 گیگ بود بازی فاینال فانتزی رو ریختم که بازی حجیمی هست
ولی بدون مشکل دیتاهاش انتقال داده شدن و حتی یک ارور هم موقع انتقال نداد !! خب چرا به این بازی گیر نداد ؟ کلا دارم قاطی میکنم خدایی
والا دیگه چیزی ندارم پاک کنم تا به 100 گیگ برسه و اگه اینجوری باشه خیلی ناراحت کنندست
تو بخش اپلیکیشن های نصب شده ظرفیت بازی رو 51 گیگ نوشته ولی من الان 73 گیگ خالی دارم !!

اگه دیتا ها رو خریدی 100% یکی دوتا از دیتاهات خرابه ! وفتی با psx داری انتقال میدی تو ps4 دیگه انتقال پیدا نمیکنه تو psx لینک اون دیتا که نداری یا خرابه رو میزنه اونو کپی کن بزار تو idm از اول دانلود کن بعدش انتفال فایل رو انجام بده !

انتی ویروس و فایروالت هم خاموش باشه حتما !
سلام
نه دیتاهارو دانلود کردم از آسیا دی ال و خیلی دیتا دانلود کردم از اینجا که هیچ کدومشون مشکل نداشتن
من از کجا بفهمم کدوم دیتا خرابه ؟ من کل دیتاهارو تو یه پوشه قرار دادم + آپدیتهاش و از کجا بفهمم کدومش مشکل داره ؟
آنتی ویروس که ندارم و فایروال هم خاموشه

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام خدمت شما
والا فضای کافی که الان با حذف چیزای اضافی که تو لیست دانلود داشتم شده 73 گیگ بازم کافی نیست ؟
من با همین وضعیت دیتای بازی فاینال فانتزی رو ریختم پس چرا به اون ارور نداد چون اونم بازی حجیمی هست ؟
اگه مطمئن نباشم که دیتا مشکل داره نمیتونم دوباره دیتارو دانلود کنم چون سه روز طول میکشه دانلودش و اعصاب خوردی داره
از صحت دیتا چه جوری میشه مطمئن شد ؟
بقیه موارد رو چندین بار تست کردم ولی نشد که نشد
الان تو بخش اپلیکیشن های نصب شده ظرفیت بازی رو 51 گیگ نوشته ولی من الان 73 گیگ خالی دارم !!

با سلام دوباره خدمت شما
الان با کمی پاک سازی لیست دانلود ظرفیت باقی مونده رو به 73 گیگ رسوندم و بازم دانلود رو ادامه نداد
میدونید من از چی تعجب میکنم ؟ چون من دیروز عصر که ظرفیت هاردم 32 گیگ بود بازی فاینال فانتزی رو ریختم که بازی حجیمی هست
ولی بدون مشکل دیتاهاش انتقال داده شدن و حتی یک ارور هم موقع انتقال نداد !! خب چرا به این بازی گیر نداد ؟ کلا دارم قاطی میکنم خدایی
والا دیگه چیزی ندارم پاک کنم تا به 100 گیگ برسه و اگه اینجوری باشه خیلی ناراحت کنندست
تو بخش اپلیکیشن های نصب شده ظرفیت بازی رو 51 گیگ نوشته ولی من الان 73 گیگ خالی دارم !!

سلام
نه دیتاهارو دانلود کردم از آسیا دی ال و خیلی دیتا دانلود کردم از اینجا که هیچ کدومشون مشکل نداشتن
من از کجا بفهمم کدوم دیتا خرابه ؟ من کل دیتاهارو تو یه پوشه قرار دادم + آپدیتهاش و از کجا بفهمم کدومش مشکل داره ؟
آنتی ویروس که ندارم و فایروال هم خاموشه

تو psx وفتی یه پارتت خراب باشه نتونه بریز تو ps4 اون فایل هی تکرار میشه تو بخش log راحت میشه فهیمید کدوم فایله

• Like

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
یکبار کلا پاکش کن دوباره نصب کن البته مشروط به اینکه از اکانتهای هکی استفاده نکرده باشی.
سلام
متاسفانه بازی هکی هست و اگر پاک بشه دیگه رفته
تو psx وفتی یه پارتت خراب باشه نتونه بریز تو ps4 اون فایل هی تکرار میشه تو بخش log راحت میشه فهیمید کدوم فایله
یه تلاشی میکنم تا ببینم چی کار میتونم بکنم / نهایتا عکسش رو اینجا میزارم تا نظر بدین

• Like
Reactions: farhad_fr2

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام دوباره خدمت فرهاد جان عزیز
آقا من از لینکها که دوتا هستند عکس انداختم و لینکها رو انتقال دادم به وورد و بزرگشون کردم که خوندنشون مشکل نباشه .

در ضمن حجم باقی مانده هارد کنسول رو به 110 گیگ افزایش دادم و دیگه مطمئنم که مشکل از نبود فضای کافی هارد نیست .

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام داداش. اين كه گفتي از طريق كنسول دانلود ميشه ولي با ديتا دانلود نميشه كاملا مشخصه كه هارد همون اول هم كاملا جا داشته و مشكلي بابت ظرفيت هارد نداري

اصلي ترين مشكل ميتونه اين باشه كه اون پارت ديتا مثلا شماره دوميش از يه جايي به بعد خراب شده و بايد از اول دانلودش كني

مثلا خود من سر آنچارتد 4 اين مشكلو داشتم و بعد اين كه پارت 4 را به برنامه دادم تا يه جايي ريخته شد و بعدش همش پيغام ارور ميداد و متوجه شدم اون ديتا خراب شده.

جالبيش اينجاست كه اون ديتاي شماره 4 را وقتي ميخواستم تو يه پوشه ديگه كامپيوتر كات كنم تا يه جايي ريخته ميشد و بعدش كلا كامپيوتر قاطي ميكرد و ارور ميداد

• Like

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سلام داداش. اين كه گفتي از طريق كنسول دانلود ميشه ولي با ديتا دانلود نميشه كاملا مشخصه كه هارد همون اول هم كاملا جا داشته و مشكلي بابت ظرفيت هارد نداري

اصلي ترين مشكل ميتونه اين باشه كه اون پارت ديتا مثلا شماره دوميش از يه جايي به بعد خراب شده و بايد از اول دانلودش كني

مثلا خود من سر آنچارتد 4 اين مشكلو داشتم و بعد اين كه پارت 4 را به برنامه دادم تا يه جايي ريخته شد و بعدش همش پيغام ارور ميداد و متوجه شدم اون ديتا خراب شده.

جالبيش اينجاست كه اون ديتاي شماره 4 را وقتي ميخواستم تو يه پوشه ديگه كامپيوتر كات كنم تا يه جايي ريخته ميشد و بعدش كلا كامپيوتر قاطي ميكرد و ارور ميداد

سلام خدمت امیر جان عزیز
بله بنده خودم هم مطمئن بودم که مشکل ، کمبود ظرفیت هارد نیست
برای اینکه بفهمم کدوم پارت مشکل داره چیکار کنم ؟ چون من کل دیتارو اکسترک کرده و به مراه آپدیت توی یه پوشه ریختم
و یه سوال میتونم دوباره از یه سایت دیگه کل دیتارو دانلود کنم ؟ ( من از سایت آسیا دی ال دانلود کردم دیتارو و میتونم کل دیتارو از سایت شاتل لند دانلود کنم ؟)

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام خدمت امیر جان عزیز
بله بنده خودم هم مطمئن بودم که مشکل ، کمبود ظرفیت هارد نیست
برای اینکه بفهمم کدوم پارت مشکل داره چیکار کنم ؟ چون من کل دیتارو اکسترک کرده و به مراه آپدیت توی یه پوشه ریختم
و یه سوال میتونم دوباره از یه سایت دیگه کل دیتارو دانلود کنم ؟ ( من از سایت آسیا دی ال دانلود کردم دیتارو و میتونم کل دیتارو از سایت شاتل لند دانلود کنم ؟)

قربانت داذاش.

براي فهميدن اين كه كدوم لينك خرابه، وقتي ميخواي از طريق PSX ديتا را بريزي، ببين پارت شماره چندم را ازت ميخواد و مثلا اگه دومي را خواست قطعا دومي مشكل داره.

در مورد سوال دوم هم نه مشكلي نداره ميتوني از جاي ديگه اي هم دانلود كني. فقط حتما دقت كن كه آيدي و ريجنش با بازيت يكي باشه.

البته من پيشنهاد ميكنم كه خودت لينك همون پارتي كه خرابه را از PSX بگير و دانلودش كن. اينجوري نيازي به دانلود همه پارت ها نيست. اگه هم ديدي سرعت دانلود پايينه، يه شيلتر شكن فعال كني مشكل حل ميشه

و راستي آخر سر هم پيشنهاد ميكنم كه همه پارت ها را به ترتيب تو يه پوشه ديگه كات كن تا اگه احيانا هر كدوم از پارت ها خراب بودن متوجه بشي. اگه پارتي خراب باشه، هنگام كات شدن تا يه جايي بيشتر تو فولدر ريخته نميشه و بعدش پيغام خطا ميده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر