Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,617
نام
محسن
من اینجا چند روز پیش گفتم بازی خیلی مشکل داره و مضخرفه اون وقت یکی از دوستان با لحن بسیار بدی جواب داد و توهین کرد الان همه دارن همین حرف های من رو میزنن حتی خود ایشون. امیدوارم بتونم این بازی آشغال رو پس بدم.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
چتشون وصل شده مثل اینکه ولی چون شلوغه میندازه بیرون هی.کسی پیگیری نکرده زودتر بره با ساپورتشون حرف بزنه پس بگیره تا لغو نشده

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
Hello Games بعد از یه سکوت طولانی حسابی داره تلافی میکنه گویا!
اپدیت جدید بازی که قابلیت ساخت و ساز اضافه کرده با کلی ایتم جدید گفتن که این مدل اپدیت های بزرگ تو راهه و این تازه اولشه.یکسری بازیکن تو فایل های بازیم ماشین پیدا کردن مثل اینکه میخواد ماشین هم به بازی اضافه بشه که میشه روی سیاره ها سریعتر حرکت کرد و باهاش ایتم و ... جمع کرد.
با اینکه تو لانچ افتضاح بود بازی ولی فکر کنم بعد چندتا اپدیت خفن بازی همون چیزی میشه که قرار بوده باشه بعید نیست بخش چندنفرم یجوری اضافه کنن بهش.خلاصه کسی از بازی خوشش اومده بود برگرده چون خیلی خوب دارن ساپورت میکنن با اینکه دیر شروع کردن!:D

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
Hello Games بعد از یه سکوت طولانی حسابی داره تلافی میکنه گویا!
اپدیت جدید بازی که قابلیت ساخت و ساز اضافه کرده با کلی ایتم جدید گفتن که این مدل اپدیت های بزرگ تو راهه و این تازه اولشه.یکسری بازیکن تو فایل های بازیم ماشین پیدا کردن مثل اینکه میخواد ماشین هم به بازی اضافه بشه که میشه روی سیاره ها سریعتر حرکت کرد و باهاش ایتم و ... جمع کرد.
با اینکه تو لانچ افتضاح بود بازی ولی فکر کنم بعد چندتا اپدیت خفن بازی همون چیزی میشه که قرار بوده باشه بعید نیست بخش چندنفرم یجوری اضافه کنن بهش.خلاصه کسی از بازی خوشش اومده بود برگرده چون خیلی خوب دارن ساپورت میکنن با اینکه دیر شروع کردن!:D
بله همینطوره سطح تغییرات بسیار زیاد و مثبت بوده و این ماد Survive ش هم خیلی چیز جالبیه.
یه وسیله نقلیه زمینی حتما باید اضافه کنن واقعا لازمه.
اینم متن کامل تغییرات:No Man's Sky

• Like
Reactions: bezad

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازی فقط مولتی پلیرش مونده:D
میمردن از اول اینارم میدادن که آبروریزی نشه براشون؟بازی خیلی خیلی خوب شده و تقریبا همون چیزی شده که قبل عرضه ادعا میکردن

• Like
Reactions: Oakenshield

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
بازی فقط مولتی پلیرش مونده:D
میمردن از اول اینارم میدادن که آبروریزی نشه براشون؟بازی خیلی خیلی خوب شده و تقریبا همون چیزی شده که قبل عرضه ادعا میکردن
تخفیف خوبی خورده ارزش خرید داره الان دیگه؟ هنوزم خیلی ها راضی نشدن تو استیم چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر